Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Dowód numer

1. Fotka DJ post nr 1352 strona 68

2. post jawora nr 1353 strona 68

3. post nr 1361 strona 69

4. post jawora ,, Miałem grać przyznaje to, ale po wczorajszym stwierdziłem, że nie zagram. '' nr 1362 strona 69

Chyba się na coś zawziąłeś tylko nie mogę zrozumieć na co.

1. Fotka pokazuje post jawora z konta jawora że chce grać za bartka.

2. Jawor przyznaje, że chciał grać, ale zrezygnował.

3. Dimercurio napisał, że słyszał jak Jawor ma zamiar grać z brata.

4. No tutaj to już sam sobie zaprzeczyłeś.

Wszędzie Jawor chce, ma zamiar, będzie. Gdzie się przyznał, że zagrał? Gdzie Bartek się przyznał, gdzie ktoś napisał, że to widział, wie, rozmawiał z nim podczas gry?

Doopa z Ciebie, a nie prokurator!

A teraz ja mam pytanie do Ciebie. Wczoraj jawor napisał, że chce grać za brata. Dlaczego dowiadujecie się o tym dzisiaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kjn trafiłeś wynik:D   . A jeśli chodzi o Jawora to dajcie se już spokój, tank dobrze mówi, nie złapaliscie go za ręke, a nawet jeśli grał to trudno.

Edytowane przez kosmala96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tank odpowiem na Twoją prowokację i zdejmij doope z głowy i zacznij czytać posty bo chyba ty już nie myślisz racjonalnie od tego ogarniania i robienia porządku w turnieju :thumbsup:

Kilka stron wcześniej DJ zadał lub zwrócił uwagę na błąd w ekipie z jaworem a mianowicie o błędzie ,, -michaljm, BARTEK1997_PL, 520 '' i TY odpisałęś że jawor zrezygnował i zagra za niego brat Bartek . Więc nie mów mi ku..a że nic nie wiesz o tym że miał grac ten czy tamten . Po 2 grimow napisał że jawor tłumaczył koledze ,,zagram w tym turnieju na koncie mojego brata bo ma niższego skilla i przydzielą mi lepszych do drużyny " fotka DJ pokazuje pytanie ,, a to ty dzisiaj grasz ? '' i jawora odpowiedź ,, dzisiaj akurat ja tylko że na jego koncie ''

To był mój ostatni post w tej sprawie i Tank bez ciśnień ale walnij kawkę i przeczytaj to ponownie :thumbsup:

Trafiłem wynik ale go nigdzie nie obstawiłem :confused: :whistling:

Hmm może w totka zacznę grac :whistling:

@dawn post 1327 strona 67

Edytowane przez KJN86
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zresztą nieważne, decyzja jest podjęta.

Skargi we wtorki między 3:00 a 3:01 na pw.

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grafiku jest, że drużyna G gra 03.06.11, niestety ja odpadam w tym terminie. Niech do drużyny dojdzie jakiś rezerwowy, jeżeli może :).

tank, ogarniaj nam jakieś zastępstwo wśród rezerwowych :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie? Czytałeś w ogóle dyskusję? Mam wywalić Bartka na podstwie tego, że Jawor opowiadał, że będzie grał na jego koncie? Pokaż mi jeden dowód, że tak było!

A jak jutro ktoś napisze, że będzie grał na koncie IBasa to będę miał Ciebie wywalić? Słyszałeś pojęcie domniemanie niewinności?

A może ktoś się wypowie z zespołu E? Przyzna, że był przekręt i oddamy walkowerem zwycięstwo drużynie A?

Chłopie ogarnij trochę, bo ja bez dowodów żadnych wyroków ferował nie będę!

Nie mieszaj pojęć. Jakie przeciąganie turnieju?

Ciemna śrubka a czy ja napisałem coś w ogóle o wywalaniu kogokolwiek? Mnie to akurat gówno obchodzi, że ktoś grał na kogoś na kogoś koncie, bo im lepszy przeciwnik tym bardziej ja się cieszę, ale widzisz jaka wynikła dyskusja z tego tematu, a Ty jako organizator powinieneś coś z tym zrobić, no chyba, że podjęta przez Ciebie "decyzja" mieści się w tej kategorii, to wtedy zwracam honor i klaszczę jak Vidic wczoraj sędziemu.

I to ja niby mieszam pojęcia? Co by w takim razie dało zorganizowanie dodatkowych sparingów w tej sprawie, czekam na wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to ja niby mieszam pojęcia? Co by w takim razie dało zorganizowanie dodatkowych sparingów w tej sprawie, czekam na wyjaśnienie.

