Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa odnośnie patcha nowego,mam dziwne lagi teraz,dosyć często obraz zatrzymuje sie na 1 nawet 2 sekundy,nie wiem o co kaman.

Faktycznie coś jest na rzeczy, mam podobne objawy, mam nadzieje że to tylko przejściowe problemy, sprawdzę jeszcze później gdy moja sieć będzie mniej obciążona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bronie to w tej części coda najbardziej przypadła mi do gustu (+1000kills) G36C, co te malenstwo wyprawia to masakra :)

Mi najbardziej do gustu przypadła snajperka L118A. Ponad 1400 zabić :)

Faktycznie coś jest na rzeczy, mam podobne objawy, mam nadzieje że to tylko przejściowe problemy, sprawdzę jeszcze później gdy moja sieć będzie mniej obciążona.

Wyłączcie nagrywanie, czasem pomaga.

Edytowane przez PiraPutanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej do gustu przypadła snajperka L118A. Ponad 1400 zabić

Always in the corners? ;p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Always in the corners? ;p

Oj zdziwiłbyś się, biegam bardziej agresywnie z tą snajperką niż połowa graczy z UMP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwiłbyś się, biegam bardziej agresywnie z tą snajperką niż połowa graczy z UMP.

Jeśli tak to szacun, pamiętam jak w cod2 latalem ze sniperka kilka dobrych lat, ale na ps jakoś nie ogarniam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to szacun, pamiętam jak w cod2 latalem ze sniperka kilka dobrych lat, ale na ps jakoś nie ogarniam...

Od 2,5 roku gram praktycznie tylko snajperką, więc wyrobiłem sobie skilla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2,5 roku gram praktycznie tylko snajperką, więc wyrobiłem sobie skilla :)

naucz laika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naucz laika ;)

Po prostu graj ze snajpą, na początku będziesz miał słabe wyniki, ale dobrzy snajperzy (czyt. quickscoperzy) potrafią mieć wyniki (biegając po mapie!) 24:3 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu graj ze snajpą, na początku będziesz miał słabe wyniki, ale dobrzy snajperzy (czyt. quickscoperzy) potrafią mieć wyniki (biegając po mapie!) 24:3 itp.

Ja nie umiem totalnie QS w MW3, jak jeszcze w MW2 i MW wchodziły to tutaj nic zupełnie, nie wiem czy to przez lagi czy przez słaby skill ale gram tak samo i dupa, nie mogę trafić. Według mnie MW3 całkiem dobra gra tylko zabijają ją lagi i ludzie którzy w to grają bo ich umiejętności wołają o pomstę do Boga. Nie rozumiem po co grać w tryby typu dominacja, sztab itp. żeby nie biegać do punktów tylko zabijać ludzi i być wogóle gdzieś po drugiej stronie mapy ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh goldzor znam Cie nie jesteś wcale taki świetny :)) Dodaj iSurVivaL , jesteś jeszcze w Insane ? Zagramy sobie 1v1 w mw2 i mw3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie coś jest na rzeczy, mam podobne objawy, mam nadzieje że to tylko przejściowe problemy, sprawdzę jeszcze później gdy moja sieć będzie mniej obciążona.

Ja tak mam od początku, bez patcha (grę mam od środy). Grałem wczoraj i też tak się robiło, więc patch nie pomógł, pewnie miał na celu naprawić coś innego. Niektóre mapki chodzą ok ale na niektórych jak zaczyna freezować i to przez dobrych kilka chwil to gra nie ma wówczas sensu. Tym bardziej że nie wszyscy mają wtedy freeza chyba... najlepsze w tym wszystkim jest to że najczęściej robi mi się to gdy rzucam granat, co prawda jeszcze po odfreezowaniu nigdy mnie nie zabił ale myślę że to kwestia czasu.

Jak mam freeza i rzucam granat to celuje w górę analogiem i puszczam granat ale i tak zawsze spada gdzieś koło moich nóg. Ciekawe czy to poprawią....

Gdzie można wyłączyć nagrywanie? Może pomogłoby w moim przypadku.

