Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Nie robisz tego z menu FIFY tylko z menu konsoli. Tzn klikasz przycisk PS ( środkek pada ) i na maxa w prawo dajesz na wiadomości. Jeśli Ci ktos wyśle zaproszenie to będzie ono w wiadomościach. A znajomych dodajesz poprzez wpisanie ich nicku w tym samym miejscu w menu konsoli, ewentualnie jak z kims grales masz opcje 'Poznani gracze' i klikasz kwadratem i dodaj znajomego.

dzięki :)

sporo opcji jest w fifie, muszę je powoli ogarnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dzięki :)

sporo opcji jest w fifie, muszę je powoli ogarnąć :)

w menu fify też masz taką zakładkę: pokaż zaproszenia do gry.

czy jakoś tak ;)

Edytowane przez matt21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś wirtualną gwiazdą dlaczego odblokowując wyzwania napastnikiem mogę mieć w maksie przyśpieszenie tylko 85, taki Messi ma 94. Idzie jeszcze jakoś zwiększyć tą statystykę czy po prostu tylko tyle można odblokować do swojej gwiazdy??

Z góry dzieki za pomoc to najważniejszy dla mnei tryb gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają wam serwery ea ? Bo ja nie mogę się połączyć i nawet UT w przeglądarce nie działa . Wiadomo kiedy znowu zacznie działać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra ktoś wirtualną gwiazdą dlaczego odblokowując wyzwania napastnikiem mogę mieć w maksie przyśpieszenie tylko 85, taki Messi ma 94. Idzie jeszcze jakoś zwiększyć tą statystykę czy po prostu tylko tyle można odblokować do swojej gwiazdy??

Z góry dzieki za pomoc to najważniejszy dla mnei tryb gry.

im mniejszy wzrost Twojej WG tym większe przyspieszenie.

Edytowane przez rafalblabla
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie buty dzięki za podpowiedź, a wiesz czy można zrobić 2 wirtualną gwiazdę bo nie widzę takiej opcji tylko edytowac obecną mogę bo brat chciał też zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na tym samym koncie nie mozna mieć dwóch WG, jak Twój brat też chce mieć swoją musi założyc nowy profil.

Edytowane przez rafalblabla
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale syf...nie dość że cały czas jaja ze składami do doszedł problem z Pucharem Świata...gram w 1/8 finału,wygrywam,odpadam...później gram od nowa,przegrywam,ale jestem jednak w 1/4 finału...gram ten niby ćwiercfinał,wygrywam i co ? i jestem spowrotem w 1/8...ale burdel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ale syf...nie dość że cały czas jaja ze składami do doszedł problem z Pucharem Świata...gram w 1/8 finału,wygrywam,odpadam...później gram od nowa,przegrywam,ale jestem jednak w 1/4 finału...gram ten niby ćwiercfinał,wygrywam i co ? i jestem spowrotem w 1/8...ale burdel...

Pewnie nie spełniasz wymogów postawionych przez PZPN - normalka ^^

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak w fut zarabiacie kasę bo praktycznie za wygrany mecz starcza na kontrakt dla piłkarza, a gdzie tu odłożyć na transfery jakieś.

Jeszcze pytanie odnoście WG gram napastnikiem, jeśli zrobię wyzwania dla obrońcy, które zwiększają odbiór ma to mój napastnik czy tylko jak przełączam się na obrońcę? Odblokowałem 100wyzwań , a tu overall raptem 77.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokowałeś wyzwania dla obrońcy to odbiór masz zwiększony już na stałe, niezależnie od tego jaką pozycję wybierzesz. Oczywistym jest, że jak będziesz grał na ŚO, czyli na obronie, to odbiór będzie lepszy jak na pomocniku czy napastniku. Im większy wzrost obrońcy tym większy jego overall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie ci co grali wcześniej w ultimate team 11 nie chcielibyście sprzedać coinsów lub pilkarzy(do fifa11), jesli gracie juz w 12, oczywiście nie za darmo. Pytam bo ciężko tam zarobić na piłkarza starcza naa kontrakty.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś/wczoraj z gościem który zupełnie nie ogarniał gry. Nie mogłem wyjść z podziwu co on robi w 4 lidze.

Gdzieś już czytałem że te sezony to zwykły kant. A przynajmiej wydawało mi się że może być pewien "system"

.....gracze będący w 10/9/8 lidze to jeden "worek" 7/6/5 kolejny .......i ludzie będący w 1-wszej to ci "najmocniejsi" ( ;) )

Tak więc gość z którym grałem, był w lidze 8......

I gdzie tu logika ?? To jest bez sensu.

Można by przyjąć taką tezę.......EA chce żebyśmy poprostu grali/bawili się......a te ligi są dla tych co lubują się we wszelakich rankingach. I ci rankingowcy dostają wielkiego faka od EA.

Albo przez to że gram na full manualu.....(a to niszowy sposób grania? ) ....i żeby długo nie czekać na kogoś ze swojej ligi paruje mnie z kimś kto jest "wolny"

Tak też się niby mówi.

I znów nie chce mi się wierzyć......że na tyle milionów graczy paruje mnie z kimś z niższej ligi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś/wczoraj z gościem który zupełnie nie ogarniał gry. Nie mogłem wyjść z podziwu co on robi w 4 lidze.

