Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba dobrze mówisz Panie kolego... Ja mam podobny problem. Prawie wszystko online przegrywam mimo, ze grę mam od kilku miesięcy. Właściwie z tego co widzę to wcale nie gram źle, chodzi o to, że przeważnie moim przeciwnikom wszystko wychodzi (kiwki, odbieranie piłek, strzały) i wszystko wchodzi do bramki (piłki odbite od słupków i poprzeczek zazwyczaj wręcz w niewyobrażalny sposób jakimś cudem wpadaja do bramki, a mi wręcz przeciwnie, praktycznie nic co by mogło fartem wpaść nie wpada, powiem więcej, często w sytuacjach kiedy właściwie mam sytuację 100% na strzelenie gola to znów bramkarz mojego opponenta w niewiarygodny sposób broni strzały "nie do obrony"... O co kaman...?

Jak "Michał Anioł" wspomniał jestem na etapie gdzie mi sie odechciało grać w to... :/

Nie wiem teraz co robić czy flustrować sie dalej i może jakoś douczyć czy dać se spokój z graniem online....

to tak jak w kall of djuti -tam jak wejdziesz po premierze nawet 2 miesiące , to przeczołgają cie masakrycznie , co wyjdziesz z za rogu to złapiesz headshoot. Zauważ jaki lvl mają ci kolesie z fify których ci losuje. Dlatego stara zasada- jeśli myślisz o w miarę bezstresowej zabawie w multi musisz inwestować na premierę , potem to droga na golgotę czy inna pożoga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak sie robi cieszynke w biegu ze koles biegnie i skacze wymachujac lapskami w dodatku zapieprza jak dziki. Cos jakby chcial latac. Mialem polewke jak to widzialem kiedys grajac online ;d

k

w koncu znalazlem chodzilo mi o 1:42

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak sie robi cieszynke w biegu ze koles biegnie i skacze wymachujac lapskami w dodatku zapieprza jak dziki. Cos jakby chcial latac. Mialem polewke jak to widzialem kiedys grajac online ;d

k

w koncu znalazlem chodzilo mi o 1:42

Trzymaj L2 i R3 góra dół albo dół góra.

Jest to moja ulubiona cieszynka z 12

Na chwilę obecną w 13 irytuje ludzi tańcem Neymara :)

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahh dzieki ze powiedziales ze trzeba trzymac l2, bo dzis probowalem i nie wychodzilo ;d na filmikach jest tylko napisale ze prawy analog trzeba machnac w gore i pozniej trzymac dol

Jak sie trzyma l2 i machnie analogiem to koles jedzie na kolanach, cieszynke sie robi machajac prawym analogiem raz w gore i 2x w dol i trzeba trzymac, wtedy bedzie skakal ;p

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahh dzieki ze powiedziales ze trzeba trzymac l2, bo dzis probowalem i nie wychodzilo ;d na filmikach jest tylko napisale ze prawy analog trzeba machnac w gore i pozniej trzymac dol

Jak sie trzyma l2 i machnie analogiem to koles jedzie na kolanach, cieszynke sie robi machajac prawym analogiem raz w gore i 2x w dol i trzeba trzymac, wtedy bedzie skakal ;p

Mylisz się :D

Wystarczy tylko do góry i prztrzymać w dół ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od roku mam fifę 12 ale nigdy nigdy nie grałem przez internet, a teraz chciałem pograć razem z kumplem ale przy wpisywaniu online passa wyskoczył komunikat, że kod wygasł. Co mam zrobić, czy już nic z tego kodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem zieloniutki w temacie gier footbalowych i mam jedno podstawowe pytanie :

Dlaczego wybraliscie Fife 12 a nie PES 2012 ?

Bede wdzieczny za wszelkie za i przeciw.

dzieki.

