Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

A czy żeby zdobyc platynę trzeba robic też te trofea Online ?

sir, yes sir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie... czy jezeli przeszedlem gta i np. nie zdobylem 1 trofeum po drodze ktore zapewne trzeba bylo zrobic przed zakonczeniem to jezeli wezme NEW GAME to czy strace dotychczasowe trofea ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trophy z taksowka u romana

aha i kto pisal by sie na przejscie jakichs latwiejszych misji multi?

Edytowane przez 0gor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trophy z taksowka u romana

aha i kto pisal by sie na przejscie jakichs latwiejszych misji multi?

Widze że kolega pazerny na kase :D

najlepiej jakbyś miał save przed ostatnią misją wczytaj go i tam sobie zrób z tym Romanem dostaniesz trophy i bd mógł powrócic do normalnej rozgrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedno pytanko. Czy jak używam np kodu na jakiś samochód to nie będę mógł już zrobić ŻADNEGO pucharka ? Pytam się bo niektórych gołebi nie da się zebrać bez heli. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poszukujesz smiglowca to masz na drugiej wyspie na samym dole wyspy masz Heli tour i tam mozesz "pozyczyc" smiglo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie o które gołębie ci chodzi???

luki98_pl.png

Edytowane przez Luki98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żadne GTA IV skończone w 100%. Nie było tak ciężko teraz tylko trofea z multi i platynka :). Shit zazdroszczę X360 te dodatki do GTA IV są znakomite ! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit zazdroszczę X360 te dodatki do GTA IV są znakomite ! :(

Nie tylko ty...wiele bym dał aby pograć w te DLC, nawet na PC bym pograł :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zamowiłem Gta 4 na ps3 i mam pytanie jakie sa główne róznice pomiedzy gta na ps3 a gta na pc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zamowiłem Gta 4 na ps3 i mam pytanie jakie sa główne róznice pomiedzy gta na ps3 a gta na pc ??

Grasz wygodnie na padzie siedząc w fotelu i patrząc w wielo-calowy telewizor, nie martwiąc się o wymagania? Super płynności nie ma jak to w GTA bywa, ale gra się bardzo przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zamowiłem Gta 4 na ps3 i mam pytanie jakie sa główne róznice pomiedzy gta na ps3 a gta na pc ??

nie zdziw sie jak obraz bedzie bardziej poszarpany, moze wystapic tez mniejszy zasieg widzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to kolory będą żywsze ;)

Na PC wszystko jest blade....

No i jest jeszcze jedna rzecz - wersja na PS3 = 0 moddingu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam taki problem, nie wskoczylo mi AWP, mam zaliczone wszystkie wymagane 'misje' - sprawdzilem to dwukrotnie, pierwszy raz na Social Clubie, a drugi raz dla pewnosci poprzez statystyke w grze - przy kazdej wymaganej mam zwyciestwo/zaliczenie!

Zwracam sie do Was o pomoc w rozwiazaniu tego problemu, czy macie jakies konstruktywne pomysly w zwiazku z tym?? Czekam na odp!

Wielkie dzieki z gory!!! Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wygrałeś wszystkie wyścigi w obu trybach (race i gta race) ???

luki98_pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wygrałeś wszystkie wyścigi w obu trybach (race i gta race) ???

Hehe,

Mam zaliczone:

Deatmatch i T-Deatmatch,

Mafiya Work i T-Mafiya Work,

Car Jack City i T-Car Jack City,

Cop's and Crooks (obie strony),

Turf War,

Deal Breaker,

Hangman Noose,

Bomb Da Base II,

Race (20 - Road, 10 - Cannon Ball, 10- Helicopter, 10 - Free, 4 - Boat),

GTA Race (20 - Road, 10 - Cannon Ball, 10- Helicopter, 10 - Free, 4 - Boat),

czyli, krotko mowiac wszystko ;) a mimo to AWP nie wpadlo...

Jakies pomysly ?

Ps: Luki98, Czy wystarczająco rozwinalem odp ? :P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrze rozwinięta ;D Hmmmm no nie wiem widać że masz wszystko zrobione... Na gta site jest napisane o tym trophy:

Wygraj wszystkie tryby multiplayer, wyścigi oraz "Cops 'n Crooks", po obu stronach.

Po prostu musisz wygrać we wszystkich możliwych rozgrywkach multiplayer. Dużą przeszkodą mogą okazać się tutaj wyścigi, gdyż musisz wygrać na wszystkich trasach:

Race (54 trasy):

- Road (20)

- Helicopters (10)

- Boats (4)

- Cannonball Run (10)

- Free Race (10)

GTA Race (także 54 trasy):

W tym wypadku ilość danych tras jest identyczna jak z "Race".

