Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

No i zaliczyłem rekordowego laga, prawdziwy pokaz slajdów, mecz trwał 42 minuty!!! Powinni zbanować brudasów ze słabymi łączami

A ja mam pytanie jak sprawdzić czy lagi nie są z mojej winy. Mam dość słabe łącze (1 mb) ale w większości meczy nie ma lagów lub występują sporadycznie (w Fifie 11 też raczej nie było z tym problemów). Niemniej jednak czasem trafia się taki mecz, że co chwila jest ścina. Zastanawiam się, czy to nie moja wina? A może serwerów, a nie "brudasów ze słabymi łączami"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie działa

nigdy w Fifie nie było szybkiego wybierania wykonawcy rzutu z autu... albo kiedy masz ten szybki wyrzut z autu to musisz poczekać kilka sekund i wtedy wykonawca zawoła innego do wykonania autu albo musisz sprawdzić kto aktualnie wykonuje aut, wejść w zarządzanie zespołem i podmienić zawodnika który wykonuje aut z tym który aut miałby wykonywać...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaliczyłem rekordowego laga, prawdziwy pokaz slajdów, mecz trwał 42 minuty!!! Powinni zbanować brudasów ze słabymi łączami

musialo by mnie popie.... zebym mial sie tak meczyc :) wyszedl bym i po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrywałem jak lag się pojawił więc chciałem wygrać;P ALe fakt faktem, gra turowa się zrobiła:) Strategia zamiast zręcznościówki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w menu głównym select, potem dwa razy chyba w dół i masz wyzwanie od EA, jeżeli o to Ci chodzi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam dziwne i głupie pytanie, ale... jestem w trakcie robienia wyzwań swoja gwiazdą i z dwoma mam szczególny problem. Chodzi o uderzenia głową i szczupakiem, mam te cechy, ale już nie wiem ile razy próbowałem ale za każdym razem zamiast uderzać głową zawodnik strzela z woleja. Jakie dośrodkowanie by nie było i czego bym nie wciskał, zawsze leci wolej. Druga sprawa to podania piętką, też kombinowałem na 5305932 sposobów i nic, podanie z L2+L1 tak samo jak w przypadku zawodników dobrych nic nie daje. Kompletnie tego nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba było zacząć na manualu bo jak w wysokiej dywizji przejdziesz na manual to szybko się zniechęcisz bo od 6 dywizji na manualu już się zaczynają mocni rywale...

Mam takie pyt. co to znaczy "dywizji przejdziesz na manual" ogólnie jakiś "manual" co to jest :D Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pyt. co to znaczy "dywizji przejdziesz na manual" ogólnie jakiś "manual" co to jest :D Pozdro

Dywizje to są inaczej ligi w grze online rankingowej jest ich łącznie 10... a gra manualna to gra bez asyst w sterowaniu... czyli wszystko w konfiguracji kontrolera musisz mieć na "ręczne" lub ""manual" w zależności od wersji językowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w menu głównym select, potem dwa razy chyba w dół i masz wyzwanie od EA, jeżeli o to Ci chodzi :)

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam dziwne i głupie pytanie, ale... jestem w trakcie robienia wyzwań swoja gwiazdą i z dwoma mam szczególny problem. Chodzi o uderzenia głową i szczupakiem, mam te cechy, ale już nie wiem ile razy próbowałem ale za każdym razem zamiast uderzać głową zawodnik strzela z woleja. Jakie dośrodkowanie by nie było i czego bym nie wciskał, zawsze leci wolej. Druga sprawa to podania piętką, też kombinowałem na 5305932 sposobów i nic, podanie z L2+L1 tak samo jak w przypadku zawodników dobrych nic nie daje. Kompletnie tego nie ogarniam.

To prawda, że zawodnicy chcą walić z woleja zamiast z główki, ale spróbuj zrobić wysoką wg i dośrodkowywać tylko kiedy ktoś ją kryje. Co do szczupaka, to wszystko zależy od szczęścia... możesz ustawić przeciwnikowi formację z jednym obrońcą (skill 1), żeby ciągle mieć sytuacje 2v1 i wtedy podawać górą. Mi udało się posyłając piłkę L1 + trójkąt, kiedy podający był mniej więcej na wysokości bramkarza. Co do podania piętką L2 + L1, to żeby tak podać wg musisz mieć odpowiednią ceche (wymyślne podania chyba), ale nie zawsze wtedy podaje piętką. Wydaje mi się że lepiej będzie podawać R1 + X (pewnie też trzeba mieć tę ceche). Możesz też biegnąc próbować podać do zawodnika, którego masz z tyłu, ale to nie zawsze wyjdzie i ciężko będzie zrobić tak 8 razy w meczu :D (takie wyzwanie też jest ;))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie wiecie jest takie w Fifie trofeum za otwarcie 100 paczek w FUT. Czy licznik paczek otwartch lczy się tylko na jednym koncie czy ogólny licznik ze wszytskich swoich drużyn (np. nowy team po bankrutctwie) ? I czy paczki początkowe są też wliczane? Tak się pytam, jakby co to nie zamierzam sztucznie nabijać ich tylko czerpać radość z gry :thumbsup:

