Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

gram na poczatkujacym , ale to nie o to chodzi, problem w tym, ze nie ma roznicy miedzy realem madryt i 5 liga podworkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na poczatkujacym , ale to nie o to chodzi, problem w tym, ze nie ma roznicy miedzy realem madryt i 5 liga podworkowa

Coś mi sie nie chce w to wierzyć... u mnie zawsze polska liga nie ma szans pod żadnym względem z ligą hiszpańska, nie mówiac już o Realu Madryt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie działa wam Ultimate ??? U mnie od jakiegos tygodnia jak proboje wbic to serwer nie moze sie zaladowac i wyskakuje komunikat ze serwery UT sa aktualnie nie dostepne... zaczyna mnie to denerwowac bo wczesniej chodzily normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie UT działało i działa poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska... Mam problem z trofeum Wyzwanie przyjęte przez 3 miesiące zawsze mam napisane ,,dzisiaj nie ma żadnych zadań'' już nie wiem co mam robić... Ktoś miał to samo ? Pomocy... !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg... Czyli już nie mam szans na platynę ? Co za porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię grać w gry dla platyny... W fifie trophy powbijało mi się samo ponieważ lubię w nią grać, byłem szczęśliwy że wbiję platynę a tu takie gówno -.-

Jestem zły :angry: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TURNIEJ FIFA 12..........TURNIEJ FIFA 12

panowie........jesli ktos jest z okolic podkarpacia zapisywac,sie na TURNIEJ ......wiecej info na Facebook:

http://www.facebook....04650399652591/

Edytowane przez Pyrol22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po *uj ci konsola...........jak chcesz grac na klawie

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po *uj ci konsola...........jak chcesz grac na klawie

;]

No użyj głowy chłopie... Mam 2 pady i nimi gram, lecz 3 nie mam zamiaru kupować, a pytam się, czy mógłbym też grać na klawiaturze... w trybie trzyosobowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro mam zamiar sobie kupić ps3 i kompletnie jestem zielony w tych sprawach, chciałbym sobię kupic fife 12 z allegro używaną,czy pogram sobie na niej w internecie? cz jest tak jak w innych grach, że jeden kod do jeden gry i jak już ktos go wykorzystał to druga osoba nie może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden kod na egzemplarz, jeśli ktoś wykorzystał to nie pograsz. Da się dokupić z tego co wiem sam online pass ale za ile to ci nie powiem:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybką odpowiedź :) czyli takiej fify po taniości z allegro już nie kupię, szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanko, wczoraj po zakończonym meczu zwróciłem uwagę, że w oknie z wynikiem pod nazwą zespołu z którym grałem widnieje napis "założyciel FUT" pod moją nazwą zespołu jest napisana data założenia zespołu czyli w moim przypadku : zał.wrzesień 2011. Czy to oznacza, że grałem z założycielem FUT ( tak na marginesie wygrałem 5 : 2 :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Happy 20th EA SPORTS Jak zrobic to trofeum strzelilem juz mnostwo bramek a dopiero teraz zobaczylem ze nie mam tego trofeum jakie bramki sie liicza?? Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej tak, w każdym razie w 13 kolega kupił francuską i jest możliwość wyboru jezyka, z tego co pamiętam to w 12 też przed odpaleniem gry pytało jaki język wybierasz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm. może dziwne pytanie, ale błędy i ogólnie sama FIFA 13 w moim odczuciu nie spełniła moich oczekiwań stąd moje pytanie.

Czy warto wracać do 12? Wydaje mi sie że 12 była mniej przypadkowa niż 13. Jakie jest Wasze zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×