Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo, że nie jestem "prawdziwym mężczyzną" -ktoś pisał wcześniej, że trzeba nim być, żeby grać w MW3- jednak tak kobiecym okiem oceniam ogólnie tego COD'a:)

Nie trzeba byc mezczyzna biologicznym, trzeba miec jaja. Takie duchowe, wynikajace z charakteru. Zwykle jaja ma kazdy facet, ale te duchowe jak widac po graczach MW3 malo ktory ma. Za to z doswiadczenia wiem ze kobietom ich nie brakuje. Sam grywalem w Battlefielda z kilkoma paniami, i ich wola walki moznaby obdzielic 3/4 kampiacych polskich nieudacznikow, ktorzy boja sie wyjsc z krzakow, bo K/D im spadnie.

Takze spokojnie, jesli masz "jaja", to gra dla Ciebie. Powodzenia ;)

P.S. Co do przejmowania flag, to masz racje, w MW3 tylko kobiety i nooby przejmuja flagi. Bo Prosy siedza w katach z heartbeat sensorami ;)

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba byc mezczyzna biologicznym, trzeba miec jaja. Takie duchowe, wynikajace z charakteru. Zwykle jaja ma kazdy facet, ale te duchowe jak widac po graczach MW3 malo ktory ma. Za to z doswiadczenia wiem ze kobietom ich nie brakuje. Sam grywalem w Battlefielda z kilkoma paniami, i ich wola walki moznaby obdzielic 3/4 kampiacych polskich nieudacznikow, ktorzy boja sie wyjsc z krzakow, bo K/D im spadnie.

Takze spokojnie, jesli masz "jaja", to gra dla Ciebie. Powodzenia ;)

P.S. Co do przejmowania flag, to masz racje, w MW3 tylko kobiety i nooby przejmuja flagi. Bo Prosy siedza w katach z heartbeat sensorami ;)

Generalnie nie rozumiem ludzi którzy patrzą na K/D.. Przez kilkanaście pierwszych lvl grałem karabinem (nie campiłem!) i w pewnym momencie K/D miałem 2.96.. potem (robię montaże z CoD'a na YT) grałem snajpą bo potrzebne mi są dobre akcje, a za takie uważam tylko akcje ze snajperką bo nie ma nic w fajnego w triple feedzie z UMP.. i K/D mam teraz 1.79. Ale np. jak patrzę ranking lobby kolesie mają 2.30 K/D i co.. gówienko, bo siedzie ciota z claymorem na jajach i z czujnikiem pulsu w ręce + UMP z tłumikiem w kącie i nabija sobie statystyki...

K/D NIE ŚWIADCZY O UMIEJĘTNOŚCIACH.:thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja. Kupiłem coda tydzień po premierze (bo wcześniej patrzyłem na oceny graczy czy warto,i jednak warto:D). Spec ops jakoś idzie ,przetrwanie super(w porównaniu do zombie).Singla przeszłem nawet fajna fabuła ale nie to jest ważne. Jestem osoba która nie ma(Jeszcze) neta w ps3 i weszlem z ciekawości do multi. Pogralem chwilę na split screen i ciekawi mnie to czy można grać bez neta na split screen z botami. W black ops taka opcja jest bo gram tak.(udostępniła mi sie po aktualizacji do 1.10) i czy jest coś takiego w mw3. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja. Kupiłem coda tydzień po premierze (bo wcześniej patrzyłem na oceny graczy czy warto,i jednak warto:D). Spec ops jakoś idzie ,przetrwanie super(w porównaniu do zombie).Singla przeszłem nawet fajna fabuła ale nie to jest ważne. Jestem osoba która nie ma(Jeszcze) neta w ps3 i weszlem z ciekawości do multi. Pogralem chwilę na split screen i ciekawi mnie to czy można grać bez neta na split screen z botami. W black ops taka opcja jest bo gram tak.(udostępniła mi sie po aktualizacji do 1.10) i czy jest coś takiego w mw3. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Nie ma czegoś takiego jak swobodna gra z botami jak w BO. Tylko Spec Ops albo Survival Mode. Nie lubię upominać jeśli chodzi o ortografię, ale Twoja, aż razi w oczy. My (mężczyźni) mówimy poszedłem, przeszedłem, wszedłem, a płeć piękna poszłam, weszłam itp. Braki masz ;D