Gdzieś już czytałem że te sezony to zwykły kant. A przynajmiej wydawało mi się że może być pewien "system"

.....gracze będący w 10/9/8 lidze to jeden "worek" 7/6/5 kolejny .......i ludzie będący w 1-wszej to ci "najmocniejsi" ( ;) )

Tak więc gość z którym grałem, był w lidze 8......

I gdzie tu logika ?? To jest bez sensu.

Można by przyjąć taką tezę.......EA chce żebyśmy poprostu grali/bawili się......a te ligi są dla tych co lubują się we wszelakich rankingach. I ci rankingowcy dostają wielkiego faka od EA.

Albo przez to że gram na full manualu.....(a to niszowy sposób grania? ) ....i żeby długo nie czekać na kogoś ze swojej ligi paruje mnie z kimś kto jest "wolny"

Tak też się niby mówi.

I znów nie chce mi się wierzyć......że na tyle milionów graczy paruje mnie z kimś z niższej ligi.....

Jakbym słyszał Macierewicza albo Kaczyńskiego szukających teorii spiskowych o Smoleńsku. Na pewno nie dobiera Ci przeciwnika z niższej ligii. Po co w ogóle się nad tym zastanawiać ? Może grał brat/kolega/babcia ? Ograłeś go i zamiast się cieszyć piszesz bezsensowne posty z dużą ilością kropek......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie rozumiem twojego tonu. O co ci chodzi ?

Czepiasz się formy mojej pisowni. Czy faktu jaki przedstawiłem......?

Napisalem do tego gościa wiadomość z pytaniem.....z której jest dywizji . A on mi odpowiedział że z 8 i do tego był to jego drugi dzień gry bez asyst.

To jest fakt. A nie teoria.

Czyżbyś był tym rankingowcem :D

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym słyszał Macierewicza albo Kaczyńskiego szukających teorii spiskowych o Smoleńsku. Na pewno nie dobiera Ci przeciwnika z niższej ligii. Po co w ogóle się nad tym zastanawiać ? Może grał brat/kolega/babcia ? Ograłeś go i zamiast się cieszyć piszesz bezsensowne posty z dużą ilością kropek......

Szukających albo wskazujących, że takie możliwości istnieją....... o czym zresztą w tym konkretnym przypadku wskazuje kolejny post kolegi Adamczyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ku**a znowu to samo. Co mecz człowiek napi**ala po słupkach, poprzeczkach, bramkarzach i ch**ach obrońców, a jakiś Karol, który ledwo co trzyma pada w rękach pierd**ie dwie bramki sam nie wie jak.

Rozumiem, przegrać tak mecz, dwa, ale ja w ten sposób przegrałem siedem i oczywiście spadek...

Czas iść spać. Mam nadzieję, że z moim szczęściem nie sp**dolę się na ryj w nocy z łóżka :/

//EDIT by Tomo

synu_nie_bluzgaj_84634.jpg

Edytowane przez Tomo
Regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HaH to jest tak pojebane, że aż szkoda słów xdd a wszystko zaczyna się od 3-4 ligi ciągle napierdala się po słupkach, ma się po 20 celnych strzałów i nie ma gola, ktoś przebiega raz trafia bramkę i wygrywa mecz. Ja już przestałem się denerwować. Trzeba pogodzić się z porażką i nie dać nawet tej jednej akcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale macie problemy, w dodatku kulturą to wy nie grzeszycie :laugh:

Może idźcie na dwór się przewietrzyć, dobrze wam to zrobi.

Ja też gram online i czasem nawet walne w ten słupek, poprzeczkę ale bez przesady - nie robię żadnej napiny, bo to tylko gra.

@awakerman, pewnie grasz Barceloną :laugh: . Może odwzorowali w końcu ich skuteczność ? Messi, Fabregas, Pedro - dalej nie wymieniam bo po co. Może faktycznie EA zaczyna ustawiać zawodników tak jak powinna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę takie posty fanów Barcelony to aż mi się serce raduje ! Już Ci kiedyś pisałem po podobnym poście że widocznie sędziowie z UEFY nie w formie i nie pomagają Katalończykom już !

I troszkę kultury więcej by sie przydało. Jak tak się przejmujesz grą to boję sie myśleć co robisz jak Torres strzela gola Twoim ulubieńcom : ooooo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@awakerman, pewnie grasz Barceloną :laugh: . Może odwzorowali w końcu ich skuteczność ? Messi, Fabregas, Pedro - dalej nie wymieniam bo po co. Może faktycznie EA zaczyna ustawiać zawodników tak jak powinna.

Sam jestem kibicem Barcy i bardzo chciałbym nimi grać w FIFIE jednak jest to bez sensu. Barcelona jest zrobiona strasznie słabo w porównaniu do Realu, Chelsea, Bayernu. Dlaczego gdy biegnie się Messim sam na sam strzela obok albo bramkarz łapie, zaś Benzema/Drogba 100% skuteczności? Nie wmawiajcie, że EA dobrze wyrównuje te składy 5 stars.. no chyba, że granie drużynami typu BVB, Napoli, Lyon, Marsylia, PSG tu są wyrównane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkimi drużynami da się wygrywać, wystarczy obejrzeć statystyki oraz cechy piłkarzy i je wykorzystywać. Barcelona za samą nazwę meczów wygrywać nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×