Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, pomyliłem się. Przyznaje się do błędu. Na swoją obronę mogę tylko powiedzieć, że chciałem wtedy napisać "najlepsze MW", ale poszło i potem już nie miałem jak tego odkręcić. Nie mniej jednak struktura gry i cała reszta jeśli pominiemy kwestie techniczne i brak odpowiedniego wsparcia jest najlepsza ze wszystkich części MW. Tu zdania nie zmienie. Jest bardziej urozmaicona niż MW1 i bardziej zbalansowana niż MW2.

Natomiast jeśli chodzi o głębie rozgrywki to przy BO i jego dziesiątkach opcji, trybach i mapach wypada po prostu biednie. A królem map i klimatu pozostaje W@W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :

- jestem totalnym newbie w tej grze, także mam prawo do niewiedzy - jest coś takiego jak killstreak i te drugie (nawet jak zginiemy, to dalej nam to nalicza - domyslnie jest chyba BSP, wieżyczka SAM i nowoczesne BSP) - no więc jak te drugie poprawnie się nazywa , kiedy zaczyna się to nam naliczać i na jakiej zasadzie to działa ?:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :

- jestem totalnym newbie w tej grze, także mam prawo do niewiedzy - jest coś takiego jak killstreak i te drugie (nawet jak zginiemy, to dalej nam to nalicza - domyslnie jest chyba BSP, wieżyczka SAM i nowoczesne BSP) - no więc jak te drugie poprawnie się nazywa , kiedy zaczyna się to nam naliczać i na jakiej zasadzie to działa ?:smile:

Zestaw o ktorym mowisz, to zestaw Wsparcia. Za odpowiednia ilosc killi (bez wzgledu na to czy oddzielonych smiercia czy nie) dostajesz odpowiednie nagrody. Lecz w przeciwienstwie do killstreakow Szturmowych, te sa bardziej defensywne (radary, wiezyczki, drony latajace, kolos obronny). Zaczyna naliczac juz od pierwszego killa.

Edytowane przez Bartek1980
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jam mam pytanie odnosnie multi jesli nie mam jeszcze odblokowanej jakiejs broni to jesli zbiore ja od kogos innego i zabijam, kille bedą juz teraz uwzglednione do poziomu tej broni czy dopiero po jej odblokowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jam mam pytanie odnosnie multi jesli nie mam jeszcze odblokowanej jakiejs broni to jesli zbiore ja od kogos innego i zabijam, kille bedą juz teraz uwzglednione do poziomu tej broni czy dopiero po jej odblokowaniu

juz teraz kille beda Ci szly na konto tej broni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to witam w klubie ja dzisiaj wystawiłem swoją kopię MW3. Szczerze mówiąc sam sie sobie dziwie że ja taki wielbiciel serii COD to zrobiłem, ale wczoraj czara goryczy sie przelała. Stanąłęm za kamperem przycelowałem w głowę z 5 cm z SPAS-12 i hit marker. Ręce mi opadły. Następnie walę do kolesia cały magazynek hit marker jeden za drugim a tu BANG i leżę. Okazuje się że koleś wogóle nie otrzymywał obrażeń a sam wypalił i dwie serie z TYPE 95. Zaznaczę że laga nie było.

Wracam do noobowskiego ale grywalnego MW2.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko ja czy ostatnimi czasy multi bardziej laguje? :/ Doskonale to widać na killcamach. Wychodzę z kimś na solo, celuje, strzelam, trafiam dwa, trzy razy... i ginę. Na killcamie widzę, że W OGÓLE nie oddałem ani jednego strzału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidlowo to sie nazywa

. Po ostatnim patchu jeszcze bardziej go wzmocnili, dlatego gra jest niegrywalna nawet jak sami hostujemy i wszyscy w lobby maja po 4 kreski.
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidlowo to sie nazywa

. Po ostatnim patchu jeszcze bardziej go wzmocnili, dlatego gra jest niegrywalna nawet jak sami hostujemy i wszyscy w lobby maja po 4 kreski.

Identyczne akcje kill-camowe mialem u siebie,jak na filmiku tego kolesia.Nawet nie wiedzaialem,ze takie cos istniejebiggrin.gifMyslalem,ze kolesie sa uber szybcy.Czyli wychodzi na to,ze gosc z drewanianym,zamulonym laczem ma przewage na tym co ma normalne? Czyli to bym moj ostatni kupiony Call of duty.Bez dedykowanych serwerow ta gra nie ma sensu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak odpalę torrenta czy coś, co mi zajmie nieco łącza, to lag compensation zadziała na moją korzyść? :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IW w ciągu doby sprzedało 6,5 miliona kopi MW3 a dotychczas pewnie z 5 razy tyle. Mimo to mają w dupie wszelkie błędy. Jedyne co ich teraz interesuje to jak tu wcisnąć ludziom MAP PACK z mapami z MW2 i MW. Dajemy się dymać bez wazeliny. Mam nadzieję że takich jak ja będzie dużo więcej czyli tych którzy sprzedadzą to badziewie i zapomną o MW3 :verymad:

Prawidlowo to sie nazywa

. Po ostatnim patchu jeszcze bardziej go wzmocnili, dlatego gra jest niegrywalna nawet jak sami hostujemy i wszyscy w lobby maja po 4 kreski.

