Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też się nie podobał , ale sam przyznaj : ciągłe trzymanie X tak jak w 11 to troche łatwo nie uważasz? Teraz mamy trudniej i poprostu potrzeba czasu :thumbsup:

Dokładnie wcześniej mieliśmy zabawę w kotka i myszkę czyli jak uciec przed pressingiem... przez cały mecz pressing i pressing... fakt przyspieszało to rozgrywkę ale nie tyle pomysł w rozegraniu się liczył co refleks i trochę szczęścia... poza tym nagminnie poprzez ciągły pressing na boisku otwierały się duże sektory i przeciwnik był w ogóle nie kryty... więc łatwo było złamać linię obrony jednym podaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nowego systemu trzeba się nauczyć, ja nawet na zawodowcu mam problemy z wygrywaniem, w 11 grałem na klasie światowej i spokojnie wygrywałem, natomiast tu po prostu trzeba się przestawić, ale nie będę wracał do starego, ten jest bardziej wymagający ale się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisac kombinacje tych zwodó oczywiście za plusika thumbsup.gif

-Body Feint,

-Berbatov Spin,

-markowany strzał,

-elastico,

-chop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisac kombinacje tych zwodó oczywiście za plusika thumbsup.gif

-Body Feint,

-Berbatov Spin,

-markowany strzał,

-elastico,

-chop.

Na tych dwóch filmikach uczyłem się zwodów do fify ;) One są z 09, ale nadal aktualne. Jak czegos brakuje to na profilu tego goscia są nowe zwody z kolejnych edycji.

P.S: Kombinacja na Berbatov spin jest taka sama jak na McGeady spin.

Basic tricks:

Advanced tricks:

Edytowane przez falcon87pl
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi taką rzecz , po demie się nakręciłem ale jak wyglądać będzie polska liga ? w sumie to nie wiem czy nie lepiej było by nabyć 11 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zamian dodali kilka reprezentacji, między innymi Wybrzeże Kości Słoniowej. Wiadomo, że to nic w porównaniu z dwoma brakującymi ligami, ale mnie akurat to wielce nie przeszkadza. Z tureckiej grałem może 4, 5 klubami tylko (Galatasaray będzie w reszcie świata), a z czeskiej ligi zagrałem może kilka razy kimś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho bramkarze zachowują się teraz bardziej po ludzku, zdarzają im się klopsy, złe ustawienia. To już nie jest TERMINATOR z poprzednich edycji.

Dzisiaj mój bramkarz wypuścił z rąk mocny strzał z wolnego Subotica i piłka wpadła do bramki.

Inna sytuacja. Już dwa razy wpakowałem piłkę do siatki z ostrego kąta, celując w bliższy słupek, gdzie był czekał na mnie GK. Za pierwszym razem źle się ustawił, a za drugim po petardzie Balotellego nie miał nic do powiedzenia. W "11" nigdy mi nie weszła piłka z ostrego kąta po bliższym słupku.

widocznie malo grales w 11 :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd info o nowych reprezentacjach? Ja chcę San Marino! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/znamy-wszystkie-ligi-i-zespoly-jakimi-przyjdzie-nam-zagrac-w-fifa-12/84902

Ligi:

Australia - A League

Austria - A Bundesliga

Belgia - Pro League

Brazylia - Liga do Brasil

Dania - Superliga

Anglia - Barclays PL, Npower champ, Npower league 1, Npower league 2

Francja - Ligue 1, Ligue 2

Niemcy - Bundesliga, 2 Bundesliga

Włochy - Serie A, Serie B

Korea Południowa - Sonata K Legaue

Meksyk - Primera Div Mex

Holandia - Eredivisie

Norwegia - Tippeligaen

Polska - Polska Liga

Portugalia - Liga Portuguesa

Irlandia - Irish League

Rosja - Russian League

Szkocja - SPL

Hiszpania - Liga BBVA, Liga Adelante

Szwecja - Allsvenskan

Szwajcaria - Axpo SL

USA - MLS

Reprezentacje narodowe:

Argentyna

Australia

Austria

Belgia

Brazylia

Bułgaria

Kamerun

Chile

Kolumbia

Wybrzeże Kości Słoniowej

Chorwacja

Dania

Ekwador

Egipt

Anglia

Finlandia

Francja

Niemcy

Grecja

Węgry

Irlandia

Włochy

Korea Południowa

Meksyk

Holandia

Nowa Zelandia

Irlandia Północna

Norwegia

Peru

Polska

Portugalia

Rumunia

Rosja

Szkocja

Słowenia

Republika Południowej Afryki

Hiszpania

Szwecja

Szwajcaria

Turcja

Stany Zjednoczone

Urugwaj

Reszta świata:

AEK Athens

Boca Juniors

Galatasaray SK

Kaizer Chiefs

Olympiakos CFP

Orlando Pirates

Panathinaikos

PAOK

Racing Club

River Plate

Classic XI

World XI

Edytowane przez Graczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey, zbieram chętnych do gry w wirtualnym klubie w Fifie 12 "Polish Hunters".

Chętnych proszę o pisanie na PSN do hubertptak. Mam już 4 osoby do gry!

