Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

hitman wymiata :D

 

najlepsza gra po Sleeping dogs z tego roku w ramach ps+ jak dla mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hitman wymiata :biggrin:

 

najlepsza gra po Sleeping dogs z tego roku w ramach ps+ jak dla mnie.

 

 

Nie chwal dnia prze zachodem słońca; do końca roku daleko a coś mi się wydaje, że nim rok się skończy to mamy szansę na FarCry 3 i Tomb Ridera

 

Niemniej Hitman to gra zacna, co prawda odpuściłem sobie przejście całości w trybie "stealh" i restartowania czekpointa po każdej wpadce, ale właśnie w tym tkwi największy urok gry.

Satysfakcja po cichym ukończeniu misji i wykończenie przeciwnika jakimś ciekawym sposobem (podłączenie prądu pod bieżącą wodę, otrucie kawy/posiłku, podmiana sosu na benzynę, można długo wymieniać..) daje o wiele większą frajdę niż przebrnięcie przez etap metodą "na Rambo".

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tego Hitmana robiłem już 3 podejścia od momentu udostępnienia go PS+. Za każdym razem zapału starczyło mi zaledwie na kilkanście minut rozgrywki. Nie mogę się jakoś przekonać do tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chwal dnia prze zachodem słońca; do końca roku daleko a coś mi się wydaje, że nim rok się skończy to mamy szansę na FarCry 3 i Tomb Ridera

 

Niemniej Hitman to gra zacna, co prawda odpuściłem sobie przejście całości w trybie "stealh" i restartowania czekpointa po każdej wpadce, ale właśnie w tym tkwi największy urok gry.

Satysfakcja po cichym ukończeniu misji i wykończenie przeciwnika jakimś ciekawym sposobem (podłączenie prądu pod bieżącą wodę, otrucie kawy/posiłku, podmiana sosu na benzynę, można długo wymieniać..) daje o wiele większą frajdę niż przebrnięcie przez etap metodą "na Rambo".

 

nie chwalę :P hitman - najlepszy po SD jak dotąd oczywiście (nie napisałem "jak dotąd" bo to dla mnie oczywistość)

ja także sobie odpuściłem przechodzenie na cicho a wręcz przeciwnie- gram jak mi wygodniej w danym momencie - raz po cichu a raz jak rambo prawie żeby szybciej było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no i pykło ;)) no i 17 platynka świeci xD

U mnie przechodzenie wyglądało mniej więcej tak:

- poziom normalny po cichu, zabić tylko cel jak się uda xD i ogólnie jak Hitman :))

- poziom trudny na rambo xD chodź niektóre misje poszły mi jeszcze łatwiej niż na normalnym poziomie

Co do bugow z Tytułami. Polecam zrobić tak jak mi wszyscy radzili. tzn zostawić sobie ten pucharek na sam koniec. Jak macie wszystkie pozostale pucharki to usuwanie save i od nowa gra na latwym poziomie. Uwazajcie by żaden tytuł nie wpadł w 1 misji treningowej bo cały manewr z save będzie trzeba zrobić od nowa. U mnie za drugim razem wpadło ( pierwszy to bug, 2 to opis jaki napisałem )

Pozdrawiam i życzę powodzenia bo jak inni piszą Hitman to wspaniała gra ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem w trofeum rosyjski zając, nie wiem czy też się z tym spotkaliście. Strzelam ze snajperki w te głowy i strzelam a trofik nie wpada. Irytuje mnie to bo to ostatni puchar jaki mi został. Przechodziłem grę 2 razy dla pewności i nie wpada. Włączam ostatnią misję na różnych poziomach i biję po 50 head shot'ów. Co robić? :sad:

 

Gra pobrana w PS store (PS+)

Edytowane przez Hara_jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem w Dexter Industries, tam gdzie wychodzi się z kopalni i stoi snajperka, wpadło bez problemu tak samo jak reszta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem w trofeum rosyjski zając, nie wiem czy też się z tym spotkaliście. Strzelam ze snajperki w te głowy i strzelam a trofik nie wpada. Irytuje mnie to bo to ostatni puchar jaki mi został. Przechodziłem grę 2 razy dla pewności i nie wpada. Włączam ostatnią misję na różnych poziomach i biję po 50 head shot'ów. Co robić? :sad:

 

Gra pobrana w PS store (PS+)

 

Też miałem z tym problem. Wygooglałem, że headshoty zalicza wtedy jak się przed oddaniem strzału wejdzie w ten tryb skupienia choć na króciutką chwile. Musisz wycelować i bardzo leciutko wcisnąć R1, wtedy łysy tak jakby wstrzymuje oddech, i dociskasz R1 do końca. Wystarczy poprostu powoli naciskać R1 zamiast klepać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 to nie przycisk analogowy, nie ma znaczenia jak go naciskasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 to nie przycisk analogowy, nie ma znaczenia jak go naciskasz.

