Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mw3 to jedno wielkie gówno , po raz drugi na ps3 cofneło mi lvl o 10 po raz drugi !!! napisałem emaila do supportu zobaczymy co mi odpowiedza

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi dziś w multi mw3 2 razy konsola się zablokowało tj. czerwone migające światełko i tyle!! myślałem że konsola pada, ale przy bf 3 nic takiego się nie dzieje. Ktoś tak miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym patchu 1.05, ktory rzekomo mial poprawic stabilnosc lacz i lagi, gra stala sie dla mnie calkowicie niegrywalna, co lobby to cuda na kiju sie dzieja, chcac nie chcac jestem zmuszony do powrotu do CoD4, gdzie o dziwo jak wszyscy maja 2 kreski to gra sie o niebo lepiej niz w MW2/BO/MW3 gdzie wszyscy lataja na 4ech, widocznie w dzisiejszych czasach kod sieciowy jest tak uproszczony ze mozna grac nawet na modemie 56K... Do wyjscia kolejnego patcha odstawiam gre na polke, szkoda nerwow. Rant over.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nostalgic Map pierwszym DLC do Call of Duty Modern Warfare 3?

O tym, że Call of Duty:Modern Warfare 3 doczeka się wielu DLC, wiemy nie od dziś. Do sieci wyciekły szczegóły na temat pierwszego z nich.

W serwisie YouTube na kanale FreestyleReplay pojawił się dwuminutowy materiał wideo zapowiadający Call of Duty: Modern Warfare 3 - Nostalgic Map Pack, czyli pierwsze DLC do bijącego rekordy popularności FPS-a duetu Infinity Ward – Activision. Na razie nie wiadomo czy faktycznie trwają prace nad takim rozszerzeniem, więc może okazać się, że mamy do czynienia z filmikiem autorstwa jednego z internautów.

Nostalgic Map Pack rzekomo ma zawierać pięć map do trybu multiplayer pochodzących z pierwszej i drugiej odsłony Call of Duty: Modern Warfare. Powrócimy do takich miejscówek, jak Trminal, Favela, Crossfire oraz Shipment. DLC ma zostać udostępnione 3 stycznia 2012 roku. Cena? Prawdopodobnie tyle, co zwykle, czyli 1200 punktów Microsoftu

info:gram.pl

Edytowane przez Messi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARDZO trafna recenzja MW3 (po polsku, co prawda z wersji PC):

http://www.youtube.com/watch?v=iCclLUHBdKg&feature=channel_video_title?hd=1

"Jesli mapy sa do dupy to spawny pewnie tez nie daja rady, no i tak jest" - 100% true. Pogram jeszcze troche i opycham gre, bo wiecej czasu spedzam na zmienianiu lobby w poszukiwaniu dobrej mapy niz na samej grze...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARDZO trafna recenzja MW3 (po polsku, co prawda z wersji PC):

http://www.youtube.com/watch?v=iCclLUHBdKg&feature=channel_video_title?hd=1

"Jesli mapy sa do dupy to spawny pewnie tez nie daja rady, no i tak jest" - 100% true. Pogram jeszcze troche i opycham gre, bo wiecej czasu spedzam na zmienianiu lobby w poszukiwaniu dobrej mapy niz na samej grze...

Tyle, zę to recka wersji PC, gdzie są te aimboty i inne w wersji na konsole. Od początku było wiadomo że dla tej gry docelowym rynkiem są konsole a nie PC, poza tym cholernie nie obiektywny recenzent i w dodatku jeszcze homofob.

Osobiście w nosie mam mądrości głoszone przez kolesi wypowiadających się z pozycji wszystko wiedzących najlepiej.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, tez kocham bardzo malkontentów, którzy pozjadali wszystkie rozumy. Mw3 w mojej opinii jest super, dziś wykupilem cod elite.

Edytowane przez Gregez
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z kontem elite. Gdy wchodze poprzez konsole i wybieram ta pierwsza opcje i wpisuje haslo wyskakuje mi caly czas blad ze nie prawidlowe haslo. wpisywalem rozne hasla ale nic nie pomaga. Coz robic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Night_Wasp :) jeszcze raz dzięki za HELP ;) Widziałem wcześniej film na YT jak to się robi z xboxa i tam te % szubko leciały a tu stało... no ok przesyła filmy ale są kiepskiej jakości....

a teraz :

Nostalgic Map pierwszym DLC do Call of Duty Modern Warfare 3?

O tym, że Call of Duty:Modern Warfare 3 doczeka się wielu DLC, wiemy nie od dziś. Do sieci wyciekły szczegóły na temat pierwszego z nich.

W serwisie YouTube na kanale FreestyleReplay pojawił się dwuminutowy materiał wideo zapowiadający Call of Duty: Modern Warfare 3 - Nostalgic Map Pack, czyli pierwsze DLC do bijącego rekordy popularności FPS-a duetu Infinity Ward – Activision. Na razie nie wiadomo czy faktycznie trwają prace nad takim rozszerzeniem, więc może okazać się, że mamy do czynienia z filmikiem autorstwa jednego z internautów.

Nostalgic Map Pack rzekomo ma zawierać pięć map do trybu multiplayer pochodzących z pierwszej i drugiej odsłony Call of Duty: Modern Warfare. Powrócimy do takich miejscówek, jak Trminal, Favela, Crossfire oraz Shipment. DLC ma zostać udostępnione 3 stycznia 2012 roku. Cena? Prawdopodobnie tyle, co zwykle, czyli 1200 punktów Microsoftu

info:gram.pl

hmmmmm fajnie by było :) ale coś mi się zdaje FAKE :) dobrze w sumie, że poruszyłeś ten temat dlc bo ot pojawią się kolejne pytanka :) a nóż widelec ktoś będzie wiedział :))

Więc....

