Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde myslalem, że tylko mnie BF3 jakos nie ciągnie. Jak grałem w BC2 to nie moglem sie oderwac i gra sprawiała mi mega przyjemność, a bf3 na poczatku bylo super a teraz już mi się znudzil w sumie... Kupilem BTK i dalej jakos nie mam ochoty. Fajnie, że są ludzie w bc2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że odpaliłem wczoraj BC2 kiedy była "awaria serwerów" w najnowszej odsłonie DICE i... CHOLERA TAK! Czas powrócić na stare śmieci... Frajda jaką sprawiła mi gra była niesamowita :) Praktycznie od godziny 11 do 18 non stop BC2 :) Serwery pełne, dobre ekipy, gra na atak lub obronę celu, a nie na kampienie i kille, drużynowa pomoc - amunicja, apteczki, reanimacje dosłownie WSZYSTKO i to w najbardziej odpowiednich momentach... Zabijanie z 870'tki nigdzie nie jest tak przyjemne jak w tej grze, gra na szczerbinkach: CUD! Grę zaliczam do nieśmiertelnych... BF3 idzie powoli w odstawkę ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że stara ekipa wraca na stare śmieci :laugh: a ja u siebie zrobiłem porządki [friends list] z góry przepraszam za usunięcie :whistling:

Aktywnych w BFBC2 proszę o dodanie do friends listy,no to morze mały meczyk pykniemy wieczorem - conqest :laugh:

MarekINT + :thumbsup:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że stara ekipa wraca na stare śmieci :laugh: a ja u siebie zrobiłem porządki [friends list] z góry przepraszam za usunięcie :whistling:

Aktywnych w BFBC2 proszę o dodanie do friends listy,no to morze mały meczyk pykniemy wieczorem - conqest :laugh:

MarekINT + :thumbsup:

Hehe dzięki za plus :) Dzisiaj jak wrócę to domu to wysyłam zaproszenie bo u mnie też pustki jak chcę zagrać ze znajomymi :) Ale co do conquest... Stanowczo jestem bardziej przekonany do trybu rush ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z chęcią pogram z kimś w BC2 (mam HS) mój nick P_E_T_3_R_____PL ( 5 kresek pomiędzy r a pl ) w razie czegoś jeszcze gg 19 65 65 4.

Edytowane przez PET3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich to mój pierwszy post :>

Do niedawna miałem zamiar kupić bf3 lecz po przeczytaniu kilku postów w tym temacie mam wątpliwości czy jest sens. Tutaj pojawia się moje pytanie czy serio lepiej jest kupić bf2? Co z bf3 jest nie tak aż tyle bugów? I drugie pytanie czy jest sens kupić używke bf2, po co jest Vip code ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vip code umożliwia Ci pobranie nowych map do multi, więc jeśli Ci na tym nie zależy śmiało bierz używke ;)

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich to mój pierwszy post :>

Do niedawna miałem zamiar kupić bf3 lecz po przeczytaniu kilku postów w tym temacie mam wątpliwości czy jest sens. Tutaj pojawia się moje pytanie czy serio lepiej jest kupić bf2? Co z bf3 jest nie tak aż tyle bugów? I drugie pytanie czy jest sens kupić używke bf2, po co jest Vip code ?

Nawet się nie zastanawiaj i bierz BC2, a Bf3 ograsz za kilka miesięcy jak już to będzie w pełni grywalna produkcja :) Aha i nie żałuj na nówkę, bo bez VIPa masz raptem 4 mapki, a z nim ok 10-11 w każdym trybie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich to mój pierwszy post :>

Do niedawna miałem zamiar kupić bf3 lecz po przeczytaniu kilku postów w tym temacie mam wątpliwości czy jest sens. Tutaj pojawia się moje pytanie czy serio lepiej jest kupić bf2? Co z bf3 jest nie tak aż tyle bugów? I drugie pytanie czy jest sens kupić używke bf2, po co jest Vip code ?

BF3 warto kupić bo jest zajebiste, a masa bugów o której sie naczytałeś wcale nie uniemożliwia dobrej zabawy przy tym tytule.prawdopodobnie większosc z nich naprawia w niedługo czasie. Co do BC2 to multi w tej grze ma swoj niepowtarzalny klimat. ja wprawdzie sprzedałem szybko swoja kopie BC2, ale zaluje do dzis i sam sie zastanawiam czy aby sobie jeszcze jej nie kupic. jak kupisz uzywke BC2, to bedziesz musial dokupic on-line pass PSS, zeby moc grac przez neta. nie wiem ile obecnie kosztuje, wczesniej chyba cos pomiędzy 30-40 zł. takze sobie przelicz, czy nie lepiej kupic nowke sztuke za +/- 90 zł, pewnie wyjdzie podobna kwota...

jezeli chodzi o multi to obie gry jak dla mnie maja zajebiste...tu i tu jest super zabawa. nie wiem jak wygląda sprawa z ilościa graczy w BC2, bo grac tam 6vs6 nie jest niczym fajnym. jak można cały czas wtrafic na full serwery to czemu nie....

