Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzę, że w przecigu dwóch miesięcy nie znajdziecie terminu żeby byli wszyscy. Po prostu kapitanowie muszą wypytać wszystkich kiedy ich nie będzie. Im szybciej to zrobią tym lepiej.

Na dwóch mapach finał/półfinał i jeden mecz na Oasis w razie remisu, już to jest chwilę w info.

A co się stało z rozegraniem tego jak najszybciej bo ludzie mają wakacje? W przeciągu dwóch miesięcy to ludzie mają wakacje, a młodzież idzie do pracy. Im później tym gorzej, na początku było mówione, że półfinały i finały w jeden weekend i tak ustawialiśmy z Jackiem nasz skład. Po 03.07 nie ma większych szans żeby nasza drużyna była w komplecie, może na wrzesień :(

Nie można by zorganizować finału po meczu półfinałowym A i H w niedzielę?

Drużyny A i H - dalibyście zagrać drugi mecz pod rząd, czy raczej nie? Ja popytam K jak to wygląda u nas. Bo ten turniej przeciągnie się na betę BF3, kiedy to nikt już nie będzie grał w BC2 :/

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można by zorganizować finału po meczu półfinałowym A i H w niedzielę?

A czy ja twierdzę, że nie można? Zmuś ludzi żeby grali.

Na początku było mówione? Owszem, na początku było dużo mówione. Tyle, że rzeczywistość to zweryfikowała. 20-30% absencja na każdych spotkaniach to nie jest to o czym było mówione na początku.

Bo ten turniej przeciągnie się na betę BF3, kiedy to nikt już nie będzie grał w BC2 :/

A to właśnie kolejne niepoważne podejście. Jak będzie beta BF3 to nie można na dwie godziny odpalić BC2 żeby skończyć turniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja twierdzę, że nie można? Zmuś ludzi żeby grali.

Na początku było mówione? Owszem, na początku było dużo mówione. Tyle, że rzeczywistość to zweryfikowała. 20-30% absencja na każdych spotkaniach to nie jest to o czym było mówione na początku.

A to właśnie kolejne niepoważne podejście. Jak będzie beta BF3 to nie można na dwie godziny odpalić BC2 żeby skończyć turniej?

Tu nie chodzi tylko o "dokończenie" turnieju, ale o to, żeby to budziło jakieś emocje i dawało dużo funu, a widzę, że już niestety z większości ludzi to uszło, właśnie przez przeciąganie tego w czasie (co nie jest oczywiście zarzutem w stosunku do Ciebie - tu jest właśnie jedyne niepoważne podejście uczestników, że turniej trwa już tak długo, a każda drużyna zagrała tylko 4 mecze).

Ode mnie tyle, nie chce mi się kłócić z Tobą, zwłaszcza, że Ty tu nic akurat nie zawiniłeś, zagramy kiedy zagramy, trudno.

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi tylko o "dokończenie" turnieju, ale o to, żeby to budziło jakieś emocje i dawało dużo funu, a widzę, że już niestety z większości ludzi to uszło, właśnie przez przeciąganie tego w czasie (co nie jest oczywiście zarzutem w stosunku do Ciebie - tu jest właśnie jedyne niepoważne podejście uczestników, że turniej trwa już tak długo, a każda drużyna zagrała tylko 4 mecze).

Ode mnie tyle, nie chce mi się kłócić z Tobą, zwłaszcza, że Ty tu nic akurat nie zawiniłeś, zagramy kiedy zagramy, trudno.

No ja się nie kłócę, jestem po prostu rozżalony i tyle. I bynajmniej nie przez Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej drużynie ( i ) wszyscy raczej będą w piątek o 21 ale jak wiadomo potrzebujemy rezerwe chyba że Focisek będzie u nas za KJN86

i jeszcze kogoś w razie W bo Dizel nie jest pewny na 100%

Robi się mała lipa u Nas.... Z Balonierzem nie ma zupełnie kontaktu... Mamuśka musiała go gdzieś wysłać, bo jak sie pytaliśmy o niego to zdenerwowana powiedziała że wyjechał i wróci bez słowa... Telefon ma wyłączony a konsole odpalał ostatni raz 8 dni temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KJN wróć !! :) Teściowa się nie obrazi jak 2 godzinki pograsz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drużyny A i H - dalibyście zagrać drugi mecz pod rząd, czy raczej nie? Ja popytam K jak to wygląda u nas.

Bas ja mogę grać nawet do rana :D , ale nie wiem jak reszta drużyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jest mecz drużyny I ? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną piątek, godz. 21 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie :)

Kiedy ?

No mieliście się zobligować, czy dacie radę w piątek (pojutrze) o 21:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mieliście się zobligować, czy dacie radę w piątek (pojutrze) o 21:00.

