Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

na jakich trybach najczensciej gracie rush? bo na tmdeathmach malo osob strasznie gra.

Graj na rushu. Ja zaczynam zawsze od (valpira) no jakoś tak w każdym razie. min 7 osób gra zawsze a przy każdej następnej mapce robi się coraz więcej graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakich trybach najczensciej gracie rush? bo na tmdeathmach malo osob strasznie gra.

moim skromnym zdaniem wszystko zalezy od tego jaka klasa grasz ja np. mechanik obowiazkowo I mapa panama asfalt I mapa arica (medykiem nie gram takze nie wiem) malpa bez kampy z usas lub g3 to roznie sprawdza sie white pass? (zalesiona) i laguny w sumie i oasis obie pozdro oczywiscie wszystko na CQ

Edytowane przez Kita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na rush/conquest a przewaznie gram enginer lub asault. Mozna by się umówić kiedyś i zagrać ekipa co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha :D a mam pytanie jest jakis patent na polepszenie obrazu na starszym telewizorze w bf bc2?bo troche ciemno mam a all ustawilem na na jasno.. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w grze ustawiłem full jasność, ale dodatkowo obniżyłem kontrast i teraz żaden krzaczor się nie schowa w cieniu, a w latarni na Valparaiso widać wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zauważyłem, że jak chce się snajpić na "śniegowych" mapkach to warto zmniejszyć jasność na maksa w dół i normalnie wszystko widać w lunecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie moze to offtop ale pytanie ostatnie XD ile gracie tak dziennie w gierki bo gram w bf z 2h i konsolka gorąca i boje sie ze sie przegrzeje xD bo nową kupilem xD ale niemam kompa i jak sie spali xD to niema na czym przykminic xD gier mam slimke 500gb dysk xd

 

Edytowane przez JubyOSB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram często ponad 3h i moja PS3 jest cała ;) Nagrzewa się, ale wydaje mi się, że to normalne przy takim obciążeniu. Leży na biurku, nie ma zasłoniętych kratek z tyłu i wszystko jest ok. Musisz pamiętać też, żeby po dłuższej sesji nie wyłączać od razu konsoli, dać jej trochę pochodzić w XBM, żeby mogła wyciągnąć gorące powietrze ze środka. Jedyny incydent jaki mi się przytrafił po dłuższym graniu to zawieszanie się konsoli w rozgrywkach multiplayer, głównie w BF BC2, ale zdarza się to bardzo rzadko i jedynym wyjściem wtedy jest naciśnięcie przycisku włączania na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nową kupilem xD ale niemam kompa i jak sie spali xD to niema na czym przykminic xD gier mam slimke 500gb dysk xd

Jak masz nową to i gwarancję masz więc w czym problem jadę na maxa i nie oszczędzam :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram często ponad 3h i moja PS3 jest cała ;) Nagrzewa się, ale wydaje mi się, że to normalne przy takim obciążeniu. Leży na biurku, nie ma zasłoniętych kratek z tyłu i wszystko jest ok. Musisz pamiętać też, żeby po dłuższej sesji nie wyłączać od razu konsoli, dać jej trochę pochodzić w XBM, żeby mogła wyciągnąć gorące powietrze ze środka. Jedyny incydent jaki mi się przytrafił po dłuższym graniu to zawieszanie się konsoli w rozgrywkach multiplayer, głównie w BF BC2, ale zdarza się to bardzo rzadko i jedynym wyjściem wtedy jest naciśnięcie przycisku włączania na konsoli.

Co do zawieszek podczas gry w Bf BC2 to normalna sprawa - czasami zdarzają się takie zonki, więc nie ma się czym przejmować, ja mam swoja konsole przeszło rok i puki co nie miałem z nią problemów trzeba tylko grając dłuższe posiedzenia robic przerwy dla siebie i sprzętu :) , a będzie chodzic jeszcze przez dłuuugie lata

aha :D a mam pytanie jest jakis patent na polepszenie obrazu na starszym telewizorze w bf bc2?bo troche ciemno mam a all ustawilem na na jasno.. xD

Ja na Twoim miejscu zainwestowałbym w nowy sprzęt - choćby najprostszy monitor z wejściem hdmi.Powiedzmy nawet rozdziałka 1680x1050, ja wcześniej takiego używałem lg 21 cali i grało się przyjemnie do puki się nie przesiadłem na lepszy sprzęt byłem z niego bardzo zadowolony, taki monitorek masz już za 300 pln :),a jakość bez porównania lepsza, a możesz mieć podłączone dwa urządzenia bo i konsole i kompa :)

Edytowane przez kwasinaldo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam monitor od kompa 23 cale tak na oko LG a potrzeba cos żeby podłączyć? psa do monitora jakąś przejściówkę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel HDMI wystarczy. Tylko nie kupuj oryginalnego od PlayStation, bo za kilka razy niższą cenę można kupić kable innych firm, które w dodatku są dłuższe (przynajmniej jak ja kupowałem to tak było).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psa do monitora jakąś przejściówkę??

I co ma niby robić ten pies z monitorem jak Ci się jakoś uda go podłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graliśmy wczoraj małą ustawkę z dziewczynami z LoW, było miło, ale założyć obecnie i pograć na privie graniczy z cudem, chyba na 15 prób 2 udane przy zaledwie 8 osobowych skladachconfused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj na tym prywatnym meczu chyba z trzy razy wywaliło z serwera :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi sie tłok, dziś nie mogłem do nikogo ze znajomych dołączyć. Server is full :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie od osób które grały na pc w bad company2, jak wam się gra na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie od osób które grały na pc w bad company2, jak wam się gra na ps3?

No mi się gra rewelacyjnie, grałem w wersję na Pcta i powiem Ci że Dice fajnie rozwiązało kwestię sterowania.W tej grze po prostu fajnie się gra na padzie już przy standardowych ustawieniach, a jak troszkę potrenujesz na serwerach to sam przyznasz mi rację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×