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. nie wiem jak wygląda sprawa z ilościa graczy w BC2, bo grac tam 6vs6 nie jest niczym fajnym. jak można cały czas wtrafic na full serwery to czemu nie....

Póki co masa ludzi nagina w BC 2, co wejdę na RUSH to 12 na 12, ewentualnie w nocy może ze 2 osoby ubędą, ale na ich miejsce przychodzą kolejne. Na reszcie trybów też raczej jest sporo ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo grac tam 6vs6 nie jest niczym fajnym

A BF3 po ilu gra? dwie mapy grywalne - metro i bazar reszta map biegasz jak głupi c..l za fragiem a i tak cię ściągnie kamper :whistling:

4xpojazd latający

4xpojazd opancerzony

3xkamper

1xgłupi c..l za fragiem

BF3 to gra na PC dla 64 graczy po 32 po jednej i drugiej stronie :thumbsup: ja za moją limitkę BF3 odzyskałem jeszcze dobrą kasę 165 zeta bez online pass :laugh:

był to mój pierwszy i ostatni złożony preorder.

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A BF3 po ilu gra? dwie mapy grywalne - metro i bazar reszta map biegasz jak głupi c..l za fragiem a i tak cię ściągnie kamper :whistling:

4xpojazd latający

4xpojazd opancerzony

3xkamper

1xgłupi c..l za fragiem

BF3 to gra na PC dla 64 graczy po 32 po jednej i drugiej stronie :thumbsup: ja za moją limitkę BF3 odzyskałem jeszcze dobrą kasę 165 zeta bez online pass :laugh:

był to mój pierwszy i ostatni złożony preorder.

ja tam na brak akcji w BF3 nie narzekam, nawet na tych wiekszych mapach czesto bawie sie lepiej niz na tych mniejszych...pozatym zdecydowanie wole grac po 12 niz 32 po jednej stronie na metro i bazarze.....a co do kamperów to trzeba wiedziec gdzie sa ich ulubione miejsca i Cie żaden nie sciagniewhistling.gif

mi sie Bf3 podoba i nie zamierzam go sprzedawac.

ale faktycznie w BC2 miałem duze\o wiecej sytuacji, gdzie mówiłem sobie pod nosem:"Ku..a, ale akcjabiggrin.gif" tego mi w Bf3 brakuje, takich fajnych, hardcorowych jazd i chyba niedługo zakupie sobie BC2thumbsup.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich to mój pierwszy post :>

Do niedawna miałem zamiar kupić bf3 lecz po przeczytaniu kilku postów w tym temacie mam wątpliwości czy jest sens. Tutaj pojawia się moje pytanie czy serio lepiej jest kupić bf2? Co z bf3 jest nie tak aż tyle bugów? I drugie pytanie czy jest sens kupić używke bf2, po co jest Vip code ?

Zgadzam się z jechu. Kup teraz dwójkę, ograsz sie, zobaczysz najlepsze multi na świecie, a jak stanieje i połataja kupisz sobie BF3. Sam zamierzam tak zrobić, a fanem (fanatykiem? ;) jestem od czasu bety multi BF 2.

Cena jest dobra, za 80 zł masz pochłaniacza czasu na wiele miesięcy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce sobie kupic BF3 to polecam poczelac i kupic po paru miesiacach.Gry od EA szybko tanieja.

Jedyna fajna rzecz w BF3 to serwer browser,gdyby to mial BC2 to pewnie BF3 w ogole bym nie kupil.Latanie jetami na konsoli to istny bezsens(przy 24)graczach,CQ na wiekszych mapach to flaki z olejem.Dobry tryb to rush i tdm.

Gra pozbawiona kolorow,wszytsko niebieksie i szare.Graficznie slabsza od BC2,tekstury wolajace o pomste do nieba.Nie dzialjacy Voice chatthumbsup.gifbrak mozliwosci stworzenia prywatnego meczu.Debilne animacje knifa,ktore tylko przeszkadzaja i sie zacinaja.Jeszcze uposledzone sterowanie (aim lag).Jak mozna powiedziec,ze BF3 to dobra gra?

