Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

Więc kontrakty od ludzi można brać tylko od znajomych, a nie od wszystkich?

Nie, można normalnie przyjmować kontakty od ludzi z całego świata. Jednak największą frajdę daje to, jak podejmujesz się kontraktu znajomego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy za kimś oprócz mnie chodzi kawałek "My Black Bandana" (nie wiem czy taki dokładnie jest tytuł)? Orientujecie się kto go wykonuje? Ani TrackID Sony ani Sound Hound nie wykrywa co to za utwór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ta gra ma misji?

Równie 20 misji, które zapewniają średnio 15 h. rozgrywki w zależności od poziomu trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na puryście wyszło coś koło 40h gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha. To fajnie. Dzisiaj właśnie odebrałem swój egzemplarz i gierka jest świetna. Tryb kontrakty jest świetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj grałem genialny kontrakt. Trzeba było zabić w sądzie trzy cele wiewiórem. Totalny freestyle jeżeli chodzi o poboczne ofiary, więc urządziłem małą masakrę. W opisie kontraktu gość na końcu napisał "Jeżeli chociaż raz nie uśmiechniesz się na widok Hitmana w przebraniu wiewiórki, to znaczy, że jesteś bezduszny" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś wiewiórem zrobic chcaiłem misje chinski nowy rok i po cichutku przebrałem sie koło milicjanta dalej co trzeba wyłaze z piwnicy i nagle słysze ...oooo to jest podejrzany musiał sie przebrać - zdębiałem skąd wiedzieli !!!! no i zaczeło sie dobrze ze w piwnicy było duuuzo amunicji do heklera to przebijałem sie przez rynek na puryscie 40 minut ahahahhah a poza tym to przesadzone jest AI na purysice i niekonsekwentne bo na kilka różnych podejść działa inaczej - z jednej strony to jest ekstra ale jak robie 35 podejście to bym chciał przejśc misje hyhyhy całe szczęscie że twórcy dali w takich miejscach leżące strzelby yhhyhyhyhy to nie będzie sajlent azzazin yhyyhh - czekam na pacza bo podobno pracują nad dopracowaniem AI - co do kontraktów to masakra kapitalna zabawa są niezłe zlecenia widać że gracze są cierpliwi i potrafią fajne akcje wykonać - dziś miałem zleconko które naprawdę mnie wciągneło - nie pamiętam nazwy ale chodzi o kucharza tuż przy stojącym milicjancie gdzie "król" dzielnicy idzie na pasze - zabójstwo garotą, tylko cel, bez wykrycia, do schowania itd można tylko oddać strzały - polecam gorąco poszukajcie tej misji narazie tylko 3 osoby znalazły sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie pogram w czyjeś kontrakty zwłaszcza od rodaków:)w swoim czasie także będę takowe robił dodawać do znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ukończyłem.

Za mało Hitmana w Hitmanie, jak to ktoś napisał wcześniej. Za dużo splinter cella.

40h na ekspercie, bardzo dobrze się bawiłem. Ale Hitman....to nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ukończyłem.

Za mało Hitmana w Hitmanie, jak to ktoś napisał wcześniej. Za dużo splinter cella.

40h na ekspercie, bardzo dobrze się bawiłem. Ale Hitman....to nie to.

No to ciekaw jestem twojego podejścia, możesz to jakoś rozwinąć bardziej? Bo co jak co, ale ten tytuł chyba dokładnie pokazuje prawdziwe oblicze Agenta 47. Żeście się czepili tego SC jak rzep do psiego ogona...nie rozumiem kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety muszę sie też zgodzić z endarem - nie skończyłem i przerzuciłem sie na Far Cry 3 ( i w końcu jestem zadowolony w tym roku hyhyhyh - bo ostatnio co nie kupiłem to zaraz sprzedałem ) bo nie chciało mi się juz męczyć a na nizszych poziomach trudności to nie zabawa - i fakt o ile w misjach typowych dla serii hitach to można się pobawic to w tych pozostałych fabularnych jest to "splinter cell" z tego względu że jednak system przebrań nie działa aż tak zeby można go było wykorzystać jak w starszych wersjach no, dodatkowo lekko przesadzone AI co do detekcji oraz system osłon czyli jeśli nie jesteś do osłony przyklejony to cię widać - ciekawostka na dachy przu helikopterze zdjąłem tego millicjanta co wlazł do pomieszczenia przebrałem się i stoje PRZYKLEJONY !!! do sciany i obserwuje wiszący heli zeby skoczyc dalej i nagle po paru dobrych chwilach wykrywaja mnie za osłona w przebraniu z helikoptera i jest po temacie - i dalej jes tak samo a najbardziej wkur.... ze nei mogłem polatać jak wiewiór bo od razu jak ledwo wyszedłem w przebraniu w chinski nowy rok to do mnie walili - no i potem w sierocińcu jak nie zakładał mi masek z przebrania i nie mogłem pograc jako hitman tylko jako sam fiszer to sobie odpuściłem poczekam aż zrobią pacza - a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ciekaw jestem twojego podejścia, możesz to jakoś rozwinąć bardziej? Bo co jak co, ale ten tytuł chyba dokładnie pokazuje prawdziwe oblicze Agenta 47. Żeście się czepili tego SC jak rzep do psiego ogona...nie rozumiem kompletnie.

Chodzi o to ze w Absolution jest wiekszy nacisk na SKRADANIE sie niz na przebieranki (wiekszosc misji przez ten zepsuty system [ktory maja naprawic w patchu] nie da sie przejsc bez uzywania cover systemu, kanalow czy kratek wentylacyjnych), misje niektore sa o wiele bardziej liniowe niz to co bylo np w Blood Money, zupelnie jak w SC.

