Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm nie wiem o co chodzi ale troche sie wkurzyłem. Rozwalałem gołębie, zostało mi jakies ok 40 do końca, ide w miejsce gdzie powinien być gołąb a tam? Nie ma go! Sprawdzałem na YT, ta sama lokacja, wszystko to samo tylko że nie mam gołębia. Nawet z bazooki uderzyłem na wszelki wypadek, tez nie zaliczyło. Miał ktoś z was tak? Jakby co nr gołębia to 171 : http://download.gtasite.biz/mirror1/luten/arty/gta4/Flying_Rats/map.jpg

moze juz go wczesniej unicestwiles? a tak poza tym to nie ten dzial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak , trzeba zaliczyć wszystkie ich misje by było 100% :) za to też jest Trophy ;]

Nikt nie powiedział, że będę robił 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby były to jak wyobrażasz sobie ich instalację? Nie ma i nie będzie...

Jakto ze jak ? A jak sciągasz dodatki/mody/ubranka/pojazdy do gier z PSN? Da sie?

Może do GTA4 na którymś PSN (niekoniecznie polskim) są dodatki w tym i SKYLINE

Ja dokupiłem do NFS Undercover samochody, do LBP troche ubranek itd, więc niekoniecznie myśląc jak PeCetowiec mogłem dodać coś do gry co nie było od ręki dostępne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie akcja z gołębiem była dziwna. Włączyłem na nowo dziś GTA i był:)

I mam jeszcze jedno pytanie, czy do zdobycia 100% trzeba mieć aktualnie 500.000 $ i znajomi muszą cie lubić w iluś tam %?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie akcja z gołębiem była dziwna. Włączyłem na nowo dziś GTA i był :)

I mam jeszcze jedno pytanie, czy do zdobycia 100% trzeba mieć aktualnie 500.000 $ i znajomi muszą cie lubić w iluś tam %?

Nie. Te rzeczy które wymieniłeś są liczone tylko do trofeów tzn. jeżeli zdobyłeś trophy za pół miliona to nawet jak wydasz całą kasę lub zaniedbasz przyjaciół to i tak będziesz miał 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakto ze jak ? A jak sciągasz dodatki/mody/ubranka/pojazdy do gier z PSN? Da sie?

Może do GTA4 na którymś PSN (niekoniecznie polskim) są dodatki w tym i SKYLINE

Ja dokupiłem do NFS Undercover samochody, do LBP troche ubranek itd, więc niekoniecznie myśląc jak PeCetowiec mogłem dodać coś do gry co nie było od ręki dostępne ...

Na innych PSN nie ma żadnych dodatków do gry. a to co dokupiłeś to jest zrobione od twórców. Nie ma żadnych dodatków do GTA, jak chcesz dodatki to zainwestuj w dobry komputer i w gta.

EDIT:

1251447822_tbogt_stills.jpg

Pierwsza rzecz której zazdroszczę x360

Edytowane przez Pips

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widzialem juz dawno na youtube filmik z mod Freddy Krueger do GTA 4 zawsze zapomnialem sie spytac czy jest mozliwosc zrobienia tego Freddiego na ps3 ? Prosze o odpowiedz. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś mi i mojemu koledze pobić czasy w misjach na multi... trophy "fly the co-op" ??? Jak tak to jutro jesteśmy cały dzień na konsolach... Jak coś to pisać i zapraszać ;)

luki98_pl.png

Już nie trzeba...

Edytowane przez Luki98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drażni mnie w tej grze to, że jak tylko zaczyna się jakiś grubszy pościg, od 4 gwiazdek w górę to miasto pustoszeje... Nie ma żadnego samochodu co by się przesiąść... Tzn. Jest ich o wiele, wiele mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, Mazowsze

Ehehehe :). Ja właśnie od wczoraj zaczynam robić platynę wie ktoś jakie są te ukryte trofea ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drażni mnie w tej grze to, że jak tylko zaczyna się jakiś grubszy pościg, od 4 gwiazdek w górę to miasto pustoszeje... Nie ma żadnego samochodu co by się przesiąść... Tzn. Jest ich o wiele, wiele mniej...

w sumie to logiczne ze strony twórców - jak wariata ściga wojsko, to raczej wiele samochodów nie pcha się w taką okolicę i tym można tłumaczyć wyludnienie miasta. No i przy okazji gra nie klatkuje...tak bardzo :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem... Zabijam wszystkie gołębie po kolei z poradnikiem i co... Został mi ostatni "rats" do zabicia i okazuje się że go nie ma 0.o Czy da się jakoś sprawdzić gdzie on jest??? Czy muszę sprawdzać wszystkie miejsca z gołębiami??? (zapewne go gdzieś opuściłem)

luki98_pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar musiało dostać solidny zastrzyk $ od M$ żeby Xbox dostawał dodatkowe DLC, a PS3 nie...Ale może na PS3 też będą kiedyś dodatki do giery !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że u nas nie ma tych dodatków, szczególnie tego poprzedniego z gangiem motocyklowym. Chociaż ten spadochronami też kusi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też żałuję, jako fan gta chyba najbardziej tego mi brakuje z exów konkurencji... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna nuta w tle leci. Ja nadal mam nadzieję, że te dodatki kiedyś wyjdą na PS3. Bo ta całkowita ekskluzywność to rzecz wątpliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna nuta w tle leci. Ja nadal mam nadzieję, że te dodatki kiedyś wyjdą na PS3. Bo ta całkowita ekskluzywność to rzecz wątpliwa.

jeśli czas, na jaki MS wykupił wyłączność jest długi, to może się nie opłacać pracować nad konwersją dodatków na PS3, gdy np. GTA5 będzie tuż za horyzontem... :( Na wiele nie liczyłbym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dodatek do gta IV na xboxa był średni , ale drugi po prostu miażdży ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×