Prawidłowo to sie nazywa "granie w chu..a"

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac co poniektore posty mam wrazenie, ze teraz nastala moda na trollowanie mw3. Kurcze, zawsze beda oszusci a im tytul popularniejszy tym skala tego zjawiska bardziej widoczna. Licze, ze IW tak jak to mialo miejsce przy mw2 zrobi z tym porzadek jak skala zacznie wkurzac graczy.Dodam na marginesie, ze nie spotkalem sie z hackami ani razu a gram codziennie po 2 godziny.

Edytowane przez Gregez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregez, tutaj nie chodzi o "oszustów", tylko o posrany "lag compensation". Jak masz neta z Biedronki, to wymiatasz :biggrin: A skala zjawiska jest ogromna. Poczytaj, co piszą na zagranicznych stronach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1322857399[/url]' post='623215']

Gregez, tutaj nie chodzi o "oszustów", tylko o posrany "lag compensation". Jak masz neta z Biedronki, to wymiatasz :biggrin: A skala zjawiska jest ogromna. Poczytaj, co piszą na zagranicznych stronach.

Ok, poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z racji tego, że przygodę z Call of Duty zacząłem od MW3 mógłby mi ktoś wyjaśnić sens Prestige Mode'a? Z tego co wyczytałem, to po użyciu tej funkcji resetuje mi praktycznie wszystko, ale za to mogę coś kupić w tym Prestige Shop. Za co dostaje się tokeny i czy w ogóle opłaca się włączać ten Prestige Mode?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z racji tego, że przygodę z Call of Duty zacząłem od MW3 mógłby mi ktoś wyjaśnić sens Prestige Mode'a? Z tego co wyczytałem, to po użyciu tej funkcji resetuje mi praktycznie wszystko, ale za to mogę coś kupić w tym Prestige Shop. Za co dostaje się tokeny i czy w ogóle opłaca się włączać ten Prestige Mode?

Ikonkę masz inną - ludzie widzą że dłużej/"lepiej" grasz i zabawa zaczyna się od początku - odblokowujesz sobie wszystko itd - masz jakiś cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoshi tylko potwierdził to nad czym biadolę od tygodni tutaj ;) w MW3 decyduje głównie szybkość reakcji, przy tych lagach mówienie o jakimkolwiek skillu to żart. Już pomijam kwestię jakości map. Na ps3 nie ma takiego problemu z lobby o jakim mówisz na swoim kanale. Za to są mega freezy. Acti zarabia kolejne miliardy (do tego z elite - notabene kto się daje na to nabrać), a leszczyki grają potulnie i kupują po raz enty to samo (map pack z MW i Mw2 - wtf?).

Edytowane przez silenthill
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak obejżałęm ten filmik o lagu to aż mi sie oczy zamkneły :P. Chyba z 40% smierci straciłem własnie w ten sposób i tez sie zastanawiałęm o co chodzi bo strzelałęm do typa a tu nic, czasami to juz w przypływie złości cytowałęm słynnego niegdyś infiego "a ty farcie pier.... zero skilla " :D - a tu taki wał wystarczy miec tylko neta słabszego i wymiatasz :]. Najlepsze jest to że najczęsciej jeszcze takie typy biegaja z ump albo innym jakimś szybkostrzelnym schitem. Mam nadzije że poprawia to z najbliższym updatem bo tak to nie da sie grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to ja mam pytanie... Czy jeśli w black ops wbiłem 15 prestiż to zaliczy mi 15 tokenów w mw3? lub jak wbiłem 7 prestiż mw2 to się z zsumuje cokolwiek czy nic nie będę miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 6 prestirzy w BO I W MW2 4 dostałem 4 tokeny a co do tego laga to jest masakra w meczu loteria raz ty jesteś górą raz przeciwnik o, od samego początku pisałem o tym ale panowie twierdzili ze złej baletnicy..... teraz sami się przekonują . Jednego nie mogę zrozumieć jak studio które pracuje na tym samym silniku tyle lat może spierdolic tak grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wycisnęli z silnika co się dało (w sumie aż za dużo) i zamula, chyba pora przerzucić się na nowy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie liczą się tylko tokeny z MW2, czy jakoś tak, bo wbiłem 15 w BO i 2 w MW2 i miałem 2 tokeny tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 gra = 1 token, niezaleznie od lvl Prestige'u, w sumie to mozna bylo zdobyc 4 tokeny za CoD4, W@W, MW2 i BO.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 gra = 1 token, niezaleznie od lvl Prestige'u, w sumie to mozna bylo zdobyc 4 tokeny za CoD4, W@W, MW2 i BO.

Grałem w każdego Coda i moi znajomi też i każdy dostał tylko 3 tokeny. Wydaje mi się że za WAW nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×