Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

"If you’re in North America you’ll see the mode automatically appear in the game menu. If you’re elsewhere, you can redeem the code inside the box, or you can simply select the Buy Contracts Pass option. From there, head to the store where Contracts will be free to access."
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie widzę tego kodu w PSS...

Jest i jest darmowy. Uruchom grę i z jej poziomu pobierz zawartośc dodatkową, będzie tam darmowy online pass i jakies pierdoły.

nie chwal dnia przed zachodem słońca, po 10 misji i u mnie przyszło zwiechy, najpierw gra gubi dźwięki - brak dialogów, aby następnie po zakończeniu misji po poleceniu kontynuacji się zawieszać, no i nie chce mi wejść trofeum za zabicie Sancheza (wiara przenosi góry) - mam trofy za realizację fabuły do końca gry, a ta nie chce wejść, dziś odinstaluję grę, ale czy to coś pomoże ? Zmiany poziomu trudności nie pomogły, podobnie zmiana techniki zabójstwa. Jakieś sugestie mile widziane.

Mi zawiesiło tylko raz, jak po skończeniu misji, chciałem przed wyłączeniem gry wyjść najpierw do menu głównego i wtedy był zwis, ale jakiś "lajtowy", bo jak dałem wyłączenie konsoli to konsola się wyłączyła, a po włączneiu uruchomiła się normalnie bez odbudowywanie struktury dysku. Teraz po prostu jak kończę to wciskam PS i daję zakończ grę i jest bez problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak go zabijasz? bo aby zdobyć to trofeum trzeba go zabić na arenie walcząc z nim, czyli 47 musi iść tam jako ten patriota.

dzięki wielkie, wysyłam plusa, trofa weszła, wcześniej zabijałem snajperką, na rambo z tłumu i spadającym żyrandolem - tak trofa nie weszła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wersję na płycie i nie miałem żadnych problemów technicznych.

U mnie było dokładnie tak samo. Nie pamiętam żadnego problemu przy graniu z płytki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo był patch. W cyfrowej, spolonizowanej wersji pacha nie ma. W rosyjskiej i tureckiej też nie i tak się akurat składa, że wydawcą na te 3 kraje jest akurat ulubiona firma wszystkich graczy Cenega.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

yeach koniec gry :smile: 58% trophy , wyśmienita fabuła.

jest ktoś w stanie pomóc z trofeami online?

brakują mi do platyny trofea online , wszystkie dowody , wyzywania i jakies pierdoly

@edit

jak nie zbieralem dowodow ( no moze tam kilka mam) , wystarczy teraz wybierac poziomy i uzupelniac brakujace dowody?

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co Ci pomoc w online? mozna samemu szybko je zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sryy myslalem ze to jakies coopy :D w takim razie zabieram sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupe ..... gram sobie fajnie spokojnie, już 4 misja na 100% i tu nagle "zawias" ale taki konkretny że szok. po 10 min zresetowałem konsole. Włączyłem na nowo PS, potem Hitman'a i co ? ? A tu niespodzianka i wyskoczyła opcja wyboru języka. Co sie okazało ? Że przez zawias / reset konsoli plik save uległ uszkodzeniu i cholera muszę jeszcze raz od początku wszystko robic ://

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupe ..... gram sobie fajnie spokojnie, już 4 misja na 100% i tu nagle "zawias" ale taki konkretny że szok. po 10 min zresetowałem konsole. Włączyłem na nowo PS, potem Hitman'a i co ? ? A tu niespodzianka i wyskoczyła opcja wyboru języka. Co sie okazało ? Że przez zawias / reset konsoli plik save uległ uszkodzeniu i cholera muszę jeszcze raz od początku wszystko robic ://

A save'a w chmurze nie masz jakiegoś żeby przywrócić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w chmurce był tylko z rzeczami które mam w kryjowce. Save z misji był osobno i on padł. nic przechodzę od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znak taki, że trzeba jeszcze ręcznie w przypadku hitmana dosłać save na chmurę aby nie było potem niespodzianki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chmurke lub pendrive xD jak chce na chmurke to pisze że już jest taki save ale z tego co wiem to na chmurce są tylko rzeczy z kryjówki a nie misje. Save z misji dam na Pendrive i będzie luzik :))

Tak jak GABRATAR pisał kopiujcie sobie save na chmurce lub pendive. Ja sie pod tym podpisuje :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ;) Napaliłem się na Hitmana,

Mam mozliwość łyknąć go teraz za 55zł. tylko w ang(i jeszcze dziś pograć).-brać czy wstrzymać się i łyknąć w pl.?

Sporo jest dialogów,bardzo skomplikowany ang?

Angielski mam opanowany na dobry poziomie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykup plusa na trzy miesiace, dostaniesz Absolution i jeszcze kilka przyjemnych gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platyna ograna, najgorzej szło mi w apartamencie (poziom z Laylą), w końcu zrobiłem na głośno, podobnie Targ w Hope - snajpa, c4 plus miny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Struggler - Bierz angielską wersję, bo na polskiej nie zainstalujesz łatki 1.02, która wprowadza dość ważne rzeczy, m.in. ułatwia poziom trudności oraz naprawia niektóre bugi i inne błędy. Ci, którzy mają jakiekolwiek problemy z grą (usunięte save'y, zwiechy konsoli) powinni w pierwszej kolejności zainstalować najnowszego patcha, niestety Polska, Turcja i Rosja nie mają takiej możliwości, chyba, że zakupią inną wersję językową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersji pudełkowej również to dotyczy ? Jak kupię PL to nie zainstaluje patcha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obojętnie czy cyfrowej czy pudełkowej. Jeżeli kupisz Absolution i gra będzie miała ID BLES-01785 (oficjalna wersja PL), to oznacza, że nie zainstalujesz łatki. Ja mam polską i angielską. Angielska ma kod BLES-01403. Trzeba wybrać pomiędzy polskimi napisami i dubbingiem, a łatką, która uprzyjemnia rozgrywkę na wyższych poziomach trudności, bo masz więcej czasu zanim przeciwnicy Cię ropoznają (ogólnie gra się łatwiej i przyjemniej). Na PL grając po cichu w przed ostatnią misję dostaniesz rangę Cień, gdy grasz z patchem tak samo postępując, to dostajesz SA. Wersja bez patcha jest konkretnie zwalona jednym słowem.

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale na polskiej wersji mogę przecież wybrać sobie niższy poziom trudności i na to samo wyjdzie... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×