Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś z Was gra w lidze online, to chciałem coś Wam powiedzieć. .Tak dla lepszej motywacji.. Gdy dojdziecie do pierwszej ligi i w ciagu 10 meczy zdobędziecie 20pkt otrzymacie puchar. Odpowiednik mistrza ligi hehehe. Mam już dwa. takie pucharki. Walcze o trzecie mistrzostwo. Bilans jak narazie to 4 wygrane na 4 mecze.

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w 9 lidze a piłkarze biegają z prędkością światła może u mnie coś nie tak hehe normalnie dramat nie da się grać nawet piłki nie można na chwile przy nodze przytrzymać ciekawe jak wygląda gra w 1 lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w karierze jednym zawodnikiem można dostać powołanie do reprezentacji jakiegoś kraju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam...mógłby mi ktoś napisać o co dokładnie chodzi z tymi szybkimi taktykami ? chodzi mi dokładnie jak zachowują się zawodnicy w danej taktyce...tak samo formacja np superdefensywna albo ofensywną...i czy szybkie taktyki trzeba włączać za każdym razem czy wystarczy raz ? (np.gra skrzydłami)

naprawde nikt nie wie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Klub HOOLIGANS PL poszukuje zawodników na pozycje: ŚO oraz BR. Ogłoszenie jest skierowane do osób, które ukończyły przynajmniej 70% wyzwań Wirtualnej Gwiazdy. Gracze powinni dysponować czasem codziennie w godzinach wieczornych. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 liga:) dzisiaj wieczorem zaczynam w tej lidze... ju doczekac czlowiek sie nie moze, ale najpierw LIGA MISTZROW ;)

Taka rada dla wszystkich, odkad zaczelem grac Legia to jak burza wszedlem wlasnie do 4 ligi, na 20 meczow przegralem ze 2 :)... Wczesniej gralem przewaznie Milanem i Juve i nie szlo mi tak kolorowo, fakt awansowalem do 5 ligi, ale dlugo sie nie utrzymalem i spadlem do 8 ;) .... W ogole granie 3-3, 5 gwiazkowymi zespolami jest ciekawsze, mecze wygladaja bardziej realistycznie, nie mam juz wynikow po 5:5 , bramkarze nie sa czasami cyborgami itp.... Naprawde POLECAM , jak sprobujecie to napiszcie jak wam sie to widzi

POZDRO

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką polecacie najbardziej formacje do FUT? mam zamiar skompletować sobie skład Ligi Hiszpańskiej, myślałem o 4-3-2-1 z tym że mam kake i ozila CAM myślicie że opłaca się ich zmieniać na CM czy stracą tylko na tym? bo na pozycje ST,LW i RW mam higuaina,di marie i chciałbym kogoś jeszcze kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką polecacie najbardziej formacje do FUT? mam zamiar skompletować sobie skład Ligi Hiszpańskiej, myślałem o 4-3-2-1 z tym że mam kake i ozila CAM myślicie że opłaca się ich zmieniać na CM czy stracą tylko na tym? bo na pozycje ST,LW i RW mam higuaina,di marie i chciałbym kogoś jeszcze kupić.

4-2-3-1 składa się z:

4-Defensywny pomocnik, CM,-Cam-CAM-CAM-1 , więc raczej nie opłaca się. no chyba, że chcesz ich dac obok defensywnego pomocnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-2-3-1 składa się z:

4-Defensywny pomocnik, CM,-Cam-CAM-CAM-1 , więc raczej nie opłaca się. no chyba, że chcesz ich dac obok defensywnego pomocnika.

grałem cały czas 4-2-3-1 z tym że jest to jak dla mnie bardziej defensywna formacja niz ofensywna no i nie mam gdzie wrzucic di marii bo jest on RW dlatego myslalem o 4-3-2-1 badz 4-3-3 a kake i ozila zrobic z CAM na CM ale nie wiem jak to wyjdzie wiec pytam co by tu najbardziej pasowalo i nie bylo calkiem ustawione ofensywnie, obrone mam ustawiona idealnie pozostaje mi tylko ulozenie (kaka cam.ozil cam, xabi alonso cm, di maria rw, higuain st no i kogos LW na drugą strone) 4-2-3-1 jest dla mnie jakos za mało ofensywne ale nie mam pomysłu na jaką mógłbym się zdecydować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taka prośbę o pomoc ;P

A więc nie umiem sobie poradzić w UT da mi ktoś instrukcje co robić od nowa gdzieś tak do 11 złotych gdzie grać kase zarabiać jak itp.Bo jak wcześniej grałem to bankrutowałem :( lub miałem slaby przelicznik NU a myślę ,że to winna zarządzania drużyna :D.BO fifke tak ogólnie umiem grać na klasie swiatowej gram i wygrywam a nawet jak gram turniej na poczatkujacym to wdupiam :D.Piwko dlatego co mi napisze instrukcje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz oszaleję.. Od tygodnia w FUT trafiam na ekipy z ligi angielskiej z Givenem w bramce, którego nie idzie pokonać.. Wszystko byłoby ok gdyby było choć trochę sprawiedliwości w meczach. Bo nie ma nic gorszego jak 8 remis z rzędu bo Given (czytajBOT) broni wszystko i ja na 13 sytuacji strzelam 2 bramki, a kolesie na 2 sytuacje i to jeszcze po moich błędach strzelają 2 bramki,a potem zamiast zagrać dogrywkę biorą remis po czym pisze do nich wiadomość, że są noobami, a Ci odpisują, że mnie ownią,, Nie cierpię takich ludzi,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Was gra w lidze online, to chciałem coś Wam powiedzieć. .Tak dla lepszej motywacji.. Gdy dojdziecie do pierwszej ligi i w ciagu 10 meczy zdobędziecie 20pkt otrzymacie puchar. Odpowiednik mistrza ligi hehehe. Mam już dwa. takie pucharki. Walcze o trzecie mistrzostwo. Bilans jak narazie to 4 wygrane na 4 mecze.

