Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Na święta planuje kupić Vietnam.

Czy dużo ludzi będzie w to grało? Bo nie kupuję po to, żeby mieć pustki na serwerach.

Pustki są w godz. nocnych, a tu dowód godz. 17:15 że grają ludzie :laugh:

c6b72dfc.jpg

a tu ostatnia akcja :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Portek, powiedz mi co znaczą te cyferki po lewo od PSN ID? Np. na wyżej ukazanej foto ty masz 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Portek, powiedz mi co znaczą te cyferki po lewo od PSN ID? Np. na wyżej ukazanej foto ty masz 3?

Status Veteran'a B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Portek, powiedz mi co znaczą te cyferki po lewo od PSN ID? Np. na wyżej ukazanej foto ty masz 3?

@UP

Troche za mało wyjaśniłeś. To jest status veterana, pokazuje ją liczbę gier Battlefield, jakie posiadasz -1. Gry rejestrujesz na stronie BFBC2.

NP. jeżeli masz Battlefield Bad Company 2 + Battlefield Bad Company 1 i te gry zarejestrujesz to posiadasz status 1 bo 2 gry - 1 to 1

Jak masz status Veterana 1 to masz za free broń M1.

Jak chcesz mieć taki status za free w Battlefield Bad Company 2 to musisz zagrać jednego mecza w wersji trial Battlefield 1943 i aktywować te gry na stronie BFBC2.

@portek: będziesz dużo grał w tego Vietnama? Bo chyba kupię i fajnie było by z jakimś "znajomym" pograć :)

Jak coś to moje PSNid: kubaork

Narazie mam tylko podstawkę bez vip-a

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Portek, powiedz mi co znaczą te cyferki po lewo od PSN ID? Np. na wyżej ukazanej foto ty masz 3?

to jest tak zwany status veteran (o ile sie niemyle) jezeli wyberzesz gre na stronie EA to dostajesz 1 (unikatową) broń w danej grze:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest tak zwany status veteran (o ile sie niemyle) jezeli wyberzesz gre na stronie EA to dostajesz 1 (unikatową) broń w danej grze:thumbsup:

Dokładnie to trzeba zrobić tak jak jest opisane w poradniku @panmistrz:

24) Jak zdobyć veterana?

Odp.: Zarejestruj się na stronie http://www.battlefieldbadcompany2.com/ .Następnie zaloguj się, najedź na MySoldier i kliknij na Veteran. Powinnienieś być na tej stronie:http://www.battlefie...ny2.com/veteran . Wybierz grę jaką masz z serii Battlefield, wpisz wymagane dane i powinieneś dostać punkty do Veterana. Wystarczy jeden punkt i masz odblokowanego Granda. Gdy nie będzie wam chciało dodać- napiszcie do supportu.

reszta TU:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych którzy grają - czy nadal występują te weekendowe niespodzianki z serwerem od statystyk i broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych którzy grają - czy nadal występują te weekendowe niespodzianki z serwerem od statystyk i broni?

melduje :laugh:

W ostatni weekend tego nie zauważyłem,wczoraj też i dzisiaj do 13:00 także nie występowały - niespodzianki z serwerem od statystyk i broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w tamtym tygodniu i muszę przyznać, że single jest z deczka nudny. Nie mam motywacji do jego przechodzenia. Zacząłem jednak trochę online grać, ale mimo iż dostaję baty (i mam małe ratio), to zaczynam czerpać z gry coraz większy fun :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj medykiem, uwielbiam tą klasę, leczenie towarzyszów i dawanie im apteczek jest takie... fajne :thumbsup:

Tak samo każda klasa, jednak według mnie do grania grupowego najpotrzebniejszy jest on = medyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dobijają medyki którzy jednak nie rozrzucają tych apteczek ani (nie wiem jak to napisać ale dobra xd --->) defibrylują ( i na pewno mają na tyle skilla w klasie, że to posiadają) w innych klasach jest tak samo...

