Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

- Increased game stability that will prevent crashes leading to loss of save data.

- Contracts Mode is now accessible without downloading or entering an access code. [PS3 only]

- The disguise parameters on ‘Professional’ difficulties have been tweaked.

- Displayed high scores are now selected from all difficulty levels.

- Players are no longer ‘spotted’ during the end cutscene of the ‘train station’ checkpoint in Run For Your Life.

- Using ‘sleeping pills’ in Contracts mode will now be listed as ‘Accident’ rather than ‘bare hands’ as the weapon used.

- Numerous network and GUI improvements for Contracts Mode.

- Train Station Spotted bug fixed.

http://forums.eidosg...ad.php?t=131276

ps. teraz doczytałem że na polske ten patch nie wyjdzie, czyżby "kochana" canega wydawała w PL gre? :P ja mam UK wersję i mi ten patch zassało...chyba.

Edytowane przez DoV
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj usiadłem do gry i jestem w misji w z klubem nocnym. Wrażenia generalnie pozytywne - bardzo ładna grafika, dobrze obmyślone sterowanie i względnie interesująca fabuła. Na duży minus liniowość wielu misji, brak możliwości przygotowania się i dobrania wyposażenia jak w poprzednich częściach oraz skopany system rozpoznawania nas w przebraniu - ok, niech to tak działa za bliska albo kiedy zachowujemy się podejrzanie ale na litość boską nie wtedy kiedy ktoś widzi nas od tyłu z drugiego końca pokoju, albo cała nasza twarz jest zakryta kominiarką jak np w przebraniu SWATowca. Widać troszkę za dużo zapatrzenia się na strzelaniny tpp z cover systemem, ale mimo to gra się dosyć przyjemnie, zobaczymy co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze pomożecie? Chce zrobić trofke "Wspólnicy", potrzebuję kontrakt od znajomego, kto będzie tak wspaniałomyślny i doda mnie do znajomych lub poda swój PSNid?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze pomożecie? Chce zrobić trofke "Wspólnicy", potrzebuję kontrakt od znajomego, kto będzie tak wspaniałomyślny i doda mnie do znajomych lub poda swój PSNid?

Tego rodzaju trofea robię sam korzystając z drugiego konta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzia za tipa, pomyślałem o tym jak już zrobiłem platyne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to są za jaja z tym patchem na PS3, że niby w Polsce nie jest dostępny ? Jeśli będę miał grę z UK, to patch się ściągnie i zainstaluje ?

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zainstaluję się, ja mam wersję UK i patch 1.02.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DoV, a możesz mi powiedzieć czy ten patch przynosi jakieś widoczne zmiany w działaniu gry i czy gra się z nim lepiej ? Mówiło się sporo o problemach z uszkadzanymi save'ami i zawieszaniem konsoli oraz o zawyżonym poziomie trudności, gdzie przeciwnicy nas rozpoznawali mimo tego, że byli znacznie od nas oddaleni, a my nie zachowywaliśmy się wcale podejrzanie.

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo nie grałem bez patcha, po patchu żadnych z wyżej wymienionych dolegliwości nie stwierdziłem. Savy nie zostały uszkodzone, może raz konsola mi się zwiesiła przy wczytywaniu nowego chaptera, ale to wina mojego dysku/bd ...chyba, przeszedłem wszystko na hardzie, jak nie wszedłem wrogom pod nos to mnie nie wykrywali. Generalnie byłem zdziwiony jak dużo ludzi ma/miało problemy z tą grą, ja takich nie miałem.

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zakupiłem wczoraj grę, ale żaden patch mi się nie ściągnął. Czyżby Cenega robiąc polską wersję gry, zamknęła sobie drogę do patchowania w tym samym czasie, co wersja zagraniczna? To dopiero byłaby wtopa.

Póki co 4 misje za mną i co mi się podoba najbardziej, to bardzo wysoki poziom "grywalnosci". Gierka nie nudzi, trudno się od niej oderwać. Wciąga, zaciekawia, sprawia przyjemność większą, niż się spodziewałem, bo nigdy nie byłem fanem Hitmana. Szykuje się fajna rozrywka na całe święta ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też od żony na wcześniejszą choinkę dostałem,ledwo fc3 zakończyłem a tu taki hicior na półce:)ciekawe kiedy ac3 dokończę:), ja nigdy nie byłem wielkim fanem hitmana,lecz mam nadzieję,że zaskoczę się jak w przypadku far craya,imo gra rewelacyjna.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dokładnie opisać jak to po patchu wygląda z tym kostiumami? Np co masz na myśli mówiąc "pod sam nos" ? bez pacza było tak , że jak miałeś ten sam kostium to mniej więcej byłeś tak samo widoczny jakbyś w ogóle nie miał kostiumu , z tą różnicą, że pasek alarmu się trochę wolniej ładował . jak to teraz jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jest tak jak opisaieś, jak ktoś w takim samym uniformie zauważy agenta 47 to zaczyna pasek alarmu rosnąć, możesz zejść z lini wzroku, schować się za przeszkodą lub uźyć skilla pod R1, przeciwnik coś pomruczy o nowych pracownikach i idzie dalej. Dla mnie to było logiczne zachowanie (nie licząc miejsca gdzie mogłeś przebrać się za gościa w kominiarce i wszyscy "kominiarze" wiedzieli że nie jesteś jednym z nich :P )

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam otoz koupilem hitmana nowego i zaczolem dzisiaj pykac wszystko pieknie ladnie ale w contracts nie dostaje kasy a jak zrobie swoj kontrakt to wyswietla sie na poczatku przez kogo on stworzony i pisze ze przez unknow czyli niewiadomo omg co jest prosze o pomoc i sory za kropki przecinki ale na goraco to pisze elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak... Jedno wieczorne posiedzenie przed konsolą i co? 8 misji zrobionych, misja nr 9 przede mną. Kurde. Hitman miał mi starczyć do świąt, tymczasem jak tak dalej pójdzie (na "normalu") w weekend już będzie ukończony. Gra niesamowicie wciąga. Nie przypuszczałem, że aż tak! W sumie nie wypada mi jeszcze ustosunkowywać się do wszystkich bugów, o których pisaliście wcześniej (a temat w miarę śledziłem). Póki co u mnie wszystko tańczy, śmiga, śpiewa jak należy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eidos coś z patchami namotał chyba.

btw. dalsze tropy odnośnie polskiego patcha, wychodzi na to by mieć najnowsze łatki i dlc to trzeba kabze nabijać ludzią na zachodzie :>

Nick@IO

IOI Community Manager

Join Date: Jan 2009

Posts: 587

Quote: Originally Posted by Romanstein

jaycw2309, any news on update for Russia and rest of the world?

The PS3 patch will unfortunately not be released in Russia, Poland or Turkey due to business reasons. I cannot get into details about that at this point, I'm afraid.

orginal -->>> http://forums.eidosg...=131276&page=12

@blackhawkPL Zawsze możesz przejść drugi raz na wyższym poziomie, lub powtarzać misje i zaliczać wszystkie wyzwania.

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie Hitman z promocji jest może z napisami PL? Bo za 100 zł to żal nie kupić ;)

Pomimo iż jak dla mnie ten dubbing polski nie był taki zły :P To i napisy mogą być jak za tą cenę ;)

Macie jakieś info?

Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×