Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam Ludzi do klanu na MW3 ! Najlepiej aby mieli premium. Gracze powinni być często dostępni , ogarnięci oraz powinni dobrze grac... Jeśli spełniasz te warunki napisz na mój profil: JakubGut bądź na moje GG podane w profilu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co 1 . Bo jeszcze nie zdążyłem rozegrac eventu. W klanie póki co 4 niedługo 5 ludzi. Narazie tylko ja mam premium ale bd expił... ale popiszmy moze na GG co? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do klanu No Name's!

Wymagamy:

-Dobrego poziomu gry

-Posiadania Headseta

-Znajomości Gry

-Dostępności

Zalecane:

-Posiadanie Elite PREMIUM

-Wiek 16+

Oferujemy:

-Wysoki Poziom Gry

-Dobrą Zabawę

-Klanówy

O klanie:

-Klan ten założyłem z moim dobrym znajomym i kolegą poznanym przez PS3. Póki co tylko ja posiadam konto Premium i wykorzystam to expiąc level klanu. Jesteśmy naprawdę zgraną ekipą. Zawsze trzymamy się razem, co widać podczas matchów. Nie tolerujemy złego zachowania! Wszelkie kłótnie , obrażanie innego członka klanu może zakończyć się ostrzeżeniem bądź wyrzuceniem z No Name's. Jesteśmy bardzo zgraną ekipą, ambitnie walczącą dla Klanu!

Jeśli spełniasz powyższe wymagania napisz mi na PW , bądź na GG: 43707587. Rozpatrzymy wszystkie propozycje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę tutaj bo nie wiem gdzie to umieścić. A jak takie pytanie już padło, to sorry. Który COD jest wg Was najlepszy do multi?

Edytowane przez Anarch1946

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 :biggrin: a tak na serio jesli nie przeszkadzają ci ludzie z FMG9 AKIMBO i jak zabiją cie przez grube ściany (jest tego dużo wiećej) to spokojnie możesz brać MW3 :)

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w sumie jest prawda ale prawdą jest też że sam możesz grać akimbo i brać atut siła uderzenia i przez ściany kosić ;D Ja osobiscie tak nie robie ale jak widac jest to dozwolone wiec nie powinienes miec uwag ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet bez uderzenia mnie ściągali :/ a na akimbo był patch praktycznie nic się nie zmieniło dlatego kupiłem BF3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy był Black Ops to nie ulega wątpliwości bo grałem w niego długo i strasznie wciąga. Jeżeli chesz grać w jakimś klanie i masz zamiar kupić sobie elite (moim zdaniem gra bez dodatków jest nudna) to bierz śmiało MW3.

PS: możesz poczekać na Black Ops II, który zapowiada się świetnie :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś powinien (dopiero) dojść do mnie MW3, więc się zacznie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli? Jak na razie co zaobserwowałem to spore lagi:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np HitMarki strzelam w gościa i go nie trafiam a jak go nie trafia to nagle mam zabicie WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol a ja już chcę zagrać i mi gra pisze ze musze sciagnać jakaś zawartość dodatkowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dodano darmową mapę z MW2 do MW3 -Terminal. Jest ona wymieszana ze standardowymi więc musisz ją pobrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Klanu!

PSNID: JakubGut

Ulubione tryby: ZiZ HC , DMD HC , DMD , LP.

Wymagania: Od klanu wymagam przede wszystkim wysokiego poziomu gry jak i dobrej atmosfery. Najlepiej aby klan posiadał min.5 lv. Muszą być organizowane częste klanówy a Lider klanu powinien być ogarnięty i odpowiedzialny :)

Gram w MW3 już od ponad pół roku. Ogarniam wszystkie bronie , dodatki itd. Ogolnie znam sie na tej gierce. Gram w to naprawdę nieźle i często jestem online. Jestem zawsze chętny do walk klanowych jak i do wspólnej gry z klanem. Posiadam Headset'a , a niedługo także będę miał konto Premium. Nigdy nie spinam i zawsze staram się trzymać dobrą atmosferę. Uważam że posiadanie mnie w klanie to sama przyjemność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz podanie do mojego klanu jego nazwę znajdziesz na elicie mój nick (na elicie) hubcio26x :) 16lvl chyba spełnia oczekiwania ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Klanu!

PSNID: doroolo

Ulubione tryby: ZiZ HC , DMD HC , DMD , LP

Wymagania: Od klanu wymagania przede wszystkim wysokiego poziomu gry i dobrej atmosfery . Najlepiej aby klan posiadał minimum 5 lv. Najlepiej aby lider klanu był ogarnięty i odpowiedzialny.

Gram w MW3 trzy miesiące. Ogarniam wszystkie bronie , dodatki itd. Znam się na tej grze. Gram w tą grę nawet nieźle i często jestem online. Jestem chętny do walk klanowych jak i do wspólnej gry z klanem. Posiadam Headset'a , a niedługo także będę miał konto Premium. Staram się trzymac dobrą atmosferę. :biggrin:

Kontakt przez GG i PS3

Numer gg:20298315

Edytowane przez doroolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam do oglądania filmów na moim kanale na youtubie http://www.youtube.com/user/alangtachannel?feature=mhee .

Coś o moim graniu:

- Gram od call of duty 4. Swoją przygodę z e-sportem zacząłem podczas MW2 gdzie reprezentowałem klan VB*(brak sukcesów) . Podczas BO za swój największy sukces uważam 3 miejsce w ogólno europejskim turnieju wraz z klanem DLX. Podczas MW3 wygranych lig, turniejów mam dużo (między innymi 1. miejsce na consoles.net w 1v1 dominacja).

Co znajdziecie na kanale:

- Oczywiście ciekawe akcje, to chyba podstawa :) . Będę starał się regularnie wrzucać filmy z gry, a następnie będę je komentował. MOAB'y to u mnie codzienność... Tygodniowe K/D Ratio wacha się w granicach 3.8 - 4.5. Gram prawie tylko i wyłącznie dominacje, nie kampię bo uważam to za słaby sposób zdobywania killów... Tak więc 50 zabić na gre to u mnie norma :)

Zapraszam do subskrypcji !! Ostatni film :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Klanu!

PSNID: doroolo

Ulubione tryby: ZiZ HC , DMD HC , DMD , LP

Wymagania: Od klanu wymagania przede wszystkim wysokiego poziomu gry i dobrej atmosfery . Najlepiej aby klan posiadał minimum 5 lv. Najlepiej aby lider klanu był ogarnięty i odpowiedzialny.

Gram w MW3 trzy miesiące. Ogarniam wszystkie bronie , dodatki itd. Znam się na tej grze. Gram w tą grę nawet nieźle i często jestem online. Jestem chętny do walk klanowych jak i do wspólnej gry z klanem. Posiadam Headset'a , a niedługo także będę miał konto Premium. Staram się trzymac dobrą atmosferę. :biggrin:

Kontakt przez GG i PS3

Numer gg:20298315

Polecam! Super Grajek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×