Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego Wracam do niej po ponad roku przerwy. Najlepsza gra na PS3 bez dwóch zdań. (multi) Ale o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest gra doskonała. B3 jest przekombinowany. BC2 ma to coś. Też ostatnio trochę grałem. Gdyby nie mała liczba ludzi na serweach zabawa byłaby przednia. Miejmy nadzieję, że część osób zawiedzionych B3 wróci do BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo wróciło, o ile w listopadzie 5v5 było sukcesem tak teraz na popularniejszych mapach i 12v12 łatwo spotkać w "godzinach szczytu", ale teraz już nie ma tak, że ciągle się siedzi w jednej grze, np. dołączam do gry na Valparaiso rush - 11v11, w trakcie gry robi się 12v12 gramy do końca, potem druga tura ze zmianą stron, ciągle po 12, kończy się gra, nowa mapka to Cold War i bęc - większość wychodzi i robi się 3v4 i szybko spada do 2v0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To może zagramy, ja jako świeżak z miłą chęcią bym poćwiczył. Szykuje się do kupna BF3 ale na razie fundusze nie pozwalają pinch.gif

Grałem w single dzięki uprzejmości kumpla thumbsup.gif prezentuje się ładnie.

Edytowane przez MagicKamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zagramy, ja jako świeżak z miłą chęcią bym poćwiczył. Szykuje się do kupna BF3 ale na razie fundusze nie pozwalają pinch.gif

Grałem w single dzięki uprzejmości kumpla thumbsup.gif prezentuje się ładnie.

Dlatego zbieraj kaskę wytrwale i naparzaj w BBC2.Ja pograłem troszkę w BF3 i jakoś nie przekonał mnie , może za jakiś czas powrócę do tej gry ,ale puki co BBC2 ląduje u mnie w konsoli najczęściej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlatego zbieraj kaskę wytrwale i naparzaj w BBC2.Ja pograłem troszkę w BF3 i jakoś nie przekonał mnie , może za jakiś czas powrócę do tej gry ,ale puki co BBC2 ląduje u mnie w konsoli najczęściej :)

Spkojna głowa, kaske się nazbiera. To jeżeli pozwolisz kwasinaldo to zaproszę Cię do ziomków na PSN i pozwolę sobie dołączyć do rozgrywki któregoś wieczorka whistling.gif

No i jeżeli można w tym temacie to tak na szybko możecie mi powiedzieć jak bardzo różni się multi Bad Company 2 od Battlefielda 3 i czy wogóle warto wywalać kasę?

Edytowane przez MagicKamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS być może będzie na weekend tak samo jak czas na grę, więc możemy się zobaczyć na polu, dodawać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeżeli można w tym temacie to tak na szybko możecie mi powiedzieć jak bardzo różni się multi Bad Company 2 od Battlefielda 3 i czy wogóle warto wywalać kasę?

tym czym 0,5l od 3/4,.. w bf3 wszystkiego jest więcej ;) wg mnie warto,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym czym 0,5l od 3/4,.. w bf3 wszystkiego jest więcej ;) wg mnie warto,..

wg mnie kasa wywalona w błoto, każdy ma swój gust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS być może będzie na weekend tak samo jak czas na grę, więc możemy się zobaczyć na polu, dodawać !

No to mi się podoba, dołączam się do informacji i czekam w weekend. Może ustalmy o której godzinie thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ludzie wracają do grania w BC2, gdyż takie osoby lepiej grają w tą odsłonę serii a niżeli w BF3. whistling.gif Taka jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Moim zdaniem ludzie wracają do grania w BC2, gdyż takie osoby lepiej grają w tą odsłonę serii a niżeli w BF3. whistling.gif Taka jest prawda.

