Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba po prostu musi zacząć nową grę, nie musi się bawić w instalowanie od nowa, bo to są tylko dane do prawidłowego odczytu gry.

Wszystko zapisuje się w save'ach. Zresztą w każdej grze tak jest, że jak użyjesz kodów, to jest to równoznaczne z brakiem możliwości zdobywania pucharków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega dobrze mówi... Usuń obecnego save-a i powinno być wszystko w porządku... :) (nawet nie pomyślałem o tej opcji :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema szukam ludzi do zrobienia achievmentu z tymi misjami spec ops, jak cos wysylac zaproszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy będą dodatkowe epizody na PS3? Bo z tego co wyczytałem za pomocą googli to tylko mi się wszystko pomieszało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie wiadomo, po za tym, że Microsoft zapłacił Rockstarowi za 2 dodatki do GTA IV jako ekskluzywy na X360 ( zapłacili za oba jakąś bajeczną sumę, o ile się nie mylę 50 mln $ ), podobno zapłacili tylko za 6-cio miesięczną ochronę, ale jak na razie to tylko plotki, nie potwierdzone. Fakt, jest coraz więcej informacji o Episodes From Liberty City na PS3, nawet na stronie R* jest " niby " informacja potwierdzająca wydanie tego dodatku na konsolę Sony, cytat:

" PS3 PLEASE, dont forget that Grand Theft Auto originated on the Playstation system (PS1)

We appreciate the enthusiasm of PlayStation 3 owners and believe us, we understand where you're coming from. That's why we are working hard on a lineup of PlayStation 3 releases for 2010 that we know you will be very excited to play - including Red Dead Redemption, Max Payne 3, and the PlayStation 3 exclusive AGENT, which is a brand-new title from Rockstar North, the creators of the Grand Theft Auto series. Plus there's more yet to be announced... Thanks again for your patience and please stay with us! "

( http://www.rockstarg...lad_of_gay_tony )

W skrócie - tak, jest wiele informacji na temat wydania DLC EfLC na PS3, ale jak na razie nie są one oficjalnie potwierdzone. Pożyjemy, zobaczymy.

Edytowane przez KuBa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, na razie nic nie wiadomo, z drógiej strony to nie był by zły pomysł jakby stworzyli całkiem nowy dodatek i wydali je już na obie konsolę, bo umowa R* i Microsoftu obejmuje tylko 2 dodatki. Bądźmy dobrej myśli, też bym chciał je ujrzeć na PS3 ponieważ lubię pograć w gry z serii GTA, a już znudziły mi się przejażdżki po mieście i MP w IV.

EDIT:

Przeszukując fora znalazlem to:

" Muszę dodać, że nie są to jedyne spekulacje dotyczące serii GTA. Wiele pytań, tym razem odnośnie dodatków wzbudziła ostatnio wypowiedź przedstawicieli Rockstar Games na antenie jednej z amerykańskich stacji radiowych. Naciskani przez prowadzących dlaczego oba dodatki ukazały się wyłącznie na konsoli Xbox 360, w końcu wydusili z siebie te słowa:

" Nie wiem co mógłbym powiedzieć na ten temat, że dodatki są przeznaczone dla Xboxa. Microsoft przyszedł do nas i powiedział "Hej, macie tu pieniądze, jeśli możecie zrobić zawartość najpierw dla nas ".

Nie byłoby w tej wypowiedzi nic nadzwyczajnego, gdyby nie użyte słowo "najpierw" które daje dużo myślenia. Całkiem możliwe jest, że mamy doczynienia jedynie z czasowym ekskluziwem i już niedługo zarówno The Lost and Damned jak i The Ballad of Gay Tony zawitają w formie epizodów także na konsole PlayStation 3 i platformy PC. Ponadto jeden z pracowników firmy wtrącił także, że sam posiada PS3 i z dużą przyjemnością zagrałby na nim w oba epizody. A może Rockstar Games po prostu użył niefortunnego słowa i były to z ich strony czyste spekulacje?

