Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najlepiej zdobywać monety, ja do tej pory kupowałem piłkarzy w ostatnich sekundach aukcji i później drożej sprzedawałem, kupowałem jeszcze brązowe paczki za 750 i sprzedawałem karty, uzbierałem 80k monet ale teraz słabo mi idzie, jak wy zarabiacie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam...mógłby mi ktoś napisać o co dokładnie chodzi z tymi szybkimi taktykami ? chodzi mi dokładnie jak zachowują się zawodnicy w danej taktyce...tak samo formacja np superdefensywna albo ofensywną...i czy szybkie taktyki trzeba włączać za każdym razem czy wystarczy raz ? (np.gra skrzydłami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na sprzedaż : Ceny można negocjować, gg - 19999917

3x Reyes overall 85, athletico madrty ,prawy skrzydłowy, hiszpania

1 w Foramcji 4-4-1-1 sprzedam za 11000 coins

2 w formacji 4-3-3 sprzedam za 13000 coins

Pedro overall 85, barcelona, lewy skrzydłowy, hiszpania

formacja 4-5-1 sprzedam za 15000 coins

Higuain overall 85, real madryt, środkowy napastnik, argentyna

formacja 4-4-1-1 sprzedam za 18500 coins

hernanes overall 84, lazio rzym, ofensywny pomocnik, brazylia

formacja 4-1-2-1-2 sprzedam za 5000 coins

Możliwa wymiana gracze którzy mnie interesują (mogę ich kupić za dobrą cene) :

Ozil

Di maria

Pepe

Ramos

Carvalho

Marcela

Mascherano

Bramkarz z ligi hiszpańskiej overall przynajmniej 84

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz head set to jutro wieczorem możemy zagrać kilka meczów i pomogę Ci w kilku sprawach...

a teraz tak na bieżąco...

- pauza w grze online może być użyta przez jednego zawodnika 3 razy w każdej połowie meczu... zgadzam się że bez sensu że w każdym momencie.... bo mogłoby to być w przypadku kiedy gra jest wstrzymana... czyli aut róg wolny itp...

- info z wynikiem które zasłania to się zgadzam...

- z logami drużyn nie mam takiego problemu więc to coś u Ciebie...

- ustawienie formacji i składu co mecz jest faktycznie irytujące ale dobre jest to że można to zrobić przed wyszukaniem przeciwnika a nie jak już przeciwnik jest wybrany musimy się spieszyć jak w poprzednich Fifach... w sumie mi tak to specjalnie nie przeszkadza...

- motyw z Overallem się zgadza... to jest dla mnie największa wada z tych które wymieniłeś...

Ogólnie gram cały czas na full manualu i jestem już w 4 dywizji... 120-któreś miejsce w graczach manualnych na świecie i ciągle pnę się w górę... :) Gra na pewno wywołuję u mnie emocję i to spore... Dziś kiedy walczyłem o awans do 4 dywizji miałem już ostatni mecz i 15 pkt i brakowało 3 do awansu więc musiałem wygrać... w 85 minucie strzeliłem dopiero na 1:0 po czym wydarłem się jakbym oglądał prawdziwy mecz i moja ulubiona drużyna strzeliła :) akcja przypominała tą z finału Copa del Rey (Real - Barca) z poprzedniego sezonu... a skoro są emocje to gra musi być dobra...

Dzięki wielkie za propozycje pomocy w gierce. Nie mam head seta, ponieważ mój typ NAT to typ 3 i obawiałem się zawsze, że mogę nie mieć dobrej jakości połączenia. Jakoś przed weekendem podjadę do kolegi, który ma taki zestaw i sprawdzę go u siebie. Jeżeli będzie wszystko śmigać ok to pierwsze co robię to idę do sklepu i kupuję słuchaweczkę. Wtedy nie omieszkam pograć z tobą i dostać baty ;) Raz jeszcze dziękówa, odezwę się na czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z kontraktami a mianowicie przed wypuszczeniem nowej łatki wszystko było ok.Dzisiaj kupiłem 2 kontrakty i nie moge z nich skorzystać.Wchodze w obserwowane karty,daje na "działania" i wyskakuje mi tylko okienko w którym widze zakończoną licytacje i nic więcej.Podobna rzecz dzieje się kiedy wchodze w swój skład,chce przedłużyć z kimś kontrakt i wyskakuje mi komunikat że nie posiadam kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze bug, jaki zdarza mi się często. Tutaj na zdjęciu akurat reprezentacja Brazylii ze składem ŁKSu. Tym składem często gra również Szwecja, Polska, czy Norwich... :D

