Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuje tryb CQ, będzie zdecydowanie mnie problematyczny od R. Jeżeli chodzi o zasady to ustaliłbym max liczbę medyków na całe drużyny np. 2. Reszta - hulaj dusza. R jest bardzo problematyczny w postaci wysadzania skrzynek dziwnymi metodami co mogło by budzić pewne niesnaski. CQ jest najmniej kontrowersyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do limitu medyków zaproponowałby jeszcze limit 1 Recona, bo czujki+SAIGA/USAS to przesada, zwłascza przy większej ilości graczy używających tego zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje tryb CQ

Dobra, skoro trzecia osoba pisze, że wyglądam jak koń to kupuję siodło.

Na których mapkach wg. Was natrudniej przytrzymać ludzi na ich respie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście rzadko na white pass się z czymś takim spotkałem a jak już do tego dojdzie do i tak ktoś ucieknie,a drużyny będą chyba wyrównane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harvest Day, Laguna Presa - najszersze spawnpointy i rozległe wyjścia z bazy. Co nie znaczy, że są to najlepsze mapy do rozgrywki.

Ja byłbym za wybraniem na każdą rundę po 2 mapy: jedna typowo "battlefieldowa", z pojazdami np. Panama Canal/Harvest Day, a druga typowa infantry-only, z ew. 1 lekkim czołgiem np. Arica Harbour/White Pass/Oasis.

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby równe teamy były zróbcie ilośc rozegranych meczów podzielic na ilosc pina najlepszego gracza u mnie to wychodzi 2,2783 czyli co 2,2783 rund rozegranych byłem na pierwszym miejscu

u bzykacza wychodzi 1,7161 czyli czesciej stawał na podium niż ja

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to zglosilo sie do zabawy dosc duzo osob ktore poprostu znacie... Wiecie jak kto gra i w jakis sposob podchodzi do gry;) Np. DJ i bzykacz musza nie moga byc razem w druzynie . Ktos tam z kims tez i tak dalej. W ten sposob nie bedzie zamieszania i marnowania czasu;p  

Na których mapkach wg. Was natrudniej przytrzymać ludzi na ich respie?

Jak druzyny beda dobrze rozlozone to nie ma opcji o blokowaniu respow. Mozna sie takze poprostu umowic ze na respy sie nie wchodzi ;)

aby równe teamy były zróbcie ilośc rozegranych meczów podzielic na ilosc pina najlepszego gracza u mnie to wychodzi 2,2783 czyli co 2,2783 rund rozegranych byłem na pierwszym miejscu

u bzykacza wychodzi 1,7161 czyli czesciej stawał na podium niż ja

Ja mam 4,2317 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. DJ i bzykacz musza nie moga byc razem w druzynie . Ktos tam z kims tez i tak dalej. W ten sposob nie bedzie zamieszania i marnowania czasu;p

Mógłbyś rozwinąć myśl? Muszą czy nie mogą?

Zasada jest na początku, gramy jak los zdecyduje i nie ma zamian. Jeżeli turniej ma integrować to myślę, że każdy może dać coś od siebie. Gorąca krew do ostudzenia i gryziemy się w języki, to prost sposób na sukces.

Panowie pamiętajcie, że to co inni będą myśleć o Was tylko od Was zależy.

Nie wiem Tomasz czy o to Ci chodziło, ale to tak na wszelki wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harvest Day, Laguna Presa - najszersze spawnpointy i rozległe wyjścia z bazy. Co nie znaczy, że są to najlepsze mapy do rozgrywki.

Ja byłbym za wybraniem na każdą rundę po 2 mapy: jedna typowo "battlefieldowa", z pojazdami np. Panama Canal/Harvest Day, a druga typowa infantry-only, z ew. 1 lekkim czołgiem np. Arica Harbour/White Pass/Oasis.

Dobry wybór, dla każdego coś miłego. Jeżeli chodzi o piechtę to jestem zdecydowanie za Arica, a pojazdy to trudny wybór, bo pomimo, że obydwie są nastawione na pojazdy to i tak mają zupełnie inny charakter. Za Panamą bym jednak obstawiał, bo jest mocno skoncentrowana na pojazdy, ale piechór też coś ugra na niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna sie takze poprostu umowic ze na respy sie nie wchodzi ;)

W aż takie cuda nie wierzę.

Dobry wybór, dla każdego coś miłego. Jeżeli chodzi o piechtę to jestem zdecydowanie za Arica, a pojazdy to trudny wybór, bo pomimo, że obydwie są nastawione na pojazdy to i tak mają zupełnie inny charakter. Za Panamą bym jednak obstawiał, bo jest mocno skoncentrowana na pojazdy, ale piechór też coś ugra na niej.

Mam takie same typy.

aby równe teamy były zróbcie ilośc rozegranych meczów podzielic na ilosc pina najlepszego gracza u mnie to wychodzi 2,2783 czyli co 2,2783 rund rozegranych byłem na pierwszym miejscu

Teoretycznie możliwe jest, że zgłasza się ktoś z zerowym levelem i rozegranym jednym meczem wygranym na pierwszym miejscu. Wtedy okazuje się, że to największy wymiatacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum nick: christophpoland1

PSNiD: christophpoland1

pozycja: podam wieczorkiem

A może jak się już zbierze komplet, to rozegramy rundę na próbę?Trzeba sprawdzić czy ten "system" działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jak się już zbierze komplet, to rozegramy rundę na próbę?Trzeba sprawdzić czy ten "system" działa.