Rozumiem pawel1604 że preferujesz BF3, no cóż zobaczę jak zdobędę. W chwili obecnej dużo radochy mam z Bad Copmany 2 i myślę że nie odstawie tak szybko thumbsup.gif

Hmm a ciekawe czy są jakieś przecieki w sprawie Bad Company 3 smile.gif

znalazłem pewną drobną informację na portalu gram.pl :

Serwis alt.systemlink.me dokopał się do internetowego CV, w którym widnieje tytuł Battlefield: Bad Company 3 . Rodzi się więc pytanie: czy DICE już rozpoczęło prace nad tym tytułem?

Edytowane przez MagicKamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis alt.systemlink.me dokopał się do internetowego CV, w którym widnieje tytuł Battlefield: Bad Company 3 . Rodzi się więc pytanie: czy DICE już rozpoczęło prace nad tym tytułem?

wątpię, raczej bf3 zanim został w pełni ujawniony, nie miał dokładnie określonej nazwy, stąd zwykłe przejęzyczenie etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choćby nawet to nie mamy nawet czego oczekiwać na ps3 :(

dokładnie!! pierwsze co to czekam na ps4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpaliłem gierkę po dłuższej przerwie i jest bardziej wymagająca od Bf3, a czułość maksymalna jest wręcz ślamazarna. Niestety pograłem parę minut i zwiecha, więc mój zapał do BC2 zaraz ostygłwhistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda JechuPL, ja wczoraj gralem jakieś 2,5 h w godzinach wieczornych, było spoko lecz brak ludzi z PL. Ale zaklepałem sobie na następny tydzień Battlefield 3 więc niebawem dołączę do innych graczy biggrin.gif Próbuje też zdobyć do kolekcji Bad Company 1 thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda JechuPL, ja wczoraj gralem jakieś 2,5 h w godzinach wieczornych, było spoko lecz brak ludzi z PL. Ale zaklepałem sobie na następny tydzień Battlefield 3 więc niebawem dołączę do innych graczy biggrin.gif Próbuje też zdobyć do kolekcji Bad Company 1 thumbsup.gif

Są z PL są....

wczoraj, przerdwczoraj grałem z 2 znajomkami conquesta na atacamie, lagunie i codziennie

codziennie spotykam w grze przynajmniej kilku rodaków....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również często spotykam kogoś z tagiem [PL] lub z nickiem jasno wskazującym na pochodzenie ;)

A co do zwiech - nie wiem jak wy, ale ja mam wrażenie, że od 4.10 konsola (system) działa po prostu ujowo, 4.11 poprawiło tyle, że na 4.10 potrafiłem złapać 3-4 zawiechy dziennie w bc2, teraz już zwiech prawie nie ma, ale i tak ujowo działa, często coś się nie ładuje etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja konsola rzadko się zawiesza,ale zwiechy w bbc2 były od zawsze.Co do polaków w grze to codziennie gramy i zawsze jest nas kilku,więc nie jest najgorzej.Serwery nie wieją już pustką jak to było po premierze B3.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio próbowałem grać, ale po prostu nie daję rady na tej czułości. Jedyne w czym sobie daję radę to UAV i bronie stacjonarne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem, max jest zbyt powolne i jakoś trudno mi się przyzwyczaić, ale za to postać jest taka leciutka i skacze jak w jakiś sprężynowych butach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 20 : 00 ustawiłem się z Kumplem na Army of Two ale jak nie wypali to wbijam lub jak będziecie śmigać do późnych godzin nocnych to dołączę. DonutHunter360 zaraz wyślę Ci zaproszenie na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem ludzie wracają do grania w BC2, gdyż takie osoby lepiej grają w tą odsłonę serii a niżeli w BF3. whistling.gif Taka jest prawda.

Też jestem tego zdania :thumbsup: .Od chwili kiedy w moim napędzie wylądował BF3, Bad Company 2 przeszedł u mnie na zasłużoną emeryturę.Trochę mi zajęło ogarnięcie "nowego" sterowania w BF3 i nie mam już zamiaru wracać do BC2 aczkolwiek może kiedyś z sentymentu (jednak parę godzinek się w to grało) odpalę na chwilkę.

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×