Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy mi animacja nie chrupnęła. To, że raz na 20 meczów coś dygnie na ułamek sekundy to jest lag.

I przestańcie już pisać o wersji na Xboxa. Powtórzę drugi i ostatni raz. Jesteśmy na Forum o PS3 i rozmawiamy o wersji gry na platformie Playstation 3. Potem właśnie się biorą takie kwiatki jak z tym łączeniem z Polakami i inne niedomówienia. Albo grasz na PS3 albo się nie wypowiadaj jeden z drugim. Dzięki. Ostrzeżenie uważam za dość czytelne ;)

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się drapać i ciągnąć za włosy dziewczyny. Niestety ale trzeba to przyznać że ta gra ma błędy jak każda inna ale tu te błędy uniemożliwiają rozgrywkę fair play. Ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest to że po raz kolejny producent gry wypina się na graczy. Jakby nic sie nie działo. Co lepsze bedą chcieli nam wcisnąć map packi. Beszczelność to mało powiedziane

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tu te błędy uniemożliwiają rozgrywkę fair play. Ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest to że po raz kolejny producent gry wypina się na graczy. Jakby nic sie nie działo.

Uargumentuj to chociaż bo nie wiem jak się do tego odnieść.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, czy to wina hosta czy to spadki fps?

napierdalam w kolesia i nagle dostaje spowolnione tempo i nagle widze killcama jak mnie koles bez zadnych problemow zabija.

Tylko hejterzy,ktorzy nie grali w MW3 maja takie problemy.Gra jest idealna i nie posiada zadnych bledowbiggrin.gif Kod sieciowy to mistrzostwo swiatalaugh.gif.Hitboxy sa idalne,naucz sie strzelac,bo nie masz skilla

Tak na serio...to jest wina hosta z slabym netem.O tych killcamach mozna by bylo ksiazke napisac,to sie dzieje w kazdym codzie.Najlepszym rozwiazaniem jest zignorowanie tego,bo i tak nic nie zrobisz.pardon.gif

Jak widzisz,ze spadaja ci klatki poprostu zmien hosta,nie ma sensu sie wkurwi...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dorzucę swoje 5 groszy, bo na ps3 co prawda śmigam w Skyrima i po coda nie sięgnę, ale kupiłem bratu na PC i mimochodem zagrałem kilka (dobra, kilkanaście ;p) rund.

OCB z tymi mapami? Strasznie mnie irytuje ich wielkość, lub raczej brak tej wielkości. Same korytarze i ciasne uliczki. Czuje się jak szczur wpuszczony do labiryntu, gdzie nadziewam się na inne szczury co jakieś 3 sekundy.

Domyślam się, że miało to na celu zintensyfikowanie starć, ale na boga... Czy w tej grze nie ma map z jakąkolwiek większą przestrzenią? Takich jak chociażby Afgan czy derail z mw2?

Może akurat tak trafiłem, nie wiem. W każdym razie więcej przestrzeni było nawet na Karachi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dorzucę swoje 5 groszy, bo na ps3 co prawda śmigam w Skyrima i po coda nie sięgnę, ale kupiłem bratu na PC i mimochodem zagrałem kilka (dobra, kilkanaście ;p) rund.

OCB z tymi mapami? Strasznie mnie irytuje ich wielkość, lub raczej brak tej wielkości. Same korytarze i ciasne uliczki. Czuje się jak szczur wpuszczony do labiryntu, gdzie nadziewam się na inne szczury co jakieś 3 sekundy.

Domyślam się, że miało to na celu zintensyfikowanie starć, ale na boga... Czy w tej grze nie ma map z jakąkolwiek większą przestrzenią? Takich jak chociażby Afgan czy derail z mw2?

Może akurat tak trafiłem, nie wiem. W każdym razie więcej przestrzeni było nawet na Karachi.

Z tym się zgodzę... Nie ma tu fajnych map jak Underpass z MW2, które łączyłyby close combat i walką na daleką odległość. Powinni dać większe mapy w map packach, bo karabiny szturmowe nie mają racji bytu na takich mapach :) I Derail fajna była, tutaj takich nie znajdziemy...

Edytowane przez Arti_P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Early morning #MW3 update meetings, lots of important stuff. I'll keep you posted once we wrap. Main priority: Address laggy connections.

Dobrze wiedziec :)

PS. Co do map, to rzeczywiscie slabo jak na CoD, ja osobiscie gram glownie tylko na 4ech: Bootleg, Mission, Dome i Hardhat, czasami od biedy odpale Village lub Interchange, a reszte map omijam szerokim lukiem. Nie wiem na ile to wina samych map a na ile respow, ale na wiekszosci map gra sie dziwnie/beznadziejnie, w ogole nie mozna przewidziec gdzie sie zrespi przeciwnik, a czesto dzieje sie to na naszych plecach :/

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię Dome, Arkaden, Village, Mission, Fallen. :thumbsup:

Nie nawidzę Interchange, Outpost, Bootleg, dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra.

