Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

No i... po pięciu dniach grania, Hitman ukończony. Chyba było błędem rozpoczynanie rozgrywki na "normalu", bo przejście głównego wątku zajęło mi gdzieś 8-9 h. Te 20 misji to bujda, bo 3 czy 4 z nich są tak krótkie i banalne, że prościej nazwać je przerywnikami, niż faktycznymi rozdziałami. Brakowało trochę większej liczby rozbudowanych poziomów, w których byłoby kilka dróg do celu. Tymczasem trochę faktycznie byliśmy prowadzeni za rękę od punktu A do punktu B. Swoboda pojawiała się tylko w momencie planowania zabójstwa naszego celu.

Mam tam jakąś małą satysfakcję, że całą grę przeszedłem praktycznie bez wystrzelonego pocisku w kierunku przeciwnika (chyba, że gra to na mnie wymusiła). Wszystkie zabójstwa upozorowane (świetny etap ze Świętymi) lub za pomocą garoty/ogłuszenia.

Hitman ma bardzo duży potencjał, by stać się grą, która co roku będzie nas raczyć tak wysoką przyjemnością z grania. Bo faktycznie, grywalność jest tutaj ogromna. Do tego końcówka wyraźnie zrobiona została pod kolejną część. Nigdy nie byłem hardcore'owym fanem serii, miałem Hitmana nie kupować w tym roku, ale jednak zdanie zmieniłem i nie zawiodłem się ;)

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla patcha 1.02 lepiej wziąść ang i tym miłym gestem podziękować za politykę jaką prowadzi Cenedza.

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra póki co jest dla mnie świetna ale jedno wilekie ale... Najgorsza polonizacja tej generacji ot co... a teksty typu "chuju jebany" są zwykle używane gdzieś w okolicach trzepaka i gimnazjalistów siedzących na nim i na wszystko narzekających... Nawet Boberek słabiutko... Jest nawet gorzej od infamousa 1 i killzone'a 2....

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do gry...moge powiedziec że troche fanem seri Jestem-częś pierwsza na kompie to było mistrzostwo świata:) a obecna wersja jest ok ale jedno duże ale....gra nie raz ciągnie z punktu A do B...i w tym sensie troche klimatu ta seria straciła....i te worki z przebraniem są porozrzucane po całej mapie.....kużwa to też mi nie wsmak:)no i jak wyżej napisałem dubling- nimy jest polski ale trzeba grać na wersji ang:)

nemesis0_PL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DoV, a to ty masz tą wersję gdzie jest dołączony kupon na 30 dni PS+ za free ? Jakie masz ID gry (napisane na płycie) ?

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca już niedaleko, ale łatwo teraz nie będziesz miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam polską wersję Hitmana i mam problem. W misji nr 3 (Terminus) nie mogę odblokować wyzwania Elektryk cz.2. Część pierwszą mam już zaliczoną, tak jak wszystkie inne wyzwanie tej misji i samą misję. Natomiast przy wyzwaniu Elektryk cz.2 cały czas jest kłódka przez co nie mogę go zaliczyć. Czy ktoś miał może podobny problem i wie co z tym zrobić? Będę bardzo wdzięczny za pomoc bo chciałem grę przejść w 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,miał ktoś jakieś zbugowane trofea ,bo mi przytrafiły sie 2 ,pierwsze to zabicie ze snajperki w głowe 47 razy ,miałem ponad 100 i nic a drugie to techiki zabujcy mam wszystkie 20 i trofeum nie ma ,jak ktos moze pomóc to bede wdzięczny a zapomiał bym jeszcze niemam jednego ukrytego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe wiedział jak mi powiesz/albo ktoś inny powie jak zrobić Widmo i Rabuś

Edytowane przez nemesis0_PL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miotacz - musisz zabijać rzucając w głowy ostrymi przedmiotami (nóż, nożyczki, śrubokręt)

Widmo - musisz zabijać bronią z tłumikiem

Rabuś - musisz brać inne postacie jako żywe tarcze i pozwolić, żeby umierały w wyniku ostrzału.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie idzie Hitman z Anglii, bo jednak wolę dać 80 zł i móc zainstalować patcha niż grubo ponad stówę, nie móc zainstalować patcha i słuchać Małaszyńskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do mnie idzie Hitman z Anglii, bo jednak wolę dać 80 zł i móc zainstalować patcha niż grubo ponad stówę, nie móc zainstalować patcha i słuchać Małaszyńskiego.

A polskie napisy ma?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe wiedział jak mi powiesz/albo ktoś inny powie jak zrobić Widmo i Rabuś

Zapraszam na mój kanał na youtubie tam powinienes znajśc to co potrzebujesz

będę wdzięczny jkak mi pomożesz

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma, ale tak jak pisałem - dopiero idzie, więc nie mogę sprawdzić :) No, ale raczej niemożliwe żeby miał skoro w Polsce wydano grę z dubbingiem to czemu z Anglii miałaby mieć polskie napisy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zobaczyć postęp w zbieraniu dowodow w poszczególnych misjach?

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale raczej niemożliwe żeby miał skoro w Polsce wydano grę z dubbingiem to czemu z Anglii miałaby mieć polskie napisy...

Z UK tylko w angielskiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zobaczyć postęp w zbieraniu dowodow w poszczególnych misjach?

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

tak ,wchodząc w zakładke wyzwania masz w kazdym poziomie wyzwanie zbieracz dowodów i tam pokazuje czy masz zebrane
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×