Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że małe problemy z interpretacją zaznaczyłem że w Palu bo to właśnie ważna informacja jest Mam pewność że będę mógł grać z kolegami z Europy a nie z innych regionów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No PAL obowiązuje w europie a NTSC w ameryce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, to raczej by było dziwne, gdyby sklepy pokroju mm czy empik opychali ntsc, tak czy siak, przecież nie mamy blokady regionalnej :roll: gorzej maja natomiast xmeni ^^ gta sprowadzane z innego kontynentu po prostu nie będzie działać na europejskiej konsoli ;]

"No PAL obowiązuje w europie a NTSC w ameryce."

i Azji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do psx.

Dowiedziałem się , że gra powinna być jutro , ale nie wiadomo o której godzinie , czy w ogóle jutro im dowiozą.

Można spodziewać się od 13 , ale mają jeszcze dzownić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Właśnie dzwoniłem do empiku i powiedzieli mi że bedą mieli jutro od 14.00 ale nie gwarantuja że dostaną tą grę ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

by kikoo.pl

"Jak to zazwyczaj bywa, na kilka dni przed wielkimi premierami mamy do czynienia z pojawiającymi się różnymi niepotwierdzonymi informacjami. Nie inaczej jest w przypadku GTA IV. Według informacji z przed kilku dni najnowsze dzieło Rockstar miało mieć blokadę regionalną na tryb online. Jednak tym doniesieniom producent zaprzecza. Użytkownicy Grand Theft Auto IV w wersji NTSC jak i PAL będą mogli spotkać się na tych samych serwerach i wspólnie razem bawić się w Liberty City.

Informacja z pewnością ucieszy te osoby, które mogą skusić się importem GTA IV zza wielkiej wody gdzie wersja pudełkowa jest znacznie tańsza od tej oferowanej u nas, doliczając do tego nawet koszty transportu."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłem do psx.

Dowiedziałem się , że gra powinna być jutro , ale nie wiadomo o której godzinie , czy w ogóle jutro im dowiozą.

Można spodziewać się od 13 , ale mają jeszcze dzownić.

chodzi ci o psxe sklep ? w mailu napisali ze odbiór osobisty z pon na wtorek o 00:00 a przesyłki wysyłają jutro rano od 9 pocztą i kurierem a tobie powiedzieli ze dopiero będą mieć grę jutro o 13 jak im wogule dowiozą ? lol jaja sobie robią tam chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi ci o psxe sklep ? w mailu napisali ze odbiór osobisty z pon na wtorek o 00:00 a przesyłki wysyłają jutro rano od 9 pocztą i kurierem a tobie powiedzieli ze dopiero będą mieć grę jutro o 13 jak im wogule dowiozą ? lol jaja sobie robią tam chyba

Tak niestety tak jest sam sie z nimi kontaktowałem. Ba, mi nawet koles ze sklepu powiedzial że może byc jutro ale moze tez byc pojutrze o odbiorze osobistym oczywiscie nie ma co marzyć dzisiaj. Normalnie dzien wczesniej dostałem tego maila co wszyscy a na nastepny takie szopki. Skoro nie mają gier jeszcze to po co mydlą ludziom oczy i piszą że odbiór dziś o północy już nie wspominają o wczesnej wysyłce (cós koło 9.00) Powinni postawić sprawe jasno. Gdyby były gdzieś jeszcze dostepne sztuki to bym zrezygnował z tego zamówienia

PonurakPS3 psx nie wysyła pocztexem tylko UPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak niestety tak jest sam sie z nimi kontaktowałem. Ba, mi nawet koles ze sklepu powiedzial że może byc jutro ale moze tez byc pojutrze o odbiorze osobistym oczywiscie nie ma co marzyć dzisiaj. Normalnie dzien wczesniej dostałem tego maila co wszyscy a na nastepny takie szopki. Skoro nie mają gier jeszcze to po co mydlą ludziom oczy i piszą że odbiór dziś o północy już nie wspominają o wczesnej wysyłce (cós koło 9.00) Powinni postawić sprawe jasno. Gdyby były gdzieś jeszcze dostepne sztuki to bym zrezygnował z tego zamówienia