Choćby to, że wyszłoby na jaw, że ktoś gra na czyimś koncie, że kilku woli grilla od meczów na które sami się zapisali. I wiele innych, a najważniejsze, że na reakcje byłoby kilka dni, a nie 10 minut.

Ciemna śrubka a czy ja napisałem coś w ogóle o wywalaniu kogokolwiek? Mnie to akurat gówno obchodzi, że ktoś grał na kogoś na kogoś koncie, bo im lepszy przeciwnik tym bardziej ja się cieszę, ale widzisz jaka wynikła dyskusja z tego tematu, a Ty jako organizator powinieneś coś z tym zrobić, no chyba, że podjęta przez Ciebie "decyzja" mieści się w tej kategorii, to wtedy zwracam honor i klaszczę jak Vidic wczoraj sędziemu.

Czułem się zobligowany do zachowania pewnej tajemnicy, ale na całej tej aferce (bo nie można tego inaczej nazwać) tracę przede wszystkim ja. Próbuję wytłumaczyć, że czasami nie wszystko takie jest na jakie wygląda, ale niech tam. Kilka osób po prostu musi drążyć do skutku.

Wyszło na to, że drużyna A jest poszkodowana, Bas i KJN to obrońcy praw ludzkości, a ja nie chcę podjąć jedynie słusznej decyzji.

Zatem.

DJ napisał do mnie dwie godziny przed meczem, że Jawor ma zamiar grać na koncie Bartka, a wie to stąd, że sam mu taką wiadomość napisał. Zaproponowałem dwa wyjścia, albo wrzuci ten tekst na forum i przepytamy Jawora, albo ja napisżę do Jawora i go zrypię. DJ stwierdził, że nie chce robić afery i żebym nic nie działał, a on postara się ich pokonać tak czy owak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miałem nie zabierać głosu, ale po ostatnim twoim poście Tank to już mi ręce opadły.

Skoro DJ wiedział i nie chciał o tym trąbić na forum to tak powinien to zostawić, co najwyżej załatwić sprawę na PW.

Nie chcę wiedzieć co by było jakby udało się wygrać jego drużynie.

Nie jestem długo na forum, ale mam wrażenie, że niektórzy po prostu lubią jątrzyć i tyle.

Mamy grac, a nie bić pianę o każdą pierdołę, jak podjęliśmy decyzję w jakiejś sprawie to się jej trzymajmy, nawet jak sytuacja nie rozwinie się po naszej myśli i tyle z mojej strony

edit

a co do sparingów, to żeby przyniosły zamierzony przez Tanka skutek musiałyby być organizowane przez jakiś miesiąc w dni tygodnia kiedy miał być turniej, a i tak sporo osób by nie grało. Niektórych rzeczy się nie przewidzi i tyle. Bez różnicy czy sparingi gralibyśmy od 2 miesięcy czy 2 dni to i tak nie wszystkie drużyny grałyby w pełnych składach. Ale próba była ;)

Edytowane przez qbikowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w drużynie E nie ma kontaktu z dowódcą ja zaproponowałem żeby za uki1983 wszedł jawor, a za BARTEK1997_PL wszedł ZupkaMenja. Jawor ma wyższy skill od uki, a Zupka niższy od Bartek co da średnią podobną do startowej. Pozwoli to uniknąć nieporozumień i podejrzeń, a w przypadku kiedy Jawor nie będzie mógł grać może go zatąpić brat Bartek który ma niższego skilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze z racji doświadczenia w takich przypadkach; jeśli okazało się, że ktoś grał za kogoś, to obie osoby powinny wylecieć z turnieju w trybie natychmiastowym, bez żadnych dyskusji. Jest to absolutnie niedopuszczalne i dziecinne na każdym poziomie ważności turnieju, czy się gra o pietruchę czy o górę złota.

Oczywiście to tylko moja sugestia, zrobicie jak chcecie, ale ta sytuacja może wam rozpierdzielić cały Turniej już na samym początku. Takie ogniska zapalne trzeba gasić w zarodku.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze z racji doświadczenia w takich przypadkach; jeśli okazało się, że ktoś grał za kogoś, to obie osoby powinny wylecieć z turnieju w trybie natychmiastowym, bez żadnych dyskusji. Jest to absolutnie niedopuszczalne i dziecinne na każdym poziomie ważności turnieju, czy się gra o pietruchę czy o górę złota.

Abstrahując od tego, że nadal nikt nie udowodnił oszustwa tylko próbę i to nie do końca, bo pełna próba byłaby gdyby to Bartek napisał, że będzie za niego grał brat. Abstrahując też od tego, że gdyby do mnie napisali, że za Ukiego gra Jawor to bym się zgodził.