Bardziej polecam kupic BC2 albo 1943

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem BC2. Na BF3 przyjdzie czas. Dzięki za rady panowie :>

No to kupuj headseta, dodawaj do znajomych i graj w teamie. rzucaj ammo, spotuj, podnoś i miłego nak*rwiania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że skoro tyle osób powraca do BBC2 to może zrobimy jakąś listę,ludzi aktywnie grających.Wśród moich znajomych prawie wszysce męczą B3(biadolą, żę do dupy, ale grają:), zawsze milej pograć i pogadać z rodakami.Pozdrawiam.PawełPs.Sam bym zrobił taki spis graczy, ale za dużo obowiązków ostatnio,2 maluchów,dom,praca.psnid:warga13HS-jestw tytule BBc2

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że skoro tyle osób powraca do BBC2 to może zrobimy jakąś listę,ludzi aktywnie grających.Wśród moich znajomych prawie wszysce męczą B3(biadolą, żę do dupy, ale grają:), zawsze milej pograć i pogadać z rodakami.Pozdrawiam.PawełPs.Sam bym zrobił taki spis graczy, ale za dużo obowiązków ostatnio,2 maluchów,dom,praca.psnid:warga13HS-jestw tytule BBc2

Dokładnie o tym pisałem m-c temu :laugh:

Napisano 18 listopad 2011 - 18:36:13

Proponuję się zebrać do kupy w tym temacie by nie zakładać nowego o czym już kiedyś myślałem coś w stylu - spis aktywnych graczy BFBC2.

Jak wiadomo po ukazaniu się BF3 duża liczba naszych znajomych przeszła na BF3 i zrobiło się trochę pusto w BFBC2 ale są grupy osób którym BF3 w ogóle nie podszedł po ograniu Bety jak i grupa osób która się zawiodła na BF3 po otrzymaniu swego krążka i powróciła na stare śmieci :laugh: [ja]

Zacznę od siebie [mam jeszcze kilku aktywnych znajomych u siebie z PL]

PSNid: portek

P.S.

proszę dopisać - ps3site

pzdr

Mogę prowadzić tu listę aktywnych graczy,proszę podawać namiary na siebie a ja to zbiorę do kupy :laugh: zrobimy Pluton BFBC2

[oczywiście proszę zrobić miejsce w friends list]

PSNid: portek

HS: tak

DLC: VIP & Vietnam - tak

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: warga13

HS: tak

DLC: ?

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: DonutHunter360

HS: ?

DLC: ?

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: bartekk71

HS: ?

DLC: ?

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: pancernik_1

HS: ?

DLC: ?

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: kaziuowns

HS: ?

DLC: ?

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: P_E_T_3_R_____PL ( 5 kresek pomiędzy r a pl )

HS: tak

DLC: ?

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: kubaork

HS: tak (czasami go nie używam)

DLC: VIP & Vietnam - nie

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: szlachcicpg

HS: tak

DLC: VIP & Vietnam - tak

w tytule: ps3site - BFBC2

Edytowane przez portek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł. Jednak proponuję do każdego gracza dopisać listę "DLC". np.

PSNid: kubaork

HS: tak

DLC: brak VIP i brak Vietnama

w tytule: ps3site - BFBC2

Co do mnie to dajcie update, że mam HS (dopiszcie, że czasami go nie używam).

Dzięki :thumbsup:

Pozdrawiam :turned:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNid: MarekINT

HS: tak

DLC: VIP i Vietnam (jest)

w tytule: ps3site - BFBC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portek. to może zrób jakąś listę w nowym temacie. Bo i inaczej to będzie tu niezły offtop :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluton BFBC2 - aktywni i wierni gracze najlepsiejszego shootera od DICE :thumbsup:

PSNid: portek

HS: tak

DLC: VIP & Vietnam - tak

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: warga13

HS: tak

DLC: ?

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: DonutHunter360

HS: ?

DLC: ?

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: bartekk71

HS: ?

DLC: ?

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: pancernik_1

HS: ?

DLC: ?

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: kaziuowns

HS: ?

DLC: ?

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: P_E_T_3_R_____PL ( 5 kresek pomiędzy r a pl )

HS: tak

DLC: ?

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: kubaork

HS: tak (czasami go nie używam)

DLC: VIP & Vietnam - nie

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: szlachcicpg

HS: tak

DLC: VIP & Vietnam - tak

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: MarekINT

HS: tak

DLC: VIP & Vietnam - tak

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: pedrolot0

HS: tak

DLC: VIP & Vietnam - tak

w tytule: ps3site - BFBC2

PSNid: kampos666

HS: tak

DLC: VIP & Vietnam - tak

w tytule: ps3site - BFBC2

[oczywiście proszę zrobić miejsce w friends list]

Portek. to może zrób jakąś listę w nowym temacie. Bo i inaczej to będzie tu niezły offtop :biggrin:

@kampos666 damy rade ale miałem to też na uwadze - jak na razie jest ok. tak jak chłopaki podają swoje dane :laugh:

P.S.

@kampos666 wpisać Cię bo jakby nie było to naginasz dziennie :whistling:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×