Edytowane przez PiraPutanga
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br>Heja. Kupiłem coda tydzień po premierze (bo wcześniej patrzyłem na oceny graczy czy warto,i jednak warto:D). Spec ops jakoś idzie ,przetrwanie super(w porównaniu do zombie).Singla przeszłem nawet fajna fabuła ale nie to jest ważne. Jestem osoba która nie ma(Jeszcze) neta w ps3 i weszlem z ciekawości do multi. Pogralem chwilę na split screen i ciekawi mnie to czy można grać bez neta na split screen z botami. W black ops taka opcja jest bo gram tak.(udostępniła mi sie po aktualizacji do 1.10) i czy jest coś takiego w mw3. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.<br>

Poczytaj najpierw jakas ksiazke, podszkol jezyk ojczysty. A potem bierz sie za gry. To pierwsze jest wazniejsze w zyciu.

Hahahaha, wlasnie zagralem mecz. Dominacja na Dome. Ja, kolega, i reszta same polaczki po obu stronach. Rozpoczal sie mecz, i od razu dostajemy ostro w dupe. Mam wynik typu 4/13, reszta podobnie. I co robia nasi rodacy po naszej stronie? Wychodza z meczu. Zostajemy z kolega tylko we 2. Przeciwko 6 wymiataczom ;) Oczywiscie gramy do samego konca. Wyciagamy wyniki w miare mozliwosci, ale mecz ogolnie w plecy. Bo ciezko sie gra 2 na 6 ;) Bo polaki kozaczki postanowili pouciekac z meczu w ktorym nie idzie ;) Gratulacje dla polskich gimnazjalistow w Call of Duty ;) Jestem z Was dumny!!!

Edytowane przez snosch
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch przestań wiecznie pisać w samych negatywach o polakach bo to jest nudne. Non stop coś tobie nie odpowiada. Marudzisz jak stara baba! Ogarnij się a nie wiecznie tylko biadolisz i biadolisz. Grają tacy ludzie, a nie inni. Twoje psioczenie i tak nic nie da. Daj już spokój.

Edytowane przez lons
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sporo jest w tym racji jeżeli chodzi o taktykę "naszych" :D Jak ginę z rąk jakiegoś campera, to w 70-80% przypadków ma on PL w nicku haha ok.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sporo jest w tym racji jeżeli chodzi o taktykę "naszych" :D Jak ginę z rąk jakiegoś campera, to w 70-80% przypadków ma on PL w nicku haha ok.gif

kolejne 70% w tym wszystkim to nicki typu xxxx13_PL, xxxx1998_PL itp. Dlaczego sprzedawcy w sklepach nie chca respektowac wskazan PEGI?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo dlaczego, mlodziez w tym wieku to najwiekszy target coda. Niby od 18 lat dla poprawnosci ale tak naprawde cod jara wszystkich od 10 lat wzwyz...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty Modern Warfare 3 - 169,99 zł

Pełnoprawna możliwość krytykowania - bezcenne

Wszystkie Cod-y tej generacji już na półeczce Cod3, Cod4 MW, WaW, Mw2, Black Ops, MW3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest we wszystkich grach, nie dotyczy to tylko i wyłącznie Call Of Duty, czyja to wina? tylko i wyłącznie rodziców, na pudełkach są wyraźnie oznaczenia wiekowe, co z tego że dzieciak ma 10 lat, przecież "tata" kupi. Rodzice są zbyt zajęci pracą, ciągła pogoń za kasą, pomijają szczególnie ważną role jaką odgrywa wychowanie dziecka, kupią dzieciakowi grę - przynajmniej w domu będzie spokój.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80% graczy to dzieciaki gówny target coda to dlatego ze mało jest wymagający , dlaczego mniej się sprzedaje b3 od coda bo dice podniosło poprzeczkę względem graczy większy reacoil broni większe mapy. Dzieciak jak będzie kampil w krzakach to się zanudzi a w cod wszyscy biegają jak kurczaki i taki kamper szybciej fraguje , małe mapy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1321619287[/url]' post='616883']

