Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie mogłem tego wytrzymać.

Na WP nie dało się grać.

Magnum amo, M416, 30 naboi z czego bankowo 15 hitów do tego granat wyrzucony w stronę kolesia on wyskakuje zza kamienia równocześnie z wybuchem i zabija mnie z granatnika mając 20hp. Jedna z tych akcji przy których naciskam start i exit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje drużynie F oraz swojej biggrin.gif za dobry i wyrównany mecz i powodzenia życze przeciwnikom w kolejnych walkach thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogłem tego wytrzymać.

Na WP nie dało się grać.

Magnum amo, M416, 30 naboi z czego bankowo 15 hitów do tego granat wyrzucony w stronę kolesia on wyskakuje zza kamienia równocześnie z wybuchem i zabija mnie z granatnika mając 20hp. Jedna z tych akcji przy których naciskam start i exit.

to ja byłem w tej akcji pamięta dokładnie, zwiałem przed ostrzałem za kamień i granat polecial a ja nie zdążyłem przełączyć granatnika i musiałem walić z niego

owszem lagi byly ale momentami tylko i to w ostatniej rundzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A vs I 4 :0 dzięki za łomot i gratulacje 1 miejsca . Powodzenia w dalszych rozgrywkach :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować chłopakom za odrestaurowanie Bakchy w pierwszym meczu na WP :D

Nie mówili Ci na religii, że nieładnie kraść? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki K drużynie K za grę co prawda 1 runde grałem przez kłopoty z netem, ale musze przyznać dobrze gracie tylko tyle nie kampcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx dla druzyny Holka za postawe fair-play i gre 5vs5. Jak zawsze u nas musialo kogos brakowac. Przegralismy 3-1, ale fajnie bylo :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drużyna K nas zmiażdżyła,to pewnie nandrolon.

stick-ninja-1.gif

Edytowane przez made_in_KRAKOW
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stał pusty a to że za nim było 2 serwisantów to nie wiedziałem :)

A dwa inne na naszym respie to co? Myśleliście z Portkiem, że Waszego garażujemy? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gre jeszcze tak sie nie wkurzałem jak dzisiaj na meczu z K :)całe szczęście że wypiłem melise przed meczykiem bo coś bym rozwalił jak nas niszczyli na arice :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie nawet nie denerwowalem. Mecz byl o nic wiec nie warto sobie zdrowia psuc. Nie wiem czemu, ale WP to zawsze lagi. Mniejsze lub wieksze, ale sie pojawiaja. Dobrze, ze tylko przez kilka chwil byly i mozna bylo normalnie grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx dla druzyny Holka za postawe fair-play i gre 5vs5. Jak zawsze u nas musialo kogos brakowac. Przegralismy 3-1, ale fajnie bylo :thumbsup:

Tak, tak potwierdzam: WIELKIE DZIĘKI! Zachowali się bardzo ładnie.

Mimo iż były ciągłe lagi to i tak grało się przyjemnie. Podziękowania dla mojej ekipy, przyjemnie było Was słyszeć.

Jeszcze raz dzięki Holek i życzę Wam dojścia na sam szczyt. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam było fun;)dzieki mojej druzynie ze wytrwała do konca mimo iz Xenus gdzies uciekł i zostalismy w 5 to dalismy rade :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam było fun;)dzieki mojej druzynie ze wytrwała do konca mimo iz Xenus gdzies uciekł i zostalismy w 5 to dalismy rade :ok:

Oj tam , oj tam :thumbsup: I tak mieliście ok 100 t więcej :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękujemy drużynie F za wczorajszy mecz w miłej i przyjaznej atmosferze. W takim klimacie powinny rozgrywać się wszystkie.

Pozdrawiam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank kiedy maja być te 1/2 finały i finały ? Bo już się pogubiłem <_< Kiedyś chyba było pisane że 19 :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank kiedy maja być te 1/2 finały i finały ? Bo już się pogubiłem dry.gif Kiedyś chyba było pisane że 19 :whistling:

Było napisane, że może być taka potrzeba.

Bzykacze mają jeszcze dwa mecze zaległe do rozegrania.

Wg. tego co widzę i co ludzie deklarowali z dostępnością, to w piątek i niedzielę za tydzień.

Proszę wszystkich o nie planowanie niczego w dniach 24, 26.06.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było napisane, że może być taka potrzeba.

Bzykacze mają jeszcze dwa mecze zaległe do rozegrania.

Wg. tego co widzę i co ludzie deklarowali z dostępnością, to w piątek i niedzielę za tydzień.

Proszę wszystkich o nie planowanie niczego w dniach 24, 26.06.

U mnie 24 to jazda na lotnisko po i tu uwaga TEŚCIOWĄ :biggrin: a przylatuje o 23 :biggrin: minus 2h podróż do Dublina na lotnisko i 2h powrót czyli raczej mnie nie będzie chyba że się zamieni termin rozgrywki , a 26 odpada bo mam taekwondo open day i to będzie od 9 do 22 czyli 10 do 23 w pl :confused:

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje zastępstwo za Luka na dzień jutrzejszy, jak ktoś chętny to proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze chyba nie awansowaliśmy ale z drużyny H jesli bedzie awans to 24.06 Diff_M4 jest niedostępny więc pisze już dzisiaj żeby później po dograniu meczy w naszej grupie nie okazało się że wyszliśmy z grupy a nie ma ludzi dogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie nawet nie denerwowalem. Mecz byl o nic wiec nie warto sobie zdrowia psuc. Nie wiem czemu, ale WP to zawsze lagi. Mniejsze lub wieksze, ale sie pojawiaja. Dobrze, ze tylko przez kilka chwil byly i mozna bylo normalnie grac

ja to wczoraj w ogóle miałem jakąś masakrę, zwłaszcza na white pass, czasem wydawało mi się, że macie podwójny body armor :biggrin: lagi zwycięzcą tego turnieju :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×