To kapiatan drużyny przeciwnej wyraził na to zgodę i w tym momencie nie ma sprawy.

Czy gdyby był wynik 4:0 to też byłby problem? Śmiem twierdzić, że wtedy nikt by nawet o tym nie wspomniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od tego, że nadal nikt nie udowodnił oszustwa tylko próbę i to nie do końca, bo pełna próba byłaby gdyby to Bartek napisał, że będzie za niego grał brat. Abstrahując też od tego, że gdyby do mnie napisali, że za Ukiego gra Jawor to bym się zgodził.

To kapiatan drużyny przeciwnej wyraził na to zgodę i w tym momencie nie ma sprawy.

Czy gdyby był wynik 4:0 to też byłby problem? Śmiem twierdzić, że wtedy nikt by nawet o tym nie wspomniał.

tank a jak by by było 4-0 dla E to co by było

jak by wygrali turniej oszustwem co by było (tank byś był zadowolony z tego że oszukali cie )

było 2-2 moja drużyna jest zadowolona z wyniku.Ale przeciwnik się zawódł tym(bo do nich jest to porażka) myśleli że jak zrobią przekręt to im na dobre wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tank a jak by by było 4-0 dla E to co by było

jak by wygrali turniej oszustwem co by było (tank byś był zadowolony z tego że oszukali cie )

było 2-2 moja drużyna jest zadowolona z wyniku.Ale przeciwnik się zawódł tym(bo do nich jest to porażka) myśleli że jak zrobią przekręt to im na dobre wyjdzie.

pawel (27-05-2011 19:11)

to co mam zrobic??

DJ (27-05-2011 19:11)

nic

DJ (27-05-2011 19:11)

zostaw jak jest

pawel (27-05-2011 19:12)

napisz mu ze to nie fair

DJ (27-05-2011 19:12)

nie pisz

pawel (27-05-2011 19:12)

ty mu napisz

pawel (27-05-2011 19:13)

ja nie moge bo nic nie wiem

DJ (27-05-2011 19:13)

nie

DJ (27-05-2011 19:13)

postaram sie

DJ (27-05-2011 19:13)

mu dokopac

To tekst naszej rozmowy. Ty napisałeś "zostaw tak jak jest" i Ty "postaram się mu dokopać"

Nagle na drugi dzień zrobił się problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawel (27-05-2011 19:11)

to co mam zrobic??

DJ (27-05-2011 19:11)

nic

DJ (27-05-2011 19:11)

zostaw jak jest

pawel (27-05-2011 19:12)

napisz mu ze to nie fair

DJ (27-05-2011 19:12)

nie pisz

pawel (27-05-2011 19:12)

ty mu napisz

pawel (27-05-2011 19:13)

ja nie moge bo nic nie wiem

DJ (27-05-2011 19:13)

nie

DJ (27-05-2011 19:13)

postaram sie

DJ (27-05-2011 19:13)

mu dokopac

To tekst naszej rozmowy. Ty napisałeś "zostaw tak jak jest" i Ty "postaram się mu dokopać"

Nagle na drugi dzień zrobił się problem?

po zakończenu meczu należy się szacunek a on mnie swoim tekstem uraził wiec nie podarowałem mu tego dałem mu uwage na drugi dzien a jak skłamał że to grał jego brat to już mi nerwy puściły. aby kłamac w żywe oczy mało tego napisał napisał na forum że przed meczem zgłosiłem sprzeciw że bedzie grał on(jaki q..wa sprzeciw sprzeciw zgłosiłem jak chcieli wziąc kolesia z listy rezerwowej który ma 700 skila)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zakończenu meczu należy się szacunek a on mnie swoim tekstem uraził wiec nie podarowałem mu tego dałem mu uwage na drugi dzien a jak skłamał że to grał jego brat to już mi nerwy puściły. aby kłamac w żywe oczy mało tego napisał napisał na forum że przed meczem zgłosiłem sprzeciw że bedzie grał on(jaki q..wa sprzeciw sprzeciw zgłosiłem jak chcieli wziąc kolesia z listy rezerwowej który ma 700 skila)

To trzeba było napisać, że miałeś tego świadomość, że zgodziłeś się na to, ale na dodatek niesportowo się zachowuje. A nie robić aferę z czegoś co zaakceptowałeś na dodatek najpierw prosząc mnie o zachowanie tajemnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie !! Skończcie już ten off top bo temat zamkną i tyle Nam zostanie ! O całej zaistniałej sytuacji każdy ma inne zdanie a winowajca tylko ogląda i się śmieje bo nawet nie ma honoru by się przyznać . Jest to pierwszy turniej i niech on będzie lekcją dla następnych . Przestańmy wiercić dziury w brzuchu Tank-manii , który przez ostatnie parę tygodni spał na klawiaturze i kombinował jak wszystko ustawić by każdemu pasowały terminy i czasy . W odwecie powinniśmy się dogadywać między sobą jak nam 30 minut różnicy nie pasuje tak jak miałem sam w przypadku sparingu z ekipą Jacka :thumbsup: i nie było problemu z zaczekaniem całej drużyny :thumbsup:

