Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zalezy od tego jak się gra i na jakim poziomie .

Ja przy każdym wykryciu od razu dawałem resa bo nie wyobrażam sobie grać w taką gre inaczej .

Choć da się nawet przebiec pół mapy " na jana " zaalarmować pół miasta po czy skitrać się dokończyć pozostałe cele i zaliczyć miasję na baaaardzo niskim poziomie pktowym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Wszystko zalezy od tego jak się gra i na jakim poziomie . Ja przy każdym wykryciu od razu dawałem resa bo nie wyobrażam sobie grać w taką gre inaczej . Choć da się nawet przebiec pół mapy " na jana " zaalarmować pół miasta po czy skitrać się dokończyć pozostałe cele i zaliczyć miasję na baaaardzo niskim poziomie pktowym .

ja robię tak samo :biggrin: wczoraj z prawie 2h męczyłem się w sierocińcu, choć przez swoją głupotę :biggrin:. Jak zszedłem na dół po trzy bezpieczniki, to dwa zdobywałem bez problemu, z ostatnim miałem problem, nie dawałem rady czmychnąć przed przeciwnikami w tej szatni, dopiero jak odkryłem że w tej jakby kapliczce są ukryte drzwi i przejście, to zrobiłem to za 3 razem LOL :biggrin:

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

AXA kurfa ja miałem dokładnie to samo na tej mapie, masakra pół dnia męczyłem i ten ostatni przy windzie to był hardkor .

Do tego ja próbowałem zrobić te wyzwania z chowaniem trupów do baseniku z piłeczkami itd .

40h mi singiel zajął ale satysfakcja z przejścia Stealth ogromna, choć końcowe kilka leveli już nieco słabsze .

Ale niektóre levele jak likwidowanie gangu w tym miasteczku golenie Lenego strzelnica Bar pole kukurydzi i sporo więcej na prawdę przekozak i zostaja w pamięci .

Niektóre unikalne kille/wypadki przemiodzio .

Np. zdjęcie 2 celów naraz wysadzając całą stację benzynową w powietrze :D czy typ którego ostatnio czynnościa życiąwą było odlanie się pod płotem :P

A tego typu smaczków jest cala masa .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zagrałem wczoraj w 1 misję (trening) i już wiem, że takiej gry od dawna szukałem :D coś świetnego. Polonizacja jak narazie w/g mnie dobra, graficznie też całkiem ok.

Wybrałem poziom trudności łatwy tak by móc szybciej przejść grę "dla fabuły", potem może zagram na jakimś wyższym poziomie choć nie wiem czy czas będzie bo z ps+ ciągle mam w co grać i nie czuję potrzeby wyciskać z gier platyny :D

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi się wersja PL nawet spodobała, na początku chciałem grać tylko z napisami, ale przekonałem się do PL po niektórych fajnych tekstach strażników itd. a nie wiem czy w kinowce są do nich napisy.

Ogólnie gra posiada niezły humor, choćby pierwsza misja i moment gdzie podchodzimy do okna a strażnik dowiaduje się że nie ma raka i cieszy się że tego dnia nikt mu już nie zepsuję, a w następnej chwili 47 wywala go przez okno :biggrin: Kocham takie smaczki :happy:

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z misja w zakladzie fryzjerskim eliminuje tych 2 kolesi z pukawki , pozostaje mi lenny ktorego trzeba ogluszyc.. dosypuje mu srodkow nasennych do pizzy , przebieram sie w stroj fryzjera a on z miejsca ani rusz ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a zjadł tą pizzę? bo jeśli tak to się nie ruszy bo go uśpiłeś. Nie wiem jak to dokładnie wygląda bo ja zrobiłem to tak:

przebrałem się za fryzjera, z sali wywlokłem policjanta, który siedzi na kanapie do sąsiedniego pokoju gdzie jest strój fryzjera (trzeba trochę poczekać bo za drzwiami w salonie przechadza się strażnik i może nas zauważyć), po jakimś czasie była informacja że idzie do salonu, siadł i ogłuszyłem go.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale najpierw wyeliminowales tych 2 kolesi? pizzy nie ruszyl stoi w miejscu , proboje od nowa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja najpierw załatwiłem Lennego potem tamtych dwóch, co ciekawe miałem problem z jednym z przypadkowych wypadków, bo jak co chwile podchodziłem do przewodów aby odłączyć to mi znikała opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki pobroboje ;p robie to na hardzie wiec pewnie dlatego ciezko jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też gram na hardzie, warto się trochę bardziej pomęczyć i aranżować wypadki :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
mam problem z misja w zakladzie fryzjerskim eliminuje tych 2 kolesi z pukawki , pozostaje mi lenny ktorego trzeba ogluszyc.. dosypuje mu srodkow nasennych do pizzy , przebieram sie w stroj fryzjera a on z miejsca ani rusz ;/