Tez mi sie tak wydawalo, jednak gdy nie docisniesz go do konca to 47 nie odda strzalu tylko wlasnie przejdzie w ten tryb. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam problem z trofikiem "informacja to potęga" znalazłem wszystkie a trofika nie wbiło :( wie ktoś dlaczego?? jakieś propozycje?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gzie zrobić tytuł Rewolwerowiec?

Prubuje na początku rozdziału ,,Dar Ptaska'', biorę lewolwer (Mustang) z lady po prawej od startu, zabijam kilka osób i nic sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelaj do wszystkich jak leci, powinno predzej czy później wpaść. Mnie wpadło po ubiciu kilkunastu osób.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 to nie przycisk analogowy, nie ma znaczenia jak go naciskasz.

Ma, ma , ma znaczenie. W Just Cause 2 lufa mi się na obrotowych kartaczownicach / 6-lufowcach  kręciła a nie strzelało.Docisnąć trza było.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obra, udało mi się i platyna wpadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczołem od nowa po skasowanie save. trofik za dowody wpadł ale teraz nie chce mi zaliczyć tytułu miotacz za rzuty :sad: bede próbował do skutku ... to ostatni punkt do platyny :)


jest jeden dowód w piwnicy u krawca, może go nie wziąłeś?

tak akurat tego nie sposób ominąć :)

 

Edit:

 

No i Lipa :sad: wszystkie 20 mam zrobione tytuły a trofika nie ma :sad: WTF??

 

Edit:

 

zrobilem :) ale 2 resety save były potrzebne ... pierwsza platynka jest :)

Edytowane przez MnichZielarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wpadło wszystko za pierwszym razem.

Czytając Wasze posty obawiałem się trofeum za zdobycie wszystkich tytułów, ale i on wpadł bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zostały chyba że dwie misje - Jestem w Blackwater, mam nadzieje ze trofik za dowody nie zgliczuje się i wpadnie, dając platinke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra posiada jakiś online pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra posiada jakiś online pass?

Tak, ale przepustka sieciowa jest dostępna dla wszystkich za darmo w PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko odnośnie całej serii Hitman. Czy części są w jakieś sposób ze sobą powiązane fabularnie ? Posiadam zarówno wersję Hitman Hd Trilogy jak i Absolution i zastanawiam się od której zacząć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jednak fabuła w tej grze jest znikoma. Dopiero Hitman: Absolution jest dość mocno na nią nastawiony. Można spokojnie grać w dowolnej kolejności, ale proponuję zacząć od Hitman 2: Silent Assassin ze względów czysto technicznych. Gry się różnią nie tylko graficznie, ale i również pod względem mechaniki i gameplay'u (szczególnie ta najstarsza). Łatwiej będzie się przestawić ze starszej części na nowszą niż odwrotnie. Jeśli ci to nie przeszkadza to zawsze możesz w nie grać jednocześnie  ^_^

Edytowane przez danken000
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Hitmana jakiś tydzień i świetna gra. Nie mam odniesienia do poprzednich częsci bo Absolution to moj pierwszy Hitman. 2 rzeczy mnie strasznie irytują/

 

1. Co to za daun za przeproszeniem zrobił ten system checkpoinotow? Kij z tym że jeszcze trzeba znaleść ten checkpoint,ale ze po smierci i odrodzeniu sie na checkpoincie wszyscy wrogowie się respaunują  :down:

2. Zakładam strój gdzie cały ryj mam zasłonięty a jakimś cudem wrogowie mnie wykrywają. wtf?!

 

Gram na Trudnym i staram sie na stealhu wiec jakieś tam wyzwanie jest. Obecnie jestem na etapie Sierociniec i

muszę wykraść bezpieczniki

masakra,trochę ciężko jest.

 

btw

 

też celuje w platynę i naprawdę boję sie że mi też sie zbuguje ten trofik za tytuły,a nie chce mi sie grac w gre 2 razy :/ ostatnio mi sie Darksierds 2 zbugowal,i w AC3 platyny nie moge zrobic :/

 

Pare pytanek.

 

1.Jak ukończę grę,to mogę potem pozbierać dowody na Normalu czy muszę na Hardzie?

2.Tak samo z wyzwaniami i tytułami. Mogę je zrobić na Normalu?

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×