Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Też chętnie podłączę się do pytania o wysłanie bramkarza w pole karne (np. przy rzucie rożnym)? Trzeba samemu coś tam nacisnąć, czy komp. decyduje za nas (jak w przypadku oddania piłki przy rzucie sędziowskim).

Co do lagów, to też często mi się zdarzają, nawet, jeśli jestem gospodarzem, z tym, że nic nie majstruję przy ruoterze. Czy jeśli jestem gospodarzem to lagi mogą być tylko moją winą? A jeśli tak, to jak można je ograniczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz teraz na allegro ludzie sprzedają 10k po jakieś 5zł, jeszcze kilka dni temu po 20zł chodziły. Ogólnie większość sprzedałem na innym forum, trochę na ebay i trochę na allegro (ale tutaj bardzo tanio).

jednak naiwnosc ludzka nie zna granic , trzeba byc ostatnim frajerem zeby placic 20 zl za 10k coinsow.

A w jaki sposób "przekazuje" się te coinsy na konto innego użytkownika?

User A wystawia np dowolnego brazowego gracza za 10500 coinsow a user B go kupuje . Odlicza sie prowizje EA i user A ma na koncie 10k.

Lepiej przeznaczyc te 20 zl na doladowanie konta w PSS i kupic sobie za prawdziwe pieniadze iles tam paczek , jesli masz szczescie to trafisz na gracza na ktorym zarobisz coinsy, jesli nie to sprzedasz to co wylosowales i bedziesz tez mial jakis tam coinsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam banalne pytanie (to moja pierwsza Fifa): jak bronić rzuty karne? Próbowałem różnych kombinacji ale cały czas mój bramkarz stoi na środku zamiast rzucać się.

rzucasz się prawym analogiem a lewym tylko chodzisz po linii :)

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Za Boga nie mogę "zrobić" markowanego strzału. strzał "O" i od razu podanie "X" u mnie nie działają-jakieś sugestie?

2) Wydaje mi się że patch niewiele zmieni jeżeli chodzi o ludzi włączających select. Wystarczy nie przełaczać się w obronie (nie sterować danym zawodnikiem) a i tak komputer odwali za nas całą robotę. Także wyeliminowanie "selecta" nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kumpel namówił mnie do pogrania w UT. Na początku podchodziłem do tego bardzo sceptycznie, ale postanowiłem spróbować. Poczytałem kilka poradników, lecz nadal dręczy mnie kilka elementarnych kwestii. W jakie paczki z piłkarzami opłaca się najbardziej inwestować? Są jakieś dzienne limity zakupów owych paczek? Proszę o porady na początek przygody z Ultimate Team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pyt. dla bardziej obytych w fifie 12. Jak zagrać w trybie 11 vs. 11?? Jaki tryb gry jest waszym zdaniem najlepszy do grania czy to dla początkującego lub zaawansowanego?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem, żeby kupić (nie za coins'y) np. paczkę złotą trzeba zapłacić kasę.Czy ta kasa jest pobierana z PSN? Czy jak kupię kartę na allegro np. za 100,200,500zł itd itp to będę mógł tą kasą dysponować w UT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kupisz kartę i doladujesz konto PSN to masz ja na swoim 'portfelu'. Przez konsolę kupujesz paczki i Ci pobiera z portfela. Ja kupuje jedną paczkę tygodniowo za coinsy i dzisiaj pierwszy gracz85+wylosowany : hazardp.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kumpel namówił mnie do pogrania w UT. Na początku podchodziłem do tego bardzo sceptycznie, ale postanowiłem spróbować. Poczytałem kilka poradników, lecz nadal dręczy mnie kilka elementarnych kwestii. W jakie paczki z piłkarzami opłaca się najbardziej inwestować? Są jakieś dzienne limity zakupów owych paczek? Proszę o porady na początek przygody z Ultimate Team.

Jedynym limitem jest pojemnosc schowka z kartami na wymiane oraz schowka z kartami do wykorzystania przez naszych zawodnikow. Czyli jesli kupisz 20 paczek to zawodnikow mozesz wyslac do klubu do klubu mozesz takze wyslac caly stuff oraz koszulki , godla klubow , pilki , stadiony itp , ntomiast kontrakty , karty z leczeniem , z formacjai , itp musisz umiescic albo w schowku dla kart na wymiane o ile sie nie myle 30 miejsc lub do schowka , w ktorym trzymasz karty do wykorzystania dla Twojego skladu chyba 50 miejsc . Jesli to wykorzystasz to bedziesz musial sprzedawac czesc kart po zakupie. Nie ma regoly w jakie paczki inwestowac mozesz kupic 20 paczek i nie dostaniesz zadnego zawodnika na ktorym zarobisz a innym razem kupisz dwie paczki i bedziesz mial karty z zawodnikami IF. Ja kupuje paczki zlote za 7.5k coinsow lub srebrne z trzema zadkimi .

Jak rozumiem, żeby kupić (nie za coins'y) np. paczkę złotą trzeba zapłacić kasę.Czy ta kasa jest pobierana z PSN? Czy jak kupię kartę na allegro np. za 100,200,500zł itd itp to będę mógł tą kasą dysponować w UT?

