Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jak myslicie, jaki lepszy atak na UT? , neymar - pato czy robinho-pato, czy neymar-robinho ?, formacja 442a moze hulka zamiast ktoregos z nich

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na podsumowanie mojej krótkiej przygody z FIFĄ 12-jutro sprzedaje grę.

1.Pierwsze kilka dni-same zachwyty,ciekawy system obrony(sam wiele razy tutaj broniłem autorów za ten właśnie system obrony)

2.Ciekawy sezon online

3.Gra nie zwiesza się podczas meczy online,nie tak jak w 11

4.Wspaniała ścieżka dzwiękowa,kilka tytułów wylądowało na karcie pamięci u mnie w aucie

Ale...

Gra najzwyczajniej w świecie mi się znudziła(i nie grałem tylko na asystach ale też sporo na manualu),nie wiem co było w poprzedniej części ale o wiele,wiele bardziej mnie wciągneła,mineło zaledwie kilka dni a już nie chce mi się grać kolejnych meczy,w 11 grałem bite 10 miesięcy...

To jest tylko moje subiektywne zdanie,zdanie starego PES-owca który jednak ostatnie lata był za fifą może teraz czas na powrót do PES-a?

Pozdrawiam i mom wszystko życze miłego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na podsumowanie mojej krótkiej przygody z FIFĄ 12-jutro sprzedaje grę.

1.Pierwsze kilka dni-same zachwyty,ciekawy system obrony(sam wiele razy tutaj broniłem autorów za ten właśnie system obrony)

2.Ciekawy sezon online

3.Gra nie zwiesza się podczas meczy online,nie tak jak w 11

4.Wspaniała ścieżka dzwiękowa,kilka tytułów wylądowało na karcie pamięci u mnie w aucie

Ale...

Gra najzwyczajniej w świecie mi się znudziła(i nie grałem tylko na asystach ale też sporo na manualu),nie wiem co było w poprzedniej części ale o wiele,wiele bardziej mnie wciągneła,mineło zaledwie kilka dni a już nie chce mi się grać kolejnych meczy,w 11 grałem bite 10 miesięcy...

To jest tylko moje subiektywne zdanie,zdanie starego PES-owca który jednak ostatnie lata był za fifą może teraz czas na powrót do PES-a?

Pozdrawiam i mom wszystko życze miłego grania.

hmmm u mnie to jest tak że ogólnie nie chce mi się odpalać Fify podobne odczucie, po prostu nie mam ochoty... ale jak już odpalę to mam syndrom kolejnego meczu i potrafię do 3 w nocy siedzieć a na 10 do pracy :P

Fify nie sprzedam ale PESa też spróbuję... jak spodoba mi się bardziej i będzie mnie do niego ciągnęło bardziej niż do Fify to w tym roku po raz pierwszy od 4 lat wrócę do PESa :) Choć oglądając filmiki na YT jakoś specjalnie mnie nie kręcą... ale może co innego będzie jak sam zagram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm u mnie to jest tak że ogólnie nie chce mi się odpalać Fify podobne odczucie, po prostu nie mam ochoty... ale jak już odpalę to mam syndrom kolejnego meczu i potrafię do 3 w nocy siedzieć a na 10 do pracy :P

Tak jak u mnie :) prawie cały tydzień nie gram ale jak już przychodzi piątek/sobota i odpalę fifkę to żegnaj świecie realny Tomka nie ma bite 4-6 godzin :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowopowstały klub FC Furia poszukuje GK i ŚO.

Klub dopiero założyliśmy jest nas narazie 4 osoby. Nieźle wystartowaliśmy bo narazie 2-1-0 bilans. :thumbsup:

Mamy duże doświadczenie z 11, gdzie ja sam rozegrałem ponad 600 meczów WG.

Jeżeli masz czas wieczorami i chcesz pograć z fajnymi ludźmi to zaproś mnie do znajomych albo pisz tutaj na PW.

SZUKAMY TYLKO GK i ŚO. :thumbsup:

Mile widziane WG powyżej 78+ (limit wzrasta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, po południu spróbuję :)

Możesz zmienić przypisany numerek do pada, przytrzymując przycisk PS i w ustawieniach dawając np cyferkę 2. Wtedy powinien byc zielony lub zolty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUT: sprzedam: Boateng,(MILAN) Diego Milito,(INTER) Henry,(RED BULL) Abidal (FC BARCELONA), DI MARIA (REAL MADRID), MESUT OZIL (REAL MADRID)

