Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko:

czy zloty kamuflaz zniknie wraz z wejsciem w tryb prestizu? Bo niedlugo wpadnie mi 31 lvl ze SCARa, i tak sie zastanawiam czy po zrobieniu 80lvlu i wejsciu w prestiz mede busial robic zlote camo od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko:

czy zloty kamuflaz zniknie wraz z wejsciem w tryb prestizu? Bo niedlugo wpadnie mi 31 lvl ze SCARa, i tak sie zastanawiam czy po zrobieniu 80lvlu i wejsciu w prestiz mede busial robic zlote camo od nowa.

Podpisuje się pod tym bo mam złote camo do L118, barretty 50.cal i p90 i nie chciałbym tego stracić tak nagle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tym bo mam złote camo do L118, barretty 50.cal i p90 i nie chciałbym tego stracić tak nagle :)

Jestem pewny że kamuflarze znikną, level się zresetuje, zostają tylko tytuły i emblematy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przecież prestige shop gdzie za 1 p. prestiżu możesz zostawić jedna klasę z tamtego prestiżu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ak-74u w multiplayer? nie mam go SMG.confused.gif

AK74-u jest tylko w Single Player. Ja się z tego cieszę, bo jest to zdecydowanie broń over powered :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Type 95 jest op? Wg mnie nie bo jest dobry na close combat a na wiekszy dystans trzeba więcej pakować w przeciwnika w porównaniu do M4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tesco UK sprzedaje w sklepie online (tym z grami, filmami, płytami itp) COD MW3 w promocji za 50F (w pakiecie z kartą PSN za 25F) czyli gra wychodzi 25F.

Czekam na dostawę

Edytowane przez wdehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to są takie okrągłe miny, chyba świecą na czerwono, chyba można ich dużo rzucać - strasznie były upierdliwe w jednym meczu.

Nie wiem czy mam lagi, ale nigdy w szybkim "nadzianiu się" na przeciwnika - on też musiał być zaskoczony, nie wszedł mi nóż - zawsze przeciwnikowi, a powiem że "odruch noża" mam mocno wdrukowany po MAG - a uważam że w MAG kill nożem przy bliskim spotykaniu jest zasadniczy i mocno trenuje zawodnika.

Przeważnie łączy mnie na ping 100, rzadko na ping 75, nigdy na ping 50. Mam łącze radiowe.

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glowny target serii CoD ;) Przyznac sie ktorzy to z Was ;)

cod.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glowny target serii CoD ;) Przyznac sie ktorzy to z Was ;)

cod.jpg

pomyslec, ze ja "stary pryk" gram z takimi dziecmi po sieci, masakra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie najbardziej irytuje po kolejnych grach w MW3.Np. Mamy UAV i widzę że koleś zaraz wyjdzie zza rogu ,celuję i ... koleś mnie udupia jakby wiedział że tam jestem. Na dodatek dostałem 3 kulki i po mnie. Więc oglądam killcam. A na killcamie widać że koleś widział mnie dużo wcześniej niż ja jego. Spoglądam więc na ping a tam od góry do dołu wszyscy grają na 4 kreskach. Niestety ale ten wskaźnik można sobie w dupę wsadzić. We wcześniejszych COD'ach nie miałem z tym problemu, a tutaj to czysta loteria. Raz ty widzisz szybciej raz przeciwnik. I jeszcze jedno: To wbijanie tylko do polskiego lobby to porażka. Próba zmiany lobby nic nie daje bo za każdym razem wbija to tych samych graczy, a niestety muszę stwierdzić że Polscy gracze są pieprzonymi mistrzami kampowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno: To wbijanie tylko do polskiego lobby to porażka. Próba zmiany lobby nic nie daje bo za każdym razem wbija to tych samych graczy, a niestety muszę stwierdzić że Polscy gracze są pieprzonymi mistrzami kampowania

Tak jest tylko na Xboxie. Przypominam, że to forum o PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyslec, ze ja "stary pryk" gram z takimi dziecmi po sieci, masakra :)

granie to jeszcze pół biedy. pomyśleć, że tacy mogą nas ostro cisnąć w tego Coda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkal sie ktos z wami z problemami podczas komunikacji przez headseta? Razem z kumplem w BO normalnie moglismy sie porozumiewac w lobby czy podczas gry a MW3 slychac co drugie slowor, zarowno ja go tak slysze jak i on mnie a mieszkamy kawalek od siebie, mamy net z innych firm i innych centrali. Nie wiem czy tylko my tak mamy czy wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie mam problemów z HS a ostatnio gram z kolesiem z Austrii więc to problem u ciebie. Co do gry to mam taką samą zabawę jak przy BO, a jestem po trzydziestce...czasami na plus czasami na minus, zwykły odmóżdżacz dla kogoś, kto żyje ze stresem na głowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkal sie ktos z wami z problemami podczas komunikacji przez headseta? Razem z kumplem w BO normalnie moglismy sie porozumiewac w lobby czy podczas gry a MW3 slychac co drugie slowor, zarowno ja go tak slysze jak i on mnie a mieszkamy kawalek od siebie, mamy net z innych firm i innych centrali. Nie wiem czy tylko my tak mamy czy wszyscy.