Jestem za a nawet przeciw :thumbsup: Fajnie by bylo tak zagrac, ale tez by bylo sporo zamieszania jak przy kazdej ustawce. Co do map to prosze o paname :rolleyes: Reszta jest mi obojetna, tylko nie harvest i heavy metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum nick: arti_jr

PSNid: arti_jr

Pozycja: 46245

Edytowane przez arti_jr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż...biłem się z myślami,ale skoro każdy może....

nick: Marqus_Pirx

PSNid: Marqus_Pirx

pozycja:10727 (wiem,wiem...)

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozycja: no bez jaj....chyba poza licznikiem!!! Ale serce do walki mam (słynny epizod "apteczką w czołg")

Kurcze nie jestem pewny ale wydaje mi się, że jak wejdziesz w grze w opcje Leaderboard to obok Twojego nicka wyświetli Ci aktualną pozycję niezależnie od tego czy masz 50 czy 5 rangę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie jestem pewny ale wydaje mi się, że jak wejdziesz w grze w opcje Leaderboard to obok Twojego nicka wyświetli Ci aktualną pozycję niezależnie od tego czy masz 50 czy 5 rangę.

Dzięki,już to zrobiłem!No cóż,chwalić się nie ma czym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jak się już zbierze komplet, to rozegramy rundę na próbę?Trzeba sprawdzić czy ten "system" działa.

Myślałem o tym i chyba skrócimy termin zapisów do 30.04. żeby 6.05 kto da radę popykać na próbę i w ramach dotarcia. Zostałoby 11 dni na przemyślenie i podjęcie męskiej decyzji, a wydaje mi się, że to wystarczy.

Czyli z konkretnych zmian z pierwszego postu po przeczytaniu sugestii, przemyśleniu ich i braku konkretnych sprzeciwów:

Ustalanie kolejności na liście wg. iloczynu wartości K/D i SPN.

Rozgrywki w trybie Conquest, na mapach Arica i Panama.

Termin zgłoszeń skracamy do 30.04 godz. 00:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiszcie również mnie

Nick:olej_szefu

PSN: w1ck_pl

pozycja 115000

dopisac k/d i spm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb HardCore...???...IMO byłby "na miejscu"...

I tak na marginesie-jeśli wypali (a czemu miałoby nie?) to będzie to Mega-Turniej!!!!

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopisac k/d i spm?

Nie trzeba, i tak muszę policzyć to od razu sprawdzam. Pozycji w związku z powyższym też nie trzeba.

Stan ilościowy na chwilę obecną wg. kolejności zaciągu:

tank-mania,tank-mania

holis,holek_

sev-pl,pawciokratos

nfl,kacper6699

xmafia_plxtomasz,xmafia_plxtomasz

xMAFIA_PLxDJ,xMAFIA_PLxDJ

bobby_bobby,bobby2bobby

bzykacz,bzykacz

Ronni_92,Ron_PL

princ18,biskvp76

ID_okonio,okonio

michaljm,jawor_pol

Bas,iBaso

BoryZPL,BoryZPL

Lucius_Ver,luke_mik

mrowa607,Diff_M4

PlayMan,haobao_PL

lewy10,Lewy10_PL

mp291193,pepcin

Warga13,Warga13

KrisPora_PL,KrisPora_PL

christophpoland1,christophpoland1

arti_jr,arti_jr

Marqus_Pirx,Marqus_Pirx

jaceksl1,jaceksl1

olej_szefu,olej_szefu

wegiel, wegiel

koosa58362, koosa666

nowen, nowen44

switonmc, switonmc

qbikowski, qbikowski

uki1983, uki1983

SUMO_PL, Sumo_PL

dimercurio, grimow77

cola225, cola225

Panowie! Nie strzelamy fochów na swoją puntację, żadnych wstrzymyań oddechów na złość! Wyszło jak wyszło, ja sobię zdaję sprawę, że nie jest to sposób idealny, ale jakiś musi być. Fałszywe dumy zakopujemy 2 m pod ziemię.

PS Bzykacza musiałem policzyć trzy razy bo nie wierzyłem, teraz wiem czemu czasami nie mam szans 1 vs1, a ja to na lagi zwalałem.

Proszę siebie sprawdzić, czy ktoś nie został niechcąco pominiety i punkty. Jestem czlowiekiem i się często mylę.

Tryb HardCore...???...IMO byłby "na miejscu"...

Myślałem o tym, a szczególnie, że ostatnio gram na HC i mi się podoba.

Ale zobaczyłem oczami wyobraźni jak jeden niechcący postrzeli swojego, a obaj będą kolegami z gorącą krwią i zaczną się mścić na sobie... i zrezygnowałem.

PS Przy obliczaniu punktów nie zawsze odświerzałem statystyki i mogą wyjść różnice, jeżeli ktoś ma inne wyniki proszę pisać, poprawię.

Nie wszystkich znam, ale niektórzy zostali przez system nesprawiedliwie potraktowani (np. holek moim zdaniem powinien być wyżej) Mam nadzieję, że wszyscy potraktują to z przymrużeniem oka i nikt się z tego powodu nie udusi. Zresztą to potrzebne tylko do skonstruowania teamów, a nie do lepszego miejsca na cmentarzu.

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ale zobaczyłem oczami wyobraźni jak jeden niechcący postrzeli swojego, a obaj będą kolegami z gorącą krwią i zaczną się mścić na sobie... i zrezygnowałem.

Nie wierzę,że tak by było,po prostu nie wierzę! Mnie HC kojarzy się obecnie z samymi pozytywami...wiecej kombinowania,więcej taktyki,mniej akcji "Urrraaa!!! Za Rodinu,za Stalinaaaa!!!!"

Przemyślcie to jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×