Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że najlepszy gracz w FIFIE nie możne wykorzystać sam na sam. Grywam często przeciw Barcelonie i jakoś tego problemu, że strzela w bramkarza niestety nie zauważyłem. Potrenować wykańczanie akcji i będzie wpadać tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) szukam dosyć dobrego klanu jeśli chodzi o umiejetności to nie jest zle w 1 lidze jestem:P zaintersowani pisac na gg 9137710:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem kibicem Barcy i bardzo chciałbym nimi grać w FIFIE jednak jest to bez sensu. Barcelona jest zrobiona strasznie słabo w porównaniu do Realu, Chelsea, Bayernu. Dlaczego gdy biegnie się Messim sam na sam strzela obok albo bramkarz łapie, zaś Benzema/Drogba 100% skuteczności? Nie wmawiajcie, że EA dobrze wyrównuje te składy 5 stars.. no chyba, że granie drużynami typu BVB, Napoli, Lyon, Marsylia, PSG tu są wyrównane.

Zgadzam się w 100%. Gram Włochami i dobitnie widzę jaka jest różnica między moimi piłkarzami a np. tymi z realu.To jest różnica kolosalna.Chodzi mi głównie o takie aspekty jak przepychanie,piłki stykowe,wykończenie akcji(benzema,ronaldo) a gwiazdek mamy tyle samo.Trzeba się z tym pogodzić i tyle:) I też jestem zdania że EA powinno coś z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biadolenie, gram Barceloną sezony przeciwko Realowi często. Muszę przyznać, że sprint zawodników z Barcy jest mocno przesadzony, a to, że komuś Messi strzela w bramkarza, to wyłącz chłopie asysty przy strzelaniu i włącz częściowe ustawienia. Jest różnica. Od początku tak gram i większego problemu nie ma, jak ktoś idzie sam na sam to najlepiej markować strzał i wtedy strzał. Ja już się tak wyuczyłem przez granie w "Virtual Pro".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić że ludzie grający Barceloną nie moga nic strzelić Messim skoro strzały wykonują pewnie prawą ( jego słabszą noga ) i myslą że w gra w reprezentacji Hiszpanii i pomoze im w zdobyciu mistrzostwa Europy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ponad 600 meczy, Barceloną zagrałem max 100. Głównie gram 4* i reprezentacją Szwecji. Mój ostatni post był pisany na gorącą, wiec musiałem odreagować. Wybrałem forum, bo chyba lepiej to zrobić tutaj niż walić głową w ścianę i rozwalać pady ;)

A tak na poważnie to nie ma różnicy jakim zespołem się gra, kiedy dopada cie niemoc na Fifie. Założę się, że każdy z was miał okres w rozgrywkach online kiedy był zdecydowanie lepszy od przeciwników i dostawał łomot. Tak jest ta gra zrobiona i kropka.

Kolego Oranje, jakim grasz ustawieniem Chelsea, bo chyba 9-1-0 nie ma w Fifie..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, 9-1-0, dobre :D No ale faktycznie, formacji Autobus nie ma w Fifie :P

A teraz moje pytanie, otóż próbowałem zaktualizować te składy, ale nadal przy 100 % zawiesza mi konsolę ? Ma ktoś na to jakąś radę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Oranje, jakim grasz ustawieniem Chelsea, bo chyba 9-1-0 nie ma w Fifie..?

Wasze złośliwości są raczej nie na miejscu, po to jest 11 piłkarzy w tej grze, żeby tworzyć różne taktyki. Co z tego, że ktoś postawi autobus, skoro potrafi wyprowadzić skuteczną kontrę i ograć najlepszych piłkarzy świata. Zespół powinno się budować od obrony, o czym Barcelona w tym sezonie ewidentnie zapomniała ;)

Koniec OT. Ja mam swoją teorię co do FIFY, wydaje mi się, że może istnieć jakiś losowy współczynnik "formy" piłkarzy. Współczynnik przed każdym meczem byłby inny - kwestia szczęścia, i wpływał minimalnie na płynność akcji, dokładność podań, przyjęć, strzałów itp. Są mecze, gdzie gram jak natchniony, są mecze, że kompletnie nie idzie. I to nie jest raczej wina gracza, bo gołym okiem widać, że z wirtualnymi piłkarzami coś jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biadolicie, że nie możecie się przepchnąć Barceloną, a pewnie mało który z was sprawdził ile te karzełki(piszę serio - średnia wzrostu więcej niż 1,75m nie ma) mają siły. Otóż z pamięci powiem, że Messi ma 48 i jak wy chcecie się nim przepychać? Przecież taki Mertersucker, najwolniejszy obrońca wszechświata, biegnąc bark w bark nie zostanie nie zostanie wyprzedzony przez Messiego, bo go po prostu przytrzyma, simple. I tak granie na Real to katorga, bo oni są wysocy(Ronaldo), silni(Ronaldo), szybcy(Ronaldo). Stety, niestety to jest Fifa.