http://img525.imageshack.us/img525/6782/imag0125kopiowanie.jpg

Ma ktoś z was podobne przebłyski ze stajni EA Sports?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Ziomka, nie kupuj TURANA!!! Gracz jest dosyć słaby. Co do aukcji to już chyba wszyscy zorientowali się jak to działa i ciężko coś zarobić. Ja dzisiaj za to kupiłem de jonga-może nawet przepłaciłem ale był w mojej formacji, miał kosić i rządzić w środku pola a okazało się że go często przepychają jakieś użelowane piczki, ale za to koleś jest szybki i dobrze sobie radzi w ofensywie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z kontraktami a mianowicie przed wypuszczeniem nowej łatki wszystko było ok.Dzisiaj kupiłem 2 kontrakty i nie moge z nich skorzystać.Wchodze w obserwowane karty,daje na "działania" i wyskakuje mi tylko okienko w którym widze zakończoną licytacje i nic więcej.Podobna rzecz dzieje się kiedy wchodze w swój skład,chce przedłużyć z kimś kontrakt i wyskakuje mi komunikat że nie posiadam kart.

Ja mam tak samo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej bo ja w tym zielony to kogo sie pyla kupic? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupić sobie słuchawkę.(jakość/koszt) jaką polecacie i jak zainstalować ten gadżet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy nowy team of the week? wiem że dzisiaj tylko pytam o godzinę i jak myślicie kto będzie?:D jestem pewien że higuain a tak na 70% to Van persie,Balotteli,(Kaka-mam wielką nadzieję) i może messi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy nowy team of the week? wiem że dzisiaj tylko pytam o godzinę i jak myślicie kto będzie?:D jestem pewien że higuain a tak na 70% to Van persie,Balotteli,(Kaka-mam wielką nadzieję) i może messi.

Już od wczoraj wiadomo kto będzie, obudź sie kolego : )

Link:

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#htixfK2IbbIQn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już w tą fife dość długo i mnie szlak trafia. Niech ktoś powie co mam ustawić żeby podczas ataku piłkarze ruszali na bramke rywala i w ogóle sie wystawiali. Bo jak atakuje to jest moich dwóch piłkarzy na 7 rywala. Rywal jak atakuje to ma więcej atakujących.. I jeszcze jedno, dostaje szału ja w polu karnym nie ma w ogóle krycia. Rywal wchodzi jak w masło, nie są w ogóle poobstawiani, obrońcy kilometr od rywala. Niech ktoś pomoże bo sam nie moge do tego dojść. A już mnie nerwy biorą bo nie mam w ogóle przyjemności z gry, jak sie dostaje mecz za meczem.

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę dla tych co nie mogą użyć kupionego kontraktu.

Jeżeli macie coś takiego że kupujecie kontrakt,a gdy klikacie na działania to wyskakuje wam okienko jakbyście dopiero mieli licytować,chociaż już aukcje wygraliście.Faktycznie nie było tego przed patchem,ale rozwiązanie jest bardzo proste.

Wychodzicie z obserwowanych(bo tam wchodzicie po odbiór karty wygranej),wracacie tam ponownie,klikacie na podajże trójkąt to jest usuń przedterminowe czy poterminowe karty,jakoś tak.Gdy już to zrobicie wszystko powinno być po staremu czyli działają "działania itd".Mam nadzieje,że pomogłem ;) thumbsup.gif

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś changelog tego patcha 1.02?

Każdy kto będzie miał okazję dziś odpalić nową „kopankę” od EA napotka mały update do ściągnięcia. Widać, że Panowie wzięli sobie do serca wypowiedzi graczy i już wypuszczają pierwszą łatkę, która wprowadza pewne zmiany. Myślę, że wszystkich zadowoli szczególnie jedna ale po kolei:

- Usunięto wycieki pamięci, który powodował awarię systemu „Origin”.

- Poprawki do naszych systemów instalacji i aktualizacji.

- Naprawiono błąd instalacji, który zmuszał użytkowników do pobierania wszystkich pakietów językowych.

