Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że z dema!

Nie chciałbym zobaczyć podobnych "bugs" w świeżo zakupionej pełnej wersji...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam grałem dzisiaj mecz przeciwko barcelenie, wynik 2-3 dla barcy, ja mialem ponad 5 nie wykorzystanych sytuacji sam na sam i 2 karne, strzelilem tylko z wolnego i w ostatniej minucie udalo mi sie przelobowac bramkarza

Moglby ktos napisac jak sie strzela karne( ja umiem w srodek albo w bok ale zazwyczaj nie celnie)

Sytuacje 1 vs 1 z bramkarzem wykurzystuje srednio co 2 raz ;/ prosze was o jakies rady co mam robic gdy jestem sam na sam z bramkarzem

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według EA problem dotyczy jedynie 2% użytkowników i pozostaje Ci czekać na patcha.

Jak chcesz możesz się wpisać do wątku pechowców i opisać swój przypadek (pewnie taki sam jak u innych): http://forum.ea.com/...st/1132741.page

Dzieki wielkie za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam grałem dzisiaj mecz przeciwko barcelenie, wynik 2-3 dla barcy, ja mialem ponad 5 nie wykorzystanych sytuacji sam na sam i 2 karne, strzelilem tylko z wolnego i w ostatniej minucie udalo mi sie przelobowac bramkarza

Moglby ktos napisac jak sie strzela karne( ja umiem w srodek albo w bok ale zazwyczaj nie celnie)

Sytuacje 1 vs 1 z bramkarzem wykurzystuje srednio co 2 raz ;/ prosze was o jakies rady co mam robic gdy jestem sam na sam z bramkarzem

Co do karnych to polecam strzelać na 3/4 paska siły do góry pod poprzeczkę, w sam środek, przytrzymaj sekundę lewy analog w górę i strzał, online zawsze wpada, aby to obronić przeciwnik też musi wychylić analoga w górę a nigdy tego nie robi, jak myśli że strzelam w środek to zazwyczaj nic nie robi i zostaje, a piłka wpada sobie nad nim bez problemu, jestem w 5 lidze i jeszcze nikt nie obronił karnego więc metoda raczej skuteczna ;)

A w sytuacjach 1 na 1 wypuszczaj piłkę prawym analogiem podczas sprintu o jakieś 45 stopni od bramkarza, wtedy go mijasz i pakujesz do pustej, ewentualnie markuj strzał w bok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam grałem dzisiaj mecz przeciwko barcelenie, wynik 2-3 dla barcy, ja mialem ponad 5 nie wykorzystanych sytuacji sam na sam i 2 karne, strzelilem tylko z wolnego i w ostatniej minucie udalo mi sie przelobowac bramkarza

Moglby ktos napisac jak sie strzela karne( ja umiem w srodek albo w bok ale zazwyczaj nie celnie)

Sytuacje 1 vs 1 z bramkarzem wykurzystuje srednio co 2 raz ;/ prosze was o jakies rady co mam robic gdy jestem sam na sam z bramkarzem

Popróbuj na arenie, włącz karnego a następnie naciśnij L2 włączy Ci się wskaźnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3 lidze a w demo nie umialem wygrac zadnego meczu w obronie nie umialem wogole sobie poradzic teraz juz jest calkiem przyzwoicie :)

Zapraszam do klubu chetnych sprawdzenia swoich sil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że z dema!

Nie chciałbym zobaczyć podobnych "bugs" w świeżo zakupionej pełnej wersji...

pozdro

Nie bój się ja takie spektakularne akrobacje mam może w 1 meczu na 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3 lidze a w demo nie umialem wygrac zadnego meczu w obronie nie umialem wogole sobie poradzic teraz juz jest calkiem przyzwoicie :)

Zapraszam do klubu chetnych sprawdzenia swoich sil.

Jak i kiedy mozna sprobowac dolaczyc do klubu?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak i kiedy mozna sprobowac dolaczyc do klubu?????

