Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

ograłem wszystkie Hitmany i mogę śmiało powiedzieć że diabeł tkwi w szczegółach, ta seria pod względem fabularnym była dorobiona bardziej niż niejeden film, dla mnie osobiście to miks Bourna - Leona - Terminatora ... zresztą ciężko nie zauważyć w poprzednich odsłonach mrugnięcia do fanów tamtych filmów. Mało jest dzisiaj gier które potrafią dać graczowi wybór, nawet jeżeli fabularnie gra ciągnie nas przez rękaw, to jest sporo zabawy z odkrywaniem nowych sposobów, gra stawia wyzwanie, co rzadko sie dzisiaj spotyka. Jeżeli chodzi o desing to nie jest on realistyczny, tekstury są w większości jak narysowane, ale jest ładnie - filtry robią genialnie przestrzeń, no i mocną stroną silnika są lokalizacje miejskie, oraz wnętrza których detal wręcz powala, zauważcie w ilu grach dzisiaj obecnych na rynku na mapie obecne są dzieci? albo w ilu produkcjach atakuje nas armia klonów? (BO2) ... albo w ilu produkcjach silnik może wygenerować tłum, i jak on jest zrobiony? może AI strażników nie jest dorobiony na 100% ale dlaczego nikt nie powie ze w Absolution ludzie (postacie nie istotne) żyją własnym życiem? że to coś jak zabawa w teatr, element maskarady - to wyróżniało tą produkcje na tle innych, przypomne że Codename47 była pierwszą grą w której była fizyka szmacianej kukły! i zawsze była mega ścieżka dzwiękowa. Gry z serii Hitman mają to coś, mają mroczny klimat, ociekają brutalnością, dają możliwość wyboru, no i pozwalają się wcielić w Bad Guya. Więc jeżeli ktoś dobrze spędził czas przy wcześniejszych produkcjach, powinien w ciemno dać kredyt zaufania tej że produkcji, tutaj nie ma ślicznego chłoptasia z kolczykiem w pipce, i włosami jak David Beckam, gramy typem który sprzedaje ludziom śmierć, a wybór komu i jak ją ożenimy zależy od nas jak i od scenariusza. Więc jeżeli masz dość liniowych strzelanek, i np masz ochotę albo lubisz tak dla odmiany otworzyć ogień do gości na bankiecie, albo usmażyć kogoś żywcem, albo jeżeli jara cię dźgnąć jakiegoś grubasa nożem, uwielbiasz dusić struną, zrobić zadymę w klubie ze striptizem, albo masz ochotę postrzelać do tłumu cywilów niczym Brievik, Hitman da ci taką możliwość. Ale możesz też grać z klasą, możesz być mistrzem kamuflażu, możesz pozorować wypadki, zabijać ze stylem ...

a jeżeli ktoś narzeka na poziom trudności, to jest absolutnie kretynem, gdy grałem w Black Ops 1, misja pościgowa na motorze, zostawiłem pada ... wyszedłem na szluga, i obserwowałem przez okno jak gra przechodzi się sama, ... nie mam pojęcia jak produkt który wykastrował mechanizm który przez dekadę doszlifowywały wszystkie produkcje od Wolfensteina zaczynając zostaje od lat okrzyknięty wręcz zjawiskiem, i jakim cudem to cieszy się braniem? przecież to największy absurd w dziejach gier, pozbawianie gracza możliwości grania? na rzecz zautomatyzowania rozgrywki. Dno ..

krew człowieka zalewa jak się czyta że wraca gra która zmusza ludzi do myślenia, do układania swojego planu likwidacji, przejścia przez lokalizację, no i jest z góry negowana że jest zbyt trudna, albo że strażnik się skapnął że łysy policjant to jednak nie jego kumpel ze zmiany.