Bawic sie bawilem wysmienicie, jestem w pelni usatysfakcjonowany gra, ale licze mimo wszystko ze ta czesc to tylko fundament do agresywnej ekspansji marki, i ze w nastepnej czesci znowu beda nas wrzucac na wieksze levele :).

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff Już się poddaje. Gra byłaby kandydatem na grę roku gdyby nie zwalony system przebieranek!! To przechodzi ludzkie pojęcie , Jak skaczę , przechodzę przez okna , zasłaniam telewizor i mam inny strój to nikomu nie przeszkadzam , a tak widzą mnie z drugiego końca mostu chociaż mam maskę gazową. Naprawdę? Na początku to nie przeszkadzało , ale teraz nie ma lokacji żeby nie było wszystkich ?klas? w jednym pomieszczeniu. Jakieś oficjalne info o patchu kiedy i jaki ? Jak nie to chyba sprzedam, bo nerwy puszczają.

Edytowane przez TW_DoomMachine_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał ochotę, to zapraszam do rozegrania moich kontraktów - "Choo Choo" oraz "Clear With God" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i :platyna: wpadła.

Paradoksalnie o ile sama gra jest dość trudna o tyle platynka jest... banalnie prosta :happy: Najtrudniejszym trofeum do zdobycia jest ...to za ukończenie gry.

Ale co by nie mówić bezapelacyjnie gra roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest przyjemna, ale dziwie sie ze nikt jescze nie napisal o powaznych bugach w tej grze (zwiazanych z zawieszaniem i uszkadzaniem save'ow jak i 'zamrazaniem' bohatera na kilka minut), czyzby nikt z tu obecnych tego nie doswiadczyl? ;) Ja niestety juz na dzien dobry, przy pierwszym restarcie mialem zwias gry:/ forum Eidosa zalane jest komentarzami, delikatnie mowiac, dosc niepochlebnymi nt bugow, patch niby w drodze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest przyjemna, ale dziwie sie ze nikt jescze nie napisal o powaznych bugach w tej grze (zwiazanych z zawieszaniem i uszkadzaniem save'ow jak i 'zamrazaniem' bohatera na kilka minut), czyzby nikt z tu obecnych tego nie doswiadczyl? ;) Ja niestety juz na dzien dobry, przy pierwszym restarcie mialem zwias gry:/ forum Eidosa zalane jest komentarzami, delikatnie mowiac, dosc niepochlebnymi nt bugow, patch niby w drodze....

Tego buga, z zastyganiem postaci na kilka minut, bardzo łatwo obejść. Mnie się zdarzyło tak ok. 3-4 razy i zawsze pomagało przytrzymanie :select: + :psbutton: (chyba tak) dłuższą chwilę do momentu, gdy wyskoczy okienko z wyborem 4 opcji (wyłączenie kontrolera, wyłączenie konsoli etc.) i po wyjściu z tego :cicle: zawsze działało :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą grę i ani razu ie miałem żadnego buga, z tych które opisałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie jest masakra, nie da sie grac, czekam na patch:/ zreszta tak samo jak wiele innych osob, ponizej link do oficjalnego forum (z tego co widac to nieodosobniony przypadek):

http://forums.eidosg...ad.php?t=131276

Grałem sporo, ale te przypadki występowały sporadycznie. Może masz starszy model konsoli? Moja konsola (nówka sztuka tegoroczna) nierzadko chodzi po kilka godzin (do 8h) i w H:A :

1. Raz miałem freeza konsoli.

2. Raz wieczny loading, podczas wyboru misji

3. 2-3 razy freez postaci, ale pomagało to, o czym pisałem wyżej.

4. W misji BLACKWATER PARK, gdy postanowiłem wszystkich wystrzelać w pokoju Lenny'ego (a było ich...sporo) po kilkunastu minutach, jak trupów już była całkiem spora kupka, gra przycinała, gdy wchodzili następni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie mam slim'a, wiec konsola raczej w kwiecie wieku, ani nowa ani stara ;) no wlasnie te wieczne loadingi wielu osobom uszkadzaly save'y i trzeba bylo sobie robic kopie zapasowa przed kazda misja, zeby moc wogole robic jakis progres w grze. Mam nadzieje ze patch wszystko naprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowe przypadłości gry kupionej zaraz po premierze. Ja po zorientowaniu się, że ten loading się nie skończy, normalnie wyszedłem do XMB i żadnego save'a mi nie uszkodziło. Z drugiej strony, jak ktoś ma 6 lat na zrobienie gry, to po wyjściu na rynek powinna być już produktem kompletnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również usunęło save'y przy długim ładowaniu, na szczęscie tylko raz i po 2 godzinach gry, więc potem obowiązkowo przed każdą sesją backupa na chmurze robiłem.

Nawet te wkurzające bugi nie zepsuły gry, chodziła mi płynnie cały czas, tylko przy ładowaniu poziomów dławiła się na sekundę. Najbardziej się cieszę, że nie było problemów z dźwiękiem, bo dialogi, w tym voice acting są w tej grze zajebiste - developerzy stworzyli postaci niezależne ciekawszymi niż te wokół których kręci sie fabuła. Kto pamięta dialog z chińskiego sklepiku się chyba ze mną zgodzi, taki wyjęty z kontekstu nie śmieszy:

- Now it's sharp

- Wish I could say the same about you

etc...

Albo te z policjantami w bibliotece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×