Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tak, ale grając na wyższych poziomach możesz uzyskać więcej punktów, a jeśli nie grasz dla punktów, to masz satysfakcję, że ukończyłeś grę na wyższych poziomach. Ja tak mam, nie wiem jak inni. Granie na niższym niż Expert nie sprawia mi takiej przyjemności jak granie na Expercie/Puryście, bo wymagają one myślenie i kombinowania i stanowią wyzwanie. Kto nie lubi wyzwań, może grać na normalu.

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale grając na wyższych poziomach możesz uzyskać więcej punktów, a jeśli nie grasz dla punktów, to masz satysfakcję, że ukończyłeś grę na wyższych poziomach. Ja tak mam, nie wiem jak inni. Granie na niższym niż Expert nie sprawia mi takiej przyjemności jak granie na Expercie/Puryście, bo wymagają one myślenie i kombinowania i stanowią wyzwanie. Kto nie lubi wyzwań, może grać na normalu.

Jednego nie rozumiem, skoro tak lubisz wyzwania, to po co Ci patch obniżający poziom trudności? No przecież bez patcha na puryście będzie jeszcze trudniej, niż z patchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jemu chodziło po prostu o uczciwie wysoki poziom trudności, a nie wysoki przez to, że zabugowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez patcha jest padaka niestety w niektórych momentach, np. nie zalicza wyzwań. A wczoraj grałem w misji ze Świętymi i tam jest 2 cywilów których można uratować, zabijam oprawce, ludek zaczyna mi dziękować a ja łapie trupa żeby go schować do skrzyni i mnie uratowany chłopek zauważa, dostaje ujemne punkty i wrogowie zaalarmowani. Bzdura totalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem nigdy maniakiem serii Hitman. Gry przed Bloodmoney przechodziłem częściowo przechodzą wybrane misje u kolegi. A Bloodmoney odegrałem połowę gry bo mój laptop nie wyrobił. Wiem o niej jeszcze tyle co usłyszałem od kolegów i recenzentów oraz grałem całkowicie w najnowsza odsłonę serii „Rozgrzeszenie”. Z mojej wiedzy o tej serii jestem gotów wystawić ocenę gry Hitman : Rozgrzeszenie jak i całej serii. W poprzednich odsłonach gry nasz bohater Agent 47 był bezideowym człowiekiem. Zabijał na zlecenie swoich przełożonych. I poza tym nic więcej szczególnie go nie interesowało. Zlokalizować cel i wyeliminować oraz zbiec niezauważenie z miejsca zbrodni. Łysy człowiek w garniturze z czerwonym krawatem. Niemal morderca idealny. Idealny? Ależ nie. Nie można zostać mordercą idealnym pozostając człowiekiem. Każdy ma swoje granice które mogą powstrzymać go od popełnienia czynu. Jednak nie potrafi sprzeciwić się swoim przełożonym ponieważ nie widzi albo nie chce widzieć innego sensu w życiu. Tak został wychowany. Wyprany ze wszelkich pozytywnych uczuć. W części rozgrzeszenie jest inaczej. Agent zaczyna kierować sobą ponieważ coś go porusza do tego. Słyszałem negatywne opinie że ten Hitman to już nie ten sam Hitman co kiedyś. Ze Hitman „Zdziadział” nawiązując wieź z dziewczynką którą ochrania w grze ponieważ ożyły w nim uczucia którego wszyscy uwielbiali Ble Ble Ble. I może to być prawda ale nie musi to być wadą tej gry. Też nie można ciągnąć w nieskończoność standardowego motywu gry. Uważam że w każdej serii musi nadejść moment w której standardowa rozgrywka obraca się o 360 stopni. Nie trzeba tworzyć z części na część tego samego modelu rozgrywki i podobnych rozwiązań tylko dlatego że ktoś się do tego przyzwyczaił a producenci obawiają się nowych rozwiązań żeby nie zawieść graczy i żeby ich portfel nie pozostał czasem w kieszeni. Trzeba odskakiwać od reguły. Ten błąd według mnie popełniło Rockstar Games tworząc GTA 4.

 

Jeśli chodzi o rozgrywkę to wszystko odbywa się według schematu. Za pierwszym razem możemy się trochę pomęczyć z przejściem poziomu. Za drugim raz natomiast będzie łatwiej ponieważ znamy już możliwe ścieżki przejścia gry. Sterowanie postacią jest gładkie i przyjemne. Joystick niemal sam nas prowadzi i nie musimy z nim walczyć. Nie tak jak w przypadku GTA4 (Nie bez powodu nawiązuje do GTA4 ponieważ na tej grze bardzo się zawiodłem na całej linii. Ale to inny temat). Oprawa wizualna prezentuje się rewelacyjnie jak na PS3. Interakcja niemal z całym otoczeniem. Można wziąć wiele przedmiotów do ręki i eliminować nimi. Gra Nie jest przez cały czas taka sama od startu do finishu Ogrom możliwości. Niemal na każdym kroku gra zaskakuje i zabawna zwłaszcza z dubbingiem któremu nie mam nic przeciwko w grach. A NPC na ekranie tyle co na targu Swiebodzkim w Niedziele rano. Czasami grając miałem wrażenie że właśnie tam jestem Nie będę się tutaj wtapiał głęboko w możliwości gameplay-u o tym po prostu trzeba się samemu przekonać co w tej grze można. Dla mnie to jest nowość ponieważ rzadko gram w nowe gry. Gdyż nie jestem gotów wyłożyć na każdą nowością 200zł. A mój laptop odpala gry z ubiegłego wieku. Szacun dla producentów. Napisy końcowe obejrzałem. W poprzednie części jeszcze zagram w całości.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a co jest z ta wersja psn że patchy nie ma ?