Poza tym jak się nie ma momentum, to można mieć 20 strzałów,a i sweaty nie wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec OT. Ja mam swoją teorię co do FIFY, wydaje mi się, że może istnieć jakiś losowy współczynnik "formy" piłkarzy. Współczynnik przed każdym meczem byłby inny - kwestia szczęścia, i wpływał minimalnie na płynność akcji, dokładność podań, przyjęć, strzałów itp. Są mecze, gdzie gram jak natchniony, są mecze, że kompletnie nie idzie. I to nie jest raczej wina gracza, bo gołym okiem widać, że z wirtualnymi piłkarzami coś jest nie tak.

Coś w tym jest na pewno. Na pewno też kiedy robię sobie kilkudniową przerwę i loguję się ponownie na serwery EA odnoszę zdecydowanie lepsze wyniki. Kiedyś myślałem, że wpływ na to może mieć głód gry spowodowany ów kilkudniową absencją lecz zaczynam mieć wątpliwości czy jest tak w 100%... Nie będę tworzył kolejnej teorii smoleńskiej, ale słychać jakieś strzały w 12 minucie drugiej połowy i na pewno nie w poprzeczkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie......ale bzdury piszecie. Jak EA może mieć wpływ na waszą celność w poprzeczki czy słupki.

Wszystko zależy od was.

No chyba że gracie na asystach.....konsola za większość waszych poczynań odpowiada.

Polecam granie bez asyst....wtedy nikt wam nie będzie celować w poprzeczki i słupki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie......ale bzdury piszecie. Jak EA może mieć wpływ na waszą celność w poprzeczki czy słupki.

Wszystko zależy od was.

No chyba że gracie na asystach.....konsola za większość waszych poczynań odpowiada.

Polecam granie bez asyst....wtedy nikt wam nie będzie celować w poprzeczki i słupki

A wiesz co to są skrypty? Akurat w FIFA skrypty są od kiedy pamiętam, także te słupki, poprzeczki, cuda bramkarzy, złote minuty i gole są na porządku dziennym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Idąc tym tropem. Nawet kiedy gram bez asyst. Wsystko mam ustawione na ręczne, mnie też będą obejmować skrypty ?

Albo trafie w te bramkę....albo nie. Wszystko zależy od mojego czasu reakcji i odpowiednio wychylonej gałce.

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolego Oranje, jakim grasz ustawieniem Chelsea, bo chyba 9-1-0 nie ma w Fifie..?

Rzadko gram Chelsea z racji tego, że nie mam zamiaru grać z tymi przesadzonymi składami jakie ma Real i Barcelona.

Ale jak gram to formacja 4-6-0 z lekko wysuniętym Drogbą. Wkońcu idealnie odwzorowuje drużynę, która pokonała tą słabą w rzeczywistości Barcelonę, z Messim na czele, który w 9 spotkaniach nie strzelił Chelsea ani jednej bramki. Szczerze ? Każdemu polecam tą formację. Fantastyczna murarka, potem jedna kontra na Ramiresa/Sturridge'a i mamy bramkę.

aaa bym zapomniał, EA oczywiście zrobiła Chelsea tak, że każdy jej strzał to pewna bramka, niezależnie kim strzelam. Uwaga, nawet Obi Mikelem. :)

Oczywiście prawdopodobieństwo trafienia w poprzeczkę czy słupek jest bardzo małe, chociaż zdarza się ...

Edytowane przez Oranje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko gram Chelsea z racji tego, że nie mam zamiaru grać z tymi przesadzonymi składami jakie ma Real i Barcelona.

Ale jak gram to formacja 4-6-0 z lekko wysuniętym Drogbą. Wkońcu idealnie odwzorowuje drużynę, która pokonała tą słabą w rzeczywistości Barcelonę, z Messim na czele, który w 9 spotkaniach nie strzelił Chelsea ani jednej bramki. Szczerze ? Każdemu polecam tą formację. Fantastyczna murarka, potem jedna kontra na Ramiresa/Sturridge'a i mamy bramkę.

aaa bym zapomniał, EA oczywiście zrobiła Chelsea tak, że każdy jej strzał to pewna bramka, niezależnie kim strzelam. Uwaga, nawet Obi Mikelem. :)

Oczywiście prawdopodobieństwo trafienia w poprzeczkę czy słupek jest bardzo małe, chociaż zdarza się ...

Ja gram tylko Polską i wciąż trafiam na giganty....... : s co trzeci mecz średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuję się piłką całe życie i taki dwumecz jak Chelsea-Barcelona widziałem po raz pierwszy w życiu. To tak jakby trafić 6 w totka i sobie sam z tego zdajesz sprawę. 6 w totka trafiła Chelsea i zagra w finale, krótko i na temat.

Messi strzelił już 72 bramki w tym sezonie i nie musi strzelać bramek szóstemu zespołowi ligi angielskiej, żeby być najlepszym piłkarzem na świecie.

Idąc tym tropem. Nawet kiedy gram bez asyst. Wsystko mam ustawione na ręczne, mnie też będą obejmować skrypty ?

Albo trafie w te bramkę....albo nie. Wszystko zależy od mojego czasu reakcji i odpowiednio wychylonej gałce.

