Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzę,że tak by było,po prostu nie wierzę! Mnie HC kojarzy się obecnie z samymi pozytywami...wiecej kombinowania,więcej taktyki,mniej akcji "Urrraaa!!! Za Rodinu,za Stalinaaaa!!!!"

Przemyślcie to jeszcze...

Ja jestem otwarty, ale w imię zasady "zanim zrobisz głupotę, zapytaj mądrzejszego" potzrzebuję akceptacji "doświadczenia".

Przy HC zmorą są recony, ale skoro ich ograniczamy to... ?

No i kwestia nerwowości tych co nie grają na HC, grałem ostatnio z takimi dwoma nerwowymi randomami, co się na nich zrespiłem to mnie w panice zabijali i musiałem przestać się przy nich odradzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki system punktacji premiuje chyba osoby, które zakładały nowe konta po wcześniejszym ograniu w BC2, widzę tu kilka osób, których skill nijak nie pasuje do tej punktacji, wtedy przy podziale na drużyny może okazać się, że jedna ma dużo lepszy skład, vide przykład holka :thumbsup: tak jak ktoś już pisał, w większości gramy ze sobą na co dzień, także jak już podzielimy się na składy, to wtedy każdy mógłby wpisać jakąś uwagę, gdyby któraś drużyna okazała się za mocna, bo system jest chyba generalnie dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki system punktacji premiuje chyba osoby, które zakładały nowe konta po wcześniejszym ograniu w BC2,

Też to zauważyłem, ale zrobiłem kilka symulacji innych prostych zasad i ta wyszła najlepiej. Leaderboard też promuje subiektywnie, bardziej długogrywalność niż wymiatanie.

Potraktujmy to testowo, żeby mieć jasność na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisze sie tez

nick: wegiel

psn id: wegiel

miejsce: 7870

hs: mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem otwarty, ale w imię zasady "zanim zrobisz głupotę, zapytaj mądrzejszego" potzrzebuję akceptacji "doświadczenia".

Przy HC zmorą są recony, ale skoro ich ograniczamy to... ?

No i kwestia nerwowości tych co nie grają na HC, grałem ostatnio z takimi dwoma nerwowymi randomami, co się na nich zrespiłem to mnie w panice zabijali i musiałem przestać się przy nich odradzać.

Fakt...pierwszy raz na HC jest nerwowy! Ale cóż szkodzi potrenować,jeśli ktoś nie grał? A sadzę,że wszystkie "Wygi" BC2 mają ten tryb obtrzaskany...Ja głosuję w każdym razie za HC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jeszcze miejsca?

nick:Koosa58362

psn id:koosa666

miejsce: okolo 120 000 chyba

hs:jest

Edytowane przez koosa58362

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję w każdym razie za HC!

To proszę m.in. bzykacz, bas, holek i reszta doświadczonych o komentarz.

Sa jeszcze miejsca?

Miejsc Ci u nas dostatek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę zmienić na swoje stare konto na psn ?? na nowym to troche zaduzo wyszlo:) wolał bym grać na koncie na którym grałe od początku :P

psn id olej_szefu

Edytowane przez olej_szefu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę zmienić na swoje stare konto na psn ?? na nowym to troche zaduzo wyszlo:) wolał bym grać na koncie na którym grałe od początku :P

psn id olej_szefu

Przecież to bez różnicy. Najważniejsze to rozstawienie Bas'a, Bzyka i DJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to bez różnicy. Najważniejsze to rozstawienie Bas'a, Bzyka i DJ.

no ta,k ale z tabelki wynika ze jestem lepszy od większości z zapisanych osób, a tak na pewno nie jest !! wolal bym znieminc na stare konto na którym grałem od poczatku. Nowe konto założyłem niedawno wiec jeżeli tank-mani bedzie się chciało policzyć to chciałbym zmienic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich statow wynika ze tez jestem lepszy niz sie spodziewalem wiec gdzie problem? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę zmienić na swoje stare konto na psn ?? na nowym to troche zaduzo wyszlo:) wolał bym grać na koncie na którym grałe od początku :P

psn id olej_szefu

Poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten system nie przeszkadza :whistling:

Ale tak jak pisałem wcześniej moim zdaniem najbardziej obiektywny wskaźnik to skill level (obrazuje skilla gracza niezależnie od jego rangi). Kilka przykładów:

Bas - 683

bzykacz - 796

DJ - 630

tank-mania - 269

boryzpl - 460

System SPMxK/D premiuje osoby, które niedawno założyły konta i mają wysokie SPM bo zdobywają gwiazdki i insignia natomiast skill level jest od tego niezależny.

Jeżeli chodzi o HC to osobiście nie widzę ani jednego aspektu, w którym ten tryb miałby być w turnieju lepszy od normala. Zdaje się, że wszystkie klanówki gra się na normalu, tak Bas?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gra się na normalu. GB dopuszcza granie na HC, ale nikt z tego nie korzysta.

Ja optowałbym za normalem. System wyliczania jest mi w zasadzie obojętny, może być KDxSPM, może byćskill level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka przykładów:

Bas - 683

bzykacz - 796

DJ - 630

tank-mania - 269

boryzpl - 460

Te liczby są wynikeim czego? Bo nie mogę zatrybić.

System SPMxK/D premiuje osoby, które niedawno założyły konta

Ci co mają drugie konta z jakimś już ograniem zawsze wyjdą lepiej niż na pierwszych, chociażby z tego powodu, że startowali na nich już z pewnym doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym się zgłosić

Miejsce w leaderboardzie około 6900 sprawdzę dokładniej wieczorem i edytuję posta

psn: nowen44

Autorowi gratuluję dobrego pomysłu.

pozdrawiam

nowen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na statverse tego nie ma. Tam sa biedne staty w porownaniu do bfbcs.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... może zamimast k/d x spm to k/d x skill

To zróbmy tak, żeby już ludziom w głowach nie mieszać:

1 - Skill

2 - Skill x K/D

3 - SPM x K/D

Ktoś chce zagłosować, czekam do jutra do północy i tak już zostanie. 1 lub 2 lub 3 i nie ma odwrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na statverse tego nie ma. Tam sa biedne staty w porownaniu do bfbcs.com

prawda:) lub http://www.bfbc2.eu/

zagłosuje na 1 skill od 0 do 1000 jest najbardziej wiarygodny

Edytowane przez olej_szefu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to bez różnicy. Najważniejsze to rozstawienie Bas'a, Bzyka i DJ.

I tu się mylisz. Jest kilka osób równie dobrych :tongue:

Co do trybu to myślę, że normal sprawdzi się lepiej. Natomiast najbardziej wiarygodnym wskaźnikiem będzie skill level, najbardziej obrazuje aktualną formę.

Edytowane przez michaljm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzę,że HC nie przejdzie...trudno! Mnie w zasadzie w normalu najbardziej wnerwia opcja spotowania-te nieszczęsne trójkąciki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×