Dyskusję przenieście na PW i jak już bezy będą gotowe z tej piany podajcie je do stołu :thumbsup:

Pozdro i bez ciśnień

Mam jeden argument który Wam może pomóc to co się stało to zwykłe przeszkadzanie i w prowadzeniu turnieju i grze podobne do zachowania jakie miało miejsce z pewnym graczem na literkę M :whistling:

Ja osobiście kończę już udział w tym widowisku bo lubię to forum a nie mam zamiaru dostać bana :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle zawiści i kwasu, że ja znerwicowana choleryczka nie mogę tego znieść.

Nie będę nikogo popierać.

Nikogo osądzać.

Ale chyba wszyscy zapomnieli, że to miała być zabawa a nie psychopatyczne liczenie skill'a i skakanie sobie do oczu.

Chyba każdy wie, że skill level potrafi się zmieniać bardzo szybko i o bardzo dużo (zarówno rosnąć , jak i spadać).

Trochę dystansu do siebie, do gry, do turnieju.

Faceci + rywalizacja = wulkan testosteronu.

sweat.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy wie, że skill level potrafi się zmieniać bardzo szybko i o bardzo dużo (zarówno rosnąć , jak i spadać).

Na chwile obecna 620. Jaki byl przed turniejem kazdy wie.

Oficjalnie zlozylem rezygnacje turniejowa. Czekam tylko na akceptacje od Tanka i jesli sie zgodzi to zagra za mnie Kooba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze z racji doświadczenia w takich przypadkach; jeśli okazało się, że ktoś grał za kogoś, to obie osoby powinny wylecieć z turnieju w trybie natychmiastowym, bez żadnych dyskusji. Jest to absolutnie niedopuszczalne i dziecinne na każdym poziomie ważności turnieju, czy się gra o pietruchę czy o górę złota.

Oczywiście to tylko moja sugestia, zrobicie jak chcecie, ale ta sytuacja może wam rozpierdzielić cały Turniej już na samym początku. Takie ogniska zapalne trzeba gasić w zarodku.

brawo.gif

Edytowane przez made_in_KRAKOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, ładny bałagan się zrobił. Zaraz chyba też zrezygnuję bo bede musiał sam grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło jak wyszło, chętnie zagrałbym ale do końca będę podejrzewany czy czasem nie gra mój brat :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na chwile obecna 620. Jaki byl przed turniejem kazdy wie.

Oficjalnie zlozylem rezygnacje turniejowa. Czekam tylko na akceptacje od Tanka i jesli sie zgodzi to zagra za mnie Kooba.

kacper nie składaj rezygnacji na to że ja rozpętałem tą wojnę (i za to wszystkich przepraszam). proponuje aby tank wykluczył mnie i bartka i jawora_pol

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oficjalnie zlozylem rezygnacje turniejowa. Czekam tylko na akceptacje od Tanka i jesli sie zgodzi to zagra za mnie Kooba.

Nie kolego, nie ma takiej akceptacji. To nie jest tylko wina Wasza, czy też DJ'a. Tutaj każdy zawinił, nawet ja zgadzając się na prośbę DJ'a o zachowanie tajemnicy. Zresztą Kooba nie jest dostępny w czasie trwania Waszych meczy.

Są trzy możliwości.

1. Wyjebać turniej w kosmos (ale to sobie zostawię na koniec)

2. Jeżeli się nie dogadacie zlikwiduję Waszą drużynę, a resztę meczy oddacie walkowerem, ale to też mi się nie podoba.

Więc zaczniemy od tego.

Panowie:

AskOne

nfl

arti_jr

carol69

Zupka

Proszę aby każdy przysłał mi na pw czy chce grać z Jaworem, oczywiście nie zdradzę kto jaką podjął decyzję.

Póki co dzisiejszy mecz C vs E jest przeniesiony na inny termin.

Proszę się zawiadomić na pw żebym nie czekał długo na odpowiedź.

Wynik meczu który się odbył A vs E pozostanie bez zmian ponieważ sytuację zaakceptował kapitan zespołu A.

Dzisiaj odbywa się tylko jeden mecz F vs K (Chyba, że szybko się dogadamy to C vs E też będzie)

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W takim razie ok. Zaraz poinformuje ludzi

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×