KUPIE BADZ DOKONAM KOMBINACJI Z KARTAMI ZA (BALLE (TOTTENHAM)! BTW U MNIE NAJTANIEJ : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam . wie ktoś może czemu UT działał dobrze jak chciałem grac przez neta a od paru dni wiesza mi się konsola przed meczem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam . wie ktoś może czemu UT działał dobrze jak chciałem grac przez neta a od paru dni wiesza mi się konsola przed meczem .

poczytaj pare postów w tył bo napewno było i ktoś napisał jak sobie z tym poradzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUT: sprzedam: Boateng,(MILAN) Diego Milito,(INTER) Henry,(RED BULL) Abidal (FC BARCELONA), DI MARIA (REAL MADRID), MESUT OZIL (REAL MADRID)

KUPIE BADZ DOKONAM KOMBINACJI Z KARTAMI ZA (BALLE (TOTTENHAM)! BTW U MNIE NAJTANIEJ : )

ile za henrego i abidala ? i jaka maja formacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam . wie ktoś może czemu UT działał dobrze jak chciałem grac przez neta a od paru dni wiesza mi się konsola przed meczem .

wywal w ustawieniach swoje taktyki z "szybkich taktyk" i "własnych taktyk" i bedzie ok. Do patcha trzeba grac na oryginalnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile za henrego i abidala ? i jaka maja formacje :)

abidal 5000 henry 45000 pasi?

siema moja formacja w UT to 4-2-3-1 http://www.ea.com/uk...f#isye43g9bbEo5 czy jeżeli za KAKE (CAM) i za OZILA (CAM) wstawie DI MARIE (RW) i BALLE ( LW) spadnie mi chemistry? pytam bo kaka i ozil to środkowy ofensywny pomocnik a di maria i balle to lewy i prawy pomocnik.

Edytowane przez dejfson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abidal 5000 henry 45000 pasi?

siema moja formacja w UT to 4-2-3-1 http://www.ea.com/uk...f#isye43g9bbEo5 czy jeżeli za KAKE (CAM) i za OZILA (CAM) wstawie DI MARIE (RW) i BALLE ( LW) spadnie mi chemistry? pytam bo kaka i ozil to środkowy ofensywny pomocnik a di maria i balle to lewy i prawy pomocnik.

O kuzwa ale ceny :) Ja za Henry dałem coś koło 1500 c. Co prawda było to w fifie 11 ale aż tak poszedł w górę z cena ;d

Sorry że psuje interesy ale aż mnie zdziwilo ;)

Szkoda że składu z jedenastki sprzedać nie mogę i wykorzystać kasę w dwunastce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego Ulitmate Team powinien być osobny dział -,-

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mecze w FUT z SI dostaje się mniej monet niż online? Bo wygrałem z Valencia 6-1 i dostałem zaledwie 200 punktów za bramki, a łącznie 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz problem ze soba chlopie, z twojej wypowiedzi wynika ze z botem nie mozesz sobie poradzic, wrzucasz tych graczy do jednego worka "real", ogarnij troche gre :) pozdro

Dobra inteligencie do kwadratu. Jesteś taki mądry to sobie pograj w 5,6,7 lidze grając w połowie przeciwko botowi, a w połowie przeciwko człowiekowi. Z tym Realem wyszło niefortunnie, bo nie chodziło mi o kibiców Realu, tylko o ludzi grających Realem, barsą, $hity. Ich defensorzy mają statsy wysokie, więc jak taka pizdeczka przełączy się selectem na bramkarza, to nie musi się w ogóle trudzić w defensywie. No ale jeśli tobie nie przeszkadza, że grasz z totalnym lamusem, który nic nie potrafi zagrać w ataku, a w defensywie jest pro el0 wyjebany w kosmos no to spoko. Ja jak gram po sieci to rozumiem, że gram przeciwko człowiekowi, a CPU to sobie gram jak nie mam internetu, gram z nudów.

I ogarnąłem "trochę" tą grę. Chodzi mi o to, że jeśli ja się namęczyłem z tym systemem obrony, to dlaczego te złamasy właściwie bronią się jednym przyciskiem? Jeśli tego nie wyłączą w patchu to nie ma sensu granie 1v1, na wyższych poziomach w tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma jeszcze dwa wolne sloty na wersję ze sklepiku to proszę o kontakt :) W ostateczności jeden :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy w świecie ultimate team i chciałem się dowiedzieć co daje menadżer zespołu i zgranie drużyny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Czy mógłby ktoś podać jaka jest domyślna konfiguracja kontrolera w fifie 12 (chodzi o asysty), kumpel mi to pozmieniał i teraz nie wiem jakie są ustawienia fabryczne ;/

Szukałem w necie i nigdzie tego nie mogłem znaleźć

Z góry wielkie dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×