Ps: Dodam cię do znajomych bo nie mam z kim pogrywać w gta ;) i jak coś to w sobotę zapewne będę robił gta race do awp z kumplem więc jak ci nie zaliczyło lub musisz coś zaliczyć to zapraszam ;)

luki98_pl.png

Edytowane przez Luki98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe,

Mam zaliczone:

Deatmatch i T-Deatmatch,

Mafiya Work i T-Mafiya Work,

Car Jack City i T-Car Jack City,

Cop's and Crooks (obie strony),

Turf War,

Deal Breaker,

Hangman Noose,

Bomb Da Base II,

Race (20 - Road, 10 - Cannon Ball, 10- Helicopter, 10 - Free, 4 - Boat),

GTA Race (20 - Road, 10 - Cannon Ball, 10- Helicopter, 10 - Free, 4 - Boat),

czyli, krotko mowiac wszystko ;) a mimo to AWP nie wpadlo...

Jakies pomysly ?

Ps: Luki98, Czy wystarczająco rozwinalem odp ? :P :)

Jakiś czas temu ludzie z forum wspominali że serwery R* są zwalone bo nie zapisują wyników. Bodajże Wronator miał podobny problem. Nigdy tego nie robiłem więc nie wiem jak ci pomóc. A jest gdzieś w opcjach podgląd swoich statystyk? Jeśli tak i faktycznie masz zaliczone to te AWP to jeden wielki bug chyba że nie ma podglądu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Turf War

Wygrałeś jako "Russians" i "Jamaicans"? Może tu tkwi problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze w sprawie Szu_W jest to że ja robiłem AWP razem z nim. Trasy wykonywaliśmy raz ja i tą samą on po zakończeniu ich zrobiliśmy resztę TDM itd i nic nam nie wpadło Szu_W odnalazł jedno ominięcie w jakimś race i je pojechaliśmy i po nim mi wpadł trof a jemu nie ;/ to jest w tym zagadką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cop's N Crooks (4 Modes - Win as Cops and as Crooks on both All for one and one for all modes).

Hmm może o to chodzi? :thumbsup:

\/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/

T A B E L K A

/\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Duszol przeciez robilem z wami Cop's and Crooks, bodajze przedwczoraj, wiec to raczej nie to ;) ale co do Turf War to nie wlicza sie w AWP!

       To receive this achievement/trophy you must have:

   The highest point total at the end of the game for all points based games

   Achieved the best race time (at the end of the race) for all Race tracks (including Helicopter races, Boat races, Free races, and Cannonball Runs)

   Achieved the best race time (at the end of the race) for all GTA Race tracks (including Helicopter races, Boat races, Free races, and Cannonball Runs)

   Won as both a "cop" and a "crook" in both variations of Cops n' Crooks. * Completed each of the co-op modes

      Additional Requirements:

   There must be at least 1 opponent in the game when the final leaderboard is finished processing - being the only player left does not count

   For PS3 users, it means that only games won since 12/17/2008 count towards this challenge If you started trying to unlock this achievement/trophy before that time, then all your            previous work will need to be restarted

No chyba ze cos sie R* pomylilo w co szczerze watpie, ale moge nie miec wygranej w Turf w jednej ze stron...

Nadal brak trophy pozostaje zagadka!!! Pomysly ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Duszol przeciez robilem z wami Cop's and Crooks, bodajze przedwczoraj, wiec to raczej nie to ;) ale co do Turf War to nie wlicza sie w AWP!

Turf War wlicza się w AWP , spójrz na tabelkę przedstawioną przez Duszol_PL co do wygranej po dwóch stronach nie mam pojęcia :/ (ale to chyba znaczenia nie ma- to nie miało zabrzmieć tak rasistowsko, sorry! )

A co do "Top Of Midnight Club Trophy" : Trzeba wygrać wszystkie wyścigi klasy Road Race (mogą być samochody lub motory) pod rząd tzn: zamiast wychodzić z gry żeby następny race zrobić , po prostu zmienić mapę na następną (wiem bo zdobyłem po kilku godzinach grania non stop :D ale jestem z siebie dumny ^^)

Wystarczy 2 godzinki grania ,o ile nie trafią się ludzie którzy wychodzą z gry zanim pierwszy wjedziesz na metę >.> tacy jak oni są klątwą w GTA IV

Ile się przez nich męczyłem to nawet sam Bóg nie wie... oto krótka scena jednego z moich tysięcy wyścigów:

Ja: "Yay wygram wyścig nareszcie go wygram Yeah! "

R* Message: "Only Player Remaining"

Ja: "Noooooo!!!"

i powtórka : /

Morał: rób wyścigi z zaufanymi osobami or else...graj until you die :'(

Powodzenia Największego życze !! :D

Alonless

__EDIT__

Nie jest to trochę off-top?

Edytowane przez Alonless

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja takie pytanko mam: Mam 96.xx% gry zrobione i jestem już po ostatniej misji (Trophy "You won" oczywiście jest). Czy żebym dostał trophy "Key to the city" (100% gry :P) to muszę to zrobić przed ostatnia misją, czy mogę dokończyć po jej ukończeniu? Do 100% brakują mi jeszcze przyjaciele (nie zrobiłem tych wszystkich czynności), jedna przypadkowa osoba i... i chyba nic więcej ^^

A, i drugie jeszcze: Żeby mi zaliczyło że byłem z kumplem na striptizie to trzeba iść z tancerką na zaplecze czy można wejść, poczekać aż kumpel usiądzie i od razu wyjść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×