Tak czy inaczej, najbliższy czas wyjaśni i pokaże jak potoczą się dalsze losy tej wspaniałej serii gry. "

Edytowane przez KuBa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bNo panowie - dziś zrobiłem sobie dość długą sesyjke. Długą, bo 10 godzin. I jak dla mnie fabuła zasługuje na 5+. Grafika? Na razie nic nie powiem bo gram na SD. Sterowanie? W porządku. Strzelanie? Autonamierzanie naprawdę pomaga. Klimat? Meega! Dałbym 6+! Gra jest świetna. Dialogi i cut-scenki są niezwykłe! Gra naprawdę warta zachodu. Wiem, że to dość spóźniona recenzja, ale musiałem to z siebie wydusić.

PS. Mimo, że gram na SD, to grafika jest ładna. Nawet na 20 letnim, starym, 20 calowym TV, GTA 4 wygląda ślicznie. Odbicia, cienie, mgły i otoczenie robi niezwykłe wrażenie. Naprawdę polecam, nawet na SD. Grafika o wiele lepsza od tej komputerowej. Ach, byłbym zapomniał. Zero przycięć. Gra chodzi jak film. Cudeńko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... Z tym że "Zero przycięć" to bym się kłócił ;P

Kilka razy mi tam "ząbkowało" ale i najlepszej gerce może się zdarzyć thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na 20 letnim, starym, 20 calowym TV, GTA 4 wygląda ślicznie. Odbicia, cienie, mgły i otoczenie robi niezwykłe wrażenie.

pograsz kiedyś na HD i zobaczysz, że cienie są postrzępione, a otoczenie nieostre :whistling: SD jednak maskuje niedoróbki graficzne, zwłaszcza 20"... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograsz kiedyś na HD i zobaczysz, że cienie są postrzępione, a otoczenie nieostre :whistling: SD jednak maskuje niedoróbki graficzne, zwłaszcza 20"... ;)

No cóż, nie narzekam. Wyobrażam sobie, jak będzie wyglądać na HD. Na pewno lepiej niż teraz, ale pewnie ustawiłbym na 720p. Niedługo będę miał coś większego, więc wtedy będzie granie!

@B!egan: dziś mi się przycięło, dosłownie ułamek sekundy, jechałem na moście w deszczu i przy dużej prędkości lekkie zwolnienie. Ale nie zauważalne. Takie drobnostki nie są w stanie popsuć zabawy.

Edytowane przez danilko332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Mimo, że gram na SD, to grafika jest ładna. Nawet na 20 letnim, starym, 20 calowym TV, GTA 4 wygląda ślicznie. Odbicia, cienie, mgły i otoczenie robi niezwykłe wrażenie. Naprawdę polecam, nawet na SD. Grafika o wiele lepsza od tej komputerowej. Ach, byłbym zapomniał. Zero przycięć. Gra chodzi jak film. Cudeńko.

Od nie dawna jestem szczęśliwym posiadaczem ps3 i gry GTA4. Po kilku solidnych dniach spędzonych stwierdzam że gra pod wzgledem grafiki nie zrobiła na mnie najmniejszego wrażenia, nawet wręcz przeciwnie. Irytuje mnie rozmazany obraz, wyrastające kosze na śmieci, kropkowate cienie. Ludzie w grze wyglądają jak byli by zrobieni z plasteliny. grafika jest do bani. Gram na 22' samsung lcd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie czepiajmy się aż tak grafiki w gta4... w końcu ta gra ma już swoje lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie rozmazany obraz, wyrastające kosze na śmieci, kropkowate cienie

mnie najbardziej zirytowało to, że obraz jest taki strasznie ciemny. W niektórych misjach które wykonywałem nocą bez rozjaśnienia obrazu na telewizorze prawie na max chodziło się w całkowicie czarnym otoczeniu.

No nie czepiajmy się aż tak grafiki w gta4... w końcu ta gra ma już swoje lata...

Uncharted: Drakes Fortune jest o pół roku starszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrajcie wy najpierw na normalnym telewizorze co najmniej 42" i najlepiej porządniej plazmie podłączonej przez HDMI, bo na tych popierdółkach co wy gracie to nigdy nie zobaczycie prawdziwego potencjału PS3.

