Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w 7 lidze i na razie na 5 meczy rozegranych wygrałem 5 :)

kim grasz i jakim ustawieniem??:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie mi proszę jaki macie poziom firewall w Fifie12.. ?

takze sredni. gram od jakiegos tygodnia i dwa razy mnie rozlaczylo. jesli chodzi o UT to nie mam problemow

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale nie pamiętam która fifa miała taki zaje..isty soundtrack!

Naprawdę świetne kawałki wybrali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zachowujecie się podczas przyjmowania podania, jeżeli macie na plecach obrońcę? Czy to wada Fify, że niekiedy nie można podbiec zaznaczonym zawodnikiem do piłki, która leci (po podaniu naszego zawodnika) w naszym kierunku? Wkurza mnie to w każdej Fifie...

Moje przyśpiewki (wcześniejszą wersję podawałem w temacie o FIFIE 11) zrobione dla meczów Kolejorza doping_kiboli_Kolejorza_by_Czehu.rar. W nowej Fifie można wgrywać przyśpiewki, jakie maja śpiewać nasi kibice na rywali, z którymi grają dlatego też zamieściłem kilka "pozdrowień" kiboli Kolejorza dla takich rywali jak Legia, Wisła, Ruch ;)

Otrzymywałem informację, że link nie działa. Link został już poprawiony w tamtym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje, albo większość ludzi grając w obronie używa "selecta" przełączenia się na bramkarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nieraz mam tak wrażenie, bo przeciwnik nieraz wchodzi w moich zawodników jakby grał na starym trybie obrony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja pierwsza fifa zawsze grałem w pesa.

Irytuje mnie strasznie parę rzeczy m.in:

-można spauzować grę w dowolnym momencie gdy się ma piłkę więc gra w toku i nagle bum pauza,powinno być to dozwolone tylko w momencie wyjścia piłki poza boisko i czas pauzy powinien być np 100 dla wszystkich pauz bo wystarczy od nowa ja włączyć i znów trzeba czekać 30 sekund

-nie można wyłączyć powtórek po zakończonym meczu więc trzeba czekać aż nasz szanowny przeciwnik to łaskawie też zrobi zanim wyjdziemy do areny

O systemie obrony, sam nie wiem nieraz idzie w miarę innym razem muszę wyłączyć konsolę na 10 min i ochłonąć.

Da się jakoś zapisać taktykę bo ciągle ustawiać ją od nowa też bardzo irytuje?I da się ją jakoś szczegółowo dostosować?Tzn wysokość linii obrony itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszecie może jakie są pucharki do zdobycia w grze online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszecie może jakie są pucharki do zdobycia w grze online?

Myślenie boli?? od czego jest wyszukiwarka?? Kilka stron wcześniej już ktoś to napisał i wystarczy poszukać...a nie zaśmiecać forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja skonczylem budowac swoj sklad Premier League, a jak odpalam mecz w UT to ścina konsolę...kiedy to wreszcie naprawią ? : /

http://www.ea.com/uk...f#i0eHDroFbbCNr

Taka drużyna + mam Younga do sprzedania i 40K w budżecie, myslę ze kupię Ferdinanda, Davida Luiza a potem do ataku Aguero.

Aha no i warty z 8k Sow w 4 1 2 1 2 tylko ma czerwoną kartkę a zagrac meczu nie idzie.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich ustawienia kamery gracie jakoś przestawiam i nie mogę się zdecydować. Teraz mam telewizyjną 2 i wysokość chyba 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/uk...os/ugc/97271277

Najlepsze jest to, że akurat trafiłem na http://www.youtube.com/user/Ax0l0t0 i cały mecz taka samba odchodziła. Podobno nagrał cały mecz, więc jak mi prześle, to wrzucę jeszcze parę fajnych akcji w hd.

ja pierdole jaki srebrny sklad... nie mam pytan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram kamerą o nazwie współpraca. Zoom na 0 wysokość tak w połowie. Moim zdaniem najwspanialsza kamera. Wszystko widac. Dobra na długie podania. Mógłbym mieć nawet troszkę dalszą:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem 70 storn aukcji w FUT i nie ma żadnych Hiszpańskich menadrzerów oprócz Jimeneza, a potrzebuję takiego z 4-3-2-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Trofeum w którym trzeba strzelić gola nożycami można zrobić na treningu?

Z góry dzięki za pomoc.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie bardziej sie oplaca wziasc zlota paczke z jedna rzadka karta czy wydac 2,5k wiecej i liczyc na 3 rzadkie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem 70 storn aukcji w FUT i nie ma żadnych Hiszpańskich menadrzerów oprócz Jimeneza, a potrzebuję takiego z 4-3-2-1

Kup sobie Jimeneza i potem wykorzystaj kartę zmieniającą formację managerowi. I masz problem z głowy :)

Edit: Serunio - to zależy co chcesz osiągnąć. Kupowanie paczek to tak czy inaczej strata coinów.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupie paczke za 7,5 to na jaką ilość coinsów moge mniej więcej liczyć z quick sella jakby mnie nie zadowalały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×