Skocz do zawartości
KopaczK

Dragon`s Dogma

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd maasz takie pawny ? Moje mają po 17/19 lvl xD

no... idziesz np do Pawn guild do Kryształu... bierzesz Search by level ... wpisujesz ile chcesz ( a raczej na ile Cię stać) .... i dobierasz pawny o wieleeeee wyższym lvlu jeśli potrzeba. Ale należy dodać, że im wyższe pawny tym słabszy exp i troszkę mniej frajdy z gry (bo staje się łatwiejsza i pawny mają przeważnie już wiedzę o questach które robisz)

Ale do walki ze smokiem czy jakimiś większymi questami bardzo mi się przydały

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie daruje taki sposób, wole by gra była cięższa, ale dzięki za info =)

Jeśli chcesz, aby gra była cięższa, to graj bez pawnów :P - trudniej, i więcej expa tylko dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, wtedy to nie dam już zupełnie sobie rady, a przynajmniej na ten moment =D

a jaką klasą grasz ? Jeśli warior/fighterem albo rangerem ... to pawna przerabiasz na maga z leszeczniem, ucuwaniem złych statusów +2 buffy + 2 czary do ataku :P

Eventualnie graj z 1 dodatkowym pawnem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na smoka najlepiej obładować się wodą ze źródełka. Wziąć ze sto butelek ze sobą i leczenie można sobie darować. Ja nie mogę wygrać nie tyle smokiem, co z moją własną drużyną, bo smok zakłada posession i kupa, biją mnie moje własne pionki, a nie mam przedmiotów, które by to uleczały. Dlatego na razie darowałem sobie, ale jeszcze tam wrócę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja grając Sorccerem nie miałem większych problemów. Napadłem smoka przy shadow fort, usadowiłem się na takiej pochyłej skalce, moje pionki przyprowadziły msoka od strony której nie można było mnie dosięgnąć i zaczęły siekać smoka. A ja nawalałem lodowymi zaklęciami ... tym co wali lód spod ziemi oraz tym co wysyła kolce lodu (nazw nie pamiętam :P) a gdy tylko smok się wzbijał w powietrze aby zionąć ogniem, dostawał ode mnie piorunem w głowę i spadał na ziemię. Warto zaopatrzyć się również w healerkę z leczeniem, high halidonem (chyba tak się to zwie) i buffem lodu i jakoś to będzie heh. Jedyne problemy miałem jak smok "wyłączył " moją magię, to musiałem wołać pionka aby użył tego halidona heh i grała gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja walczyłem 1 raz z tym smokiem to tylko czekałem aż złapie mojego pionka :D wtedy podchodziłem i razem z buffem lodowym ściągałem mu strzałami półtorej paska.

A co do tego ryku to on go chyba tylko raz może użyć.I wtedy pawny leżą niezależnie jak są silne.

Ogólnie to leczę się trawką.Bodajże potent green'ami.Tylko już trochę mniej dają niż wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi podczas walki chyba z 3 razy walił tym rykiem, więc wtedy trzeba jak najszybciej je podnieść - więcej biegającego mięsa = większa szansa że nie pójdzie za nami. Ja się leczyłem Harspud milkiem i soczkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W tym forcie, co się odbijało z rąk goblinów i walczyło się tam z ich hersztem można było na tym placu zejść pod ziemie, i tam dojść wkońcu do takich schodów prowadzących do wielkiej sali, lecz brama zagradza tą sale. Jak otworzyć ta brame ?

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograsz trochę , to otworzysz... - taka mała podpowiedź, sprawdż pawn guild notice board :)

EDIT:C

o ciekawe, Capcom wysypałnam kolejne jużDLC Dragon’s Dogma - From A Different Sky – Part 3 za całe 4 zł

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no 30h na tego typu grę to niewiele .....

To już Two worlds 2 blisko 100h .

EDIT

No tak już płatne DLC lecą ah ten capcom ....

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje z From a Different Sky polegają na... zbieraniu jakichś zasranych odznak. Każdy quest jest identyczny i polega tylko na znalezieniu jednej odznaki (Badge of Vows 1, Badge of Vows 2, Badge of Vows 3 i tak dalej, questów ma być sto, więc pewnie sto odznak). Lokacja jest zawsze wskazana dokładnie na mapie markerem, a sztuczka polega na tym, że czasem odznaka leży a to na dachu, a to w jakiejś dziurze niżej i trzeba zeskoczyć itp. XP i złoto jest minimalne.

Z jednej strony śmiech. "100 dodatkowych questów, 10 co tydzień", och łał - to jest konieczność podniesienia 100 gówienek z gleby? To są TE questy? Z drugiej strony - to tylko 4 złote, a do tego miła odmiana od ciągłej młócki. Bieganie po dachach i wspinanie się jest fajne w Dragon's Dogma. Czasem trzeba chwilę pomyśleć. No i przypuszczam, że za zebranie wszystkich stu będzie coś specjalnego, bo to nawet sprzedawać nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy dodatek 4zł ,czyli w sumie 40zł za część gier której nienawidzę (znajdźki).Jak dla mnie pas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to tylko te gówniane odznaki.Reszta to jakiś szajs typu dodatkowe uzbrojenie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzieli się ktoś jakimś porządnym łucznikiem na lvlu 25+?? bardzo przydałby mi się w walce a i dodawać do friendlisty aby korzystać darmowo :P , póki co ja mam do zaoferowania maga-uzdrowiciela na 20 lvlu więc rówież w tą stronę zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie jest the abbey?Powinienem mieć tam questa i nie mogę znaleźć tego miejsca...

E: dobra już znalazłem miałem kawałek mapy nieodkryty.

Edytowane przez jacotnik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Abbey ...to ciekawe, bo znalazłem tam Masona (tego mużyna) i Quinne ... i coś tam gadała że to nowy początek. W Abbey można znaleźć jakiegoś Cursed Idola... ale bałem się podnieść.

Jestem na etapie "The final battle" ale chcę porobić trochę questów pobocznych jeszcze. Poziom wskoczył 43 chyba. Co do DLC że trzeba znajdźki szukać .... ja mam wystarczająco zabawy z tymi "20 Seeker Tokens" czy jakoś tak heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka ukonczona, ogolnie wystawiłbym jej 10/10.. Na początku myślałem że kupiłem gniota, ale to perełka =D Imo lepsze od skyrima

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×