Ja miałem gierę na płytce i ściągało kilka patchy a większych bugów nie zauważyłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a co jest z ta wersja psn że patchy nie ma ?

Ja miałem gierę na płytce i ściągało kilka patchy a większych bugów nie zauważyłem .

Wersję PL miałeś i pobrałeś patche ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaaaa, kup se konsole żeby nie mieć problemów ze sterownikami, płynnym działaniem gierek.................................. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez patcha jest padaka niestety w niektórych momentach, np. nie zalicza wyzwań. A wczoraj grałem w misji ze Świętymi i tam jest 2 cywilów których można uratować, zabijam oprawce, ludek zaczyna mi dziękować a ja łapie trupa żeby go schować do skrzyni i mnie uratowany chłopek zauważa, dostaje ujemne punkty i wrogowie zaalarmowani. Bzdura totalna.

U mnie OK, akurat robię misję ze świętymi (uratowałem obu, wyzwanie zaliczone, poziom trudny). Pole kukurydzy boskie, mógłbym tam buszować godzinami. Strach na wróble rządzi :)

[...] Uważam że w każdej serii musi nadejść moment w której standardowa rozgrywka obraca się o 360 stopni. [...]

Chyba jednak "o 180 stopni" jak już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dodatkowo w tej misji ze świętymi zaczęły się problemy ze zwiechami i zanikającym bubbingiem, wcześniej było ok, tak że nie ma chyba reguły kiedy pojawiają się większe problemy z bugami i być może wszystko jeszcze przed Tobą, czego nie życze bo można się nieźle pod***wić. A pole kukurydzy faktycznie kozak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiechy (2razy plus raz zrobiłem specjalnie dla potwierdzenia czy to nie przypadek), zaliczyłem, tylko i wyłącznie przy przejściu do menu głównego. Znaczy gramy sobie, daję pauzę w grze i wybieram powrót do menu głównego i się mrozi konsola. 3 zwiechy na 3 wyjścia. Teraz kończąc grę, wciskam PS i wychodzę do XMB konsoli i żadnej zwiechy więcej nie zaliczyłem. Oby było tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

hehe a co jest z ta wersja psn że patchy nie ma ?

Ja miałem gierę na płytce i ściągało kilka patchy a większych bugów nie zauważyłem .

To jak to w końcu jest - wersja polska pudełkowa  ma patche do pobrania czy nie ?

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie czy cyfrowej czy pudełkowej. Jeżeli kupisz Absolution i gra będzie miała ID BLES-01785 (oficjalna wersja PL), to oznacza, że nie zainstalujesz łatki. Ja mam polską i angielską. Angielska ma kod BLES-01403. Trzeba wybrać pomiędzy polskimi napisami i dubbingiem, a łatką, która uprzyjemnia rozgrywkę na wyższych poziomach trudności, bo masz więcej czasu zanim przeciwnicy Cię ropoznają (ogólnie gra się łatwiej i przyjemniej). Na PL grając po cichu w przed ostatnią misję dostaniesz rangę Cień, gdy grasz z patchem tak samo postępując, to dostajesz SA. Wersja bez patcha jest konkretnie zwalona jednym słowem.

 

Na stronie poprzedniej była odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie poprzedniej była odpowiedź.

Użytkownik @schranz napisał, że dotyczy to tylko wersji z PSN... Już zgłupiałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdzę w domu czy wersja z PLUSA ma zaimplementowaną jakąś poprawkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ma ktoś ochotę pomóc z trofeum Partners in Crime/Wspólnicy aby je dokonać jakiś znajomy musi mi udostępnić kontrakt a aktualnie żaden znajomy nie gra w Hitman psn id asffaf_pl

Sprawa załatwiona,platyna wbita :)

Edytowane przez gabratar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę pomóc z trofeum Partners in Crime/Wspólnicy aby je dokonać jakiś znajomy musi mi udostępnić kontrakt a aktualnie żaden znajomy nie gra w Hitman psn id asffaf_pl

Sprawa załatwiona,platyna wbita :)

Załóż drugie konto, dodaj je do znajomych i po sprawie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie trzeba nikogo dodawać. Można zagrać w kontrakt wysłany znajomemu i zaliczy.

EDIT: Pomyłka, myślałem że chodzi o inne trofeum.

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chmurke lub pendrive xD jak chce na chmurke to pisze że już jest taki save ale z tego co wiem to na chmurce są tylko rzeczy z kryjówki a nie misje. Save z misji dam na Pendrive i będzie luzik :))

Tak jak GABRATAR pisał kopiujcie sobie save na chmurce lub pendive. Ja sie pod tym podpisuje :))

 

Bzdura, jest jeden Save i zawiera wszystko. Mi dziś się przytrafiła zwiecha i po wczytaniu gry nie widzi save'a. Więc kopiuję z chmurki, pyta czy zastąpić i nadal nic. Dopiero usunięcie save'a z PS3 i wgranie z chmurki rozwiązało sprawę i miałem stan gry (aktualnie 12 misja) jak w momencie wysyłania go na chmurę.

 

Tak więc nie siejcie złej propagandy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę sprawdzić moje zaliczone wyzwania i tytuły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W menu głównym, w "unlocks"

Edytowane przez tata_arek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×