Edytowane przez Malakay
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli AI moze nas z 2iego konca mapy wypatrzec pomimo przebrania, to wg mnie JEST przesadzone i minus za takie cos jak najbardziej sie nalezy. Oznacza to ze jest sztuczne i niedorobione/nieprzemyslane. Na innym forum uzytkownik pisal ze nawet gdy w przebraniu byl tylem odwrocony w tlumie to z kilkudziesieciu metrow i tak straznik juz do niego maszerowal. Tydzien czy 2 temu ogrywalem Blood Money i dopiero gdy mogli mnie wyraznie zobaczyc z kilku metrow (a to i tak na wyzszych poziomach trudnosci) WTEDY zaczeli nabierac podejrzenia, w Absolution z kilkudziesieciu juz do ciebie z leca - jest roznica miedzy czyms przesadzonym, a wyzwaniem. Wiec nie badzcie tacy chybcy do mowienia ze teraz kazdy to causal i wszedzie chca samograja, recenzentowi nie pasuje ze AI jest przesadzone i o tym napisal, nie ma co go kamieniowac, przynajmniej nie do czasu az sami zagracie i na wlasnej skorze sie przekonacie czy mial racje, czy cod mu mozg wypral.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Kto w ogóle siada do tych rezencji i je uwierzytelnia? Porażka jakaś. Siada pewnie jakiś recenzent, który z serią Hitman'a miał tyle styczności co nastolatka z "dorosłym życiem", a następnie wypisuje pierdoły typu właśnie, że gra jest ZA TRUDNA.... No COME ON! Nie chcemy gier dla casuali, przynajmniej ja tego nie chcę. Wymagam coś od gry, żeby była ona niebanalna...a ludzie najwidoczniej opierają się na tym, że gra ma być prosta do jej ukończenia i tyle. No ale kogo to bawi, jak praktycznie nic nie musimy robić, by przejść dany etap gry? Ciągłe trzymanie za rączkę jest tak słabe.... że to aż boli. Ja nie wiem, jak można po czymś takim czerpać przyjemność z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy, gdzie CODy sprzedają się w liczbach kilkunastu milionów i dostają oceny na poziomie 9,5/10. Poczekam na opinie forumowiczów i być może wtedy kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Kto w ogóle siada do tych rezencji i je uwierzytelnia? Porażka jakaś. Siada pewnie jakiś recenzent, który z serią Hitman'a miał tyle styczności co nastolatka z "dorosłym życiem", a następnie wypisuje pierdoły typu właśnie, że gra jest ZA TRUDNA.... No COME ON! Nie chcemy gier dla casuali, przynajmniej ja tego nie chcę. Wymagam coś od gry, żeby była ona niebanalna...a ludzie najwidoczniej opierają się na tym, że gra ma być prosta do jej ukończenia i tyle. No ale kogo to bawi, jak praktycznie nic nie musimy robić, by przejść dany etap gry? Ciągłe trzymanie za rączkę jest tak słabe.... że to aż boli. Ja nie wiem, jak można po czymś takim czerpać przyjemność z gry.

Ty wymagasz, ja wymagam i parę innych osób by się jeszcze znalazło ;) - ale pozostałe naście / set tysięcy, chce tylko czegoś, co może włączyć na godzinę / dwie i zwyczajowo pomęczyć strzałki i przycisk fire... (nikomu nie ubliżając - sam męczę MoH:W)

Liczę, że jak już ograsz Hitmana, to podzielisz się wrażeniami i ewentualnie zachęcisz lub nie, do zakupu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę pewnie jedną z pierwszych osób, napiszę coś po 1-2h grania, żeby było to w miarę wiarygodna prognozowa ocena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownież oczekuje bardzo wymagającej i niebanalnej rozgrywki jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach, jednak obawiam się nieco po przeczytaniu niektórych recenzji. Przeczytałem na jednym z portali, ze gra jest katasrofą i totalnym przeciwieństwem poprzedniej odsłony- Blood Money. Co wiecej, napisali rownież o tym że twórcy w tej odsłonie skupili się bardziej na liniowej i nudnej fabule pozostawiając samą rozgrywkę mniej urozmaiconą. Pojawia się wiele bugów skutecznie utrudniających rozgrywkę- znikajace ciała, odnawiajacy się przeciwnicy, itp. Mam nadzieję, że ich recenzja jest wyssana z palca, bo bez wątpienia najbardziej czekam na kolejna grę z Agentem 47 w roli głównej. Teraz już nie wiem czy oblegac jutro najbliższe TESCO, czy kupić używane Dishonored.