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzialem na probe PESa 12 bo akurat znajomy w sklepie nie mial Fify 12. W poniedzialek bede mogl wymienic na FIFE ale nie moge ciagle zmieniac wiec powrotu do PESa nie bedzie. Czy ktos moze mi doradzic jaki wybor bedzie lepszy jesli zamierzam grac zupelnie amatorsko z 10-letnim synem. Nigdy nie bede chcial stosowac zadnych strategii, czy gral godzinami online. Ktora z tych gierek jest Waszym zdaniem prostsza w podstawowym sterowaniu ? Chodzi o to zeby miec maxymalna radoche z gry bez wchodzenia w tajniki taktyki i innych szczegolow.

Np. w PESie probujemy ogarnąć zwykły strzal z dystansu i 70% pilek leci w kosmos sporo ponad poprzeczka. To jest frustrujace bo jestem w dogodnej sytuacji do oddania strzalu. Naciskam lekko na przycisk i pilka niestety wedruje w kosmos.

Zdaje sobie sprawe ze to pewnie nie jest wina gry tylko moje lamerstwo bo jak zagralem online to mnie koles zlal 5:0 i widzialem ze pieknie panowal nad strzalami.

Czy ktos moze doradzic gdzie sie lepiej steruje i opanowuje gre czy w PESie czy FIFIe ?

Ze wzgledu na aktualne ceny mowie tylko o wersjach 2012 roku.

Bardzo dziekuje.

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzialem na probe PESa 12 bo akurat znajomy w sklepie nie mial Fify 12. W poniedzialek bede mogl wymienic na FIFE ale nie moge ciagle zmieniac wiec powrotu do PESa nie bedzie. Czy ktos moze mi doradzic jaki wybor bedzie lepszy jesli zamierzam grac zupelnie amatorsko z 10-letnim synem. Nigdy nie bede chcial stosowac zadnych strategii, czy gral godzinami online. Ktora z tych gierek jest Waszym zdaniem prostsza w podstawowym sterowaniu ? Chodzi o to zeby miec maxymalna radoche z gry bez wchodzenia w tajniki taktyki i innych szczegolow.

Np. w PESie probujemy ogarnąć zwykły strzal z dystansu i 70% pilek leci w kosmos sporo ponad poprzeczka. To jest frustrujace bo jestem w dogodnej sytuacji do oddania strzalu. Naciskam lekko na przycisk i pilka niestety wedruje w kosmos.

Zdaje sobie sprawe ze to pewnie nie jest wina gry tylko moje lamerstwo bo jak zagralem online to mnie koles zlal 5:0 i widzialem ze pieknie panowal nad strzalami.

Czy ktos moze doradzic gdzie sie lepiej steruje i opanowuje gre czy w PESie czy FIFIe ?

Ze wzgledu na aktualne ceny mowie tylko o wersjach 2012 roku.

Bardzo dziekuje.

Sterowanie jest bardzo podobne, w fifie od chyba dwóch lat jest dostępna opcja sterowania dwoma przyciskami, wprowadzona dla nowicjuszy. W fifie można także ustawiać asysty, celność/siłę strzałów czy podań w procentach tak więc na grę z synem się świetnie sprawdzi ;)Zmienisz mu sterowanie na dwa przyciski, wszystko na asystach celność i siłę strzału na około 90 procent i synek będzie takie bramki strzelał że głowa mała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie czy teraz wbija wam w serwery EA......chce zagrac w fifke 2012 i lipa !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie czy teraz wbija wam w serwery EA......chce zagrac w fifke 2012 i lipa !!!!!

Mi wbija bez problemu zawsze kiedy tylko chce :)