Aha i co do lagów, na neostradzie 6 mb wyciągam zawsze 3 kreski, kiepsko ale ogólnie gra się w miarę ok. Czasami faktycznie można odnieść wrażenie że jest jakiś lag ale w sumie jakby nie było jest to grywalne ;]

Edit: wdehe, to nie po ostatnim update. Te zatrzymywanie się na sekundę czy 2 jest już od premiery tylko nie dotyczyło to wszystkich. Ale na YT było pełno filmików gdzie ludzie to wrzucali. Nawet zorganizowali akcje by jeden z takich filmików tweetować do Roberta Bowlinga, żeby to poprawili na PS3. Po prostu ten patch rozprzestrzenił to na kolejnych userów ale tak jak mówię ten problem jest na PS3 od premiery gry.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

tylko zabijają ją lagi i ludzie którzy w to grają bo ich umiejętności wołają o pomstę do Boga

...

Każdy gra jak lubi i jak chce. Jesteś PRO to umawiaj się z innymi PRO ma mecze prywatne.

Dużo winy jest po stronie sposobu dobierania ludzie do gry, do lobby. Cały czas się zastanawiam jak to jest że na ogół cała reszta, ma dwa, trzy razy takie K/D jak moje.

Wymiatacze powinni grać między sobą, a bez skillowcy (tacy jak ja, K/D 0.4) powinni mieć szanse pograć z podobnymi sobie.

O lagach było wcześniej - wina leży po stronie jakości, szybkości internetu.

Potwierdzam, po ostatnim update gra potrafi się zatrzymać na sekundę czy dwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja potwierdzam, ze PROSy graja teraz w wiekszosci w Modern Warfare 1. Naprawde . Na mw3 rzucili sie wszyscy w tym 80% dzieciakow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i co do pingu, na neostradzie 6 mb wyciągam zawsze 3 kreski, kiepsko ale ogólnie gra się w miarę ok. Czasami faktycznie można odnieść wrażenie że jest jakiś lag ale w sumie jakby nie było jest to grywalne ;]

co do ***** ma 6mb w twoim laczu do pingu? wytlumacz mi prosze co ma predkość pobierania do pingu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ***** ma 6mb w twoim laczu do pingu? wytlumacz mi prosze co ma predkość pobierania do pingu?

Tfu, co do lagów miało być :D Swoją drogą to jest to normalne, że na 6 mb mam tylko 3 kreski w COD? W sumie wczoraj jak grałem to tylko PS3 mi się łączył z netem i nadal miałem 3 kreski, przez moment 5 ale wyszedł host i już do końca jak grałem to miałem 3. W poprzednich CoD'ach miałem tak po 4, zdarzało się 3 również ale jak wszystko grało to miałem 4, czasami 5.

Bo się tak zastanawiam czy mogę coś jeszcze zrobić, żeby poprawić to sobie.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kino na off w opcjach a co do frezow to wina neta lub hosta , jak spada szybkość lub host wybrany przez grę jest do dupy to się takie rzeczy dzieją

co do ***** ma 6mb w twoim laczu do pingu? wytlumacz mi prosze co ma predkość pobierania do pingu?

Dokładnie pobieranie nie ma tak dużego znaczenia jak ping pakiety które po drodze ci zgubi wysyłanie tez ma

znaczenie dużo zależy od twojego neta i lini w jakim jest stanie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzam na speedtestach to ping przeważnie oscyluje w granicach 50 ms u mnie. Ale teraz i tak w sumie nie mam porównania bo w tym tygodniu mam problemy z internetem. Musze zadzwonić do TP bo nie wiem czy im się coś nie popieprzyło bo od kilku dni zamiast 6 mb download mam 1 mb i niżej i czasem dość ciężko to chodzi...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, problemy techniczne skutecznie uprzykrzają mi życie :/

Ping oscyluje w granicach 50-80ms, w grze 2-3 kreski. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, dzwoniłem do neostrady, podobno jestem połączony z centralą znajdującą się niedaleko. Druga sprawa, po odpaleniu laptopa zawsze mnie wywala. ZAWSZE. Nawet z Battlefieldzie <_<

W sumie nigdy się nie zastanawiałem, ale co dokładnie przedstawia mapa świata i fala na niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, problemy techniczne skutecznie uprzykrzają mi życie :/

Ping oscyluje w granicach 50-80ms, w grze 2-3 kreski. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, dzwoniłem do neostrady, podobno jestem połączony z centralą znajdującą się niedaleko. Druga sprawa, po odpaleniu laptopa zawsze mnie wywala. ZAWSZE. Nawet z Battlefieldzie <_<

W sumie nigdy się nie zastanawiałem, ale co dokładnie przedstawia mapa świata i fala na niej?

