Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz jaki ruch na ulicacah, jakies ciekawostki, jak model jazdy, daj jakies screeny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jestem pod wrażeniem że dostałeś grę przed premierą , tylko ciekawe jak zareagują gdy dostaną karę jeżeli take2 albo R* się dowiedzą , ja jednak czekam na grę w psxextreme  zamówiłem i przeczekałem tyle to przeczekam jeszcze troche 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy w koncu wysyła ten psx extreme najpierw miało byc 25 teraz nie wiem nawet czy gra mi przyjdzie przed sobotą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gre jutro beda wysylac... dlatego ja odbieram osobiście bo nie nawidzę czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To kiedy w koncu wysyła ten psx extreme najpierw miało byc 25 teraz nie wiem nawet czy gra mi przyjdzie przed sobotą :/

Jeśli ich dostawa nie nawali to bedą wysyłać jutro i przy przesyłce kurierskiej gierki beda w domach na środe, jesli zamowiles pocztą polską to poczekasz sobie do nastepnego tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie, jaki ruch na ulicach (pieszy i samochochodowy)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8
Jeśli ich dostawa nie nawali to bedą wysyłać jutro i przy przesyłce kurierskiej gierki beda w domach na środe, jesli zamowiles pocztą polską to poczekasz sobie do nastepnego tygodnia

Mylis sie...za zamowilem w psx z 6 gier i zawsze bralem wysylke poczta....paczka dochodzila nastepnego dnia po wyslaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koosa... Wysyłają jutro jak masz kurierem, będziesz miał w środę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mylis sie...za zamowilem w psx z 6 gier i zawsze bralem wysylke poczta....paczka dochodzila nastepnego dnia po wyslaniu

To zależy od ilości przesyłek w poczcie polskiej. Ja też raz dostałem po jednym dniu, a w innym przypakdu 5 dni i to priorytetem. Moim zdaniem lepiej wybrać kuriera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa niekiedy Pocztex kurier 2 dni idzie ;p poczta polska w ten dzien bedzie miala pelne rece roboty wiec wez kuriera i najlepiej DHL ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć ja nie zauważyłem żeby mi zwalniało. Jest coś takiego jak w assassin cred zaznaczam se cel i cały czas postać na niego patrzy.

W niektórych lokacjach wygładzanie jest świetne np przy brzegu ale np pod koleją nie wygląda dobrze a oddalone obiekty np most to fatalnie jednym słowem czym dalej jest obiekt tym "mniej wygładzania" Dla zatuszowania tego oddalone obiekty są rozmazane. Widzę że wpływ na to jak wygląda jest oczywiście oświetlenie czyli pora dnia i pogoda. W nocy przy oświetleniu z reflektorów samochodu jest OK

Jaki posiadasz SD czy HDTV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serek zrob jakas ostra zadyme i sprawdz jak framerate sie trzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPS najlepsze ja tak brałem wiele rzeczy (gry, DVD itd..) Wszystko pięknie ładnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa to bedzie wina - tego rozmycia - SDTV na bank bo w HD bedzie gladko... heh ze nie pomyslalem wczesniej ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link nie działa

PS

Ja też mam zamiar odebrać grę osobiście w sklepie psx (Katowice) , ale nie zapowiada się , że oni tą grę jutro mieli.

Sami mówią wprost , że gry narazie i nie wiedzą kiedy będzie(mi.in. do odbioru).

Najbradziej prawdopodobną godziną jest 15 , ale nie wiadomo na 100%.

Jutro około 12 zadzownię do nich i jeśli gry nie bedą mieli(przez telefon mówili , że GTA 4 mogą dostać nawet pojutrze) , wtedy wybieram albo saturn , albo mm.

PS_2

Czym różni się wersja polska(cenega) od tej wydawanej przez R*/Take2 ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taa to bedzie wina - tego rozmycia - SDTV na bank bo w HD bedzie gladko... heh ze nie pomyslalem wczesniej ;p

Bywa.

Dzisiaj rozmawiam z kumplem z pracy, mówi ze ma zamiar zakupic konsole i gta IV. Ja sie go pytam czy ma tv hd?

On odpowiadzial, ze nie. Koles bedzie gral na SD. Zarabia na tyle, ze móglby kupic 32 lcd HD

za jedna swoja tygodniówke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój status zamówienia w ultimie zmienił sie z "Zamówienie zostało potwierdzone" na "Zamówienie zostało zaakceptowane". Więc jak wszystko dobrze pójdzie, jutro zagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czym różni się wersja polska(cenega) od tej wydawanej przez R*/Take2 ????"

chyba tylko okładką i instrukcja która u nas jest w wersji polskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dziala

Hello,

As most of you would have noticed, we are have some major issues with RockstarWatch. At the moment Aj and myself (Jared) are working tirelessly to fix the issues. The source of the problems seems to be some malfunctioning code which is rendering RockstarWatch useless, unless you wish to wait for a 2 min+ load time or enjoy seeing database errors with a white background.

We WILL have the problems fixed very soon, so hang tight, and please accept our apologies. Go enjoy Grand Theft Auto IV, when your done with it, we'll be back! GTA IV content is always being worked on, and we will open with that.

Thanks for your continued support.

Cheers'

The RockstarWatch Team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wirtusie też dostaną dopiero jutro i jutro będą wysyłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa

czyli co okreslenie PREMIERA odnosi sie do sklepu nie dla uzytkownika

ktory otrzyma gre 1 dzien pozniej

paradoks nie ma co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blad z baza danych maja ;] bo jak bylem jakies 40minut temu na tej stronie to same ERROR DATABASE ;]

wgrywaja backupa teraz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój status zamówienia w ultimie zmienił sie z "Zamówienie zostało potwierdzone" na "Zamówienie zostało zaakceptowane". Więc jak wszystko dobrze pójdzie, jutro zagram

Ja też!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×