Edytowane przez Cris__83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem z trofeum o nazwie ,,Ja Sam'' czyli należy wygrać mecz ze sterowaniem ręcznym i obroną taktyczną. Niestety wygrałem już 5 meczy a trofeum nadal nie wpada... Wybieram szybki mecz i gram. Czy ktoś miał z tym trofeum problem ? Bardzo proszę o pomoc lub jakieś rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że debilne pytanie ale widziałem kiedys w jakiejś recenzji taki jakby zeszyt z osiagnieciami w tej grze typu gole od słupka , przewrotką itp takie jakby wewnetrzne zadania w grze które zliczają wszystkie statystyki itp gdzie mogę to znaleźć ? Gre mam od godziny stąd to pytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem zabawę z fifka online i mam pare pytan odnośnie tych lig Po co są te ligi? Jestem aktualnie w 8 lidze i grałem z samymi lamusami że tak powiem bo każdy prawie dostawał baty a nie gram tak dużo w fifke. A i jeszcze jakieś puchary są też nie bardzo wiem o co kaman. Co daje nam poziom który zdobywamy ? I co to jest ten tryb Ultimate team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lidze nabijasz sobie PD i poziomy w fifie, jest też parę trophy związane z ligą. Poziom który zdobywamy ? Hym... Z tego co mi wiadomo to nic. W trybie Ultimate team budujesz swój skład, od nowicjuszy po zawodowców. Swoją drogą ten cały UT to świetna sprawa, może naprawdę wciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ligi są po to, żeby zdobyć mistrzostwo 1 ligi i wygrać Puchar Świata.

Uda ci się to przestajesz być lamerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Od dzisiaj zaczynam zabawe w Fife 12. Wlasnie skonczylem PESa 12(platyna) i chce porównac obie gry.

Na sam poczatek pytanko techniczne: Czy jest gdzies opcja zapisania gry na dysk, bo strasznie mi mieli plytką. W PESie taka opcja byla i tylko nieznacznie mielił plytką a tu przejrzalem menu i nie widze czegos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do usunięcia

Edytowane przez Kostka-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, moze ktos tu czasem zaglada i przeczyta :

Czy w Fifie jest podobnie jak w Pesie ze kazda druzyna ma rozne skille i w zwiazku z tym grając Realem mamy lepsze podania, wieksza szybkosc itp.

Pytam bo odnosze wrazenie ze niezaleznie od tego jaka druzyne wybiore w trybie turnieju to gra mi sie identycznie. Tzn. np. kolesie z jakiejs slabiutkiej druzyny z polskiej ekstraklasy zasuwaja na sprincie podobnie jak Ronaldo w realu. To samo dotyczy innych aspektow gry jak podania, strzaly, itp.

Zastanawiam sie czy skille w ogole zalezą od druzyny i od ilosci gwiazdek czy od tego co ustawimy w ustawieniach gry tam gdzie sa te przesuwane paski od 0-100 .

Bede wdzieczny za rozjasnienie w tej kwestii.

I jeszcze druga sprawa :

zaczalem tryb UT i dostalem na starcie jakichs cienkich pilkarzykow w kolorze brązowym. Czy ja ich moge jakos trenowac zeby ich polepszac ? Czy aby miec lepsza druzyne musze zakupic srebrnych zawodnikow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, moze ktos tu czasem zaglada i przeczyta :

Czy w Fifie jest podobnie jak w Pesie ze kazda druzyna ma rozne skille i w zwiazku z tym grając Realem mamy lepsze podania, wieksza szybkosc itp.

Oczywiście, że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak to wytlumaczysz ze grajac zarowno realem jak i 5 ligowym srajtamjakims zespolem jestem w stanie na sprincie przejsc cale boisko jednym obronca i strzelic gola z 30 metrow ?

Z innej beczki. Wiecie moze dlaczego od paru dni nie naliczaja sie punkty PD w Fifie 12 ?

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś by chciał pomocy do trofeów online to służę pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak to wytlumaczysz ze grajac zarowno realem jak i 5 ligowym srajtamjakims zespolem jestem w stanie na sprincie przejsc cale boisko jednym obronca i strzelic gola z 30 metrow ?

Z innej beczki. Wiecie moze dlaczego od paru dni nie naliczaja sie punkty PD w Fifie 12 ?

przelacz poziom na min zawodowiec a nie graj na amatorze

bo mnie sie jeszcze nie zdarzylo dupnac po sprincie przez cale boisko bramki z 30m

Edytowane przez chudyVU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×