Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej sprawdźcie daty wysyłek jeszcze raz. Ja mam zamówione w EMPiK.com i na stronie produktu pojawił się taki komunikat:

"Otrzymaliśmy informację od wydawcy gry w Polsce firmy Cenega, iż wersja na konsole Ps3 będzie opóźniona. Bedziemy informowac na bieżąco o zmianach daty premiery. W tej chwili przewidywany termin premiery to piątek 23.11.2012 . Opóźnienie dotyczy tylko i wyłacznie wersji Ps3."

W/g tej strony edycja rozszezona na PS3 jest wysylana w ciagu 24h a edycja delux nie ma przesunietej daty premiery. Oczywiscie wszystko moze sie przytrafic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten komunikat mam tutaj: http://www.empik.com...44,multimedia-p

Co ciekawe w zamówieniach nadal jest 20 listopad jako data realizacji.

W wynikach wyszukiwania na stronie EMPiK przy podstawowej wersji na PS3 jest data 23 listopad. Sprawdzałem na Gram.pl i tam z kolei nie informują o żadnym przesunięciu.

post-17554-0-74508100-1353186404_thumb.p

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że w tej sprawie decydujący głos ma internetowy sklep samej Cenegi czyli Muve. A tam data premiery bez zmian - 20.11.12. Empik coś zmyśla? Może opóźnienie dotyczy tylko tej sieci sklepów? (jakieś problemy z umowami czy coś). Zresztą niektórym z Muve'a i innych sklepów internetowych gra została już wysłana - bądźmy dobrej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Czyli wygląda na to, że EMPiK zaliczy fuck up. Po tym jak puścili Warfighter kilka dni przed premierą miałem nadzieję, że Hitman będzie przynajmniej na czas. Ciekawe jak sytuacja w Media Markt. Jeżeli by mieli w poniedziałek lub wtorek, a w EMPiK faktycznie była by obsuwa, to bym pewnie tam kupił i anulował zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie, Sniper Challenge to oddzielna mini gra.

Dzieki serdeczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mija embargo do recenzji Hitmana więc najpóźniej jutro dowiemy się czegoś więcej, ale puki co średnia ocen z H:Absolution na Metacritic z PS3 jest 87/100 ... jeżeli Black Ops 2 przy średniej 84 dostał nagłówek "Black Ops II zbiera fatastyczne oceny!" to jak będzie brzmiał artykuł z Hitmana jeżeli ten utrzyma jedną z lepszych w tym roku średnią?

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie "Hitman zbiera fantastyczne oceny" ;)

To jednak trochę inny typ gry i raczej nie ma jej co porównywać z niedzielną siekanką :D ;)

Zamiast recenzji, wolałbym pooglądać gameplay'e z dalszych misji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi rozstrzał ocen...od 5/6-9. Podobnie było z MoH a to dobrze nie wróży. Zresztą samouczek wklejony w temat prezentuje się bardzo źle...i graficznie i gamepley'owo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie ten samouczek mnie martwi - widać uproszczenia i te kosze / pojemniki na zwłoki - ciekawe jaką mają pojemność ;)

Strasznie mnie kusi zrobienie jednak tego pre-ordera w wiadomym sklepie, ale z drugiej strony, mam obawy, że będzie co najwyżej przeciętnie - a póki co tak t o się prezentuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa kozak, playthrough pierwszej misji

SPOILER !


http://www.youtube.com/watch?v=q94oX2dKHeY&feature=context-gfa
[/CODE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa kozak, playthrough pierwszej misji

SPOILER !


http://www.youtube.com/watch?v=q94oX2dKHeY&feature=context-gfa
[/CODE]

Obejrzałem w całości i przyznam, że graficznie wygląda to FANTASTYCZNIE. Aż dziw bierze, że taką jakość nadal można uzyskać na PS3 :) pod względem audiowizualnym nie ma się czego przyczepić. Co do samego gameplay'a, to boxy na ciała itd. podstawione pod nos wyglądają trochę słabo. W samouczku mogli się pokusić o jakąś większą innowacje, typu nie wiem - szafy etc. Instynkt jest rzeczą dosyć ryzykowną i mam wrażenie, że dzięki takiemu dodatkowi, twórcy chcą zainteresować grą młodszych graczy, którzy nie mieli okazji grać w poprzednie części. Bo dzieki użyciu tego instynktu, gra robi się o wiele prostsza. W sumie nie planowałem kupować Hitmana, ale coś czuje, że pod koniec roku się w niego zaopatrzę, jak tylko znudzi mi się Far Cry 3, na którego mimo wszystko (z tytułów wychodzących pod koniec roku, a nie zostało ich już wiele) - czekam z największą niecierpliwością ;)

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka prezentuje się niesamowicie. Jestem bardziej skłonny zaufać opinii osób wystawiających grze oceny rzędu 90/100, niż te około 62/100. Może być to marna próba zwrócenia na siebie uwagi, choć oczywiście warto poczekać na większą ilość recenzji.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOL z recenzją na 9/10 - http://www.gry-onlin...020.asp?ID=8643

Niby testowane na wersji PC, ale kompletnie nie pokrywa się z recenzją PC Gamera... Wygląda więc na to, że szykuje się obiecujący tytuł. Cieszy też, że rozgrywka będzie długa, choć w sumie nie doczytałem się ile jest rozdziałów w całej grze. No bo ten pierwszy, jako samouczek można już oglądać na YT. Inny poziom, z dalszej części singla jest do obejrzenia na tvgry.pl.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 rozbudowanych zadań
Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wydaje się chyba prosta sprawdzałem gamecarda i 9 osób już ukończyło na profesjonale

To , ze kilka osob ukonczylo juz gre na "profesional" nie oznacza , tego ze gra jest prosta.