Hitmana ogrywałem zaraz po premierze, ale z tego co pamiętam z tej misji, to mamy ograniczony czas na załatwienie Lenny'ego w inny sposób, bo w końcu uda się na fotel fryzjerski i już z niego nie wstanie, bo niby dokąd, skoro czeka na fryzjera ;) Jeśli uwiniesz się wcześniej, to da radę :)

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo przede mna ta misja z lennym wchodze i spojlery az mi oczy wydlubaly.. no coz :D nie zmienia to faktu ze gra jest swietna, gdyby nie plus to bym moze sie skusil, w wersji ultra hd na ps4 a tak? naszla mnie chec na wymaksowanie tego tytulu.. btw, blagam powiedzcie mi ze sierociniec byl jednym z trudniejszych momentow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, sierociniec na hardzie i wyżej, to zdecydowanie jeden z trudniejszych etapów, jeśli ktoś przechodzi grę po cichu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy do wersji z PS+ doinstalowuje się wam patch 1.02 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy do wersji z PS+ doinstalowuje się wam patch 1.02 ?

Mi się nic nie doinstalowało. Pewnie jest załatana już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A udaje ci się odjechać pociągiem w 4 misji nie będąc zauważonym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sierociniec był łatwy :D 3 fragmenty zdobyłem wbiegając po je i uciekając , natomiast misja z pociągiem masakra długo szukałem odpowiedniego miejsca w którym poczekam do końca na pociąg niezauważony , dzisiaj skończe grę zobaczę jaki będzie postęp trophy ale myślę że splatynuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY !!!Hitman wersja z PS+ Super gierka ale strasznie często zawiesza mi konsolę !!! Ma ktoś podobnie ? i to tak konkretnie że nie reagują żadne przyciski, tylko twardy reset Bardzo to irytujące16x16_man-sad.gif Czy taki problem jest tylko u mnie ?

Mam dokładnie tak samo.. Scenki się nie odtwarzają - mogę je jedynie pominąć i przy każdym zapisie gra zawiesza konsole. Udało Ci się rozwiązać ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie ta gra ma takiego buga, że i tak w statach będziesz miał informację że zostałeś zauważony na stacji kolejowej. Dzieje się to wtedy gdy pociąg odjeżdża ze stacji na scence filmowej, wtedy policjanci mogą cię zauważyć, oczywiście jest to błąd w grze i patch to poprawia. Niestety jest on niedostępny dla polskich graczy (tylko wersja PS3).

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem juz na 11 misji do tej pory hitman 2 razy mi konsole zawiesil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A udaje ci się odjechać pociągiem w 4 misji nie będąc zauważonym ?

U mnie wersja bez patcha (nic się nie ściągało, w informacjach jest wersja 1.00) i nie było żadnego problemu z tym pociągiem, stanąłem sobie grzecznie w tłumie zaraz prze schodach, pociąg przyjechał, wsiadłem i tyle mnie widzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sierociniec był łatwy :D 3 fragmenty zdobyłem wbiegając po je i uciekając , natomiast misja z pociągiem masakra długo szukałem odpowiedniego miejsca w którym poczekam do końca na pociąg niezauważony , dzisiaj skończe grę zobaczę jaki będzie postęp trophy ale myślę że splatynuje :P

no tak to też bym łatwo zrobił, ja się staram grać bez zauważenia, minimalizując eliminacje przeciwników, dlatego trochę to mi zajęło i pewnie dalej tak by było gdyby przeciwnik nie wyszedł mi z tych ukrytych drzwi w kapliczce :pinch:

U mnie wersja bez patcha (nic się nie ściągało, w informacjach jest wersja 1.00) i nie było żadnego problemu z tym pociągiem, stanąłem sobie grzecznie w tłumie zaraz prze schodach, pociąg przyjechał, wsiadłem i tyle mnie widzieli.

zrobiłem tak samo i też bez problemu się obyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×