Będę pewnie jedną z pierwszych osób, napiszę coś po 1-2h grania, żeby było to w miarę wiarygodna prognozowa ocena.

Będę czekać z niecierpliwością na Twoje pierwsze wrażenia, akurat kończę jutro prace ;)

Edytowane przez BarGinator
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś informacja na temat tego, czy gra posiada przepustkę sieciową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię.

Jeśli kogoś to interesuje to gra jest już do kupienia w krakowskim Media Markcie (Solvay Park). Niestety dotarła do nich tylko wersja PC i XBOX360...

PS3 ma być koło 15.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię.

Jeśli kogoś to interesuje to gra jest już do kupienia w krakowskim Media Markcie (Solvay Park). Niestety dotarła do nich tylko wersja PC i XBOX360...

PS3 ma być koło 15.00.

Jaka cena wersji na xklocka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do EMPiK i potwierdzili opóźnienie na PS3 o trzy dni. Chyba po prostu jutro pojadę do Media Markt, bo zamówienie już anulowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś informacja na temat tego, czy gra posiada przepustkę sieciową?

Niby na jakiej zasadzie? Skoro gra ma nie mieć multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglby ktos odpowiedziec na zadane wyzej pytanie- jaka cena na konsole/pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos nie kupil jeszcze ,albo nie zamowil swojej gry, to jutro maja byc w jednym z poznanskich sklepow cena 189zł. Dlaczego o tym pisze, bo w tej wersji od nich dodaja 30 dni do PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś odnośnie jutrzejrzesz dostawy do wrocławskich Media Markt'ów, Saturn'ów? Jak te sprawy się mają?

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby na jakiej zasadzie? Skoro gra ma nie mieć multi.

Multi jest, i przepustka sieciowa rowniez bedzie sie znajdowac w pudelkach z grami. A jeszcze lepsze jest to, ze w tylko Ameryce online passa nie bedzie ;).

PS. Zaczalem juz grac w Hitmana, moze napisze cos pozniej, nie wiem czy bedzie mi sie chcialo, wszystko zalezy od tego czy gra mnie wciagnie.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) Właśnie objechałem Media Markt - pusto, nie ma żadnego Hitmana. W Saturnie wykładali pracownicy wersje x360 i PC. Pytając o wersję PS3 sprawdzili w komputerze i nie dojechała do nich w żadnej z paczek, więc może być obsuwa premierowa. Cenę widziałem w bazie jako 239,90zł. Widział ktoś gdzieś Hitmana w wersji na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co to za DLC dokładane do Hitmana jest ?:P jakies info o tym bylo bo tak patrze i się zdziwiłem że jeszcze DLC dostalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli potwierdza się, że z wersją PS3 będzie obsuwa, bo Cenega coś zawaliła... Temu nie wysyłają wersji PS3 do sklepów jeszcze. Ciekawe co jest powodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie DLC :D

U mnie w BB, w MM też nie mają - tylko na PC dostali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na filmikach gra miażdży graficznie nawet na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos nie kupil jeszcze ,albo nie zamowil swojej gry, to jutro maja byc w jednym z poznanskich sklepow cena 189zł. Dlaczego o tym pisze, bo w tej wersji od nich dodaja 30 dni do PS+.

Akurat jestem z Poznania. Cóż to za sklep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Euro, MM, Saturnie, Auchan, Carefourze nie ma, objechane wszystko w okolicy (Śląsk) :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×