Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu trudach, dostałem się do ligi 2 :biggrin: Czy stąd tylko Piachu gra w pierwszej ? :P

Ja już 4 razy wygrałem pierwszą ligę i od dawna nie grałem sezonów pojedynków.

A co do kolegi wyżej, to wątpie zeby ktoś Ci pożyczył graczy wartych 40 MLN. Sporo sa warci na Allegro/Ebayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey można jakoś zrobić 2 wirtualną gwiazdę bo nie widzę, opcji tylko edytuj obencą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja już kilka sezonów w 1 siedzę i teraz zapewne spadnę do 2 bo coś słabo mi szło. Ogólnie ciężko zdobyć mi tytuł w pierwszej lidze ;/

Z tego co wiem można mieć jedną wirtualną gwiazdę i odblokowujesz wyzwania na pozycje jakie ustawisz.

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde jakas stypa zaczela mi wyskakiwac, ze mam inne sklady niz przeciwnik i odrazu rozlacza gre... usuniecie skladow i pobranie na nowo pomaga na 1-2 mecze i dalej to samo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , klub Poland Legends poszukuje dobrych graczy w defensywie . Nie przyjmujemy dowolnych oraz napastników . Podania pisać do mnie lub RobcioBoss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po wielu trudach, dostałem się do ligi 2 :biggrin: Czy stąd tylko Piachu gra w pierwszej ? :P

Ja w pierwszej lidze juz troche gram, ze 20razy tez tytul zdobylem. pewnie duzo osob stąd też w niej gra tylko sie nie ujawnia :)

kurde jakas stypa zaczela mi wyskakiwac, ze mam inne sklady niz przeciwnik i odrazu rozlacza gre... usuniecie skladow i pobranie na nowo pomaga na 1-2 mecze i dalej to samo..

dokładnie to samo mam, zeby pograc musi najpierw ze 3 razy rozlaczyc i dopiero wtedy sie aktualne sklady wczytują :(

Edytowane przez rafalblabla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszej lidze juz troche gram, ze 20razy tez tytul zdobylem. pewnie duzo osob stąd też w niej gra tylko sie nie ujawnia :)

dokładnie to samo mam, zeby pograc musi najpierw ze 3 razy rozlaczyc i dopiero wtedy sie aktualne sklady wczytują :(

Ja w pierwszej lidze juz troche gram, ze 20razy tez tytul zdobylem. pewnie duzo osob stąd też w niej gra tylko sie nie ujawnia :)

dokładnie to samo mam, zeby pograc musi najpierw ze 3 razy rozlaczyc i dopiero wtedy sie aktualne sklady wczytują :(

FUCK widze ze nie tylko ja mam z tym problem usunolem ten plik,ze skladami pobralo mi na nowo ale to nic nie zmienia bo 3 mecze i tez od nowa..chyba ze jak wezme inna druzyne to czasem pomaga......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde jakas stypa zaczela mi wyskakiwac, ze mam inne sklady niz przeciwnik i odrazu rozlacza gre... usuniecie skladow i pobranie na nowo pomaga na 1-2 mecze i dalej to samo..

Tak samo mam od wczoraj. Najlepsze jest jak przeciwnik się rozłączy lub dogram go do końca to żeby zagrać następny mecz muszę wypisać sie z PS Store i na nowo się zalogować by były prawdziwe składy z ostatniego okienka transferowego. Z takim problemem jakim mamy to składy są z początku Fify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam to samo, próbujemy z Qimem grać 2 vs 2 online i za każdym razem jak włączamy mecz wywala mnie że mam inne składy. Tylko że aktualizacji żadnej do pobrania nie mam i sezony online gram normalnie to samo mecze towarzyskie.

FFS EA

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie co 3 mecze to wyskakuje nie wiem czym to jest spowodowane... nic nie usuwam tylko jeszcze raz pobiera składy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej nic z tym nie zrobili, po paru meczach musze usuwac plik ze skladami i od nowa pobierac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masakra z tym mnie tez to wkuriwa zawsze bylem fanem PESA do 2012r kiedy namowili mnie na fife fakt,faktem lepsza,ale tam takich cyrkow nie bylo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tak z innej beczki, zastanawiam się czy jakbym zainstalował fife12 nie oryginalną na laptopie lub stacjonarnym tak tylko pograć z SI i podłączyłbym przez kabel do ładowania pada to czy wykryłoby mi go i mógłbym normalnie grac czy trzeba jakieś inne programy instalować , czy ktoś z was robił coś podobnego albo słyszał o czymś takim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem pytanie dotyczy możliwości korzystania z pada ps3 na pc a nie o instalowanie nie oryginalnych gier ;-)

Tak, można z tego pada korzystać, w sieci można znaleźć sterowniki nawet do win xp.

Nie będzie wibracji i oczywiście gra tylko przez kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też wywaliło komunikat, że mam nie aktualne składy. Wywaliłem i znów to samo. Za drugim razem pomogło. Nie wiem, wyglądało na to, że samemu usunęło najnowszy plik i przywróciło domyślny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie np nie zapisuje statystyk w fifa interactive world cup już od paru dni i nie wiem o co chodzi... po każdym rozegranym meczu wyskakuje błąd i moje staty nie mogą być zapisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się popieprzyło z fifą bo u mnie wcześniej takich cyrków nie było ;//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co tam ktoś ostatnio ;/

Gdy gram mecze online w którmyś momencie znika mi dźwięk komentarza całe menu ;/

Wie ktoś jak to zrobic i często przez to przegrywam bo mi nie zalicza i muszę wyłaczac całe ps3 i przegrywam ;/ Pomoze ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mam tylko problem, że co drugi mecz muszę na nowo logować się do EA, bo składy są z początku gry, którymi nie można rozegrać meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na pomoc ;d

A oporocz tego jeszcze jedno jakie są wasze ulubione tryby gry w fife online i zwykłe ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał sprzedać slot to dajcie znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dopiero co zacząłem grać online, potrzebuję parę odpowiedzi :)

1) Jak się przyjmuje invite od ludzi?

2) Jak dodać znajomego?

Zazwyczaj siedzę sobie na pokoju zewnętrznym, nie ogarnąłem wszystkiego...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

dopiero co zacząłem grać online, potrzebuję parę odpowiedzi :)

1) Jak się przyjmuje invite od ludzi?

2) Jak dodać znajomego?

Zazwyczaj siedzę sobie na pokoju zewnętrznym, nie ogarnąłem wszystkiego...

pozdro

Nie robisz tego z menu FIFY tylko z menu konsoli. Tzn klikasz przycisk PS ( środkek pada ) i na maxa w prawo dajesz na wiadomości. Jeśli Ci ktos wyśle zaproszenie to będzie ono w wiadomościach. A znajomych dodajesz poprzez wpisanie ich nicku w tym samym miejscu w menu konsoli, ewentualnie jak z kims grales masz opcje 'Poznani gracze' i klikasz kwadratem i dodaj znajomego.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×