1. Czy bardziej się opłaca wykupić full opcję ELiTE czy osobno kupić DLC ?

2.Odnośnie samego ELiTE. Czy ktoś z Was ma płatną wersję ? Jeżeli tak to czy zakładałeś klan i masz w nim przyjaciół ? Chodzi mi o to czy wystarczy aby w klanie była jedna osoba posiadająca full upgrade i pkt xp dla klanu nabija każdy ? w tym nagrody typu dabl xp, gold klan tag, logo klanu i takie tam :) czy to tak działa oooo :D hehe

3. Hmmm jak sobie przypomnę edit ;)

p.s ot wychaczyłem na interi taki newski dotyczący DLC :)

"..W sieci pojawiły się niepotwierdzone doniesienia o zawartości pierwszego rozszerzenia, które ma - według plotek - zawierać pięć map do trybu multi, w tym dwie z "dwójki".

Jak donosi

serwis Kotaku, pierwsze DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3 składać się będzie z pięciu map - Concrete, Park, Italy, Morning Wood i Overwatch. Co ważne - dwie ostatnie noszą takie same nazwy, jak lokacje, które znalazły się w "dwójce". Italy zaś to mapa z Counter Strike'a, ale to chyba niemożliwe, żeby pojawiła się w CoD-zie, prawda?

W sieci pojawiły się także screeny ze wspomnianych map, lecz zostały one już usunięte. Na razie Activision Blizzard nie skomentowało powyższych doniesień..."

Edytowane przez ncdjs
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli zamiast rozmów graczy słyszę zawsze tylko jakieś trzaski w głośnikach - to wina internetu (mam radiowy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli ja mam PS3 i MW3 to mogę zagrać z kolegą, który ma MW3 w wersji pctowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli ja mam PS3 i MW3 to mogę zagrać z kolegą, który ma MW3 w wersji pctowej?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto tylko nadmienic, ze pomimo magicznej liczby 20 DLC w ciagu 9 miesięcy jakie maja pojawić sie do mw3, nie wszystkie to bedą mapy. Pewnie map packow wydadzą jakieś 5-6 a reszta to dodatkowe kamo, nowe tryby gry etc.

Edytowane przez Gregez
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi ktoś jakim cudem mam tylko 45 materiałów wywiadowczych chociaż zebrałem wszystkie? Potwierdzają to dane w prawym dolnym rogu w każdej z misji, które ładowałem po 2 razy.

edit;

Ogarnąłem.

Miałem 45/45. W ostatniej misji pierwszego aktu był wpis 2/2, a do zdobycia były 3 laptopy. Po przejściu dwóch pierwszych miejsc gdzie były wywiady, pojawiły się dane 0/1 i lapka zdobyłem.

Teraz nurtuje mnie pytanie czy macie w kampanii stan 100,3% tak jak ja? :D

Edytowane przez YildirimKebab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w MW3 spotyka się boosterów? Tak z ciekawości... :ninja:

Edytowane przez puma111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie jeszcze nie spotkalem, ale mysle ze z czasem ludzie mozliwe ze beda boostowac zeby zdobyc M.O.A.B. ale mapki sa na tyle malo ze bedzie ich latwo znalesc, zreszta desenat taktyczny slychac z daleka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki czy ktoś wie czy w Polsce będzie dostępna promocja do MW3 z kodów na napoju Mountain Dew lub czipsach ??

Ma to powiększać nasz XP na różny okres czasu podajże od 15 min za mają puszkę do nawet 45 za jakiś duży pakiet.

430390877.jpg

Edytowane przez Leito_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nurtuje mnie pytanie czy macie w kampanii stan 100,3% tak jak ja? :D

Ja też tak mam, wszystkie trofea dla singla, materiały wywiadowcze i pokazuje 100,3 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie podpowiedzieć i poradzić,a sprawa dotyczy przesiadki z Black Opsa na MW3 warto,czy raczej odpuścić sobie? Pytam,bo dema i tak nie będzie,a dodam,że chodzi mi głównie o rozgrywkę multi. Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu zagrywalem sie w black ops. Mam 5 prestiz ale jak tylko przynioslem mw3 to zapomnialem o bo. Rozgrywka znacznie dynamiczniejsza, ciekawsze mapy, ladniejsza gra i to znacznie moim zdaniem. Generalnie znacznie wyzej stawiam infonity ward niz treyarch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje MW3 już sprzedane. Wczoraj wlazłem w shackowane lobby. Dziękuję, dobranoc IW. Po raz kolejny przekonałem się, że to banda amatorów. Możecie mówić co chcecie, ale w gry Treyarcha można grać do tej pory i są jak wino, im starsze tym lepsze. Czekam z niecierpliwością na BO2 :) Tymczasem z przyjemnością wrócę do W@W i postrzelam do szwabskiego okupanta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA, a jeszcze niedawno pisale ze, cytuje:

Krótko będzie.

Najlepsza część CoD.

Dziękuję, dobranoc.

;) Moja kopia tez juz stoi na aukcji, z tym powiedzeniem "im starsze tym lepsze" rzeczywiscie cos jest na rzeczy - CoD2/4/W@W sa do dzisiaj zajebiste i uwazane za najlepsze w serii, a MW2/3/BO to jedno wielkie nieporozmienie, bez oryginalnych tworcow CoDa (stare IW) seria juz chyba nigdy nie bedzie tak dobra jak kiedys. A ten kto wsadzil lag compensation do MW3 powiniem miec dozywotni zakaz robienia gier.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×