Tak bedziesz mogl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kupisz kartę i doladujesz konto PSN to masz ja na swoim 'portfelu'. Przez konsolę kupujesz paczki i Ci pobiera z portfela. Ja kupuje jedną paczkę tygodniowo za coinsy i dzisiaj pierwszy gracz85+wylosowany : hazardp.jpg

git, jeszcze na fajnej formacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kupiłem złotą paczkę. Dałem opcję dołącz zawodników do klubu. Ustalam skład ale nie widzę nowych playerów. Gdzie oni są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kupiłem złotą paczkę. Dałem opcję dołącz zawodników do klubu. Ustalam skład ale nie widzę nowych playerów. Gdzie oni są?

Że tak powiem kliknij na jakąś wolną kartę i tam będzie gdzieś opcja dodaj zawodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy jak się gra tryb kariery: Grający trener. Czy przy końcu sezonu jak się dostaje oferty od klubów. Czy jest możliwość otrzymania oferty właśnie jako grający trener ? ZBo gram już trzeci sezon i tylko jako menedżer mi proponują... Przez co takie coś mija się z celem... nie po to gram taki tryb żeby przy zmianie klubu zostać tylko menedżerem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos w FUT hulka na ataku i moze mi powiedziec jak sie sprawuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos w FUT hulka na ataku i moze mi powiedziec jak sie sprawuje ?

Nie warto. Zawiodłem się na nim jak kosztował 15k. Teraz jest 3x drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak to jest w Ultimate z tymi kontraktami zawodników jak się jest początkującym bo ja zagrałem ledwo 12 meczy i chyba 10 zawodnikom się skończył kontrakt i co teraz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kupisz kartę i doladujesz konto PSN to masz ja na swoim 'portfelu'. Przez konsolę kupujesz paczki i Ci pobiera z portfela. Ja kupuje jedną paczkę tygodniowo za coinsy i dzisiaj pierwszy gracz85+wylosowany : hazardp.jpg

Ktore przewaznie bierzesz paczki zlote z jednya rzadka karta czy z trzema ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak to jest w Ultimate z tymi kontraktami zawodników jak się jest początkującym bo ja zagrałem ledwo 12 meczy i chyba 10 zawodnikom się skończył kontrakt i co teraz??

musisz kupic im kontrakty :) w wymianie szukaj rozwoj>kontrakt - dobra cena za zloty kontrakt +13 to 200coinsow, wiecej nie plac, a najlepiej poczytaj jakis poradnik, zeby nie zrobic sie samemu w bambuko :)

Nie warto. Zawiodłem się na nim jak kosztował 15k. Teraz jest 3x drożej.

za 50k mozna go wyrwac, mozesz uzasadnic dlaczego sie zawiodles ? ten gosc w lewej nodze ma torpede, patrze drybling i speed tez kolo 90 wiec powinno byc wmiare...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 50k mozna go wyrwac, mozesz uzasadnic dlaczego sie zawiodles ? ten gosc w lewej nodze ma torpede, patrze drybling i speed tez kolo 90 wiec powinno byc wmiare...

z jednej prostej przyczyny. W dwunastce ma 4* dryblingu = dla mnie szrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz kupic im kontrakty :) w wymianie szukaj rozwoj>kontrakt - dobra cena za zloty kontrakt +13 to 200coinsow, wiecej nie plac, a najlepiej poczytaj jakis poradnik, zeby nie zrobic sie samemu w bambuko :)

No bo teraz kupiłem Huntelara, Rosickiego, Piszczka, Palaciosa i jeszcze tam kogoś. Ja nie mogę z tamtymi przedłużyć kontraktu nie wiem czemu może, że nie mam tych kart co tam trzeba mieć do wykorzystania. Nie wiem jak przedłużać z nimi. Jak można zagrać 11 vs. 11 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam FIFE11 a widzę ,że tu są fani ogólnie Fify warto kupić 12 jest aż tak zajebista?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem sezon grającym trenerem ale dostałem same oferty od klubów na Trenera.

Kolega jest po dwóch i ciągle dostaje na samego trenera.

Czy trzeba rozegrać odpowiednią ilość sezonów i mieć gwiazdki aby grającego trenera chcieli zatrudnić czy raczej dalej dostanę tylko dla trenera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam FIFE11 a widzę ,że tu są fani ogólnie Fify warto kupić 12 jest aż tak zajebista?

Tak, warto kupić fife 12:) wystarczy spojrzeć na komentarze i na recenzje.

Wiecie może kiedy wychodzi nowy patch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem sezon grającym trenerem ale dostałem same oferty od klubów na Trenera.

Kolega jest po dwóch i ciągle dostaje na samego trenera.

Czy trzeba rozegrać odpowiednią ilość sezonów i mieć gwiazdki aby grającego trenera chcieli zatrudnić czy raczej dalej dostanę tylko dla trenera?

Zadałem to samo pytanie stronę temu. Mam tak samo i trochę to denerwujące. Proszę o pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×