Edytowane przez DonutHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo ze zgredami assualtami jak amunicji nie chcą dać :<

btw. są pustki na serwerach? na jakich mapach najłatwiej znaleźć wiarę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj tak z ciekawosci odpalilem Bad company 2.I mocno sie zdziwilem.Pamietam jak 2 tyg po premierze BF3,byly kompletne pustki 3vs3 4vs4pardon.gif

Dzisiaj ,gralem na dodatku vietnam(po godz.17) 10vs10 11vs11 na CQ.Myslalem,ze tylko starzy wyjadacze z 50lvl zostali,ale duzo osob gra na poczatkowych lvlachsmile.gif

Zakoczyl mnie najbardziej dzialajacy voice chat,wink.gifach te przyzwyczajenie Bugfielda3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Arice prawie zawsze jest komplet (conquest), na Valparaiso często, Heavy Metal tez często. A jak nie ma, to często po 10 minutach robi się quorum i 10 na 10 można grać.

Jest dobrze, przybywajcie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś stałem się, za namową kolegi, posiadaczem swojej kopii gry. Machnę singla i chętnie dołączę do Was on line, nadrabiam zaległości, konsola dopiero od marca :) Pozdrawiam.

P.S. Kolega potwierdza informacje, że po początkowym zachwycie BF3 ludzie wracają na serwery BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja lubie rush, więcej taktyki, ale mniej ludzi. Na conquest zawsze większe tłumy, zwłaszcza arica.

Ale BF3 też kupie, ale za pół roku, jak dojdzie do 99 zl :)

Jak dopiero zaczynasz w multi, to zaparz meliskę, i daj sobie 2-3 dni na ogarnięcie :)

Pamiętaj o rzucaniu ammo, medkitów, wciągnie Cię, tego akurat jestem pewien.

Multi chyba lepiej zaczynać od rush - mniej chaosu.

za pol roku bf3 moze pasc trupem;p ja dzis jade na stare mieszkanie po swoj egzemplarz bbc2, juz od tygodnia go chce zabrac ale jakos nie moge znalezc czasu,

bf3 po miesiacu ponad mi sie przejadl, a do bbc2 mam sentyment, wiec do zobaczenia wieczorem na serwach jak dobrze pojdzierolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gif

no i brak przyrządów celowniczych nie każdemu może przypaść do gustu (mi np nie przypadło)

ja od zawsze biegam tylko ze szczerbinkami:) LWpack jest znacznie lepszy niz 4x lub red dot( chyba ze sie trafi na UMP, ale da rade sie przyzwyczaic do szczerbinki)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde , coś mnie martwi ta sytuacja z bf3 . mocno ludki się wkurzają(lagi , zwiechy, masa bugów) . jak tak dalej pójdzie to zamiast bf3 dokupię vietnam do swojej kopii bc2.

a tłok na serwerach bc2 coraz większy . wczoraj trafiłem na mocną ekipę chyba z headsetami i lvl 40 i więcej .dobrze się ubezpieczali i mapki mieli w małym palcu. przez trzy mecze nawet nie piardłem . lańsko było strzaszliwe. kurcze, i zero noobów , nie było sobie na kim odbić zmnieszonego ego :biggrin: . eh , chyba trzeba wziąć się w garść bo coś czuję że przy tych problemach z bf3 pojedynków z transformersami będzie coraz więcej.:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

same wróżki tutaj są....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu wróżki? Sytuaja sieunormowała w końcu, dobrze sie gra, czego chcieć więcej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie same wróżki tylko szczera prawda :biggrin: powiedz mi jak zbugolagowana gra bez dobrze działającego Voip-a i bez privów ma szanse przetrwać ?. Ja tam powrocilem do BC2 i tam poza lagami to nie ma problemow a jest masa frajdy :thumbsup: Pozdro.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co zrobić żeby w battlelogu w profilu pisało jak u innych; Veteran Battlefield Heroes, Veteran Battlefield 1943 etc?

Fak, nie ten temat :x.

Edytowane przez Jarvis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również do momentu naprawy (ciekawe kieedy?) gram w BC2. Jakoś większa frajda jest z tej gry w porównaniu do BF3. Teraz obserwuje się duży napływ świeżaków i serwery powoli się wypełniają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również do momentu naprawy (ciekawe kieedy?) gram w BC2. Jakoś większa frajda jest z tej gry w porównaniu do BF3. Teraz obserwuje się duży napływ świeżaków i serwery powoli się wypełniają :)

nawet jakims cudem z 2 dni temu Cie spotkalem na arice, Twoj team dostal batybiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×