PonurakPS3 psx nie wysyła pocztexem tylko UPS

Dostępne sztuki napewno będą w empiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle to ta cała afera sklepu psx extreme że rockstar zakazałsprzedaży przed 29 to jedna wielka bujda. Jakby nie patrzeć ultima podobno dzisiaj sprzedaje, cenega również a sklep psx po prostu gier nie ma i niestety sami nie wiedzą czy bedą mieli. smutne

Dostępne sztuki napewno będą w empiku

Tylko że ja mieszkam w pseudo mieście zwanym piła a tam nie ma żadnego empika, MM czy saturna . Gierki jakie mozna kupic to dosc stare tytuły jak heavenly sword, motorstorm, need for speed prostreet, genji. A na wysyłke to empik chyba u nie sprzedaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede mial wyslane w srode DHLem dojdzie do mnie na piatek mam nadzieje XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ty sie cieszysz ze dojdzie w piatek xD??? ja juz jutra nie moge wytrrzymac xD chcialem isc o 00:01 po moj egzemplarz ale powiedzial mi ze odlozy dla mnie i jak rano o 8 przyjde to bedzie xD wiec tylko dzis xD jutro rano po GTA IV godzina w pracy ( najdluzsza godzina zycia to bedzie ) i na chate i do nocy GTA IV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dzisiaj odbieram GTA IV!

Jeszcze tylko 4 godziny:) i będę grał!!! Cena 209 PLN:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ogólnie to psxextreme dało d.... i jest z nich jeden wielki żal.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja już dzisiaj odbieram GTA IV!

Jeszcze tylko 4 godziny:) i będę grał!!! Cena 209 PLN:)

lol gdzie?? mów szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już dzisiaj odbieram GTA IV!

Jeszcze tylko 4 godziny:) i będę grał!!! Cena 209 PLN:)

Powiedz tylko gdzie kupiłeś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrych wiatrach za 11 godzin bede wkladal plytke z GTA IV do napédu. Siedze w pracy i sie doczekac nie moge. Na szczescie wtorek i sroda wolne, martwie sie tylko, czy rozwodu nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gadam z psxe sklep (Katowice) i to 2 fragmenty z rozmowy :

Ja :

i jak , wiadomy jest juz ostateczny termin odbioru gry ??

11719571 13:38:28 :

okolo 15 jutro

I na pytanie , czy to jest termin na 100% pewny :

-na 100% bedzie pewne, jak grę będziemy mieć w ręce

Zobacze , co będzie dalej , mam nadzieję , że nie będe musiał zmieniać sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
martwie sie tylko, czy rozwodu nie bedzie

Nie martw sie... takich jak ty bedzie wiecej - buhahhahah!!! Szlag by trafil... usiedziec nie moge... GTA - everywhere :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, sklep internetowy. Odbiór osobisty, dokładną nazwę napiszę jak odbiorę swoją kopie.

Powiem tylko że nie Swiat Gier, ani tez Electronicdreams, ani Wirtus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już kupiłem swoją kopie GTA4 w Sklepie Robson.pl za oszałamiające 209ZŁ muszę zawieść wszystkich co myślą że pójdą i kupią bo wszystkie są zarezerwowane. A tu Kilka Fotek:

3ca4525c3e4b2248m.jpg

5c4c81794232c88fm.jpg

14a5db03fe570269m.jpg

efc124ae42adaadcm.jpg

624520c09896ca29m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warszawa, sklep internetowy. Odbiór osobisty, dokładną nazwę napiszę jak odbiorę swoją kopie.

Powiem tylko że nie Swiat Gier, ani tez Electronicdreams, ani Wirtus.

W Robsonie ponoc mozna już odbierac gierke osobiście

Teraz żałuje że tam nie zamówiłem bo mam do tego sklepu 30 minut

No i przepłaciłem 40 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja już kupiłem swoją kopie GTA4 w Sklepie Robson.pl za oszałamiające 209ZŁ muszę zawieść wszystkich co myślą że pójdą i kupią bo wszystkie są zarezerwowane. A tu Kilka Fotek:

[a href=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3ca4525c3e4b2248" target="_blank] ja też chce gta 4 a tu trzeba czekać do jutro i jeszcze niewiadomo czy dostane jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×