Zaczynamy 30 września!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale druzyna URT w 11 musi byc utworzona przed 20 lub 16 sierpnia tego roku :)

Z tym problemu nie bedzie bo gram w to od dawna:) tak wiec jestem pocieszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, ale miałem świetną sytuację. Gram mecz Manchester City vs Marsylia i Remy z Marsylii wychodzi mi sam na sam z bramkarzem, wciskam trójkąt Hart wychodzi, rzuca się pod nogi napastnika i łapie piłkę. Napastnik leżał na ziemi, wbiegłem w niego, mój bramkarz się potknął i wypadł z piłką w rękach poza pole karne, sędzia podyktował rzut wolny ! xD

Oto ta sytuacja: http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/93494976

Nie widać momentu potknięcia się o napastnika ale sam moment jak wyleciałem za pole karne i bramkarz w geście dezaprobaty rozkłada ręce. A po lewej stronie wyżej widać, że sędzia gwiżdże faul dla Marsylii. Chciałem zapisać całą sytuację ale nie dało się jej złapać całej tą klamrą :/

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dobry motyw z tą akcją z Hartem : )

Ja się zastanawiam czy opłaca się kupować pre-ordera, w sumie to 12 paczek ale nie są to Player paczki gdzie są sami zawodnicy, tylko paczki z kontraktami i innymi badziewiami.

Nie są warte chyba tych dodatkowych 30 zł + kosztów przesyłki + czasu czekania na przesyłke. Lepiej iść do sklepu już nawet 27/28 września i kupić grę po nizszej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, ale miałem świetną sytuację. Gram mecz Manchester City vs Marsylia i Remy z Marsylii wychodzi mi sam na sam z bramkarzem, wciskam trójkąt Hart wychodzi, rzuca się pod nogi napastnika i łapie piłkę. Napastnik leżał na ziemi, wbiegłem w niego, mój bramkarz się potknął i wypadł z piłką w rękach poza pole karne, sędzia podyktował rzut wolny ! xD

Oto ta sytuacja: http://www.ea.com/pl...eo/ugc/93494976

Nie widać momentu potknięcia się o napastnika ale sam moment jak wyleciałem za pole karne i bramkarz w geście dezaprobaty rozkłada ręce. A po lewej stronie wyżej widać, że sędzia gwiżdże faul dla Marsylii. Chciałem zapisać całą sytuację ale nie dało się jej złapać całej tą klamrą :/

Miałem coś takiego w Fifa 11. Grałem w polskiej lidze i bramkarz Wisły coś takiego zrobił.

Co do animacji to ja wylapalem jeszcze cos takiego:

http://www.youtube.com/watch?v=PB_19ppIO5g

Do tego mialem juz raz rzut sedziowski i przerwanie gry ze wzgledu na kontuzje zawodnika.

Rzut sedziowski również miałem, ale ten "stand up" bardzo ciekawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chile i wks. Calkiem fajnie.

Gdzie moge zobaczyc ilosc gwiazdek danej druzyny?

Interesuje mnie napoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze Egipt. Całkiem nieźle, na pewno zagram więcej WKS, Chile czy Egiptem niż jakąśkolwiek drużyną czeską :) Napoli pewnie będzie miało 4,5*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy system obrony strasznie mnie irytuje, jest cholernie ciężki. Bieganie przeciwnika wzdłuż boisko w tej wersji staje się jeszcze bardziej irytujące. Mam nadzieję, że jak się opanuje grę w obronie to będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze Egipt. Całkiem nieźle, na pewno zagram więcej WKS, Chile czy Egiptem niż jakąśkolwiek drużyną czeską :) Napoli pewnie będzie miało 4,5*

No właśnie tego się obawiam. Zawsze ustawiałem ranked niestandardowy, drużyny do 4 gwiazdek i brałem napoli. Teraz trzeba będzie poszukać czegoś innego, żeby uniknąć ciągłych spotkań z Chelsea/Barca/Real/City/Milan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzi. W 11 do pierwszej aktualizacji grałem tak samo Borussią która miała 4*, potem jej dali 4,5* i lipa :) Z tym Napoli tak mi się wydaję bo dostali się do LM, całkiem dobry skład, więc na to by wychodziło, ale równie dobrze mogą im zostawić te 4* :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje tylko jedna rzecz , ktorej niestety w wersji demo nie mozna sprawdzic , mianowicie jak bedzie wygladala gra on-line.

Jeszcze pytanie do grajacych namietnie w Ultima Team czy jest mozliwosc abym przetransferowal jakiegos zawodnika znajomemu za jak najnizsza ilosc coinsow?

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje tylko jedna rzecz , ktorej niestety w wersji demo nie mozna sprawdzic , mianowicie jak bedzie wygladala gra on-line.

Jeszcze pytanie do grajacych namietnie w Ultima Team czy jest mozliwosc abym przetransferowal jakiegos zawodnika znajomemu za jak najnizsza ilosc coinsow?

Jak narazie grajac z zywym przeciwnikiem jest znacznie lepiej niz grajac z CPU. Jesli serwery nie pogorsza sie to online raczej powinien byc lepszy niz z 11'stki. Jednak druga sprawa to exploity, a tu to wielka niewiadoma, bo sposob na cos mozna znalezc nawet dlugo po premierze i nagle staje sie plaga.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×