"plusik" dla dobrego człowieka który zna odpowiedzi na me pytanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie wiecie jest takie w Fifie trofeum za otwarcie 100 paczek w FUT. Czy licznik paczek otwartch lczy się tylko na jednym koncie czy ogólny licznik ze wszytskich swoich drużyn (np. nowy team po bankrutctwie) ? I czy paczki początkowe są też wliczane? Tak się pytam, jakby co to nie zamierzam sztucznie nabijać ich tylko czerpać radość z gry :thumbsup:

"plusik" dla dobrego człowieka który zna odpowiedzi na me pytanka

Powinny się łączyć.

btw. Macie jakiś pomysł na debili co podają piłkę w obronie między obrońcami do końca meczu!?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny się łączyć.

btw. Macie jakiś pomysł na debili co podają piłkę w obronie między obrońcami do końca meczu!?

mega ofensywa i przesuwanie pilkarzy do przodu - wtedy tak szybko sie nie cofaja, jednym naciskasz presing a drugim ktorym kierujesz starasz sie przykryc goscia do ktorego moze podac :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mega ofensywa i przesuwanie pilkarzy do przodu - wtedy tak szybko sie nie cofaja, jednym naciskasz presing a drugim ktorym kierujesz starasz sie przykryc goscia do ktorego moze podac :)

Dzięki!

Bo wyobraź sobie, że kolejny NIEMIEC z rzędu strzelając bramkę w 66min. na 1:0 podaje piłkę między obrońcami do 90min! Myślałem, że mnie ch.uj strzeli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Bo wyobraź sobie, że kolejny NIEMIEC z rzędu strzelając bramkę w 66min. na 1:0 podaje piłkę między obrońcami do 90min! Myślałem, że mnie ch.uj strzeli!

Ja grałem ostatnio CSKA kontra Juventus...wystarczał mi remis do awansu do 5 ligi...ostatni mecz w lidze...cisnąłem cały czas,ale nagle gość w 70 minucie strzelił na 2-1 i zaczął grać na czas...raz albo dwa razy odebrałem mu piłke ale nic nie ustrzeliłem...i w końcu wybiła 90 minuta...doliczony czas gry...gość podaje między obrońcami i nagle Bozia go skarała...podał do Buffona,ten chciał przyjąć leciutką piłke i.........przeleciała mu pod stopą i wpadła do bramki :) zwariowałem :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem ostatnio CSKA kontra Juventus...wystarczał mi remis do awansu do 5 ligi...ostatni mecz w lidze...cisnąłem cały czas,ale nagle gość w 70 minucie strzelił na 2-1 i zaczął grać na czas...raz albo dwa razy odebrałem mu piłke ale nic nie ustrzeliłem...i w końcu wybiła 90 minuta...doliczony czas gry...gość podaje między obrońcami i nagle Bozia go skarała...podał do Buffona,ten chciał przyjąć leciutką piłke i.........przeleciała mu pod stopą i wpadła do bramki :) zwariowałem :)

grubo :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które ustawienie Waszym zdaniem lepsze ? 4-5-1 czy 3-4-1-2 ?

Zależy kim grasz/jakich masz zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które ustawienie Waszym zdaniem lepsze ? 4-5-1 czy 3-4-1-2 ?

Generalnie moim zdaniem gra trzema obrońcami z tej odsłonie fify to samobójstwo, ale musisz sam przetestować oby dwa ustawienia i zobaczyć którym się lepiej gra.

Grałem z kolesiem który właśnie miał 3 obrońców i w ofensywnie szło mu całkiem dobrze, ale w obronie to już wchodziłem w niego jak w masło, gdyby nie to że za każdym razem nie dawałem rady minąć bramkarza który wychodził wysoko to pewnie wbiłbym mu dwu cyfrówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też czasem musicie po kilka razy próbować znaleźć przeciwnika w Sezonach Pojedynków? Bo klikam i klikam i dopiero za 3, 4 razem znajduje. A pozatym lagi okrutne czasem potrafią być. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też czasem musicie po kilka razy próbować znaleźć przeciwnika w Sezonach Pojedynków? Bo klikam i klikam i dopiero za 3, 4 razem znajduje. A pozatym lagi okrutne czasem potrafią być. :confused:

Niestety też tak mam ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1. Czy full manual to wszystko na ręczne i czy też trzeba też dać Szybkie bieganie na analogu czy może zostać na R2 ?

2. Czy jak mam ustawiony full manual w UT to mi znajduje też przeciwników z manualem czy z asystami też ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×