Mam tak samo co chwila przerywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkal sie ktos z wami z problemami podczas komunikacji przez headseta? Razem z kumplem w BO normalnie moglismy sie porozumiewac w lobby czy podczas gry a MW3 slychac co drugie slowor, zarowno ja go tak slysze jak i on mnie a mieszkamy kawalek od siebie, mamy net z innych firm i innych centrali. Nie wiem czy tylko my tak mamy czy wszyscy.

potwierdzam, mam to samo, slysze co 2 slowo, nic nie rozumiem co mowia koledzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło z tą komunikacją w grach najpierw w bf3 teraz mw3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakiś czas temu grałem w KZ3 z kuzynem z tydzień czy 2 tygodnie temu i też z tego co pamiętam nam rwało jak gadaliśmy przez HS... może to sprawka Sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem caly czas na Xboxie. Dzisiaj odpalilem PS3, i to jak roznia sie te wersje to jest masakra. Na PS3 ta gra chodzi jak w zwolnionym tempie, ciagle spadki FPS, masakra. Nie moge pojac, czemu producenci robiac ta sama gre na 2 platformy, potrafia jedna z nich tak spieprzyc. Rozumiem milosc Acti i MS, ale to juz jest przegiecie. Przed chwila gralem mecz, czulem sie jakbym gral w zwolnionym tempie.

Zaleta PS3 - laczenie ze swiatem, a nie tylko z najbardziej wrednym i zawistnym narodem ;)

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie na PS3 freezy? Widziałem na YT jak jeden gościu pykał (Krahu, jeśli ktoś kojarzy) i normalnie ma freezy, nie lagi, tylko takie akcje że ekran zatrzymuje się w jakimś momencie i przez sekunde mniej więcej nie wiadomo co się dzieje. Nie wiem czy wszyscy gracze na serwerze mają takiego freeza w tym samym momencie ale trochę porażka. Przez coś takiego grać się nie da. W ciągu półtorej minuty typ miał tak z kilka razy, czasami raz za razem się tak robiło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie na PS3 freezy? Widziałem na YT jak jeden gościu pykał (Krahu, jeśli ktoś kojarzy) i normalnie ma freezy, nie lagi, tylko takie akcje że ekran zatrzymuje się w jakimś momencie i przez sekunde mniej więcej nie wiadomo co się dzieje. Nie wiem czy wszyscy gracze na serwerze mają takiego freeza w tym samym momencie ale trochę porażka. Przez coś takiego grać się nie da. W ciągu półtorej minuty typ miał tak z kilka razy, czasami raz za razem się tak robiło...

no wlasnie o tym pisze. Ta gra albo zwalnia, albo zatrzymuje sie calkiem. Jak poleca 2 granaty, to spada to okolo 10-15 fps. Masakra. Co sie dzieje z tymi nowymi grami na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie najbardziej irytuje po kolejnych grach w MW3.Np. Mamy UAV i widzę że koleś zaraz wyjdzie zza rogu ,celuję i ... koleś mnie udupia jakby wiedział że tam jestem. Na dodatek dostałem 3 kulki i po mnie. Więc oglądam killcam. A na killcamie widać że koleś widział mnie dużo wcześniej niż ja jego. Spoglądam więc na ping a tam od góry do dołu wszyscy grają na 4 kreskach. Niestety ale ten wskaźnik można sobie w dupę wsadzić. We wcześniejszych COD'ach nie miałem z tym problemu, a tutaj to czysta loteria. Raz ty widzisz szybciej raz przeciwnik. I jeszcze jedno: To wbijanie tylko do polskiego lobby to porażka. Próba zmiany lobby nic nie daje bo za każdym razem wbija to tych samych graczy, a niestety muszę stwierdzić że Polscy gracze są pieprzonymi mistrzami kampowania

nie wiem jak Ty, ale ja rodaków nie trafiam zbyt często.

pogralem w weekend i widze, że z pingami to loteria jakaś w sobotę gram K/D na 1 do 1, a w niedzielę na ok. 3 do 1, normalnie teletombola;)

co do zdjęcia, które pokazał snosch to jakaś masakra, słysząc dzieci z headsetami, aż strach pomyśleć ile smyków gra w MW3. Głupota rodziców przeraża, a potem będą biadolić na gry, że przez nie mają w domu znerwicowanego no life'a

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×