Skocz do zawartości
KopaczK

Dragon`s Dogma

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co mi wiadomo, to Makers finger zabiera 1 cały bar hp ...od online ur dragona, więc raczej można go tak ubić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkyrłem ten lasek na południu =D Jak usunąć ciało golema które blokuje wejście do tej jaskini obok domku wiedźmy ?

Btw. ide na ur dragona. Dobiore tylko 2 pomocników jeszcze i zobaczymy :)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkyrłem ten lasek na południu =D Jak usunąć ciało golema które blokuje wejście do tej jaskini obok domku wiedźmy ?

Btw. ide na ur dragona. Dobiore tylko 2 pomocników jeszcze i zobaczymy :)

Tego golema usuwa się podczas questu Witch hunt bodajże. Tylko nie umieraj na ur-dragonie online, bo tylko mu życia dodasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 8 minutach jak go nie ubijesz to on odlatuje.

Strzałami maker's fingers nie zabierasz mu health bara tylko rozwalasz jedno serce.Jest to malutki kawałeczek i możesz mieć ze sobą tylko jedną strzałę (przerabiałem już to :P)

Na 1 podejściu do niego udało mi się rozwalić maks 2 serca.Jak odlatywał to nie wiem czemu ,też mu dodawało hp (?!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam, to jak go zabić ? Nie sądze aby w 8 minut udało mi się zdjąć wszystkie "życia", a wraz z lvl ponoć on staje się silniejszy, więc lvl też nic nie da.

I kiedy znowu przyleci/pojawi się ?

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że wyjdziesz/wejdziesz i znowu będzie.Jak pojawiają się phantomy to na 100% będzie.

Jak ma mało życia to po prostu wchodź co chwilę i sprawdzaj ile mu zostało.Jak zostanie mu kawałeczek albo wogóle nic (ja tak miałem że trafiłem i wogóle życia już nie miał) no to wtedy wiadomo jedziesz go w serducha.Niby coś mu tam dolicza ,ale jak ja wchodziłem to za każdym razem mu doliczało ,niezależnie czy odleciał zginąłem itp...Pozatym wydaje mi się że te hp dolicza się tylko u ciebie ,więc jak już zobaczysz że ma więcej niż miał to spróbuj wyjść i wejdź jeszcze raz (ja tak zrobiłem i wtedy dopiero było widać różnice w spadku jego życia).

Pozatym myślę że jak już jest blisko śmierci to wtedy przez jakiś czas taki widnieje (sporo osób trafia na takiego pół-żywego)

Edytowane przez jacotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh.. poczytałem troche i szczerze się zawiodłem.. Miałem nadzieje że jest to normalny boss, z tymże jest najsilniejszy w grze. Tymczasem to "zbiorowy" boss z masą hp, na którego bicie nakłada się masa graczy, a itemki dostanie tylko ten który go zabije. Cholernie się zawiodłem.. Nie lubie takich rzeczy, więc jednak sobie to oszczędze..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Itemki dostaje każdy kto go bije.I to nie byle jakie bo jak je sprzedasz to masz z 1.5kk.Tylko dodatkowe nagrody są za zadanie ostatniego ciosu.No i trofeum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofi jest tylko dla tego kto zabije go ?

Ile mu musze zdjąć aby dostać itemki ? Raz wywalilem maker finger ale to zdjęło mu cholernie mało, i sam mimo że biłem go przez około 5 minut to dupa, nic nie zdjąłem..

Co to są dodatkowe nagrody ?

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś dostał itemki musi zginąć.

Ostatni cios może zadać sporo osób.W końcu nie bijesz go online tylko dostajesz ilość jego życia

Biłem 3 generacje ur-dragona.Dopiero w trzeciej udało mi się zadać ostateczny cios.We wcześniejszych 2 dostawałem za jego zgon po 2 bronie + jakieś tam śmieci.

Jak go dokończyłem to dostałem pare broni ,abyss seta ,jakąś maskę i 20 wakestone'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daleko fabularnie jestem??

Moment że gran solen zostało zaatakowane... Powoli zaczynam się nudzić tytułem i boję się że nie uda mi się go "na raz" zakończyć...

ps. jak ubić bazyliszka?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle mam pytanie...czy ten cały Ur-Dragon który jest takim mega bossem onlineowym jest taki jednorazowy ? czy raz na miesiąc będą go respić żeby gracze mogli go ubijać w kółko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ciągle się respi.

@Zdun po prostu w niego napierdal*j =d.. po chwili powinni przyjść z pomocą wojacy, i po dłuższej chwili on sam odleci jeśli nie uda Ci się go zabić..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, bazylisz sam odlatuje jak zadasz mu dużo obrażeń.

Co do ur dragona, to można go ubić offline dla trofika, a potem pobawić się online. Tylko że online z każdą generacją jest coraz mocniejszy. I z tego co pamiętam, jak ud-dragon online będzie martwy to przez 30min około każdy kto wejdzie do walki z nim, może bić jakieś tam serca czy coś i też niby jakieś itemki mogą wypaść.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info doszedłem tam w nocy a już byłem po 12 godzinach w pracy i grałem na rzęsach :P , dziś się ostro wezmę i pewnie padnie ta padlina (zamieniał mnie w kamień póki co). Moja postać main to warrior berserker na 35 lvlu, pawn to mag uzdrowiciel a reszta ekipy to owneda i dragio pawny więc nie mam łucznika...

Dosyć istotne pytanie: ile jeszcze czasu do końca wątku głównego zostało (mniej więcej)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn, mi pyknęło około 40h i w zasadzie mógłbym już kończyć lada chwila, ale bawię się w everfall.

SPoiler alert :P

Z tego co się roientuję, jesteś na tym etapie

Więc w zasadzie zostało Ci mało , jeśłi chodzi o wątek do ubicia smoka. potem everfall trochę Ci zajmie , walka z ostatnim bosem i koniec.

EDIT: Sorka, ale raczej w 2h się nie wyrobi, bo damo everfall dużo może zająć.

Edytowane przez Dragio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo da się wyrobić w 2h. Najwięcej czasu może zabrać zbieranie kamyczków(w moim przypadku) ale i to można szybko zrobić. Sam wczoraj kończyłem NG+ byłem troche po tym czarnym stworze, i od około 16 do 18 zajeło mi skończenie gry. chociaż miałem już koks postać, i troche speed run'a było =)

@zdun koncowy boss to IMO żart =D większy problem miałem z tym czarnym stworem przy pierwszym podejściu =D

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz mieć problem z ubiciem głównego Smoka, ale jeśłi dasz radę, to najwięcej czasu zajmie ucieczka z everfall i potem to już szybciutko. Możesz pomyśleć nad zmianą pawnów także, żeby mieć jakiegoś rangera najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy macie ponad 50 lvle oboje (owned nawet 65) i to nie starczy mi (wasze pawny) aby dogodnie ukończyć??

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragio ale ten główny smok jest łatwy :o Bardziej obawiałbym się bossów podczas zbierania kamyczków.

@zdun kup mojej wojaczce troche ziółek do healowania, i daj jej walczyć, to powinna sobie poradzić z większościa przeciwników, a Ty będziesz bezpieczny =). Sam tak grałem pod koniec.. Jej max ziół kupowałem a sam trzymałem się z daleka.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×