Na manual są pisane skrypty pod kątem bramek, zwężają się podczas stzałów ;)

Zagrałbym kiedyś z tobą. Ciekaw jestem zachowań piłkarzy, podań i strzałów. Jeśli będziesz miał czas i ochotę dodaj mnie do znajomych i może uda nam się zagrać jakiś meczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuję się piłką całe życie i taki dwumecz jak Chelsea-Barcelona widziałem po raz pierwszy w życiu. To tak jakby trafić 6 w totka i sobie sam z tego zdajesz sprawę. 6 w totka trafiła Chelsea i zagra w finale, krótko i na temat.

Messi strzelił już 72 bramki w tym sezonie i nie musi strzelać bramek szóstemu zespołowi ligi angielskiej, żeby być najlepszym piłkarzem na świecie.

Na manual są pisane skrypty pod kątem bramek, zwężają się podczas stzałów ;)

Zagrałbym kiedyś z tobą. Ciekaw jestem zachowań piłkarzy, podań i strzałów. Jeśli będziesz miał czas i ochotę dodaj mnie do znajomych i może uda nam się zagrać jakiś meczyk.

Z chęcią. Wieczorem siąde i możemy spróbować. Ewentualnie mój psn id masz w moim profilu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuję się piłką całe życie i taki dwumecz jak Chelsea-Barcelona widziałem po raz pierwszy w życiu. To tak jakby trafić 6 w totka i sobie sam z tego zdajesz sprawę. 6 w totka trafiła Chelsea i zagra w finale, krótko i na temat.

Messi strzelił już 72 bramki w tym sezonie i nie musi strzelać bramek szóstemu zespołowi ligi angielskiej, żeby być najlepszym piłkarzem na świecie.

Ja ten co widziałem w maju 2009 na Stamford to nie zapomnę do końca życia. Fantastyczna praca sędziów i doskonała gra Barcelony dała awans temu wyśmienitemu zespołowi. Messi wtedy był gwiazdą na boisku, odgrywał główną rolę. Wtedy to sędzia trafił w "6" z Pique na czele.

Masz rację. Messi jest najlepszy, zawsze w to wierzyłem. Szkoda, że jeszcze nigdy nie widziałem jego geniuszu piłkarskiego w meczu z Chelsea, szkoda ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bamek napisał:

A teraz moje pytanie, otóż próbowałem zaktualizować te składy, ale nadal przy 100 % zawiesza mi konsolę ? Ma ktoś na to jakąś radę ?

Prosiłbym o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz to supportu ea. Najpierw spróbuj wyczyścić ciasteczka w przeglądarce. Podobno na niektóre problemy pomaga. Usuń stare zapisane składy. I pobierz ponownie. Jak nie da to już nikt Ci raczej nie pomoże. Musisz skontaktować się z ea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o pomoc :)

Może weź usuń wszystkie dane związane z FIFĄ, zainstaluj ponownie i zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią. Wieczorem siąde i możemy spróbować. Ewentualnie mój psn id masz w moim profilu ;)

Spoko, pojawię się jakoś przed 22 więc możemy pokopać trochę. Masz headseta? Mój psn id też znajdziesz w moim profilu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Interesuję się piłką całe życie i taki dwumecz jak Chelsea-Barcelona widziałem po raz pierwszy w życiu. To tak jakby trafić 6 w totka i sobie sam z tego zdajesz sprawę. 6 w totka trafiła Chelsea i zagra w finale, krótko i na temat.

Messi strzelił już 72 bramki w tym sezonie i nie musi strzelać bramek szóstemu zespołowi ligi angielskiej, żeby być najlepszym piłkarzem na świecie.

Na manual są pisane skrypty pod kątem bramek, zwężają się podczas stzałów ;)

Zagrałbym kiedyś z tobą. Ciekaw jestem zachowań piłkarzy, podań i strzałów. Jeśli będziesz miał czas i ochotę dodaj mnie do znajomych i może uda nam się zagrać jakiś meczyk.

To faktycznie się interesujesz piłką, skoro nie widziałeś podobnego meczu Farselony z Interem. Chelsea trafiła w totka a Messi w poprzeczkę H3H3H3. Co wam dało te jego 72 bramki ? NIC. OJEJ ! Ja bym z chęcią z Tobą zagrał ale się boję ze po 1 straconym golu, albo słupku osądzisz EA że masz szersze bramki albo ze juz przed meczem napisali scenariusz zebym wygrał !

A co do Oranje, Obi Mikelem to każdy umie strzelić ! Spróboj Torresem ^^

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To faktycznie się interesujesz piłką, skoro nie widziałeś podobnego meczu Farselony z Interem. Chelsea trafiła w totka a Messi w poprzeczkę H3H3H3. Co wam dało te jego 72 bramki ? NIC. OJEJ !

A co do Oranje, Obi Mikelem to każdy umie strzelić ! Spróboj Torresem ^^

Rooney za to strzelał w dwóch finałach z Barceloną tak jak w twojej sygnaturze i MUF**K wygrywało LM.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec jaki jest powod tego ze gdy chce zagrac ze znajomym w fife to gdy sie z nim polacze konsola sie wiesza? to samo mom gdy lacze sie ze swoim klubem. Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×