Skocz do zawartości
KopaczK

Dragon`s Dogma

Rekomendowane odpowiedzi

nosz kurde. wszyscy gierkę już prawie ukończyli poza mną :P

Ale na szczęście jestem już na finiszu pierwszego przejścia - na etapie "the final battle" więc już nie dużo mi zostało hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj wbiłem 71 i drugi raz ukończyłem final battle.Fabułe gry skminiłem dopiero podczas drugiego przejścia gry.Myślałem że jest jakaś głębsza ale coż :) Poboczne questy za to są bardzo fajne ,szkoda że tak ich mało.Całe eq już dragon forged więc po wyczyszczeniu everfall biorę się za ur-dragona.

Wyczaiłem też u fournivala fajną strzałę - instantly kill.Na hita poszedł smok tak jak i cocatrice :)

Co do tego cursed idola - to ja się nie zastanawiałem od razu chwyciłem :) skończył w sumie w magazynie bo nie wiem do czego on służy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w tej chwili zaczynam powoli działać... Kurde kiedy wróci czas że będę mógł przy dobrym rpgu posiedzieć dłużej niż 2-3 godzinki dziennie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się szykuję na finalną batalię ze smokiem. Wczoraj obejrzałem zakończenie i smok mi Mercedes zabrał heh i zasiadłem na tronie. A dziś jak będę miał chwilę (chyli z 1-1,5h) to mam nadzieję ubić smoka. Jacotnik, szkoda że nie masz pawna stridera/ rangera, bo akurat takiego mi brakowało w ekipie i musiałem wynająć hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja w sumie całą mapę mam odkrytą , a nie byłem tylko w miejscówkach, których odblokowanie wymaga podjęcia questów odpowiednich :/ Czyli dopiero w NG+ będę mógł je odwiedzić ...jak np tą posiadłość Duka czy ten teren w Witchwood za golemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nareszcie zabiłem smoka,52 lvl, obok shadow fort.. szkoda tylko że nie miałem żadnego leczenia, i 90% walki sprowadzało się do ucieczki, strzelania i tak w kółko.. ale zabity =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie smok zabrał madeleine...Chociaż mercedes dawałem full prezentów ,pierścien i kwiatka z abbey.

No ja sam gram striderem i niepotrzebny mi taki pawn :) Babce dałem właśnie najlepszego staffa i jakieś ładniejsze eq żeby chociaż jakoś wyglądała.Później się postaram zrobić wszystko co mogę dragon forged .Teraz jak walczyłem z głównym smokiem to się ubrałem w rzeczy mojej sorcerki.

Wyglądałem jak transwestyta w diademie i czerwonych kozaczkach ale ulepszyłem jej najważniejsze rzeczy :biggrin:

Spróbowałem tej strzały z instant killem na ur-dragonie ale nic mu nie zrobiło.Tylko się wywrócił i dropnął 2 wakestone.A potem odleciał.

Edytowane przez jacotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owned ty chyba tylko główny wątek poleciałeś co?? Ja wystarczyło że poleciałem maksymalnie na zachód krainy i już ten 27 lvl wbiłem... Ogólnie bardzo dużo bawię się w zaglądanie w kąty, ubijanie większych maszkar czy np spamowanie chimer dla expa (dają 6000 xp za sztukę), generalnie coraz bardziej się wkręcam ale już widzę że warrior/berserker którym gram zaczyna ni się nudzić i pytanie przy ng+ wskakuje jakiś stopień trudności wyższy i po drugie czy będzie można zmienić sam wygląd już dopakowanego herosa gdyż ten mi troszkę zbrzydł...

Po tych około 25 godzinach gry nadal nie wiem gdzie recenzenci widzą trudny tytuł... Przez całą grę zginąłem może ze 3 razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w ng+ potworki są silniejsze oraz więcej exp bodajże leci, przynajmniej takie wrażenie mam, ale i tak jest łatwo..

Wygląd nie wiem, było okienko do zmiany wyglądu i imienia, lecz wtedy chyba byś nową postać stworzył. nie jestem pewien, sam nic nie zmieniłem..

Ludzie, mówice jak w Shadow Fort otworzyć te wrota w podziemiach!! Cholernie mnie to ciekawi, a nie mam pojęcia :/

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostac sie do Duek's treasure chamber? Komnaty z nagrodą od Króla? Ponoc po zabiciu kurolisza (Cocktrice) mialem miec do niej dostęp ale nie mam. Pierścień oddałem prawdziwy. Btw - 40lvl i jeszcze Madeline nawet nie odblokowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz polecieć z głównym wątkiem.Sam duke Cię doprowadzi do tej komnaty :)

Wrota w podziemiach shadow fort otwierają się przy wzięciu specjalnej misji z tablicy.Wymagane jest do tego ukończenie "the final battle".

Wie ktoś gdzie mogę znaleźć noonflowers?Potrzebuję ich do ulepszeń...

Edytowane przez jacotnik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danke schon!

I ostatnie, jest możliwość szybszej podróży ? Do gran soren można się teleportować, ale czy można do innych wiosek ?

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokladnie kiedy Duke powinien mnie zaprowadzic do tej komnaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś już na NG+ to masz możliwość zakupienia port crystali w black cat.200k za sztukę.Rozkładasz je w odpowiednich dla siebie miejscach (można wszędzie w gransys oprócz w środku wiosek) i wszędzie możesz mieć szybki dostęp.Warunkiem jest oczywiście posiadanie także ferrystone'ów.

@up

Jak zabiłeś cocatrice to idź do zamku ,powinieneś mieć już prywatną audiencję u duke'a.Zaprowadzi Cię do niego ten koleś który daje questy.

BTW będę mieć do oddania daggery ,dragon's veiny dragon- forgowane.Jak ktoś gra striderem niech pisze :)

Edytowane przez jacotnik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pytanie - UWAGA SPOILER - bylem na Gr8wall i miałem spotaknie ze smokiem. Powiedział zebym przybył gdy będe gotowy itp itd. Zawaliło się wszystko i miałem Q - meet the Dragonforge albo cos takiego. Tyle tylko ze chcialem dokonczyć eksploracje i przez przypadek wlazłem do jakiegoś podziemia i rozpoczął się Q - Final Battle. Czy zeskipowałem część fabuły czy da sie to jakoś odkręcic?

@Edit

Doczytyałem na DD wiki. Czyli musze teraz bic smoki? Jak wyglada walka z Ur-Dragonem? Walczy sie z nim w NG+ czy przed Final Battle? Ogólnie co teraz powinienen robic?

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@winiasz

Po co chcesz to odkręcać?Po prostu olej tego questa i rób co tam chcesz sobie robić.

Ur-dragona możesz bić dopiero po final battle.

A o co z nim chodzi?Żeby go po prostu ubić :) to taki event.

Narazie głównie się na niego czaję.I próbuję ulepszyć rzeczy mojego pawna.Jak już to zrobię to wystarczy drugi raz grę skończyć i platyna :)

Edytowane przez jacotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×