Pojutrze to sobota albo ja już zgłupiałem :whistling: Godzina 21 to u mnie 20 więc może być problem ale może dołączę po Arice :thumbsup: Dam znać wieczorem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojutrze to sobota albo ja już zgłupiałem :whistling:

Nie, to ja mam zmęczenie materiału...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mieliście się zobligować, czy dacie radę w piątek (pojutrze) o 21:00.

Ja pisałem, że pasuje mi każdy dzień. Widocznie przeoczyłem informacje, że o 21 w piątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto gra w H za Krakow? Ustaliliście coś?

A czemu pytanie Tank?

28.06 Krakow potwierdził mi, że w niedziele będzie grać bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dlatego, że pisał, że odpada z turnieju bo mu mama zmarła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu pytanie Tank?

28.06 Krakow potwierdził mi, że w niedziele będzie grać bezproblemowo.

Tak jak napisasał Bas poniżej, ale jeżeli będzie grał to OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z rozegraniem tego jak najszybciej bo ludzie mają wakacje? W przeciągu dwóch miesięcy to ludzie mają wakacje, a młodzież idzie do pracy. Im później tym gorzej, na początku było mówione, że półfinały i finały w jeden weekend i tak ustawialiśmy z Jackiem nasz skład. Po 03.07 nie ma większych szans żeby nasza drużyna była w komplecie, może na wrzesień :(

Nie można by zorganizować finału po meczu półfinałowym A i H w niedzielę?

Drużyny A i H - dalibyście zagrać drugi mecz pod rząd, czy raczej nie? Ja popytam K jak to wygląda u nas. Bo ten turniej przeciągnie się na betę BF3, kiedy to nikt już nie będzie grał w BC2 :/

bas ja moge jak co grac popytam innych z drużyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że brakuje ludzi do grania , więc mam pytanie czy jest teraz możliwość dołączenia do jakiegoś składu? Nie mam wymagającego poziomu(obecnie 6) ,ponieważ zacząłem grać niedawno oraz nie jestem jakimś "PRO" graczem (z drugiej strony aż tak słaby również nie jestem :P) Jeśli brakuje ludzi z chcęcią zagram ale niestety bez HS'a....

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego zapytania :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że brakuje ludzi do grania , więc mam pytanie czy jest teraz możliwość dołączenia do jakiegoś składu? Nie mam wymagającego poziomu(obecnie 6) ,ponieważ zacząłem grać niedawno oraz nie jestem jakimś "PRO" graczem (z drugiej strony aż tak słaby również nie jestem :P) Jeśli brakuje ludzi z chcęcią zagram ale niestety bez HS'a....

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego zapytania :)

Pozdrawiam

już nie masz szans na pogranie bo już turniej sie kończy a na dodatek nie masz wymaganego levelu

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ogólnie w drużynie I mamy lipe ze składem bo odpada Balonierz i tu trzeba kogos wpisac z rezerwy oraz niewiadomy jest Dizel na piątek. KJN także nie do końca więc niewiem co zrobić :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ogólnie w drużynie I mamy lipe ze składem bo odpada Balonierz i tu trzeba kogos wpisac z rezerwy oraz niewiadomy jest Dizel na piątek. KJN także nie do końca więc niewiem co zrobić :pardon:

A jakbyście przenieśli na niedzielę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest szansa wrócić do drużyny ? tak wiem niby zrezygnowałem bobyła trafiła się okazja zarobić B) kasa sie przyda zawsze :woot: ,a gra nie ucieknie :thumbsup: . Jednak widzę mecze troszkę się wydłużyły , a ja wracam po niedzieli jeśli drużyna była by chętna mogę być do dyspozycjii jak coś :ok: jeśli nie ma takiej możliwości to nic się nie stanie ;) tylko pytam z ciekawości :blush:

Pozdrawiam fanów battlefielda :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest szansa wrócić do drużyny ? tak wiem niby zrezygnowałem bobyła trafiła się okazja zarobić B) kasa sie przyda zawsze :woot: ,a gra nie ucieknie :thumbsup: . Jednak widzę mecze troszkę się wydłużyły , a ja wracam po niedzieli jeśli drużyna była by chętna mogę być do dyspozycjii jak coś :ok: jeśli nie ma takiej możliwości to nic się nie stanie ;) tylko pytam z ciekawości :blush:

Pozdrawiam fanów battlefielda :pardon:

Wrócić nie, bo Merson wszedł na stałe. Ale jak się balonierz nie pokaże i Lewy zaakceptuje to możesz za niego wskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry jesli coś przegapiłem, ale czy oprócz meczów pierwszej czwórki nadal aktualne są pozostałe rozgrywki i czy mecz o 5. miejsce zaplanowany jest w piątek 01.07.? Kojarzę, że była taka propozycja, ale jakoś nie pamiętam odzewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×