- Sterowanie bramkarzami w meczach ONLINE: Prosiliśmy o Wasze opinie i otrzymaliśmy ich bardzo wiele. Po dokładnym sprawdzeniu, stwierdziliśmy że bardzo duża liczba osób nadużywa tej opcji w meczach ONLINE, co negatywnie wpływa na doświadczenia płynące z gry dla reszty graczy. Zdecydowaliśmy się więc usunąć możliwość wciśnięcia przycisku BACK/SELECT i gry jako bramkarz zezwalając CPU na obronę, we wszystkich meczach ONLINE. Funkcja pozostanie dostępna w meczach w trybie OFFLINE.

- Naprawiono sytuację, w której gracz znajdował się w pustym „FUT Store” bez działającej funkcji przycisków.

- Naprawiono błąd FUT podczas używania niestandardowych taktyk.

- Poprawiono blokadę, która miała miejsce w przypadku zatrudnienia menadżera po zakupie „Bronze Premium Pack” w FUT.

- Naprawiono sytuację, w której niektórzy gracze byli rozłączani z FUT po pięciu sekundach połączenia.

- Zoptymalizowaliśmy serwer FUT w celu szybszego działania.

Jak widać krok po kroku, Panowie z EA starają się naprawiać to co najbardziej przeszkadza graczom. Fakt ten bardzo cieszy, że skupiają się nie tylko na kasowaniu pieniędzy, ale też na zadowoleniu graczy. Pamiętajmy, że dali sobie ok. 2-3 tygodnie na wyeliminowanie wszystkich błędów i poprawę jakości gry, tak więc cierpliwości, niedługo powinniśmy ujrzeć kolejny update.

info podesłał nuszka. Dzięki stary!

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie na jakiej zasadzie odbieracie piłke przeciwnikowi? trzymacie 'X' i w odpowiednim punkcie wciskacie 'O'? czy moze w jakis inny sposob atakujecie przeciwnika poniewaz jak zauwazam niektórzy gracze poprostu lecą taranem na sprincie i za każdym razem trafiają odrazu z odbiorem dosłownie jak w starej fifie. dajcie pare wskazówek w jaki sposo wy sobie radzicie z systemem obrony pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie na jakiej zasadzie odbieracie piłke przeciwnikowi? trzymacie 'X' i w odpowiednim punkcie wciskacie 'O'? czy moze w jakis inny sposob atakujecie przeciwnika poniewaz jak zauwazam niektórzy gracze poprostu lecą taranem na sprincie i za każdym razem trafiają odrazu z odbiorem dosłownie jak w starej fifie. dajcie pare wskazówek w jaki sposo wy sobie radzicie z systemem obrony pozdro

Spróbuj biec za przeciwnikiem z R2 to jest jaki mnie pamięć nie myli kontrola tempa może tak twoi przeciwnicy to robią :thumbsup:

Ja właśnie tylko tak umiem grać na tym nowym systemie :whistling:

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączę się do pytania o sposób odbioru piłki. Kilka razy już zdarzyło mi się, że przeciwnik wpadał na mnie (nie przewracał, ale tak jakby taranował i odbierał piłkę) niemal jak w Fifie 11. Ktoś napisał, że trzeba biec za przeciwnikiem z R2 (od szybszego biegania), ale bez trzymania X nasz zawodnik nie będzie biegł tym samym torem co przeciwnik. Jak dla mnie wygląda to tak jakby był jeszcze jakiś inny sposób odbioru niż O.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie tok myślenia.Twórcom chodziło o realny odbiór piłki - i taki zrobili.To,że można wbiec na przeciwnika i mu zabrać,jest realne.Biegnie messi wybiega pepe taranuje go i kto wygra?Jasne ze pepe.I nowy system obrony nie ma nic z tego tradycyjnego,można tak zabrać ale sterujesz samym analogiem i nie trzymasz X że on sam podbiegnie i zabierze,tylko Ty analogiem musisz trafić na przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę dla tych co nie mogą użyć kupionego kontraktu.

Jeżeli macie coś takiego że kupujecie kontrakt,a gdy klikacie na działania to wyskakuje wam okienko jakbyście dopiero mieli licytować,chociaż już aukcje wygraliście.Faktycznie nie było tego przed patchem,ale rozwiązanie jest bardzo proste.

Wychodzicie z obserwowanych(bo tam wchodzicie po odbiór karty wygranej),wracacie tam ponownie,klikacie na podajże trójkąt to jest usuń przedterminowe czy poterminowe karty,jakoś tak.Gdy już to zrobicie wszystko powinno być po staremu czyli działają "działania itd".Mam nadzieje,że pomogłem ;) thumbsup.gif

nie wiem jak innym, ale mi pomogłeś thumbsup.gif dalem Ci plusa. wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×