Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

fakt nie doczytałem tego co pisaliście ale to była informacja ogólna dla ludzi którzy nie mogą oglądać.

wiesz to że ma wypadać lepiej to wiem , jednak chce wiedzieć skąd masz informacje dot. framerate'u bo to tylko znają producenci a chyba nikt nie chce się opierać na domyśleniach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Pips... ahh... tak te Ps3 chwilsz, że lepsze, że czasami cię ponosi... wyluzuj

Wiemy, ze PS3 rządzi i starczy już xD

#EDIT:

@down

Ja teżsię cieszę, że konsola którą będę miał, będzie lepsza dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@ Pips... ahh... tak te Ps3 chwilsz, że lepsze, że czasami cię ponosi... wyluzuj

Wiemy, ze PS3 rządzi i starczy już xD

Bo się cieszę że moja kochana gra jest lepsza na konsoli którą mam <3 na forum gtasite.pl to czytałem, zapytałem o źródła, może rano ktoś je poda. Idę spać o/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym video review na ign mówili ze frame rate'y na obu platformach są porównywalne - tyle ze na ps3 jest mniej "pop upów" czyli mniej częste jest zjawisko takie podczas którego przy dużej prędkości walniesz w powietrze a po chwili sie pokaże drzewo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś może spis wszystkich broni występujących w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie na tej stronie jest pokazane więcej niż w grze bo większości niema tylko o granacie zapomnieli.A z 3 broni z tej strony w gta4 niema.Słaaaabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witamy

Ta wiadomo¶ć została wysłana ze sklepu internetowego http://www.sklep.cexxxx.pl/

Dostali j± Państwo, ponieważ został zmieniony status złożonego zamówienia nr: XXXX

Aktualny status: Zrealizowane

Moje GTA już w drodze Dostałem również maila od PSX, o treści:

Z przykrością musimy poinformować, że pomimo starań i dobrych chęci nie będziemy w stanie wysłać lub sprzedać na miejscu żadnej gry przed 29 kwietnia. Jest to spowodowane odgórnym zakazem sprzedaży gry przed oficjalną datą premiery. Złamanie tego zakazu

może grozić poważnymy konsekwencjami dla naszej firmy. W związku z tym informujemy, że wysyłka zostanie zrealizowana 29 kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo się cieszę że moja kochana gra jest lepsza na konsoli którą mam <3 na forum gtasite.pl to czytałem, zapytałem o źródła, może rano ktoś je poda. Idę spać o/

Na gtasite.pl wiekszosc to fanboye Xboxa... dzis rano zobaczylem ze moje pytanie o to znklo tak jak topic w ktorym napisalem dlaczego kupic PS3 dla IV (bo lepiej chula) ale sie nie poddam xd napisze to w notatniku a potem wrzuce na serwer i do podpisu JUZ JUTRO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

był ktoś w empiku czy można już dostać gta 4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
był ktoś w empiku czy można już dostać gta 4 ?

albo w media markt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzowniłem do 4 media markt w warszawie mówią że dopiero od jutro kolo 15 do 5 empików dzwoniłem tych najwiekrzych mówią to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

czyli dopiero beda mieli jutro od 15 ??;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzowniłem do 4 media markt w warszawie mówią że dopiero od jutro kolo 15 do 5 empików dzwoniłem tych najwiekrzych mówią to samo

Okolo 15 IV ma byc? Mam nadzieje ze tak samo w szczecinie, koncze o 14:30 z 10 min dojde do autobusu tam poczekam na 14:51 z 7-8 min dojade to akurat bede na styk ;D tylko nie wiem czy jutro odrazu pojade ;/ mama pozyczla kase bo potrzebowala ale zaewniala mni ze dzis odda tylko nie wiadomo czy jej wyplata dojdzie akurat dzis na konto :X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dobrze pojdzie będe miał juz dziś ale żeby nie zapeszyć...sza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co z ceną ?

jaka cena w mediamarktcie ?

No właśnie, wie ktoś? Ja mam 250 na grę i tyle mogę przeznaczyć ale chcę być pewny jak tam będę jechać że nie będzie o kilka złotych drozsza xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Saturnie jutro od 10 rano

Tez dzwonilem, jutro sie tam chyba zjawie o 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Świecie Gier prowadzą zapisy bo nie wiadomo czy wystarczy dla każdego i raczej popołudniu będzie ale na pewno wersja PAL

Zna ktoś może cenę w Saturnie i w Media ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, wie ktoś? Ja mam 250 na grę i tyle mogę przeznaczyć ale chcę być pewny jak tam będę jechać że nie będzie o kilka złotych drozsza xP

W Empiku jest za 249 zł , drożej chyba już byc nie może

Więc jak dobrze poszukasz po sklepach to spokojnie zostanie Ci jeszcze na fajki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, wie ktoś? Ja mam 250 na grę i tyle mogę przeznaczyć ale chcę być pewny jak tam będę jechać że nie będzie o kilka złotych drozsza xP

Na pewno nie bedzie kosztowac wiecej niz 250zl, jezeli w empiku sa po 250 a tam jest najdrozej zawsze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak mieszkac na ukrainie , na podkarpaciu to gta bedzie za miesiac (dzwoniłem do mediamarku w rzeszowie i oni powiedzieli ze kaplica, napewno nie beda miec tej gry przez najblizsze 2 tygodnie), miałbym to gdzies gdyby nie ten długi weekend przez ktory nie moge zamowic z neta bo i tak niedojdzie przed weekendem ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Świecie Gier prowadzą zapisy bo nie wiadomo czy wystarczy dla każdego i raczej popołudniu będzie ale na pewno wersja PAL

Zna ktoś może cenę w Saturnie i w Media ???

A to źle że PAL? polska korzysta z PAL, AMeryka z NTSC, więc o co kamone xP?

W Empiku jest za 249 zł , drożej chyba już byc nie może

Więc jak dobrze poszukasz po sklepach to spokojnie zostanie Ci jeszcze na fajki

Nie palę : o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×