80% graczy to dzieciaki gówny target coda to dlatego ze mało jest wymagający , dlaczego mniej się sprzedaje b3 od coda bo dice podniosło poprzeczkę względem graczy większy reacoil broni większe mapy. Dzieciak jak będzie kampil w krzakach to się zanudzi a w cod wszyscy biegają jak kurczaki i taki kamper szybciej fraguje , małe mapy

Pelna zgoda, jednak cod daje te wielka frajde doroslym, nie ukrywajmy tego faktu. Dlatego cody to genialne gry, targetem jest kazdy kto ma czas po przedszkolu i pracy..
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Sie cieszę że nie muszę grać wyłącznie z polaczkami, dziękuję ci Anglio za wszystko co dla mnie robisz.

btw. czy ktokolwiek gra z was na hardcorze? Bo z tego co czytam to z połowa gra zwykły TDM...

(gdyby ktoś chciał zagrać w hardcoreTDM to wysyłać zapro na: Jamajski)

Edytowane przez mahonek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie balansują graczy, jeśli dwa mecze pod rząd na tym samym loby kończą się różnica w pkt około 5000! to coś jest nie tak z maszyna losująca.

Trzech pierwszych graczy miało prawie po kilkanaście fragów każdy, powinno ich dobierać jakoś inaczej do gry, nie tylko na podstawie pina.

Jak wyglądał trzeci mecz nie wiem, wyszedłem. Nie pierwszy raz takie coś miałem.

Jak na razie pograłem 3 godziny, coś koło 14 poziomu mam i KD 0.5, wiem nie mam skilla biggrin.gif

ale to nie znaczy że mam dostarczycielem pkt. dla "pro". Powinni inaczej dobierać graczy do lobby, by każdy niezaleźnie od poziomu miał szanse pograć z równymi sobie a nie zbierac baty od najlepszych.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie pograłem 3 godziny, coś koło 14 poziomu mam i KD 0.5, wiem nie mam skilla biggrin.gif

mam podobnie :thumbsup: i tez sie nie lamie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80% graczy to dzieciaki gówny target coda to dlatego ze mało jest wymagający , dlaczego mniej się sprzedaje b3 od coda bo dice podniosło poprzeczkę względem graczy większy reacoil broni większe mapy. Dzieciak jak będzie kampil w krzakach to się zanudzi a w cod wszyscy biegają jak kurczaki i taki kamper szybciej fraguje , małe mapy

Ja sie z toba zgodze,pogralem z 10h w coda,teraz wrocilem do BF i wiem,ze te dwie gry dzieli przepasc,jesli chodzi o kod sieciowy.Host a Dedykowany server to duza roznica.Gdyby cod mial dedykowane serwery jak MW na pc,to czerpal bym duzo funu z tej gry.Kiedy patrze na killcam w MW3 to mam ochote plakacbiggrin.gif,takie tam cuda sie dzieja.Mi tam kamperstwo nie przeszkadza,jesli ktos tak lubi grac niech gra,przeciesz latwiej trafic cel,ktory sie nie ruszasmile.gif.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie z toba zgodze,pogralem z 10h w coda,teraz wrocilem do BF i wiem,ze te dwie gry dzieli przepasc,jesli chodzi o kod sieciowy.Host a Dedykowany server to duza roznica.Gdyby cod mial dedykowane serwery jak MW na pc,to czerpal bym duzo funu z tej gry.Kiedy patrze na killcam w MW3 to mam ochote plakacbiggrin.gif,takie tam cuda sie dzieja.Mi tam kamperstwo nie przeszkadza,jesli ktos tak lubi grac niech gra,przeciesz latwiej trafic cel,ktory sie nie ruszasmile.gif.