Mapa świata przedstawia ilość graczy grających na danym obszarze. "fala" przedstawia terminatora, linię dnia i nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh goldzor znam Cie nie jesteś wcale taki świetny :)) Dodaj iSurVivaL , jesteś jeszcze w Insane ? Zagramy sobie 1v1 w mw2 i mw3 :)

Ale ja Cię nie znam. I nie zagramy 1vs1 bo nie ma to najmniejszego sensu (podaj nick na privie z którym mnie widziałeś to Ci powiem czy Cię znam). Insane? Nie traktowałem tego jako klanu dostałem się tam jako jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) i grałem dla fun'u, żeby powkurzać dzieciaki polskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa świata przedstawia ilość graczy grających na danym obszarze. "fala" przedstawia terminatora, linię dnia i nocy.

Tak myślałem, ale nie pasowała mi podświetlona cała Polska :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, ale nie pasowała mi podświetlona cała Polska :P

Bo ta mapka chyba nie uwzględnia DST, chociaż nie wiem, nie znam się :) Żeby nie offtopować, pomarudzę: Strasznie wkurzają mnie respy w dominacji. Gracze nie odradzają się w "bazie" (swojej fladze), tylko tuż przy fladze wroga. Co kompletnie nie ma sensu, bo gra zmienia się w ciągłe latanie na środku mapy we wszystkie strony bo flagi zajmują co 10 sekund. Fakt ten potęguje zdobycie punktu do serii ofiar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umiem totalnie QS w MW3, jak jeszcze w MW2 i MW wchodziły to tutaj nic zupełnie, nie wiem czy to przez lagi czy przez słaby skill ale gram tak samo i dupa, nie mogę trafić. Według mnie MW3 całkiem dobra gra tylko zabijają ją lagi i ludzie którzy w to grają bo ich umiejętności wołają o pomstę do Boga. Nie rozumiem po co grać w tryby typu dominacja, sztab itp. żeby nie biegać do punktów tylko zabijać ludzi i być wogóle gdzieś po drugiej stronie mapy ?

To prawda QS w MW3 są specyficzne i trudniej trafić opponenta niż w MW2 czy CoD 4, ale regularna gra wyrobi Ci tę umiejętność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na Xboxie, ale na PS3 łączy z rożnymi. Helmuty, angole, żabojady... Swoją drogą myślałem, że będzie z tym gorzej bo wywołano w tej kwestii niewiadomo jaką histerie.

Spadki animacji widziałem kilkukrotnie przy jakiejś totalnej rozpierdusze, mega wybuchu na pół ekranu. Raczej standard na konsolach.

Zawsze są jakieś niedocieknięcia, ale przy tym co się działo w chwile po premierze Black Ops to jest cud malina.

Brakuję przycisku wycisz wszystkich, a najlepiej ustawienia na sztywno w opcjach. Ręcznie zajmuje to kilkanaście sekund, bo komunikacja głosowa ogranicza się do darcia ryja przez nastoletnich masturbantów i puszczania techniawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 spadki animacji sa tak mocne, ze czasem czuje jakbym gral w slow motion. Masakra jakas.

Przesadzasz, od kiedy mam tą grę nie zauważyłem żadnych nawet najmniejszych spadków animacji, wydaję mi się że Twój problem leży raczej po stronie technicznej samej konsoli a nie gry.

Owszem lagi się zdarzają, również i freeza złapałem kilka razy ale spadków animacji jeszcze nie uświadczyłem.

ps. Dzisiaj nad ranem między godziną 00-03 spotkałem rodaków, wydaję mi się że użytkowników tego forum, spore doświadczenie Panów wprowadziło rozrywkę na zupełni inny poziom. Dziękuje bardzo za grę i życzę sobie więcej takich meczy.

Pozdrawiam darkhopePL oraz Vin___Cent :thumbsup:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×