Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

Gre ukończyłem w 5h ;d podobno jest na 15...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukonczyc na easy to mozna pewnie i szybciej, starajac sie przechodzic bez wykrycia, wypelniajac zadania czas znacznie sie wydluza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre ukończyłem w 5h ;d podobno jest na 15...

 

Pewnie skończone w sposób  "idź  przed siebie i strzelał".....wtedy każda gra jest krótka :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam pytanie jestem na początku 13 misji, wiem że w misji z fryzjerem przegapiłem 1 dowód oraz 1 we wcześniejszej którejś. Czy po skończeniu gry można zobaczyć którego dowodu mi brakuje odpalić tą misję i go zebrać oraz czy zaliczy mi to do pucharku za dowody?? Czy trzeba będzie od nowa lecieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu fabuły możesz wybrać sobie poszczególne misje/podrozdziały i dozbierać brakujące dowody :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dotychczasowa przygoda z Hitman: Rozgrzeszenie.

 

W tygodniu zabralem sie za Hitmana. Jest to moja druga przygoda z Agentem 47 (dawno dawno temu gralem na PC ale szybko zrobilo sie dla mnie za ciezko). 

Jako osobnik stosunkowo malo zaprawiony w bojach poszedlem na latwizne (easy). Prolog dal mi sie we znaki i gre odlozylem, na pare dni wrocilem do niej wczoraj jadac od poczatku. Moj problem polegal na tym iz chcialem po prostu byc perfekcyjny (i prosze sie nie smiac iz nawet na easy mi to nie wychodzilo). To troche mnie zniechecalo. Niemniej po przejsciu prologu i obeznaniu sie z trybem gry z tym iz nalezy tu zajrzec, tam wyjrzec, spojrzec czego i jak mozemy uzyc - mimo iz dalej mi to nie wychodzi tak pieknie jakbym chcial poszedlem do przodu - misja kolejna - obadalem teren i calkiem szybko mi poszla gladko nieco uwierzylem w swoje mozliwosci - zaglebilem sie w historie. I ta skupila moja uwage do tego stopnia ze grajac Agentem 47 czasami puszczaly mi po prostu nerwy (misja w sierocincu) i zamiast probowac chociaz dzialac jak na Hitmana przystalo - poszedlem niczym Rambo ;) Slodka vendetta na bezlitosnych oprawcach. 

Doszedlem polowy watku fabularnego. I powiem ze jak dzis kolo 2:30 wylaczalem konsole to bylem rozczarowany... Rozczarowany swoja postawa ze chec parcia do przodu zrobila ze mnie wkurzonego zabojce ktory prze po trupach do celu. W tej grze nie o to wszak chodzi. Na szczescie tuz przed wylaczeniem konsoli udalo mi sie ladnie przejsc kolejny etap zupelnie po cichu, zupelnie niezauwazony, przezroczysty jak powietrze to dalo mi niesamowita satysfakcje. Tak wiec wiem ze po skonczeniu fabuly zapewne bede wracal do misji a to zeby znalezc dowody, a to zeby sprobowac innego sposobu rozwiazania problemu. 

 

Gre uwazam za dobra i ciesze sie ze mam okazje w nia pograc dzieki PS+

 

z pozdrowieniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra przyzwoita, poziom trudności na Hardzie jest ok, ale trzeba czasem pokombinować. Po skończeniu gry na hardzie włączyłem normal, że by zobaczyć, jak wyglądają podpowiedzi instynktu. Na normalu, nawet po zauważeniu jak się dynamicznie poruszam to nie sposób zginąć. A na Easy to już chyba trzeba sobie w głowę strzelić, żeby zginąć, albo dać zauważyć i stać w bezruchu przez kilkanaście sekund. ogólnie to Hard to jak dla mnie taki normal. Purysta to może być wyzwanie, bo instynkt bywał na hardzie przydatny, a tak trzeba będzie wykombinować coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po prostu normalny był dla mnie za trudny xd. Ja tam normalnie się skradałem tylko czasem był jakiś błąd i gdy miałem odpowiedni strój w danym obszarze to przeciwnicy mnie od razu wykrywali a instynkt nie dawał efektu xd.

Najlepsza była była misja z zabiciem kogoś na pustyni XD. Zrobiłem u niego chyba wszystkie opcje dialogowe. Fajne też było z skrzatami od ONZ.

Po przebraniu się za sędzie możemy wydać wyrok

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po prostu normalny był dla mnie za trudny xd. Ja tam normalnie się skradałem tylko czasem był jakiś błąd i gdy miałem odpowiedni strój w danym obszarze to przeciwnicy mnie od razu wykrywali a instynkt nie dawał efektu xd.

Najlepsza była była misja z zabiciem kogoś na pustyni XD. Zrobiłem u niego chyba wszystkie opcje dialogowe. Fajne też było z skrzatami od ONZ.

Po przebraniu się za sędzie możemy wydać wyrok

 

No na hardzie zrobiłem właśnie tak jak piszesz w spoilerze, szybko, sprawnie i niezauważenie, dostając się do więzienia. Teraz spróbuję inaczej - dam mu się skazać, przebierając się za tego

 

błazna :)

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem interakcji z sekretarką ale takowej nie było ;_;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona. 