Swoja droga przegladam oferty roznych sklepow i wyglada na to , ze tylko edycja podstawowa bedzie w wersji PL a reszta tylko po angilesku (dobrze ze nie po dunsku) i teraz rodzi sie pytanie , znajac dzialania Cenegi , czy wszelkie DLC beda kompatybilne ? Szczerze zastanawiam sie nad tym jaka wersje zakupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie Square Enix i polskiej wersji od Cenegi, nie robiło problemów z działaniem DLC'ków...

Za przykład masz chociażby Deus'a i Sleeping Dogs...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czekam, lecę w dniu premiery no i tyle w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamespot 7,5

IGN 9

Gametrailers 6,9 (ale ten ostatni dał Black Opsowi chyba 9 note z czego za Desing BO2 dostał 9,7!!) więc nie jest to wiarygodny portal :P

dobra przekleje, jest tego więcej ... średnia w okolicach 8,5

OPM – 9/10

Eurogamer – 7/10

Videogamer – 5/10

Joystiq – 4/5

Gamespot – 7.5/10

NowGamer – 8/10

CVG – 9/10

God Is A Geek – 8/10

Kotaku – ‘Yes’

Game Informer 8.8/10

Gametrailers – 6.9/10

OXM – 9/10

Xbox 360 Achievements – 83/100

IGN – 9/10

Shacknews – No score

Duimschroef – 9/10

Eurogamer.cz – 8/10

PureSophistry – 9/10

VicioJuegos (Spanish) – 91/100

Playfront (German) – 9/10

PC Gamer – 66/100

Games Radar – 4.5/5

Digital Spy – 4/5

Edge – 7/10

Gamesurf (Italy) – 8.5/10

PCGames.de (German) – 88/100

GIGA.de (German) – 85/100

GamesAktuell.de (German) – 9/10

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gametrailers 6,9 (ale ten ostatni dał Black Opsowi chyba 9 note z czego za Desing BO2 dostał 9,7!!) więc nie jest to wiarygodny portal :P

Warto jeszcze dodać oceny cząstkowe:

  • Story - 5,9
  • Design - 7,2
  • Gameplay - 6,9
  • Presentation - 8.0

Gdzie odpowiednio BO2 dostało 9,2; 9,7 (!!); 9,3; 9,1.

Coś tutaj wyraźnie "nie gra". Widząc gameplay'e "Hitmana" z PS3 oczywiście, graficznie wygląda on kilkadziesiąt razy lepiej, od BO2. Wyciska z konsoli ostatnie soki, gdzie BO2 wygląda jak gra z 2008/2009 roku. Niesprawiedliwość w ocenianiu naprawdę boli. A czytając te recenzje, odnoszę wrażenie, że wszystkie te obawy, które pojawiały się wcześniej były wyssane z palca. "Absolution" jest wyraźnie nastawione na fabułę, chyba nawet znacznie bardziej niż "Blood Money", czy wcześniejsze części (które, o ile mnie pamięć nie myli, nie miały wyrazistego, głównego wątku). Wśród minusów przewija się głupota AI, ale średnio w to wierzę. Jeśli za argument przy "głupim AI" podaje się fakt, że główny bohater rozpoznawany jest przez wroga nawet, gdy się przebierze, to do mnie coś takiego nie trafia. Zakładając, że nagle w otoczeniu ochroniarzy pojawia się dziwny łysol, którego nikt wcześniej nie widział - trudno by AI nie reagowało. Drugi minus - liniowość. W to również trudno mi uwierzyć, bo "Hitman" nigdy nie był produkcją, gdzie droga do celu była JEDNA. Zawsze jest ich przynajmniej kilka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Recenzje Hitman: Rozgrzeszenie są… mieszane. I to bardzo. Jedną z najniższych ocen – 5/10 – przyznał serwis VideoGamer. Recenzent narzeka na sztuczną inteligencje przeciwników, która według niego jest za dobra, przez co rozgrywka staje się irytująca. Twierdzi, że wrogowie są bardzo agresywni i potrafią wypatrzyć Agenta 47 z każdego miejsca. Odkrywają go nawet, jeśli ten nosi przebranie, które teoretycznie powinno go uchronić przed wzrokiem oponentów. Z tym wiąże się zresztą kolejny problem, czyli projekt poziomów – ponoć niewiele jest tzw. „bezpiecznych” miejsc, w których można byłoby ukryć się przed wrogami."

źródło: www.cd-action.pl

No i jak tu poważnie traktować oceny magazynów? Gra za trudna, jeb - 5/10. Przeraża mnie ten dzisiejszy, casualowy rynek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSAD i fire - to wkrótce będzie wyznacznikiem pozytywnej oceny gry...

Tak patrząc na wszystkie te oceny, to ciężko wyrobić sobie jednoznaczne zdanie o grze - mam nadzieję, że ktoś z forumowiczów, podzieli się wrażeniami po zakupie i ograniu...

@down: Pewnie oceniał to jakiś dzieciak, i zdziwił się, że trzeba robić coś więcej niż "do przodu i fire"...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj takie czasy - najlepiej jakby gry same się przechodziły i nie stanowiły żadnego wyzwania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×