Jak po graniu na mojej plazmie podłączyłem go do zwykłego kineskopowego telewizora to myślałem, że oszaleje.... Grafika była tak okropna, że aż grać się odechciewało.

Tekstury, cienie, czcionka, po prostu wszystko. Wiadomości na komórce w ogóle nie dało się przeczytać...to już profanacja grać w PS3 na czymś takim.

Dlatego jak ktoś pogra na jakimś starym telewizorze/monitorze/itd. który po prostu nie jest prawidłowym telewizorem pod PS3 to niech się nie wypowiada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz jaka trzyma mnie przy tej grze to fabuła.

Obraz nocą faktycznie jest ciemny... ja mam na max ustawione rozjaśnienie w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na 50" lcd i powiem że grafika jak dla mnie jest bardzo dobra.Grając nocą żadnych problemów z misjami nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, a co za znaczenie ma wielkość TV? Czy nie uważasz, że głupotą jest wsadzić 50' TV do pokoju, gdzie będzie on 1,5m od Ciebie? Ważne, żeby TV był dobry i jakość kolorów nas zadowalała. A Ci którzy mają ciemno to lepiej niech podkręcą Jasność w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, a co za znaczenie ma wielkość TV? Czy nie uważasz, że głupotą jest wsadzić 50' TV do pokoju, gdzie będzie on 1,5m od Ciebie? Ważne, żeby TV był dobry i jakość kolorów nas zadowalała. A Ci którzy mają ciemno to lepiej niech podkręcą Jasność w grze.

Ja mam telewizor 50'' jest 3 metry odemnie i jest dobrze.A jak gram w samochodówke to siadam metr przed tv i zajebiscie sie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy moim 37' TV siedzę jakieś 2m od, a jak bliżej podejdę to oczy zaczynają łzawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted: Drakes Fortune jest o pół roku starszy...

I Uncharted to sandbox z jednym długim loading'em tuż przed rozpoczęciem gry...co my tu porównujemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Uncharted to sandbox z jednym długim loading'em tuż przed rozpoczęciem gry...co my tu porównujemy?

dwie gry mające "swoje lata". Uncharted jest starszy o pół roku, nie ma loadingów i wygląda właśnie nieporównywalnie ładniej niż GTA4. A jeśli różnicą jest sandbox, nie-sandbox. Tutaj można przytoczyć Assassins Creed, które też jest starsze niż GTA i też wygląda zdecydowanie ładniej. Ale koniec OT, bo to w sumie do niczego nie prowadzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam rodaków do gry na multi.  Jakby ktos chcial pograc to piszcie na forum albo domnie, nick: Smiter_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do grafiki - GTA 4 to mega produkcja. Pod względem wszystkiego. Wielkość świata, możliwości i fabuła na którą możemy mieć wpływ robi wrażenie. Może grafika rozczarowywuje, ale i tak jak na taki ogrom pracy spisali się świetnie. Gra była swojego rodzaju ewolucją, bo grafika jest całkowicie inna niż wcześniej, auta prowadzą się o wiele realistyczniej (co prawda te szybkie auta też mają miękkie zawieszenie co nieco zadziwia) i sam model strzelania :). Podsumowując - ta gra jest jedną z tych, do której się wraca, by zobaczyć Statuę Wolności czy pojeździć motorem na jednym kole. Ogólnie produkcja jest doskonała. Wygląd jak wiadomo nie wszystkim przypada do gustu ale GTA jest w pewnym sensie symulacją życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyna gra której zazdroszcze grającym na x360 ... to GTA IV: Ballad of Gay Tony, wiecie może zostanie to kiedyś wydane na ps3? 

Rockstar w prawdzie szykuje wielką bombe na ps3 - Agent ... ale bardzo chętnie bym zobaczył Tonego na ps3, z tego co widziałem to jest wielce rozbudowana względem 4, więcej zabawy, możliwość walk w klatkach, tańce na disco, nowa muzyka iitd ...  Jak myślicie, są jakieś szanse ze przed wyjściem GTA5 pogramy jeszcze w jakiś dodatek do GTA4>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×