Tak, oczywiście ;) Dedykowane serwery... zero lagów... Można źródło prosić? Szczególnie o tych serwerach. Poza tym, gdybyś miał normalnego kill cama w BF to też byś się łapał za głowę. Ale jakoś DICE nie umie, albo nie chce tego zrobić. Proszę, odpowiedz tutaj koledze co ma zrobić ;)

80% graczy to dzieciaki gówny target coda to dlatego ze mało jest wymagający

CoD nie jest wymagający? Rozumiem, że skoro to taka prosta gra, to każdy ma ratio powyżej 1.0. CoD to jedna z najtrudniejszych gier sieciowych, bo żeby być w nią dobrym, trzeba mieć refleks, opanowanie pada, zmysł orientacji i najlepiej dobry sprzęt audio na głowie a wszystko to na poziomie ponad przeciętnym.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście ;) Dedykowane serwery... zero lagów... Można źródło prosić? Szczególnie o tych serwerach. Poza tym, gdybyś miał normalnego kill cama w BF to też byś się łapał za głowę. Ale jakoś DICE nie umie, albo nie chce tego zrobić. Proszę, odpowiedz tutaj koledze co ma zrobić ;)

CoD nie jest wymagający? Rozumiem, że skoro to taka prosta gra, to każdy ma ratio powyżej 1.0. CoD to jedna z najtrudniejszych gier sieciowych, bo żeby być w nią dobrym, trzeba mieć refleks, opanowanie pada, zmysł orientacji i najlepiej dobry sprzęt audio na głowie na poziomie ponad przeciętnym.

Wiesz jak ktos ma neta z dupy,to zawsze bedzie mial lagi,w BF pokazuje skad nas wrog zabil..to jest wystarczajace.W bad company 2 byly cyrki,jesli chodzi o hitboxy,naprawde w BF3 jest to lepiej zrobione.Nie wiem czy masz BF3,czy grales tylko w bete.Ja mam obie gry i wiem,ze granie na dedykowanych serverach w coda to inna bajkasmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD nie jest wymagający? Rozumiem, że skoro to taka prosta gra, to każdy ma ratio powyżej 1.0. CoD to jedna z najtrudniejszych gier sieciowych, bo żeby być w nią dobrym, trzeba mieć refleks, opanowanie pada, zmysł orientacji i najlepiej dobry sprzęt audio na głowie a wszystko to na poziomie ponad przeciętnym.

DOkladnie to chcialem napisac. Ta gra jest trudna, nawet bardzo. O wiele latwiej zabija mi sie w BFie. BF jest trudniejszy logistycznie, ale jesli chodzi o fragowanie i reflex, to CoD jest jedna z trudniejszych gier.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak o moim K/R decyduje Ping a nie skil to ja dziękuje tyle się mówi o równych szansach a tu co kto jest hostem lub ma mniejszy Ping ten jest w pierwszej trójce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry że odbiegam od waszego tematu, ale to temat do ogólne dyskusji :D

tak więc mam pytanie, nie którzy gracze mają w tagach [HD] przed nickiem, co to oznacza ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry że odbiegam od waszego tematu, ale to temat do ogólne dyskusji :D

tak więc mam pytanie, nie którzy gracze mają w tagach [HD] przed nickiem, co to oznacza ? :P

pewnie to samo co [PL], [CHUJ], [NL], [DUPA] i inne. Bo co niby ma oznaczac? High Definition? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak o moim K/R decyduje Ping a nie skil to ja dziękuje tyle się mówi o równych szansach a tu co kto jest hostem lub ma mniejszy Ping ten jest w pierwszej trójce

Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy.

sorry że odbiegam od waszego tematu, ale to temat do ogólne dyskusji :D

tak więc mam pytanie, nie którzy gracze mają w tagach [HD] przed nickiem, co to oznacza ? :P

Poważnie się pytasz?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×