Skocz do zawartości
ONE

Resident Evil: Operation Raccoon City

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przeczytałem, że grając SOLO jest łatwiej zrobić S+ na PRO. Ponoć im większa liczba graczy, tym zombie, żołnierze mają zwiększone HP/DMG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no ja tam nie wiem do końca. Te boty są tak tępe, że jak padnę to nikt nie podniesie. To ja już wolę grać z jakąś ekipą i to zrobić. Bo tak to dajcie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thriller1906 no zgadza sie, pisalem o tym wczesniej=]

Salwik92 no tylko jesli chodzi o S+ to naprawde lepiej samemu, do ogolniej rozgrywki to 4 osoby i jaazda, ale na S+...;p

heh no tak, ale jest nas tu 8? Ktos by chcial pomoc?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bede gral. Dzisiaj sam zrobilem S+ ale na 1 planszy. Przed ostatnia przeszedlem i mialem same S a i tak S+ nie wpadlo. Zebralem 14/4 rzeczy, nie zginalem ani razu, nie wiem o co w tym chodzi :( Jednak wszystkich kamer nie zebralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelos - kamery nie sa potrzebne , tzn sa posredno bo daja expa, ale nie musimy ich rozwalac;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do bohaterów i trofki z tym związanej, wystarczy 8 graczy, i prywatny mecz. wpadnie. :)

jak by co to tez sie na to piszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba grać na zawodowcu, bo na weteranie nie wpada S+, to jest taka zmyłka, przy opisie trophy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salwik92 wpada sprawdzalem, tylko wymagania sa jakies inne

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelos ja rowniez, wiekszy fun jest i naprawede czasami jest ciezko, jest ktos teraz online kto by chcial spr jakies tropki wbic? np 10 mele kill in 1 game;p albo 25 kilow goscia w biohazard z probka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelos ja rowniez, wiekszy fun jest i naprawede czasami jest ciezko, jest ktos teraz online kto by chcial spr jakies tropki wbic? np 10 mele kill in 1 game;p albo 25 kilow goscia w biohazard z probka

Opppssss właśnie dziś to robiliśmy z Pawelos :D

I już jestem w połowie z S+. Zalecam grać SOLO, wpadają bez problemu. W drużynie już tak słodko nie jest. Ani razu nie udało nam się złapać S+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, solo nawet latwo S+ wbic, tylko czasami wkurza ze czegos zabrakLo lub nie zmiesciles sie w czasie... Narazie wszystkie misje zaliczone oprocz 5, trudno tam S+ ZROBIC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie: może czas przenieść wątek s+ów do odpowiedniego działu o trophy?? od paru stron ludzie zainteresowani nic konstruktywnego o grze się nie dowiedzą :)

a zobaczcie 0 wpisów :

http://www.ps3site.pl/forum/topic/70273-resident-evil-operation-raccoon-city/

nie jestem żadnym tam "strażnikiem porządku" ale osobiście jakbym był zainteresowany grą olałbym wątek gdzie 3-4 ludzi od paru stron pisze coś o "trophy na s+ " ;)

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy widzi juz ktos dodatek na pss? nie wiem albo jestem slepy albo go tam nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pobrałem, jest. Wejdź w "latest" i tam będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem 1 misje, jest fajnie i co mnie cieszy jest mega trudniej w porownaniu do "podstawki" ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzekałem się że nie zagram w te badziewie pokroju Outbreaka , kumpel ma dał mi i tak jak twierdziłem gówno totalne chała i dno że nie wspomnę o długości kampani jak ktoś dał za grę 200zł to współczuję strasznie ta gra to jakaś pomyłka że o fabule nie wspomnę Wataha he he dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile starcza Kampania i o co mniej więcej w niej chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×