hahah a świstak siedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powtórzę xD

Ja mam taka prośbę o pomoc ;P

A więc nie umiem sobie poradzić w UT da mi ktoś instrukcje co robić od nowa gdzieś tak do 11 złotych gdzie grać kase zarabiać jak itp.Bo jak wcześniej grałem to bankrutowałem :( lub miałem slaby przelicznik NU a myślę ,że to winna zarządzania drużyna :D.BO fifke tak ogólnie umiem grać na klasie swiatowej gram i wygrywam a nawet jak gram turniej na poczatkujacym to wdupiam :D.Piwko dlatego co mi napisze instrukcje :)

Proszę bardzo mnie sie to podoba

Edytowane przez Ribel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz oszaleję.. Od tygodnia w FUT trafiam na ekipy z ligi angielskiej z Givenem w bramce, którego nie idzie pokonać.. Wszystko byłoby ok gdyby było choć trochę sprawiedliwości w meczach. Bo nie ma nic gorszego jak 8 remis z rzędu bo Given (czytajBOT) broni wszystko i ja na 13 sytuacji strzelam 2 bramki, a kolesie na 2 sytuacje i to jeszcze po moich błędach strzelają 2 bramki,a potem zamiast zagrać dogrywkę biorą remis po czym pisze do nich wiadomość, że są noobami, a Ci odpisują, że mnie ownią,, Nie cierpię takich ludzi,,

neuer, de gea - ktory osobiscie najbardziej mnie wkur.... dodal bym jeszcze do tych mega botow j. cesara, jaki mam sposob na nich ? jak nic mi nie wchodzi po ziemi, wszystko sam na sam lapia, to gram na wrzutki i uwierz, ze dziala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dywizja na full manualu i 69 miejsce na świecie spośród graczy manualnych na PS3 :) Jest jeszcze tylko jeden polak wyżej o bodajże 8 miejsc ale idę w górę :)

takie coś mi weszło Agbonlahorem http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/99039186

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy najlepsi gracze manualni używają Contain ? Ja od zawsze gram bez i szczerze to trochę ciężko idzie mi gra w obronie.

Chris de la Rosa - respect :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak nocne promocje, Giggs, Lorente, Subotic, Sow Liedson po 700 za sztukę, arshavin, pastore, song, ronaldinho 1400-1700:) Do tego jeszcze kilku nieznanych grajków ze skillem 81 poniżej 600 (quick sell 648:P)

Edytowane przez bartus007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zniemiam formacje i wczoraj sprzedawawałałem skład i np. ramosa kupiłem za 26.000 wczoraj sprzedalem za 34.000 w tym samym czasie trafilem na kolejna niska cene kuipilem jeszcze ras ramosa za 27.000 i sprzedalem za 37.000. 20k na plusie doslownie w chwile i dzisiaj sobie kupie jeszcze raz ramosa za 27.000 ale to jjuż do składu : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ramosa kupiłem za 26.000 wczoraj sprzedalem za 34.000 w tym samym czasie trafilem na kolejna niska cene kuipilem jeszcze ras ramosa za 27.000 i sprzedalem za 37.000. 20k na plusie doslownie w chwile i dzisiaj sobie kupie jeszcze raz ramosa za 27.000 ale to jjuż do składu : )

haha :D Poprawiłeś mi humor tym zdaniem :) Nie bawię się akurat w ten tryb, ale zakładam, że emocje związane z obserwowaniem rynku graczy muszą być dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie tok myślenia.Twórcom chodziło o realny odbiór piłki - i taki zrobili.To,że można wbiec na przeciwnika i mu zabrać,jest realne.Biegnie messi wybiega pepe taranuje go i kto wygra?Jasne ze pepe.I nowy system obrony nie ma nic z tego tradycyjnego,można tak zabrać ale sterujesz samym analogiem i nie trzymasz X że on sam podbiegnie i zabierze,tylko Ty analogiem musisz trafić na przeciwnika.

Ok, rozumiem, tyle tylko, że w kilku meczach spotkałem się z czymś takim, że przeciwnik bezbłędnie "trafiał" ten sposób mojego zawodnika. Może się zdarzyć kilka razy, że coś takiego się uda, ale im wychodziło to za każdym razem, stąd też właśnie podejrzewam, że przeciwnik wspomagał się jakimś przyciskiem (no chyba, że jestem aż tak cienki :tongue:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś logując się na FUT WEB wyskoczył mi taki komunikat:

Do aktualnie wybranej osoby nie przyporządkowano żadnych danych FIFA Ultimate Team. Wybierz inną osobę na stronie profilu lub utwórz zespół FIFA Ultimate Team za pomocą konsoli Xbox 360 lub PlayStation.

Wie ktoś o co chodzi?? Też tak macie??

Edytowane przez butcher23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle genialne EA - moze akurat poprawia blad dla osob ktore mialy problemy z UT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś logując się na FUT WEB wyskoczył mi taki komunikat:

Do aktualnie wybranej osoby nie przyporządkowano żadnych danych FIFA Ultimate Team. Wybierz inną osobę na stronie profilu lub utwórz zespół FIFA Ultimate Team za pomocą konsoli Xbox 360 lub PlayStation.

Wie ktoś o co chodzi?? Też tak macie??

ja tez tak mam teraz, ale jak logowalem sie jakos o 7:30 takiego komunikatu nie mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×