Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

panowie pytanie trochę z innej beczki, na jaki kraj najlepiej założyć konto psn bo mam na polske ale coraz wiecej osob radzi wybrać usa lub japonie i czy jezeli aktualnie przybywam za granica i kupie tu karte zdrapke psn to bedzie ona dzialac jezeli mam konto na pl czy musze miec zalozone w tym kraju w ktorym kupilem zdrapke? zalezy mi na szybkiej odp eloszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie grać mecze w Ultimate Team ? Mi ścina konsolę po kazdym wlączeniu meczu...juz nie wiem co mam z tym zrobic bo EA ma na nas wyje*****.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrrr...... mieliscie takie cos w tym pucharze sezonowym ze wygraliscie z kolesiem.... (nie chwalac sie pokonalem go 6:2 xD ) ...... i on sie wylaczyl podczas filmiku celebrowania zwyciestwa mojej druzyny...... byl to final... i --.-- .... nie dosc ze nie zaliczylo mi pucharu to jeszcze nie moglem zagrac znowu meczu finalowego.... (ZAL) :)

a propo Rooneya..... on jest tak uniwersalnym zawodnikiem ze pod kazda taktyke sie nadaje :)

jesli chodzi Ci o ten puchar EA co dopiero sie skonczyl to tez mialem sytuacje identyczna jak Twoja. Tez podczas celebracji meczu finalowego przeciwnik nie chcial patrzec na moje zwyciestwo i rozłaczyl sie tylko ze mi zaliczylo mecz jako walkower i mam tarcze EA lecz dali mi tylko 170pkt

Edytowane przez kwdzikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zauważyłem w tej odsłonie Fify? Nie da się grać na pół gwizdka. Każdy mecz w którym jestem choć lekko zdekoncentrowany kończy się bardzo niesprawiedliwym wynikiem. Potrafię przegrać mecz 5-1 w którym popełniam kilka błędów i przeciwnik trafia bezbłędnie.

No i jeszcze te szmaty po ziemi z dystansu, może to wina słabego Guity?

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bledy to nic... trzeba jeszcze umiec strzelic bramke... ja z 5 metrow na pusta nie trafilem Rooneyem a Nanim dwie akcje pozniej strzelilem przepiekna bramke z 24 metrow... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak nazywacie swoje drużyny w FUT? Jak np oryginalne drużyny ze swojej miejscowości czy może jakieś nazwy z beką?

I czy potem jak coś, można zmienić nazwę drużyny albo założyć drugą?

Edytowane przez Buziek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak nazywacie swoje drużyny w FUT? Jak np oryginalne drużyny ze swojej miejscowości czy może jakieś nazwy z beką?

I czy potem jak coś, można zmienić nazwę drużyny albo założyć drugą?

Ogólnej nazwy drużyny nie możesz zmienić. Nazwy skłdów możesz zmieniać, tworzyć i usuwać nowe bez opamiętania. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak nazywacie swoje drużyny w FUT? Jak np oryginalne drużyny ze swojej miejscowości czy może jakieś nazwy z beką?

I czy potem jak coś, można zmienić nazwę drużyny albo założyć drugą?

Tu wkracza własna wyobraźnia. My Tobie nie pomożemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoją nazwę zapamiętaną jeszcze z fify 09 ;) Po prostu chciałem się dowiedzieć jak to robią inni, czy np odwzorować regionalną czy tak raczej dla jaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.

Witam!

Trofeum w którym trzeba strzelić gola nożycami można zrobić na treningu?

Z góry dzięki za pomoc.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoją nazwę zapamiętaną jeszcze z fify 09 ;) Po prostu chciałem się dowiedzieć jak to robią inni, czy np odwzorować regionalną czy tak raczej dla jaj :P

ja mieszkam na osiedlu Bogoczowiec, wiec dodałem przed nazwę FC, i mam FC Bogoczowiec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie grać mecze w Ultimate Team ? Mi ścina konsolę po kazdym wlączeniu meczu...juz nie wiem co mam z tym zrobic bo EA ma na nas wyje*****.

Ja nie mam tego problemu

Mam pytanie,jak zagrać szybki mecz rankingowy tak jak to było w fife 11,jest tutaj tylko gra nierankingowa.Jest też coś takiego jak sezony pojedynków,wtedy mi liczy statystki,nie podoba mi sie to,nie chce uczestniczyć w żadnych pucharach,chce zagrać mecz rankingowy.Na dodatek do czasu rozpoczęcia meczu nie wiem z jaką drużyną gram,nie wiem jak się ustawić,po prostu,ustawiasz skład przed wyborem przeciwnika,wybierasz i grasz.Nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam na osiedlu Bogoczowiec, wiec dodałem przed nazwę FC, i mam FC Bogoczowiec :D

Czyżby kolega z Jastrzębia ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie grać mecze w Ultimate Team ? Mi ścina konsolę po kazdym wlączeniu meczu...juz nie wiem co mam z tym zrobic bo EA ma na nas wyje*****.

Powiem Ci czego NA PEWNO nie rób. Ja od momentu gdy kupiłem nową Fifę nie zdążyłem nawet powąchać murawy w Ultimate Team bo za każdym razem ścinało konsolę. Skontaktowałem się w tej sprawie z Biurem Reklamacji EA i powiedzieli żebym im wysłał poleconym płytkę z grą. Wysłałem, minęło 7 dni i dziś ją dostałem z powrotem. Niby zafoliowana ale moim zdaniem to jest ta sama płyta, którą im wysłałem. Włożyłem do czytnika, odpaliłem UT i ciągle to samo. Zadzwoniłem do nich w tej sprawie ale już nie odbierali. Jutro będę dalej próbował. Nie mam zamiaru im tego odpuścić. Więc radzę Ci nie wysyłać do reklamacji swojej kopii gry bo to nic nie da. Nawet Ci pisemnie nie odpiszą na Twoją reklamację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy sa gdzies wypisane kombinacje klawiszowe? albo jakies porady?

jak zastawic sie np kiedy bramkarz wybija pilke a ja chce ja przyjac a mam zawodnika na plecach? zawsze naciskam podanie bo i naczej on mi ja wybija glowkujac itd

znajdzie sie cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi juz UT działa,

dla wszystkich ktorzy tworzyli Szybką taktykę i przypisywali ją do strzałek - usuńcię ją a UT bedzie smigalo az milo. Po prostu zmiencie Custom 1 np na Wysoki Pressing czy tam Dlugie pilki.

Edytowane przez skomerek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak zrobić żeby chemistry było 100 mam wszystkich zawodników z ligi hiszpańskiej gram formacją 4-2-3-1 lecz nie wszystkich piłkarzy mam jeszcze pod ta formację czy gdy wszyscy bedą pod ta formacja i menager to chemistry wyniesie 100 badz pod 100?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze ktos jak w 12 zrobic Fake Rabona

strzał/wrzutka + L2 -> x + analog w kierunku przeciwnym do biegu. Pomogło? ....

Wejdź na youtube i sobie zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś jaja. Gram se normalnie w sezony pojedynków prowadzę 1:0 i rozłącza mnie z serwerami EA i zalicza jako porażkę. Czy to jest moja wina , że rozłącza z EA? Bo w PSN byłem cały czas zalogowany. Jak u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 Liga 1-0-5 :(

7 Liga 8-1-1 :)

7 za mocna, 8 za słaba, ehhh

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×