Miałem przez chwilę wątpliwą okazję posłuchać dwóch polaków, myślałem że z rodakami będzie fajnie, że sobie pogadamy itp. ale nawet się nie ujawniłem, wyszedłem po pierwszej grze z tego lobby,

czy na prawdę wizytówką Polaka musi byś słówko "kurwa" rzucane średnio co 5 sekund.

Żenujące.

Ten z drugiej strony, który strzela do nas to nie "chuj" tylko przeciwnik, i próbuje zrobić dokładnie to samo co my - zabić pierwszy, taka gra, takie zasady, czasem się udaje czasem nie udaje.

Jak ktoś nie panuje nad emocjami czy nie zna innych słów to może niech nie używa HS'a.

Edytowane przez wdehe
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłby ktoś mi powiedzieć co to za ukryte trofeum?? Brakuje mi tylko tego a na innych stronach nic o tym nie widzialem(na tej w dziale Trofea tez CHYBA nie ma nic). Z góry dzięki za pomoc i Pozdro dla fanów Mw3:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłby ktoś mi powiedzieć co to za ukryte trofeum?? Brakuje mi tylko tego a na innych stronach nic o tym nie widzialem(na tej w dziale Trofea tez CHYBA nie ma nic). Z góry dzięki za pomoc i Pozdro dla fanów Mw3:D

Chłopie. Od Czego masz ps3trophies.org? Zapisz sobie gdzieś ten adres, bo to najlepsza strona.

Co do trofeum:

"Flight Attendant trophy_bronze.pngtrophy_hidden7.png

Kill all 5 enemies during the zero-g sequence in 'Turbulence.'

This is the only secret Trophy in Call of Duty: Modern Warfare 3.

The zero-g sequence is in the very beginning of the 'Turbulence' mission. Pick up an AK-74u and reload your weapons before entering the first room of enemies. Use your pistol against the first two soldiers and take out the last 3 with the AK-74u. You can reload the checkpoint if you mess up."

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spoko dzieki, napewno zapisze stronke. Haha 2 platynka:D

Wlasnie zrobilem to trofeum ale nie do konca prawde powiedziales:/ ale weszlo.(nie trzeba zmieniac zadnych broni tylko w tym samolocie jak spadacie i ty latasz po nim to masz poprostu wszystkich wybic i tyle ale i tak pomogles:))

Edytowane przez mate1214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Elite zaplacilo ponad 1MLN osob, w sumie zalogowalo sie ponad 4:

http://www.gamesindustry.biz/articles/2011-11-22-more-than-1-million-pay-for-call-of-duty-elite

More than 1 million pay for Call of Duty EliteMore than one million players paid for the new Call of Duty Elite service in six days of launch, according to Activision.Launched on November 8, more than four million players have registered for the service, despite overwhelming demand which has crippled online servers and support.Premium memberships for the service cost $49.99 and allow players access to all features such as downloadable content, maps, competitions and virtual items."The demand for Call of Duty Elite at launch was so overwhelming, that for the first several days, the service did not perform up to our or our fans standards," commented Eric Hirshberg, CEO of Activision Publishing. "I want to personally thank our fans for their patience."Our teams have been working around the clock to get the service scaled up to meet demand. I'm very pleased to announce today that the service is now performing stably and anyone who wants to try Call of Duty Elite is now able to do so."Due to the scaling challenges we encountered at launch, we are giving all Call of Duty Elite premium Founder members an additional 30 days of the service free of charge."Activision noted that while Elite hit one million paid members in six days, comparable premium subscription services from Netflix and Xbox Live took approximately one year to reach a similar milestone.More than 80,000 Call of Duty Elite clans have been created and over 100,000 user-generated videos have been uploaded to the service, which is seeing three million daily logins.

Niezle jak na usluge ktora nie dziala ;P Najpierw rekordowa sprzedaz samych gier, pozniej DLC, teraz dochodzi do tego wszystkiego Elite, a ludzie dalej beda twierdzic ze marka upada ;) Ciekawe z jakim nastepnym domniemanym CoD-killerwm wyskoczy EA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Czemu niektóre zrzuty można przejąć, a inne zaczynają piszczeć i wybuchają? Czym to się różni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Czemu niektóre zrzuty można przejąć, a inne zaczynają piszczeć i wybuchają? Czym to się różni?