Bardzo dobra gierka, przejście jeszcze raz na wyższym poziomie obowiązkowe (chyba na 4 się zdecyduje)

najlepszy trzecioplanowy dubbing ever,

Małaszyński też spoko , nie rozumiem tego hejtu na niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche barwa głosu nie do końca pasuje do zimnej, bez uczuć i emocji gęby 47.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też audio PL się bardzo podoba ;)

 

ogólnie gra świetna co tu się rozpisywać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z trofikiem Collect all play styles jest jakis glitch?

z tego co wyczytalem na necie "Warning: The play style “Pitcher” seems to glitch for some people. Please refer to “Pitcher” before continuing with other play styles. "

jednak pitchera udalo mi sie zrobic bez najmniejszych problemow , mam problem z undertaker obezwladniem pieciu kolesi chowam do szafy albo kontenera i nic .. powinno to dawno juz wpasc przez samo przejscie gry wie ktos co jest nie tak? brakuje mi tego tylko jednego stylu do trofika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona. 

Bardzo dobra gierka, przejście jeszcze raz na wyższym poziomie obowiązkowe (chyba na 4 się zdecyduje)

najlepszy trzecioplanowy dubbing ever,

Małaszyński też spoko , nie rozumiem tego hejtu na niego

to na jakim poziomie kończyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na drugim, bo to mój pierwszy hitman, nawet nie wiedziałem o co w tej grze chodzi bo unikam oglądania filmików przed graniem

Chyba jednak było trochę za łatwo 3 byłaby bardziej optymalna. 

ale z drugiej strony wiem już co i jak i teraz  na 4 będzie zabawa bez potrzeby zerkania na walkthrought

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie grałem nigdy w Hitmana i porwałem się właśnie na czwarty poziom, nie powiem bo czasami powtarzam misję po kilka razy ( szczególnie w miejscu gdzie trzeba dostać się do tartaku i z bezpiecznikami) ale małymi kroczkami do celu i jestem teraz w 12 misji, a wcale dużo czasu na grze nie spędziłem. Może nawet zrobię pierwszą platynę, bo dość łatwa jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok juz sobie sam poradzilem z tym Collect all play styles trofikiem

teraz mam pytanie co do zarobienia milion dolarow na kontraktach? jak najlatwiej to zrobic wedlug kazdego troph guide stworzyc dwa wlaasne kontrakty na ktorych mozna zarobic ponad 200 tys , powtorzyc czynnosc kilka razy i wpadnie , robie tak i zarabiam max 8 tys.. bo o tyle poprawilem wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak robisz kolejny raz ten sam, to nie dostaniesz pełnej puli, Rób nowe

no dobra ale tworze inny kontrakt za ktory nic nie dostaje , robie go 2 raz i dostaje tylko roznice ;/ cos robie nie tak ze pelnej puli nie zbieram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robisz drugi raz ten sam kontrakt to dostajesz tylko tyle, o ile udało Ci się polepszyć wynik z pierwszego razu. Jest pełno kontraktów z których średnio można wyciągnąć około 200k, niektóre robi się 2-3 minuty. Robisz 5-6 takich kontraktów i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy style gry (play styles) można pozbierać na easy, czy musi być to co najmniej normal? Jest jakaś reguła ilu wrogów trzeba zabić danym sposobem, by styl się odblokował? Wszystkie poradniki w necie opisują to dość tajemniczo.

 

Ogólnie odnośnie tego Hitmana mam mieszane uczucia. Na grę byłem napalony niesamowicie, splot różnych zdarzeń sprawił, że jej nie kupiłem, a akurat pojawiła się w plusie.

W poprzednie części nie grałem, więc nie wiedziałem czego się spodziewać. Generalnie podziwiam osoby, które potrafią rozgryzać misję na na milion sposobów. Mi przeważnie czy kolejnej próbie siadają nerwy i biorę się za wybijanie wrogów bronią palną. Sprawdza się prawie zawsze :)

Są misje, których zrobienie po cichu mi się naprawdę podobały, mimo początkowych niepowodzeń. Na polach kukurydzy czmychanie w stroju stracha było fajną opcją. Nie wiem od czego to zależy, że niektóre poziomy jakoś do mnie nie przemawiają.

Po przejściu na hardzie, spróbuję zmierzyć się z grą jeszcze raz, na normalu. Pewnie pójdzie sprawniej i może będę czerpać więcej przyjemności z gry.

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy style gry (play styles) można pozbierać na easy, czy musi być to co najmniej normal? Jest jakaś reguła ilu wrogów trzeba zabić danym sposobem, by styl się odblokował? Wszystkie poradniki w necie opisują to dość tajemniczo.

 

Ogólnie odnośnie tego Hitmana mam mieszane uczucia. Na grę byłem napalony niesamowicie, splot różnych zdarzeń sprawił, że jej nie kupiłem, a akurat pojawiła się w plusie.

W poprzednie części nie grałem, więc nie wiedziałem czego się spodziewać. Generalnie podziwiam osoby, które potrafią rozgryzać misję na na milion sposobów. Mi przeważnie czy kolejnej próbie siadają nerwy i biorę się za wybijanie wrogów bronią palną. Sprawdza się prawie zawsze :)

Są misje, których zrobienie po cichu mi się naprawdę podobały, mimo początkowych niepowodzeń. Na polach kukurydzy czmychanie w stroju stracha było fajną opcją. Nie wiem od czego to zależy, że niektóre poziomy jakoś do mnie nie przemawiają.

Po przejściu na hardzie, spróbuję zmierzyć się z grą jeszcze raz, na normalu. Pewnie pójdzie sprawniej i może będę czerpać więcej przyjemności z gry.

można zrobić na easy , nie ma z góry narzuconej ilości jednak mi zawsze zaliczało w przedziale od 5 do 15 wrogów.

może mi ktoś powiedzieć co chodzi z tymi wyzwaniami bo tylko to mi brakuje do platyny i dowody

a i czy zbierając dowody mogę w dowolnym momencie opuścić dany poziom czy muszę na nowo grę przejść?

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×