Kliknij na napis Gladiadores Pl tam jest nasza strona i sie wszystkiego dowiesz o nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzutem na taśmę awansowałem do 4. ligi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się utrzymałem w 5 ....wygrałem z gościem który grał Barcą i kompletnie nie umiał grać.....co ciekawe już dosyć dawno nie trafiłem na te drużynę.

Odkąd wszedłem do piątej, celownikiem totalnie mi się rozregulował.....wcześniej passa 8 czy 9 zwycięstw. Ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla was też zmiany w nowym patchu są irytujące? Kompletnie zmienili rozgrywkę, jest szybciej, mniej dokładniej. Chyba fifa leci na półkę, wystarczy że męczyłem się na początku. Nie chcę przechodzić przez to drugi raz. Grało mi się całkiem przyjemnie bo długich męczarniach.

Odnoszę wrażenie, że 12 była bublem do którego się przyzwyczaiłem, teraz niestety już nie mam ochoty się z tym męczyć.

Edytowane przez stey
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie awansowalem do 5 ligi, a gram 5 sezon, wiec za kazdym razem awans. Jest ktos moze w 1 lidze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie awansowalem do 5 ligi, a gram 5 sezon, wiec za kazdym razem awans. Jest ktos moze w 1 lidze?

do 2 ligi to zabawa z botami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

użytkownik został wypisany z usługi playstation@network 80710d36 orientuje się ktoś co to za błąd może być?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Związane z pracami na serwerach.

http://blog.eu.plays...-maintenance-6/

dziękóweczka ziomuś

nie gram już w FUT teraz skupiłem się tylko na sezonie pojedynków i póki co 4 liga, same awanse żadnego spadku czy utrzymania, znacznie lepiej się gra drużyną 4gwiazdkową.

dla zainteresowanych mam na sprzedaż team gdyby ktoś był zainteresowany pozdro

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#isye43g9bbEo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając w pierwszej lidze walczy się tylko o utrzymanie czy jak to wygląda.

Ja zmęczyłem właśnie 7 ligę i wywalczyłem awans do 6 po raz pierwszy. To nie pierwsza liga ale cieszę się że w końcu mi się udało bo cały czas balansowałem między 7-8 ligą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej lidze walczysz o puchar, aby go zdobyć musisz uzbierać 20pkt. Jeżeli Ci się to uda Szpakowski w następnym sezonie będzie mówił o tym, iż w poprzednim sezonie zdobyłeś mistrzostwo. BTW: Mam już pięć takich pucharków. Ostatnio mam dobrą passe w ciagu dwóch dni zdobyłem dwa puchary.

Grając w pierwszej lidze walczy się tylko o utrzymanie czy jak to wygląda.

Ja zmęczyłem właśnie 7 ligę i wywalczyłem awans do 6 po raz pierwszy. To nie pierwsza liga ale cieszę się że w końcu mi się udało bo cały czas balansowałem między 7-8 ligą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie walczę w 4 lidze, nie powiem.. jest ciężko smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, czy jeżeli gram karierę i pobrałem ten patch co był tydzień temu powiedzmy i miał naprawiać wiele rzeczy w tym rozwój wypożyczonych zawodników to zmiany są wprowadzone w mojej karierze, czy muszę zacząć od początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos z Was doczynienia z tym uzytkownikiem: PL6-Xavi-6PL jesli ktos taki jest prosze o kontakt na priv!

Edytowane przez prosperowiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wróciło do mnie PS3 po naprawie i mam problem bo wykasowali mi wszystko z twardego dysku i musiałem się ponownie rejestrować do playstation network i przy rejestracji pokazuje mi że wpisuje zły ID (e-mail) chociaż wpisuję prawidłowy, ktoś wie o co chodzi ? i czy jak w końcu uda się zarejestrować będę mógł grać online w fife, czy kod z gry będzie aktualny?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×