Niektóre to Airdrop Trap - paczki pułapki :)

airdrop-trap-support-strike-package-2.jpg

Dostępne w Support Strike Package po 5 kill'sach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Czemu niektóre zrzuty można przejąć, a inne zaczynają piszczeć i wybuchają? Czym to się różni?

Tak jak powiedziała powyżej mnie AGArtha. Mam na to sposób:

1. Jeśli widzisz przy przejmowaniu, że zawartość jest dobra np. kolos itp. to nie bierz bo w 90% jest to pułapka.

2. Jeśli paczka leży w dziwnym miejscu (na środku mapy itp.) też nie bierz bo kto normalny tam zrzuca pomoc.

3. Jeśli widzisz, że koleś rzuca paczkę i odbiega od niej, to też jej nie bierz :).

:turned:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedziała powyżej mnie AGArtha. Mam na to sposób:

1. Jeśli widzisz przy przejmowaniu, że zawartość jest dobra np. kolos itp. to nie bierz bo w 90% jest to pułapka.

2. Jeśli paczka leży w dziwnym miejscu (na środku mapy itp.) też nie bierz bo kto normalny tam zrzuca pomoc.

3. Jeśli widzisz, że koleś rzuca paczkę i odbiega od niej, to też jej nie bierz :).

:turned:

albo poprostu wybierz perka sit rap - raport sytuacyjny , jesli pułapka to swiecic bedzie na czerwono jak claymory, ja mam inny problem:

do tej pory w zadnej grze cod nie preztizowałem , a chciałem odebrac dodatkowe custom sloty do mw3, wiec zdecydowałem sie na ten krok w cod4 i mw2.

za cod4 , dostałem token ale po kilku dniach od momentu pójscia w prestige, natomiast za mw2 do tej pory nie dostałem, a prestizowałem kilka dni temu, nie wiedzac czemu dzis zauwazyłem ze mam double xp w mw3, na call of duty elite mi pisze ze mi jeeszcze zostało 53 minuty 2x xp, czyzby niechcąco z automatu zabrano mi token za mw2 i bez pytania dali 2x xp ? mieliscie jakies problemy z odebraniem tokenów za poprzednie gry ? mozna gdzies sprawdzic historie w jaki sposób zostały tokeny wydane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Z poziomu komputera, na stronie COD Elite edytuje klasy po czym potwierdzam "Save changes to game". Gdy wchodzę już przez PS3 bezpośrednio do MW3, nic się nie dzieje. Żadnego powiadomienia, komunikatu, nic :( A klasy nie zmienione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo poprostu wybierz perka sit rap - raport sytuacyjny , jesli pułapka to swiecic bedzie na czerwono jak claymory, ja mam inny problem:

do tej pory w zadnej grze cod nie preztizowałem , a chciałem odebrac dodatkowe custom sloty do mw3, wiec zdecydowałem sie na ten krok w cod4 i mw2.

za cod4 , dostałem token ale po kilku dniach od momentu pójscia w prestige, natomiast za mw2 do tej pory nie dostałem, a prestizowałem kilka dni temu, nie wiedzac czemu dzis zauwazyłem ze mam double xp w mw3, na call of duty elite mi pisze ze mi jeeszcze zostało 53 minuty 2x xp, czyzby niechcąco z automatu zabrano mi token za mw2 i bez pytania dali 2x xp ? mieliscie jakies problemy z odebraniem tokenów za poprzednie gry ? mozna gdzies sprawdzic historie w jaki sposób zostały tokeny wydane ?

za zalozenie konta na elite i polaczenie je z kontem psn dostaje sie darmowe 2 godziny xp. kazdy tak ma bez pytania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) Pytanko z innej beczki :D Czy ktoś z Was próbował wyrenderować z poziomu ps3 filmy własne mw3 na YT ? Pytam bo ja mam problem :/ zlinkowałem konto elite z YT wszsytko idzie jak po maśle aż nagle przy przesyłaniu na YT stoi na 0% i nic... muszę anulować i pisze że przesyłanie nie powiodło się... grrrr macie ten sam problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak chce wejść w skarbiec on line w PS3 i obejrzeć wgrane filmy to wywala komunikat OUT OF MEMORY 7

Mi nic takiego nie wyskakuje.... stoi tylko na przesyłaniu na YT...co do Ciebie może masz zapchany dysk bo co... pamięć za małą masz w ps3 ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z ciekawosci sprobowalem, i stalo na 0% przez dluzszy czas. ale dalem szanse teatrowi bo i tak na kompie chcialem tobie odpowiedziec. Po prostu po pewnym czasie sie film wyslal i jest dostpeny na yt ;)

wedlug mnie musisz poczekac dluzsza chwilke ;)

http://www.youtube.com/watch?v=p-GBdTb7FMQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×